R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kicia Pufka szuka własnego domku
Autor Wiadomość
MałGośka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-17, 11:17   Kicia Pufka szuka własnego domku

Może ktoś z Was odczuwa potrzebę pokochania takiego kociego cuda? g:) Ewentualnie ktoś z Waszych znajomych?






Pufka - trzy tygodnie temu, będąc w fatalnym stanie - sama sobie mnie znalazła, wtargnęła bez pytania w moje i Blinka życie, sama zdobyła nasze serca :roll:

Jednak nie mamy możliwości zapewnienia domu dla kociego stworka, choć nie ukrywam - marzę o tym... Życie jednak modyfikuje nasze marzenia, więc nie pozostaje nam nic innego niż znaleźć kochanej Pufce nowy domek, gdzie będzie kochana nie mniej niż u nas, za to warunki mieszkaniowe będą lepiej do życia z kotem przystosowane.

Pufka nie powinna być kotem wychodzącym, a i w mieszkaniu trzeba mieć na nią "oko" - bo jest strasznie ciekawskim łobuzem, wykorzysta każdą okazję by coś nowego się o świecie dowiedzieć ;)


Zresztą - poczytajcie o Pufiaku sami, o - tutaj. Tam nie tylko opisuję przeistaczanie się kociego wypłoszka w piękną kicię, ale i jest więcej fotek :)

Bo Pufka te trzy tygodnie temu wyglądała tak:




Niezła różnica, prawda?... A i tak jej widok w chwili naszego "zapoznania" był o lata świetlne gorszy :(


Tak więc - szukamy z Blinkiem domku idealnego dla ok. 3-miesięcznej Pufki :562: , już zdrowej, rozrabiającej ile się da, ale i potrzebującej niesamowicie kontaktu z człowiekiem, umiejącej korzystać z kuwety (choć czasami jakby o tym zapominającej ;) ), uwielbającej polowania na psi ogon. Rozkoszny łobuziak i głodomór - czy ktoś już się w niej zakochał? ;) :D
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-12, 15:56   A jak to było z Zuzią?

Mam nadzieję że Pufka znalazła swój dom, i że jest szczęśliwa w nim.

Ja przy okazji, chciałem opisać historię następnej biednej koci, która akurat dla niej zakończyła się myślę że dobrze.

- Mijają właśnie dwa tygodnie od tego wydarzenia, właśnie w niedzielę lało jak z cebra, a i ziąb był niemiłosierny. Żona rozpoczęła właśnie pracę w jednym z wieluńskich sklepów, kiedy spostrzegła w drzwiach wejściowych małą kicię, która starała się schronić pewnie przed zimnem i deszczem. Ludzie wchodzący do sklepu jakoby nie widzieli biedactwa, żona wystraszyła się że kotek skończy w końcu pod butami jakiegoś dryblasa.
Choć narażała się kierownictwu, zaopiekowała się kotem, a po pracy z duszą na ramieniu ( bo wiedziała jakie mam zdanie na temat zwierzaków w blokach) przyniosła sierotę do domu. I tu o dziwo, podszedłem do zagadnienia bardzo spokojnie. Aczkolwiek zaraz rozpocząłem procedurę poszukiwania dla niej innego domu. Udało się, znalazłem dla niej nowe miejsce na wsi, miała się nim zająć nasza chrześnica Agnieszka. Termin dostarczenia ustaliliśmy tak, że kotka miała zostać u nas jeszcze kilka dni. I właśnie owe kilka dni spowodowało że Zuzia, tak, teraz już Zuzia została u nas. Ona nie opuszczała żony na krok, to była dla niej nowa opiekunka. Nie miałem serca rozdzielać tej pary. A teraz to i ja polubiłem Zuzie i jest to już pełnoprawny członek naszej rodziny.
Oczywiście nie ominęły nas niespodzianki typu, kupka, siusiu w pościeli i inne takie ale Ona już wie że to jej się upiecze.
Jest też już po obowiązkowych odwiedzinach u weterynarza, czyli odrobaczanie, odpchlenie, choć tych nie było za wiele ale zawsze. Weterynarz określił jej wiek na ok. trzy miesiące. Był też już podawany węgiel ( wiadomo co było?). A za dwa dni czekają Ją szczepienia.

Na dzień dzisiejszy kondycja kotki jest OK., rozrabia ile wlezie a przede wszystkim widać że czuje się bezpiecznie. I to nas cieszy najbardziej.

Oczywiście cała rodzina, nie może wyjść z podziwu że ja zgodziłem się na Zuzie w M-3, a ja im spokojnie na to;

- „Że tylko krowa nie zmienia zdania”

Poniżej kilka fotek Zuzi.

Zuzia, pozdrawia Pufkę i życzy Jej również tyle szczęścia ile spotkało ją samą. :D :P

Zuzia5.jpg
Plik ściągnięto 100 raz(y) 104,2 KB

Zuzia4.jpg
Plik ściągnięto 94 raz(y) 84,77 KB

Zuzia7.jpg
Plik ściągnięto 95 raz(y) 77,19 KB

Zuzia6.jpg
Plik ściągnięto 90 raz(y) 81,55 KB

Zuzia3.jpg
Plik ściągnięto 98 raz(y) 86,49 KB

Zuzia2.jpg
Plik ściągnięto 96 raz(y) 59,66 KB

_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-12, 17:19   

Brawo Miko! Naprawdę słowa uznania :grin:
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-12, 17:22   

fajna Zuzia - szczęściara :)
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2006-11-12, 17:22   

Cieszę sie że jest coraz wiecej takich ludzi którzy mają duże serca i opiekująsie porzuconymi zwierzątkami :!: .. sama mam 2 psy przygarnięte (jeden jest już u mnie 14 lat drugi )... :!: Także przyataszczyłąm do domu 3 koty a o psach które przewijały sie przez moje mieszkanie nie wspomnę :roll: ... mama miała mnie już dość ale wszystkimi sie opiekowałyśmy i szukałyśmy im domu i do tej pory ze wszystkimi moimi znależionymi zwierzeczkami mam kontakt i maja sie dobrze :)
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW