R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaką wybrać konsole do gier?
Autor Wiadomość
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-30, 19:02   Jaką wybrać konsole do gier?

Wiem że są tu osoby grające w gry wiec mam do nich pytanie.
Chialbym kupić w najbliższym czasie konsole tylko nie wiem jaka wybrać. Chodzi mi o pogranie przed ekranem telewizora w gry z kontrolerem ruchu (tak to zdaje się nazywa). Grać bedzie cała rodzina, córa ma cztery lata. No i od czasu do czasu ja też bym w coś pograł.
Jaką konsole polecacie i czy w zestawie jest kontroler czy trzeba go dokupić osobno? A może ma ktoś taki zestaw do sprzedania? (Konsola nowej generacji)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2015-07-31, 12:26   

Poleciłbym ci XBox (One) z Kinect2.0... SOny PS4 może technologicznie lepszy ale masz ryzyko, że kontroler Move poleci w stronę tv i matryca będzie do wymiany ;) I nie jest wydumany problem.

(a na starym Xbox 360 z Kinect też jest fun, mimo, że trochę laguje i nie jest dokładny).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-31, 17:14   

No właśnie tak mi się wydawało ze w ps4 jest taki gadżet z kulką na końcu. Czy tylko to steruje ruchami? Wydawało mi się ze całe ciało ale nie wiem. Jak to jest? Moze mi to ktoś wyjaśnić bo w tym temacie jestem laikiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-31, 17:52   

W PS sterowanie ruchem odbywa się za pomocą czujnika trzymanego przez Ciebie (pałka, kusza, pistolet, etc.). W Xboxie kinect zczytuje Twoje ruchy. Do zabawy absolutnie wystarczy, chociaż tak jak pisał dislike: PS jest dokładniejszy. Ja mam xbox 360 z kinectem i naprawdę nie narzekam na jakieś lagi itp. Wszystko zależy od gier. Im nowsze, tym technika kinecta lepiej sobie radzi. Dużo też zależy od oświetlenia w pomieszczeniu. Osobiście ze względu na pady kupiłbym 360. Jeśli chodzi o nową generację, to niestety ale xbox swoimi padami i paroma udziwnieniami skutecznie mnie zniechęcił do kontyuacji serii, dlatego wybrałbym tym razem PS4, która technologicznie jest mocniejsza jeśli chodzi o parametry. Najlepiej jednak, jakbyś udał się do sklepu i sam porównał - ja idąc po PS3 wyszedłem z Xboxem 360, bo z pół godziny testowałem w sklepie jedną i drugą.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
montownia12 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-11, 10:59   

Witam ja mam niestety ps4 i nie jestem zadowolona z niego grałam na Xbox i jest o wiele lepszy jeżeli chodzi o ruch
_________________
https://www.devilart.pl/strony-internetowe/radom
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW