R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Jaro
2015-08-16, 10:33
Naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych. Darmo
Autor Wiadomość
sensej0s 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 36
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-13, 09:18   Naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych. Darmo

Chętnie naprawie laptopy, komputery stacjonarne. Wymiana pasty na procesorze, czyszczenie, reinstalacja systemu, programów, odzyskiwanie danych.
Siedzę w domu i mam mase czasu wolnego. Zupełnie za darmo !
Oferta nie dotyczy ludzi, którzy mają firmy i na tym zarabiają.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
zwyczajna
gamegame 
Dojeżdża PKSem


Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 146
Postawił 1 piw(a)
Skąd: SFĄD
Wysłany: 2015-08-13, 11:06   

*ponadto w ofercie: wykradanie haseł, zdjęć i filmów :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2015-08-13, 11:51   

Jak szaleć to szaleć :D

Jarek, jak kupię nowy zasilacz to mi zrobisz porządek z komputerem :grin: Za darmoche to i ja się piszę.

A tak serio POLECAM !!!
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sensej0s 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 36
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-13, 16:56   

Jeśli myślisz, że taki jest mój cel to płać pieniądze za to, żeby ktoś ci naprawił kompa i poszperał w kompie skoro tak mnie oceniasz. Boisz się, że ci robote zabiore? od dawna naprawiam komputery i takiego durnego tekstu nie słyszałem nigdy.

Ktoś chce pomóc to źle bo ma ukryte zamiary. Polaczku budzimy sie !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-13, 21:27   

Cytat:
Boisz się, że ci robote zabiore?

Tak, tego typu oferty są niszczeniem rynku. Ten sam rak spotkał usługi fotograficzne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sensej0s 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 36
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-14, 07:54   

Ale przecież mamy wolny rynek. Dla mnie zapłatą będzię, dziękuje. Skoro tyle mi wystarczy moja sprawa.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
danio100
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-14, 18:35   

Cóż, wnioskuję że żyjesz jeszcze na koszt rodziców skoro tak uważasz. No ale EOT.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2015-08-14, 19:31   

Kitor więc nie wnioskuj już nic, bo to do niczego nie doprowadzi. Mylisz się bardzo tylko tyle napiszę. Myślę że nie Twoich wątpliwości ten temat dotyczy więc skończ. Przykre że zwykła pomoc za dziękuję jest czymś tak dziwnym....
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-14, 19:49   

edzia i odziu, ale kitor ma rację. Zrobię grafikę za darmo. A czynsz opłaci się sam, dziecku książki do szkoły kupią się same, nie mówiąc o reszcie wydatków. Nie wspominam o zdrowej konkurencji, bo dzięki takim wpisom ludzie normalnie płacący podatki i ubezpieczenie w tym kraju są okradani przez konkurencję, która żyje w szarej strefie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
danio100 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 37
Piwa: 2/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-14, 20:48   

Ferbik napisał/a:
edzia i odziu, ale kitor ma rację. Zrobię grafikę za darmo. A czynsz opłaci się sam, dziecku książki do szkoły kupią się same, nie mówiąc o reszcie wydatków. Nie wspominam o zdrowej konkurencji, bo dzięki takim wpisom ludzie normalnie płacący podatki i ubezpieczenie w tym kraju są okradani przez konkurencję, która żyje w szarej strefie.


Podaj przykłady zdrowej konkurencji ? Bo póki co to jest tak, że np. jest kilka firm i wszystkie stosują te same praktyki które wspólnie mają ugadane. Według Ciebie to jest normalne ? Jak coś Ci nie odpowiada u jednego np. operatora to idziesz do drugiego, a tam zasady bardzo zbliżone. Każdy powinien realizować swoje pomysły, i to byłoby wtedy zdrowe właśnie.

Spuszczacie się nad kolesiem który z pasji, i dobrej woli chce komuś coś od siebie dać. Ale tak właściwie co wam do tego ? Nawet jeśli do niego przyjdzie kilka osób, to raczej nie będą walić drzwiami i oknami. Zwolnijcie trochę z tymi emocjami, a jak się komuś nie widzi to niech mu założy sprawę. Są jeszcze i tacy dla których mamona nie stanowi wartości nadrzędnej.
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
zwyczajna, Jaro
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2015-08-14, 21:08   

Ja piernicze, chłopak ma trochę wolnych dni, nudzi mu się, chciał pomóc i taki straszny problem powstał jakby co najmniej mieli Kaliska zamknąć zbankrutowaną. Nie przesadzajcie, bo swego czasu potrzebowałam pomocy przy kompie, rzekomo wymieniono mi wiatrak, położono pastę i nowy procesor, a goowno zrobili, tylko wyczyścili. Więc nie żałujcie tych pseudo fachowców za kasę.

Poza tym to JEGO prywatna sprawa że zrobi to za free.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-14, 21:55   

edzia i odziu, zapytaj brata, czy zrobi za darmo wnękówkę. Dam mu wszystkie materiały na gotowca. Wpisze sobie do portfolio.
danio100 napisał/a:
Podaj przykłady zdrowej konkurencji ? Bo póki co to jest tak, że np. jest kilka firm i wszystkie stosują te same praktyki które wspólnie mają ugadane.

Ale kto co ma ugadane? Bo ja pracuję w branży reklamowej i jak klientowi mówię, że ma zapłacić za projekt, to często jest zdziwiony, bo tacy jak ty zrobią mu to go za darmo. Bo nie wynajmują lokalu, nie płacą zusu, mieszkają z matką i nie mają kosztów. Za dużo się Macierewicza naoglądałeś, że się doszukujesz spisku.

danio100 napisał/a:
Według Ciebie to jest normalne ? Jak coś Ci nie odpowiada u jednego np. operatora to idziesz do drugiego, a tam zasady bardzo zbliżone. Każdy powinien realizować swoje pomysły, i to byłoby wtedy zdrowe właśnie.

Ja PŁACĘ PODATKI. Płacę w sklepie, na stacji benzynowej, przelewy robię przez internet za pomocą PIENIĘDZY. Ale szara strefa nie pojmuje tego, dopóki nie przyjdzie pismo z Zusu, że emerytura na dzień dzisiejszy wynosi 400zł.

danio100 napisał/a:
Spuszczacie się nad kolesiem który z pasji, i dobrej woli chce komuś coś od siebie dać. Ale tak właściwie co wam do tego ? Nawet jeśli do niego przyjdzie kilka osób, to raczej nie będą walić drzwiami i oknami. Zwolnijcie trochę z tymi emocjami, a jak się komuś nie widzi to niech mu założy sprawę. Są jeszcze i tacy dla których mamona nie stanowi wartości nadrzędnej.

To nam do tego, że robi to nielegalnie, nie mając zarejestrowanej działalności. To nie jest budowanie rynku, tylko okradanie go. To nie są emocje, tylko zdrowe podejście do życia. Popracujesz trochę na swoje, to zrozumiesz, jak zaczniesz płacić, żeby żyć.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2015-08-14, 22:08   

Ferbik przecież tutaj chodzi o pomoc z kilkoma komputerami. Chłopak lada moment wyjeżdża, siedzi w domu i chce bezinteresownie cos zrobić. Ty nigdy nic bezinteresownie dla nikogo nie zrobiłeś? To przykre...

Nie dawaj za przykład robienia szafy, bo to jest koszt nieporównywalny z tym ile SensejOs wziąłby za wyczyszczenie wiatraczka... 10 zł ? 5 zł ? I o to tyle hałasu ? :roll:
:D

My tak byliśmy wychowani, ze jeśli mamy możliwości to pomagamy. I tak wielokrotnie robił mój starszy brat od szaf i młodszy również chce.

Jeszcze mamona nam nie zaślepiła oczu...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-14, 22:35   

edzia i odziu, co innego naprawianie po znajomych, bo ktoś komuś polecił, a co innego reklamowanie się w internecie. Robię wielokrotnie coś bezinteresownie, ale się z tym nie afiszuję, bo jeśli to robię, to robię to wśród przyjaciół.
edzia i odziu napisał/a:
Nie dawaj za przykład robienia szafy, bo to jest koszt nieporównywalny z tym ile SensejOs wziąłby za wyczyszczenie wiatraczka... 10 zł ? 5 zł ? I o to tyle hałasu ?
sensej0s napisał/a:
Chętnie naprawie laptopy, komputery stacjonarne. Wymiana pasty na procesorze, czyszczenie, reinstalacja systemu, programów, odzyskiwanie danych.

Czyszczenie wiatraczka, spoko, sprężonym powietrzem nawet małpa sobie wydmucha jak ją nauczysz. A przeinstalowanie systemu, odzyskanie danych? Ok, czepiam się. Jasne. Reinstalka systemu w jakiejś firmie około 100-200zł. A odzysk danych? Zdecydowanie więcej. A tu za darmo? No nic, chyba kogoś popiętroliło, że takie ceny zrobił! A może coś innego się za tym kryje?
edzia i odziu napisał/a:

My tak byliśmy wychowani, ze jeśli mamy możliwości to pomagamy. I tak wielokrotnie robił mój starszy brat od szaf i młodszy również chce.

Szlachetne to. Ja również pomagam, jak tylko mogę, ale jak czytam to:
Cytat:
Jeszcze mamona nam nie zaślepiła oczu...

to zapytam Ciebie wprost: pracujesz i wystarcza Ci na utrzymanie siebie i rodziny? Czy może masz wsparcie finansowe z innych źródeł?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
danio100 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 37
Piwa: 2/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-14, 22:56   

Ferbik napisał/a:

Ja PŁACĘ PODATKI. Płacę w sklepie, na stacji benzynowej, przelewy robię przez internet za pomocą PIENIĘDZY. Ale szara strefa nie pojmuje tego, dopóki nie przyjdzie pismo z Zusu, że emerytura na dzień dzisiejszy wynosi 400zł.


Płacisz bo musisz, a nie dlatego że tak chcesz. Podobnie jak każdy z nas.

Ferbik napisał/a:
To nam do tego, że robi to nielegalnie, nie mając zarejestrowanej działalności. To nie jest budowanie rynku, tylko okradanie go. To nie są emocje, tylko zdrowe podejście do życia. Popracujesz trochę na swoje, to zrozumiesz, jak zaczniesz płacić, żeby żyć.


Więc jak tak zazdrość Cię zżera to to zgłoś. Kiedyś piekarza zniszczyli, ale on miał firmę, a dodatkowo za darmo wydawał chleb o ile mnie pamięć nie myli. Tu skoro koleś firmy żadnej nie prowadzi i nie pobiera kasy za to, to zupełnie nie widzę problemu. Nauczyliście się że za wszystko musi być profit. Doszło już do takiej patologii, że teraz jak pojawia się ktoś kto robi jakieś drobne rzeczy, od tak za free, to nie umiecie tego ogarnąć. Inne bym miał stanowisko, gdyby to była forma reklamy jego ewentualnej firmy,

A jest tak, że i pracuje na swoje, mam pracę na etacie i z tego żyje. Mało razy już w ten sposób robiłem, że dawałem coś od siebie za free ? Ostatnio znajomemu wykonywałem prace remontowe. Zajęło mi to tydzień czasu. Obyłem się satysfakcją, być może za chwilę ja będę czegoś potrzebować. Bywało i tak, że dawałem w net ogłoszenia, że wydam za free jakąś sprawną, działającą rzecz. No i co komu do tego, ja za to zapłaciłem i moja sprawa co z tym dalej zrobię.

Zbliżamy się do obłędu kiedy, za udzielenie informacji wychylającemu się zza szyby kierowcy i pytającego o drogę będziemy wymagać zapłaty. W takim świecie chcecie żyć ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW