R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-10-17, 22:36
Praca w NEAPCO w Praszce.
Autor Wiadomość
Anik 
Przejeżdżał przez Wieluń
NUSIA


Dołączyła: 17 Mar 2011
Posty: 56
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2011-05-24, 12:41   Praca w NEAPCO w Praszce.

Wiecie czy w NEAPCO w Praszce są przyjęcia do pracy?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafick
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-25, 12:19   

Na produkcję owszem, wymagane doświadczenie, a co do biurowej pracy to raczej odwrotnie... Rozkładają obowiązki na reszte pracowników i z tego co wiem nic się nie zapowiada na przyjęcia
 
   
Anik 
Przejeżdżał przez Wieluń
NUSIA


Dołączyła: 17 Mar 2011
Posty: 56
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-25, 12:39   

Chyba jak wszędzie. Niby praca jest, ale nawet ludzie młodzi z referencjami chcą ubiegać się o prace to jest to starsznie trudne. Najlepiej mieć 25 lat, studia wyższe i 10 lat doświadczenia. NIEWYKONALNE!

A masz może do nich jakiś kontakt bądź maila, żeby przesłać CV?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-25, 13:29   

http://www.zumi.pl/233763...szka,firma.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Rybak 
Przyjeżdża na zakupy
ornitolog


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 449
Piwa: 12/1
Skąd: z samiutkiego piekła
Wysłany: 2011-05-25, 21:36   

i tu jeszcze: http://www.neapco.com/nC-contact.php
_________________
Nadchodzi ten dzień.........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
UNW15 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-30, 19:50   

dziś byłem w Neapco w Praszce i na tę chwilę nie ma przyjęć kazano mi zostawić CV i wpisać sięi jak będą przyjęcia obiecali się odezwać. A wie ktoś moze jak wyglada praca na produkcji w Neapco własnie? Jak płace, atmosfera itp?
Wie ktoś też moze coś na temat firm HM Meble i Prospan z Wieruszowa? Czy są tam moze przyjęcia obecnie oraz jak wygladają warunki pracy? Jesli ktoś posiada info prosiłbym o podzielenie się :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-30, 20:42   

UNW15, z tego co słyszałam w HM Meble i w Prospanie nie ma przyjęć a wręcz przeciwnie - są zwolnienia i cięcia w wynagrodzeniach. Więc chyba raczej nie ma tam czego szukać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
UNW15 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2011-05-30, 23:22   

A to pewne? bo własnie tez tak słyszałem ze było tak z 1,5 roku do tyłu a teraz własnie słyszałem ze sytuacja zaczyna się tam poprawiac dlatego pytałem...jesli ktoś coś wie to proszę o info...a tak nawiasem mówiąc poza wieluniem praszką i wieruszowem wiecie gdzie mozna jeszcze jeszcze starac sie o prace w naszej okolicy? chodzi o jakies wieksze zakłady produkcyjne typu Neapco Praszka Prospan Wieruszów czy Korona Wileuń itp? nie wiecie czy moze są jakieś wieksze zakłady w innych miastach w okolicy? (pajęczno, działoszyn, kepno, itp) byłbym wdzieczny za jakieś info....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafick
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-31, 11:17   

Pod Kłobuckiem jest baza logistyczna PoloMarketu. Jakieś 2 m-ce temu gadałem z kolesiem który się tam przyjął i mówił że szukają chętnych do pracy przy realizacji zamówień. Płacą od zrealizowanych sztuk, ale podobno jak ktoś nie jest olewusem to całkiem nieźle można zarobić. Wymóg takie, że włąsna działaność gospodarcza, ale pomimo kosztów twierdzi że jest całkiem nieźle.
Ewentualnie zajrzyj do Marcegaglii w Praszce, to obok Neapco przy basenie. Stawiają ogromną halę pod Kluczborkiem więc może się coś dziać.
 
   
kamoloooz 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: WLN/DZN
Wysłany: 2011-06-03, 19:21   

a wie ktoś moze coś na temat pracy w neapco na produkcji? Jakie stawki? Jaki system zmianowy? Jaka atmosfera , wymagania itp?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafick
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-06, 10:08   

Z tego co wiem to wymagają doświadczenia w pracy przy maszynach, ale wiadomo, że zawsze wszystko zależy od człowieka i indywidualnego podejścia. Warto spróbować, a nuż się uda:) Co do stawek to podobno m-cznie ok. 1500-1700, 3-zmiany a weekendy płacą 100% więcej.



Poprawiono 1 błąd ort.
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2011-06-06, 12:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW