R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Parking przy basenie krytym
Autor Wiadomość
Bogna 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 41
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-11-09, 18:16   Parking przy basenie krytym

Opiszę moją ostatnią sytuację z parkowaniem - nigdy jeszcze to mi się nie zdarzyło. Parkowanie przy krytym basenie w godzinach wieczornych to jakiś koszmar, wjeżdżając to nie wiadomo czy są wolne miejsca, samochody parkują dosłownie wszędzie, za kortem nie można przejechać bo tam też parkują. Jak już się przebijesz i nie ma miejsca, to nie masz jak wyjechać, a za tobą już kolejne samochody i robi się korek na którym straciłam ostatnio sporo czasu. Ktoś powinien się tym zając, zainteresować, może ktoś na forum podpowie, kto mógłby to zrobić?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-11-11, 09:36   

Jak stanęli za kortem i zatarasowali przejazd to jest dla nich naklejeczka "karny k....".
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-11-15, 20:04   

To jest choroba tego wieku, wszędzie samochodem...
Co z tym należy zrobić w tym konkretnym przypadku, ano wpajać ludziom, że choćby dla zdrowia zaczęli chodzić na zajęcia językowe czy pływalnie.
Innego rozwiązania nie widzę, bo miejsc parkingowych tam raczej nie przybedzie, no chyba że kort do tenisa zlikwidują. :wink:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-11-16, 16:37   

Jaro napisał/a:
Co z tym należy zrobić w tym konkretnym przypadku, ano wpajać ludziom, że choćby dla zdrowia zaczęli chodzić na zajęcia językowe czy pływalnie.

Jaro, dokładnie tak jak piszesz. A dla tych co przyjeżdżają z odleglejszych miejsc, 100 metrów dalej (tereny lodowiska) jest bardzo duży parking. Nigdy nie widziałem aby był w 100% wykorzystany, więc nie ma problemu.
Bogna, co się dziwisz :D Przecież dokładnie chciałaś zrobić to co wszyscy przed Tobą. Zaparkować przed taflą wody na basenie :twisted:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bogna 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 41
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-08-15, 15:25   

Nie chcę zaparkować przed taflą, tylko tam gdzie jest miejsce, tylko jak go nie ma i chcę wyjechać to nie można - o to mi chodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW