R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nieuczciwe praktyki u mojego pracodawcy - Wieluń i okolica
Autor Wiadomość
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-05, 23:25   

A co lepiej jak by wszystko było nadal pod dywanem tak jak u Towarzysza Tuska, taka polityka lepsza ? :wink:
Jak chcesz zgłaszaj, czy ja stoję na przeszkodzie ? ja nawet tego nie rozważałem, jak ktoś ma taką chęć to droga wolna. 8)

A i pytanie na koniec, po co temat został "wklejony" do tematu "Nieuczciwe praktyki u mojego pracodawcy", bo ja związku nie widzę ? no może tylko słowo "nieuczciwe" się zgadza... :roll: :?:
j jakie praktyki ? w ogóle ktoś wie co to znaczy ? chyba jest mała różnica między praktykami, a pracą ?

Jak takie przeklejanki robicie, to może Wieltonowskie Eldorado też tutaj przypasuje ? a co, tematyka nie taka ?

---------
A i odnosząc się do cytatu Oursona, spoko, jakieś pytania odnośnie tego ? chętnie się wypowiem :)

@Ban, a czego ja się mam bać ? pozwu za "oszczerstwa" :lol: :D
za to co napisałem to najwyżej mogę jeszcze nagrodę dostać, bo któż to opisał wcześniej ?
wiesz ile osób tam rocznie pracuje ? i co nikt całej sytuacji nigdzie nie opisał, czyli do tej pory jak byś się nie dowiedział z plotek od kogoś, to nic nie wiesz...jedziesz w ciemno...a teraz każdy kto znajdzie temat wszystko ma czarno na białym.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-05, 23:46   

Wielki Szu napisał/a:

A i pytanie na koniec, po co temat został "wklejony" do tematu "Nieuczciwe praktyki u mojego pracodawcy", bo ja związku nie widzę ? no może tylko słowo "nieuczciwe" się zgadza... :roll: :?:
j jakie praktyki ? w ogóle ktoś wie co to znaczy ? chyba jest mała różnica między praktykami, a pracą ?i odnosząc się dać ? pozwu za "oszczerstwa" :lol: :D
My wiemy co to znaczy ale jak widac Ty juz nie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-05, 23:47   

Wielki Szu napisał/a:
A i odnosząc się do cytatu Oursona, spoko, jakieś pytania odnośnie tego ? chętnie się wypowiem


Nie mam żadnych pytań. Z Twojego wpisu wynika jasno że tam pracowałeś.


Cytat:
A i pytanie na koniec, po co temat został "wklejony" do tematu "Nieuczciwe praktyki u mojego pracodawcy", bo ja związku nie widzę ? no może tylko słowo "nieuczciwe" się zgadza... :roll: :?: j jakie praktyki ? w ogóle ktoś wie co to znaczy ? chyba jest mała różnica między praktykami, a pracą ?


to chyba trzeba ze zrozumieniem przeczytać temat wątku raz jeszcze ;)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-05, 23:55   

red napisał/a:
Wielki Szu napisał/a:

A i pytanie na koniec, po co temat został "wklejony" do tematu "Nieuczciwe praktyki u mojego pracodawcy", bo ja związku nie widzę ? no może tylko słowo "nieuczciwe" się zgadza... :roll: :?:
j jakie praktyki ? w ogóle ktoś wie co to znaczy ? chyba jest mała różnica między praktykami, a pracą ?i odnosząc się dać ? pozwu za "oszczerstwa" :lol: :D
My wiemy co to znaczy ale jak widac Ty juz nie...

nie doczytałem pierwszego postu w temacie, zasugerowałem się samym odgórnym tematem - zwracam honor...

myślałem że mowa o praktyce zawodowej, a nie stosowanych praktykach...

odnoszę wrażenie że dalsza polemika nic nowego nie wniesie, chyba wszystkie kwestie które miały zostać poruszone już były.

informacje komuś na pewno się przydadzą, to najważniejsze, dobranoc :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sarat 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 40
Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-06, 07:10   

Wielki Szu napisał/a:
Chyba wiem lepiej gdzie prace się odbywają.....a do kogo jakaś firma należy to mam gdzieś, podawałem miejsce gdzie zatrudniają, żeby ktoś miał jakiś pogląd na sprawę.


No chyba nie wiesz, bo można pracować u Słabego i można pracować u Pagacza i to są dwie rożne firmy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-06, 14:20   

Wielki Szu, to ja pisałem o tym powie do sądu.
Muszę ci jedno przyznać... masz odwagę chłopie :D
Napisałeś to co napisałeś wymieniając nazwisko. Za chwilę możesz mieć pozew o zniesławienie... a jak ci twoi "świadkowie" dowiedzą się że sąd "przetrzepie" ich dochody i będą musieli zapłacić należny podatek od ukrywanych dochodów wraz z odsetkami, to się ulotnią szybciej niż hel z pękniętego balonu. Zostaniesz sam a wtedy może się okazać, że twój były pracodawca będzie miał asa w rękawie w postaci swoich świadków, którzy potwierdzą jego wersję. Ja tylko tak kraczę 8)
Również jestem za karaniem nieuczciwych pracodawców, żeby nie było. 8)
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-06, 16:28   

Gregg Sparrow napisał/a:
Wielki Szu, to ja pisałem o tym powie do sądu.
Muszę ci jedno przyznać... masz odwagę chłopie :D
Napisałeś to co napisałeś wymieniając nazwisko. Za chwilę możesz mieć pozew o zniesławienie... a jak ci twoi "świadkowie" dowiedzą się że sąd "przetrzepie" ich dochody i będą musieli zapłacić należny podatek od ukrywanych dochodów wraz z odsetkami, to się ulotnią szybciej niż hel z pękniętego balonu. Zostaniesz sam a wtedy może się okazać, że twój były pracodawca będzie miał asa w rękawie w postaci swoich świadków, którzy potwierdzą jego wersję. Ja tylko tak kraczę 8)
Również jestem za karaniem nieuczciwych pracodawców, żeby nie było. 8)


Nie panikuj ;)

Firma, przedsiębiorca to osoba publiczna, więc możesz wypowiadać się na jego temat. Bez używania słów obelżywych i wycieczek osobistych. Lekarz, prawnik, przedsiębiorca, urzędnik, polityk podlegają opinii swojej pracy i masz możliwość wypowiadania się na temat ich pracy.

Co prawda niektórzy(nawet adwokaci) tego nie rozumieją ;) i straszą sądami. Ale bądźmy poważni i nie dajmy się zastraszyć. Kulturalna ocena czyjejś pracy udostępniona w internecie to coś co każdemu z nas przysługuje.

pozdrawiam
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-06, 19:01   

Mateusz, a pamiętasz sprawę jednego śpiewaka?
 
   
Spooky 
Wieluniaczek



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 1578
Otrzymał 8 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-06, 19:04   

Gregg Sparrow, no to teraz ładnie zniechęciłeś wszystkich, którzy ewentualnie chcieliby się tutaj wypowiedzieć na temat swojego byłego lub obecnego pracodawcy :)
_________________
I'd agree with you, but then we'd both be wrong
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
CiekawaŚwiata 
Słyszał o Wieluniu
CiekawaŚwiata


Wiek: 31
Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 23
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-01, 23:21   

A co sądzicie o jednej z drukarni w Wieluniu? Mam wrażenie, że robią co jakiś czas ten sam numer wykorzystując ludzi chcących zdobyć pracę. Słyszeliście coś może?
_________________
Kto nie ma od­wa­gi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-02, 15:42   

Gregg Sparrow napisał/a:
Mateusz, a pamiętasz sprawę jednego śpiewaka?


Każdy Cie może pozwać z prywatnego aktu oskrażenia o byle co, nawet może wymyślić sobie coś. Tylko musi to udowodnić, że to co napisałeś/powiedziałeś bylo obelżywe i że to na pewno ty a nie ktoś inny.(internet itd)

Jak nie ma czynu zabronionego to nie ma przestępstwa. Sąd sprawę oddala.

Nie ma co się bać "straszenia sondami" ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-02, 19:09   

Tylko w jednym przypadku... że masz czas i ochotę chodzić po sądach (nawet jak nie jesteś winien a oskarżenie ktoś sobie wyimaginował). Niekiedy nie skończy się na jednej rozprawie.
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-02, 21:29   

Mateusz, sama obecność w sądzie jest dość dużym stresem dla większości ludzi. Za wyjątkiem zawodowych prawników (i nie mówię tu o absolwentach prawa, którzy sąd widzieli co najwyżej w "Prawie Agaty" i "Magdzie M.") rzadko kto cieszy się na wizytę w sądzie - bez względu na to, w jakim charakterze tam się stawia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marlo 
Słyszał o Wieluniu
marlo


Wiek: 49
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-10-31, 19:45   STAROSTWO POWIATOWE - Budownictwo

STAROSTWO POWIATOWE - BUDOWNICTWO
Wystrzegajcie się pracy w Starostwie w wydziale Budownictwa. Pani naczelnik wprowadziła tam psychoze, przeplatając ją swoimi dziwnymi humorkami. Dziwie się że nikt nie zamierza zrobić z tym porządku. Pracując tam prędzej czy później wykończysz się psychicznie za marne grosze. Za moich czasów nawet petenci głośno mówili o podłym zachowaniu tej pani.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Freak 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 10
Piwa: 3/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-11-24, 12:33   

Macie pojęcie, że nowo przyjęci pracownicy do pracy w Patrolu muszą sobie kupić narzędzia pracy? To już chyba szczyt dziadostwa.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW