R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Po co ludzie piszą na forum?
Autor Wiadomość
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-18, 12:36   

Ależ panowie, nie macie za co dziekować...ja tylko stwierdzam fakty, z którymi pewnie zogdzi sie masa forumowiczów!!! Uwazam, jednak, ze zamiast marnowac czas na odpowiadanie na bezsensowne zarzuty, które nic nie wnoszacą oprócz zmieszania, powinniscie wiedziec, ze sa osoby, ktore doceniaja wasza prace!!! (Zaraz zostane zlinczowana za podlizywanie sie :oops: a co mi tam!!! :lol: )

Wiemy doskonale, ze juz nie jedni chcieli zawojowac tym forum, Ferbik ma swietna praktyke w radzeniu sobie z takimi wolnymi strzelcami!!!!
Oby tak dalej!!! Z przyjemnoscia zagladam na forum, zeby poczytac co ciekawego dzieje sie w naszym kochanym WIELUNIU!!!

Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-11-26, 13:20   

Ktos tu pomylil tematy :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 16:35   

Dominika napisał/a:
Ktos tu pomylil tematy


????????????
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 23:18   

Dominika napisał/a:
Ktos tu pomylil tematy

Raczej nie :)

aga: uważaj, bo zostaniesz posądzona o wazeliniarstwo i lizusostwo... :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-11-26, 23:44   

:waz: ζ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 09:51   

Ferbik napisał/a:
aga: uważaj, bo zostaniesz posądzona o wazeliniarstwo i lizusostwo...


Tak własnie pomyslałam, że słowa
Dominika napisał/a:
Ktos tu pomylil tematy

mogą cos podobnego oznaczac, ale nie chciałam wywoływać kolejnej sprzeczki na forum i zostac posadzona o zaczepianie "niewinnych forumowiczek"!!! Miałam cicha nadzieje, ze Dominika, zrozumie moje słowa, bo przeciez także byla po tej drugiej stornie i wie ile sie trzeba nameczyc, zeby dobrze sprawowac władze i jak jest nieprzyjemnie, jak jest sie ciagle atakowanym !!! :P
Moze po protu juz zapomniała??!!! 8) Pozdrawiam Dominika, chociaz pewnie moje pozdrowienia uznasz za wazeline,ale co mi tam!!! :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-11-27, 10:24   

a jednak, to prawda... 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 10:28   

Dominika napisał/a:
a jednak, to prawda...


ulubiony sposób wypowiedzi...powiedziec, ale tak naprawde nic nie powiedziec :lol:

To ja tez...ja tez...chce...

Z shoutbox'a mozna sie tak wiele dowiedziec, szczególnie od pomarańczowych!!! :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-11-27, 10:37   

Ja rowniez chcialam pogratulowac ADMINISTRACJI FORUM, tak kwiecistego rozwoju WFD,oby tak dalej chlopaki :!: :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 10:45   

ehhh...jak słodko, widzisz i w Tobie jest pierwiastek wazeliniary :oops: ... a moze to tylko zdrowy rozsadek i zdolnosc poprawnego oceniania i analizowania swiata...zwał jak zwał, bynajmniej poprzednia władza nie radziła sobie tak świetnie jak obecna...świadczy o tym ilość aktywnych użytkowników i postów, myle sie???!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-01-13, 13:33   

Ferbik, zamknąłeś temat „Refleksja i wyciągnięcie wniosków”, moim skromnym zdaniem za szybko, chciałem się odnieś do niego i to czynię. A że nie bardzo wiedziałem gdzie to wkleić, narażając się robię to właśnie w tym miejscu. :P


Niewątpliwie, nastąpił jakiś rozłam w szeregach tego forum, czy to wewnątrz administracji czy ogólnie wśród wszystkich forumowiczów. Nie znam szczegółów dlatego nie będę wydawał osądów pod adresem żadnej ze stron.

Z racji poruszonego tematu, siłą rzeczy że zajrzałem na owego wielunianka.pl, no cóż początki bywają trudne, na razie bez rewelki, świat stoi jednak otworem dla wszystkich.

A teraz mowa końcowa. :!: :D :D

Ja osobiście uważam, że branie udziału na kilku forach jednocześnie, nijak ma się do jakości wypowiedzi w poruszanych tematach. Jak w powiedzeniu;

- Że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Moje zdanie jest takie,
- Określmy się co do przynależności, pod jakim szyldem chcemy rozmawiać i to róbmy, nie wchodząc sobie nawzajem w drogę, świat jest duży zmieścimy się wszyscy.

Ja osobiście zostaję tutaj, choć i ja i Ferbik wiemy że w jednej drużynie ciężko nam się będzie spotkać ;) (chociażby z racji trochę innych zdań w co niektórych zagadnieniach), ale uważam że to i dobrze (nie wiem a może się mylę, co?) :razz: , przynajmniej poruszane tematy nabierają rumieńców.
A, i nie będę ukrywał że Wieluń.biz , co tu dużo mówić jak na razie spełnia moje oczekiwania ( i wcale nie mówię tego żeby się przypodobać, znacie mnie ;) ).

Nie mniej, kilka drobnych minusów by się znalazło ale to w końcu nie „gorzkie żale” i nie o to tutaj teraz chodzi.

No to co, wpisujmy się kto zostaje tutaj i tylko tutaj, co :?:

Moją deklaracje już znacie, chętnie poznam ludzi, którym mogę zaufać że na innym forum nie będą mnie obsmarowywać.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-13, 13:37   

miko 005, w tamtym temacie chodziło o to, że główna bohaterka zarzucała nam gdzieś indziej fałszywość i obłudę, chociaż nigdy wobec nikogo nie byłem fałszywy, a na ulicy witała mnie z radością i szczerością (teraz wiem jak mi się błędnie wydawało) jakby nic się nie stało... chodziło mi o takie odebranie tematu, a nie takie, że ktoś siedzi na stu forach jednocześnie.
miko 005 napisał/a:
Ja osobiście zostaję tutaj, choć i ja i Ferbik wiemy że w jednej drużynie ciężko nam się będzie spotkać (chociażby z racji trochę innych zdań w co niektórych zagadnieniach), ale uważam że to i dobrze (nie wiem a może się mylę, co?)

Myślę, że się mylisz. Mamy odmienne zdanie ale to i dobrze (chociaż w wielu rzeczach się zgadzamy), bo nudno by było jakbyśmy sobie przyklaskiwali nawzajem, jak to ma miejsce na niektórych forach.
No i odpieram zarzuty, że jakobym banował użytkowników z odmiennym zdaniem niż moje - żywy przykład na to to właśnie ty miko 005 :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-13, 14:41   

miko 005 napisał/a:
Ferbik, zamknąłeś temat „Refleksja i wyciągnięcie wniosków”, moim skromnym zdaniem za szybko


No właśnie, również tak uważam. Najpierw prosisz jak największa liczbę osób o wypowiedzenie się, a później zamykasz.

Ferbik napisał/a:
w tamtym temacie chodziło o to, że główna bohaterka zarzucała nam gdzieś indziej fałszywość i obłudę, chociaż nigdy wobec nikogo nie byłem fałszywy


No w końcu napisałeś o co Ci chodziło. Ja uważam, że nie "nam" tylko administracji (spośród, której zostałeś później wymieniony tylko Ty) zarzucała różne rzeczy i jak sama to ujęła, niektórym użytkownikom. Tego niestety nie sprecyzowała, ale pisząc niektórym wnioskuję, że jest ich niewielu. Według mnie, cała ta farsa jest prywatnym problemem Twoim i jeszcze kilku osób i moim skromnym zdaniem nie powinna zostać wywleczona na forum. I jeszcze jednego nie rozumiem - piszesz, że nam zarzucała, a bronisz tylko siebie :?:

miko 005 napisał/a:
No to co, wpisujmy się kto zostaje tutaj i tylko tutaj, co :?:
Moją deklaracje już znacie, chętnie poznam ludzi, którym mogę zaufać że na innym forum nie będą mnie obsmarowywać.


Nie rozumiem po co Ci to wiedzieć :?: No chyba, że masz jakieś obawy :wink: A obsmarowywać kogoś nie trzeba koniecznie na forum.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-01-14, 12:08   

Ferbik napisał/a:
chodziło mi o takie odebranie tematu, a nie takie, że ktoś siedzi na stu forach jednocześnie.


Wiem, wiem dokładnie tak to odebrałem. ;)

A co tyczy się uczestnictwa w owych 100 forach to tylko moja taka refleksja. Osobiście nie widzę żadnej przyjemności w „skakaniu” od jednego do drugiego forum, tym bardziej że np. to nowe wieluńskie jest tematycznie podobne.


Karzełek napisał/a:
Nie rozumiem po co Ci to wiedzieć


Z normalnej, czystej ludzkiej ciekawości :D


Karzełek napisał/a:
No chyba, że masz jakieś obawy


Bynajmniej, żadnych obaw z mojej strony :P


Karzełek napisał/a:
A obsmarowywać kogoś nie trzeba koniecznie na forum.


Wątek obsmarowywania ( w jakiejkolwiek formie by to się odbywało ), jak dla mnie jest to efekt niczego innego jak tchórzostwa.

Jeśli ja mam coś do powiedzenia ludziom to im to po prostu mówię, niekoniecznie oko w oko bo często brak takiej możliwości, ale też nie uciekam wtedy na inne fora żeby sobie ulżyć.

Jest tu na tym forum coś takiego jak PW, ja osobiście często z niej korzystam, nikt postronny nie widzi a naprawdę dużo można sobie tą drogą wyjaśnić, no i umiera śmiercią naturalną sprawa wątku obsmarowywania.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-14, 12:47   

miko 005 napisał/a:
Wiem, wiem dokładnie tak to odebrałem.


Ciekawość to ostatni stopień do piekła. Podobno ;)


miko 005 napisał/a:
Wątek obsmarowywania ( w jakiejkolwiek formie by to się odbywało ), jak dla mnie jest to efekt niczego innego jak tchórzostwa.


Zgadzam się, zupełny brak odwagi. Ale to źle świadczy tylko o osobach, które praktykują takie rzeczy.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW