R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Co dalej z wieluńskim forum dyskusyjnym?
Autor Wiadomość
saint
[Usunięty]

  Wysłany: 2016-12-04, 14:40   Co dalej z wieluńskim forum dyskusyjnym?

Widzę, że forum obchodzi jakąś długą niezrozumiałą żałobę?
Kiedyś tętniące życiem i wigorem, gorącymi tematami, ciekawymi dyskusjami z ciekawymi ludzmi - takie to forum pamiętam...
Dziś jednakże forum boryka się z wielką stagnacją, mówiąc krótko, co się z Wami ludzie porobiło?!
Czy aż tak mało się w koło nas dzieje, że nikt z Was nie ma czasu na założenie nowego tematu, na dyskusję z innymi, czy problem jest bardziej złożony? Czy czasy aż tak bardzo się zmieniły, że nie znajdujemy czasu na napisanie kilku zdań, na rozmowę, która jest podwaliną naszego bytu? O co chodzi, może mnie ktoś oświeci?


PS. Moi drodzy forumowicze, może czas nadchodzących świąt stanie się tym czasem, aby spokojnie rozważyć ten problem i popracować nad jego rozwiązaniem, czego sobie i Wam wszystkim życzę. :)
W końcu to my stanowimy społeczność tego miasta i regionu, a dyskusji nad różnymi problemami jest jak sami wiecie - CO NIEMIARA.
Pozdrawiam serdecznie!
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2016-12-07, 17:17   

Trzeba poczekać aż większość użytkowników forum będzie znowu w opozycji politycznej, wówczas to miejsce odżyje na nowo :twisted: :smile:

:D :D :grin: 8)

tymczasem :idea:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-12-08, 00:03   

Forum niestety poszło w odstawkę na rzecz fejsa, braku czasu, zmiany trybu życia itp. Nie jesteśmy jedynym forum, które niestety zaczyna odchodzić do lamusa, albo już odeszło, niestety ale ludzie wolą interesować się życiem innych szybko, widząc od razu zdjęcia, statusy i inne duperele...

hiszpan... nie pisz bzdur...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2016-12-08, 08:58   

Ferbik napisał/a:
Forum niestety poszło w odstawkę na rzecz fejsa, braku czasu, zmiany trybu życia itp. (...)


:570:
Bzdura :smile:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Freak 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 10
Piwa: 3/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-12-08, 10:12   

Jasne, że bzdura. Było nie wyrzucać ludzi, którzy w miarę ciekawie piszą, a zamiast tego powywalać tępych moderatorów, którzy każdą wypowiedź, której nie ogarniają ptasim móżdżkiem traktują jak "obrazę". I jeszcze ta cacana poprawność... Żeby się ktoś z "wielkich" czasem nie obraził, bo kłopoty będą. Oczywiście nie wszyscy są traktowani równo. Jeden etatowy elektronik- pseudoliberał z bożej łaski, zionący nienawiścią do wszystkich i wszystkiego jest nie do ruszenia, chociaż takie bzdury wypisuje swoim mentorskim tonem, że aż żal dupę ściska. Pewnie oburzeni i zniesmaczeni słowo na d... również "wymoderujecie"!? Szczyt hipokryzji! Toleruje się gówniarza, który nawołuje do selekcji ludzi, którym się ekonomicznie nie wiedzie, a nazwa części ciała oburzenie wywołuje. Podejrzewam, że wy w ogóle nie rozumiecie większości zamieszczanych tu wypowiedzi. A jak nie rozumiecie to banujecie. Towarzystwo wzajemnej adoracji... yntelygentów po zawodówkach.
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Borowik, Monika
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-12-08, 21:06   

Freak napisał/a:
Podejrzewam, że wy w ogóle nie rozumiecie większości zamieszczanych tu wypowiedzi. A jak nie rozumiecie to banujecie. Towarzystwo wzajemnej adoracji... yntelygentów po zawodówkach.


Zastanów się czy to czasem nie Ty ziejesz nienawiścią. Jeśli widzisz posty "nawołujące do selekcji", rasistowskie, faszystowskie czy inne podobne, to od tego są organy ścigania.


Ogólnie rzecz biorąc, faktem jest, że portale społecznościowe zabierąją dużą część dyskusji, no i brak jest znaczących politycznych wydarzeń na horyzoncie. Do wyborów samorządowych tak pewnie zostanie :wink:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-12-09, 14:20   

Forum miało tendencję spadkową już od dawna, wybory samorządowe może trochę spowolniły ten proces, ale myślę że przy następnych niewiele kto będzie się już zajmował pisaniem na wielun.biz

Forum nie obsługuje się dobrze na telefonach, mam konkurencję w postaci fb... etc...


mcdek, a propos wyborów samorządowych to my mamy chyba właśnie zakończony zakład sprzed dwóch lat? ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-12-09, 18:42   

Jak ten czas szybko leci :D Wygrałeś, będzie wpłata.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2016-12-11, 18:33   

Ferbik napisał/a:
Forum niestety poszło w odstawkę na rzecz fejsa, braku czasu, zmiany trybu życia itp

To właśnie chciałem powiedzieć ;) Ale również mniej więcej to:
hiszpan napisał/a:
Trzeba poczekać aż większość użytkowników forum będzie znowu w opozycji politycznej, wówczas to miejsce odżyje na nowo

I nie ma w tym aż tak dużej przesady.

Niestety mamy teraz takie czasy, że może lepiej "ugryźć" się w klawisze niż coś napisać. Ale jak to się zmieni, to kto wie może i Wieluń biz odżyje :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jameswoo 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 155
Piwa: 13/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-12-15, 18:21   

Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej. Jednak, czy dałoby się wprowadzić jakiś kącik prasowy - choćby nieco archiwalny, dotyczący miasta i ludzi z nim związanych? Może nawet wydawcy kulis powiatu lub innych gazet wieluńskich sami mogliby uczestniczyć w takim wątku lub temacie forum.
Przepraszam że tak się wcinam, jednak sam wiem co mnie interesuje i chętniej zaglądałbym tu mogąc śledzić lokalne newsy... :razz:
_________________
Są równi i równiejsi - Ludzie zróbmy z tym coś ;)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2016-12-30, 23:54   

Freak, jakbyś coś mądrego napisał, to mógłbym dyskusję z Tobą pociągnąć. Ale wyzywanie ludzi prowadzących to forum non profit, którzy skończyli wyższe uczelnie od yntelyentów po zawodówkach świadczy tylko tobie. Pracowniku Patrolu, który musi sobie kupować narzędzia do pracy i żali się tym na forum. Przykre. Każda następna twoja głupota i obrażanie innych będzie skutkowało wyrzuceniem cię z tego towarzystwa wzajemnej adoracji. Jeszcze nie wiem, którym wcieleniem zbanowanego przeze mnie trola jesteś, ale którymś jesteś na pewno ;) IP się pokrywają :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-04, 16:21   

Ja powiem tak, forum dyskusyjne miasta Wieluń tworzą ludzie i to od nich zależy tak naprawdę, czy chcą dalej uczestniczyć w jego życiu, czy nie.
Uważam, że nie należy szukać głównych przyczyn spadku frekwencji w portalach społecznościowych, niektórzy mają konta na nich wszystkich i nie ma pewnie dnia, jak ich nie odwiedzą przynajmniej raz.
Przykładów takich można mnożyć, np. przeglądarek internetowych na rynku jest też sporo i każda się cieszy zainteresowaniem, prawda.
Tak więc to od nas samych zależy co wybieramy - na co mamy ochotę.
Być może szata graficzna forum się ludziom znudziła, być może problem tkwi w braku aplikacji mobilnej jak pisze ourson, sam nie wiem... :roll:
Ale znając życie, tych niuansów jest pewnie więcej, a rezultat jest już nam znany.

Znam doskonale przykłady wielu for dyskusyjnych, które ledwo powstały i od razu stały się martwe, inne znowu umierały wolniej.
Tak czy inaczej forum wielun.biz przez dwanaście lat przeżywało swoje wzloty i upadki, ale przetrwało! To naprawdę wielki sukces ludzi go tworzących, którzy będąc jego czynnymi bywalcami budowali jego renomę, a renomę i markę tworzy się długo. Dziś naprawdę jest mi przykro, że ta renoma zaczyna odchodzić do lamusa, że ludzie zwłaszcza Ci nowi nawet nie wiedzą o naszym istnieniu, żyją innym życiem, nie wiem do końca czy lepszym, czy gorszym.
Życzyłbym sobie a przede wszystkim mieszkańcom naszego Wielunia, aby forum wielun.biz znowu odzyskało dawną "sprawność", aby ta stagnacja okazała się krótkotrwała i pamiętajcie - to ludzie tworzą społeczność, to ludzie tworzą wielun.biz .

Wszystkiego dobrego w nowym roku Wam życzę!
_________________
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
hiszpan, ourson, miko 005, Ferbik
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2017-01-05, 23:48   

Mnie zraził brak reakcji na ważne tematy ale przede wszystkim absolutnie niewybaczalne traktowanie ludzi przez jednego administratora. Tego, który powinien być przywódca edukacji, wodzem wartości, stosować się do kultury i klasy i porządku a sam mąci, jątrzy, brudzi, poniża. Na takich forach, pod takimi rządami dobrze ani miło ani pomocnie nie będzie. Więc lepiej nie być wcale.

Bardzo ciekawe są natomiast wstawki nt. rozwoju gospodarczego Wielunia. Fajnie, że komuś się chce je wstawiać i za to Dziękuję. Fajnie, że nie są to tylko opisy, ale także mapy i wizualizacje. :)

Przykre, że nie można nic wartościowego od siebie napisać, nic osobistego, bo zaraz zostanie to użyte jako broń/amunicja przeciwko człowiekowi. Admini powinni zarządzać i porządkować, kierować, uczyć a niestety wywołują nieprzyjemne odczucia w ludziach i powodują konflikty. Absolutnie nie powinno to mieć miejsca u władzy. Za takimi wodzami nikt nie idzie...
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2017-01-06, 12:11   

Urodzinka napisał/a:
Mnie zraził brak reakcji na ważne tematy ale przede wszystkim absolutnie niewybaczalne traktowanie ludzi przez jednego administratora. Tego, który powinien być przywódca edukacji, wodzem wartości, stosować się do kultury i klasy i porządku a sam mąci, jątrzy, brudzi, poniża. Na takich forach, pod takimi rządami dobrze ani miło ani pomocnie nie będzie. Więc lepiej nie być wcale.


Wszystkie uwagi zostaną uwzględnione.
Zostawmy za nami wszystkie złe odczucia i zacznijmy od nowa budować to miejsce. :smile:

Przy tej okazji chciałbym poinformować, że Wszystkie osoby, które miały na swoim koncie ostrzeżenia, z dniem dzisiejszym zostały im zdjęte.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Eagle 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 104
Piwa: 6/5
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2017-01-07, 00:41   

Siedziałem 15 minut przed zalogowaniem i myślałem jakie ja mam tu hasło... ;)
W zasadzie zgadzam się Ferbikiem, że forum przegrywa z facebookiem. Wniosek? Przenieść forum na face ;)
pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW