R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kandydaci na Burmistrza Wielunia
Autor Wiadomość
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-19, 09:48   Kandydaci na Burmistrza Wielunia

Wybory Burmistrza w gminie Wieluń
Liczba mieszkańców - 33 883.


Okrasa Paweł Piotr - 34 -wyższe - Kurów, zgłoszony przez KWW Wieluńskie Forum Samorządowe, nie należy do partii politycznej.

Porzezińska-Sztyglic Grażyna Katarzyna - 42- wyższe- Wieluń, zgłoszona przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci, nie należy do partii politycznej.

Wypchło Wacław Stefan - 54- wyższe - Wieluń, zgłoszony przez Komitet Wyborczy PSL, nie należy do partii politycznej.

Derbis Jan - 54- średnie - Wieluń, zgłoszony przez KW Prawo i Sprawiedliwość, członek Prawa i Sprawiedliwości


Majcher Mieczysław Piotr - 50- wyższe - Wieluń, zgłoszony przez KWW Przejrzysta Gmina, nie należy do partii politycznej.

Dworak Wiesław Krzysztof - 60 -wyższe techniczne - Wieluń, zgłoszony przez KWW Związku Gmin ZW, nie należy do partii politycznej.

Duda Robert Eugeniusz - 41- wyższe Wieluń, zgłoszony przez KWW WPO, nie należy do partii politycznej.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-19, 13:17   

Kucharczyk Zbigniew Sławomir, lat 47, wykształcenie wyższe, zam. Wieluń
zgłoszony przez KW Platforma Obywatelska RP
członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej

To już chyba wszyscy...

http://www.bip.um.wielun....0_003_74049.rtf
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-19, 16:16   

mario's napisał/a:
Porzezińska-Sztyglic Grażyna Katarzyna


no chociaż jedna kobieta :!:
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-20, 21:39   

Ryfka napisał/a:
mario's napisał/a:
Porzezińska-Sztyglic Grażyna Katarzyna


no chociaż jedna kobieta :!:


I w dodatku moja była sąsiadka, która tydzień temu się wyprowadziła. Znałem ją w miare dobrze, chociaż troche mnie denerowało, to że nigdy nie miała czasu sprzatać klatki i jej kilkanascie kotków zasikiwało całą klatkę(głównie wycieraczki i kwiatki)
Heh i że ona ma poglady lewicowe?? Jest nauczycielką.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ryfka
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-21, 09:20   

Pomijam to, jakie ma poglądy, ale ucieszył mnie fakt, że to kobieta :) nie przypominam sobie żeby we wcześniejszych wyborach na burmistrzajakaś kobieta startowała...nawet na listach kandydatów na radnych jest mało kobiet. Do Szwecji nam jeszcze daleko, tam kobiety mają większy udział w rządzeniu.
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-26, 16:17   

Duda Robert Eugeniusz - 41- wyższe Wieluń, zgłoszony przez KWW WPO, nie należy do partii politycznej ---- to chyba najgorszy kandydat, nie będę już komentował jego kwalifikacji.

Pragnę przypomnieć jak to na pierwszej swojej sesji pan Duda od razu zgłosił propozycję podniesienia diety(zwiększenia wypłaty za każdą sesje/obrady), co wydaje się po prostu żałosne i pokazuje prawdziwe oblicze tego gościa - liczą się tylko pieniądze i byle było ich jak najwięcej. Do tego jest nauczycielem WF-u w gimnazjum nr 1, a z komentarzy wielu ludzi(głównie uczniów) jest nieudolnym nauczycielem i chyba już mu jedna pensja wystarczy...

Powiem krótko - ten człowiek nie jest godzień piastowania żadnego urzędu...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-10-26, 20:18   

ten nie tamten nie, to kto wreszcie? kazdy moglby powiedziec cos zlego o kandydatach i jak zwykle dochodzimy do jednego - ze wybieramy mniejsze zlo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-27, 20:03   

akirus napisał/a:
ten nie tamten nie, to kto wreszcie? kazdy moglby powiedziec cos zlego o kandydatach i jak zwykle dochodzimy do jednego - ze wybieramy mniejsze zlo


Wnie denerwuje to, że tacy nieudacznicy i ludzie niekompetentni pchają się jak przysłowiowe świnie do koryta"

normalwybory40019lw.th.jpg
Plik ściągnięto 37081 raz(y) 5,51 KB

normalplakatkopia2da.th.jpg
Plik ściągnięto 37081 raz(y) 6,61 KB

normal42bq.th.jpg
Plik ściągnięto 37081 raz(y) 4,98 KB

_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-27, 21:26   

Cytat:
Pragnę przypomnieć jak to na pierwszej swojej sesji pan Duda od razu zgłosił propozycję podniesienia diety


16 latek to pamięta. Miał wtedy 12 lat.

Poproszę o inne wspomnienia z "trudnego" dzieciństwa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-10-29, 03:33   Ocena kandydatów na urząd Burmistrza

Witam
No cóż znam 80% kandydatów na urząd Burmistrza
O nie któych nawet nie wspomnę bo uważam że nawet nie znają hierarchii władzy w urzędzie miasta ale to szczegół można się na uczyć z podręcznika oczywiście o merytoryce nawet nie wspomnę,no cóż mają duże poczucie humoru albo brak im samokrytycyzmu !

Pan Jan Derbis
Bardzo zdolny człowiek otrzaskany w polityce jak mało kto mówiąc krótko
stary wyga był już w budynku Urzędu Miejskiego za kadęcji Pana Adamskiego ale .........
oby następna kadencja nie zarządała dokładnej lustracji jego osoby!
Wniosek:na wypadek gdyby wygrał kupuje bilet

Pan Paweł Okrasa
Młody na pewno.Życzę mu powodzenia w prowadzeniu jego własnej firmy .Już jednego młodego mamy jeszcze w radzie nie powiem której.No tak ten to wiedział gdzie się diety pobiera.Miałem z nim przyjemność i to mi wystarczy ! Ten urząd o który się stara wymaga dobrej polityki a nie politykierstwa.No cóż każdy chce się utrzymać na powierzchni !Jeżeli wygra dajcie znać kupuje bilet i mnie nie ma i innym radzę to samo.
Wniosek:Z tej mąki chleba nie będzię nie ten kaliber.

Pan Duda
Przystojniak!.Dobry to chłopak ale jeszcze się zastanawia z kim trzymać a z kim nie.Zmienny w poglądach jak moja teściowa ( jej oczywiście wybaczam bo to starszy człowiek) a jemu nie bo nie mogę zależec od człowieka tak zmiennego)
Wniosek:Zmienny wiatr źle wpływa na samopoczucie

Pan Ciosek-
Tak na prawdę żal mi go! Chciał coś zrobić w minionej kadencji miał parę dobrych ,,wejść smoka'' w Radzie Gminy , ale..........
nie pomyślał przed tym wejściem o stworzeniu dobrego elektoratu i nie miał wystarczającej
wiedzy merytorycznej,nie mógł równiez liczyć na swoich ,,kolegów'' to i nawet dobrze bo popsuli by mu opinie!
Wniosek:widział bym go ale nie na tym stanowisku napewno nie teraz!
W przypadku jego wygranej też bym kupił bilet.

I na deser Pan Burmistrz Majcher
To człowiek uczciwy.W jezyku polityki poprawny,czysty.Pochodzi z dobrej rodziny.Jedynie on może coś zrobić dla społeczeństwa.Człowiek praktycznie bezkonfliktowy, duża wiedza,nie boi się przyznać do błędów, szczery.Nie bawi się w plotki!

Wady:za miękki za mało stanowczy.Sam byłem świadkiem jak deklarowano mu pomoc w naprawie Gminy a później wbito mu nóż w plecy z uśmiechem na twarzy.
Mógł zrobić więcej dla społeczeństwa ale..............kto nie wie to będzie teraz wiedział tak kładziono mu kłody pod nogi wygrażano jemu i jego rodzinie za to że chciał coś zrobić ale się nie złamał.Nie ma obok siebie ludzi na których mógłby polegać w 100%.
Na niego stawiam jest szanowany w kręgach intelektualnych, wśród profesjonalistów na szczeblu krajowym i.......... międzynarodowym.

Wniosek:Bardzo dobrze rokuje na następną kadencję pod warunkiem że społeczeństwo go wybierze

To tyle pozdrawiam wszystkich .Mam prośbe wiem ,że relację w TVK WSM z Rady Miejskiej
są nudne ale oglądajcie je nie będziecie wtedy mieć problemu z wyborem w TVK się nie tnie wszystko leci jak jest to też wiem

Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-29, 05:49   

XYZ: jeśli tacy ludzie jak Ty chcą głosować na Majchra to od razu zwróciłbym się do niego o słowniki ortograficzne. :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 01:33   

Witam
No coż Panie Marcinie
To prawda bledy zostaly popelnione tak mialo byc.Bardzo dziekuje za rade na pewno poprosze
o slownik ortografii.Moze Pan poleci mi ktorys?
Szkoda ze nie moze Pan polemizowac w kwestii merytorycznej tematu .Mam nadzieje ze nigdzie Pan nie startuje bo tak samo potraktowal by Pan starszego czlowieka ktory popelnil by bledy.Zreszta nic dziwnego ma Pan za sobą taki szyld ktory mowi wszystko.Ma Pan szanse jeszcze poszukac lepszego ktory ma lepszy kregoslup.

Pozdrawiam serdecznie

XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 08:32   

XYZ, jeśli nie akceptujesz REGULAMINU FORUM to przestań się udzielać, bo mylisz dwa zupełnie różne pojęcia. Twoja kariera na tym forum za styl wypowiedzi zmierza ku końcowi.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tomek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 10 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 1397
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 09:08   Re: Ocena kandydatów na urząd Burmistrza

XYZ napisał/a:

I na deser Pan Burmistrz Majcher
To człowiek uczciwy.W jezyku polityki poprawny,czysty.Pochodzi z dobrej rodziny.Jedynie on może coś zrobić dla społeczeństwa.Człowiek praktycznie bezkonfliktowy, duża wiedza,nie boi się przyznać do błędów, szczery.Nie bawi się w plotki!

Wady:za miękki za mało stanowczy.Sam byłem świadkiem jak deklarowano mu pomoc w naprawie Gminy a później wbito mu nóż w plecy z uśmiechem na twarzy.
Mógł zrobić więcej dla społeczeństwa ale..............kto nie wie to będzie teraz wiedział tak kładziono mu kłody pod nogi wygrażano jemu i jego rodzinie za to że chciał coś zrobić ale się nie złamał.Nie ma obok siebie ludzi na których mógłby polegać w 100%.
Na niego stawiam jest szanowany w kręgach intelektualnych, wśród profesjonalistów na szczeblu krajowym i.......... międzynarodowym.


Jeśli mówimy o tym samym gościu, to wydaje mi się, że słowo "intelektualista" musiało się w ostatnich czasach bardzo zdewaluować. W ramach dodatku do słownika ortograficznego proponuję również inwestycję w słownik języka polskiego.
_________________
Art. 146, ust. 1: "Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną
Rzeczypospolitej Polskiej."
Art. 133, ust. 3: "Prezydent Rzeczypospolitej w zakresie polityki
zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-30, 10:28   

XYZ napisał/a:
Pan Paweł Okrasa
Młody na pewno.Życzę mu powodzenia w prowadzeniu jego własnej firmy .Już jednego młodego mamy jeszcze w radzie nie powiem której.No tak ten to wiedział gdzie się diety pobiera.Miałem z nim przyjemność i to mi wystarczy ! Ten urząd o który się stara wymaga dobrej polityki a nie politykierstwa.No cóż każdy chce się utrzymać na powierzchni !Jeżeli wygra dajcie znać kupuje bilet i mnie nie ma i innym radzę to samo.
Wniosek:Z tej mąki chleba nie będzię nie ten kaliber.

Drogi Panie !
Użył Pan około 80 słów. Słów, które są Pańską oceną, ale nie ma ANI JEDNEGO słowa uzasadnienia pańskiej oceny. I to jest moja ocena pańskiego tekstu.
Do biletu chętnie się dołożę.
XYZ napisał/a:
I na deser Pan Burmistrz Majcher
To człowiek uczciwy.W jezyku polityki poprawny,czysty.Pochodzi z dobrej rodziny.Jedynie on może coś zrobić dla społeczeństwa.Człowiek praktycznie bezkonfliktowy, duża wiedza,nie boi się przyznać do błędów, szczery.Nie bawi się w plotki!

Szkoda , ze nie był Pan na debacie w Kadłubie, jak mieszkańcy ocenili dotychczasową działalność Pana Burmistrza. Na 78 osób głosujących, kandydat do Rady Miasta popierany przez Pana Burmistrza otrzymał w prawyborach 4 - słownie CZTERY głosy. Tak się kończą puste obietnice wyborcze.

Pozdrawiam
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW