R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Makaron wyborczy
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-02, 21:44   Makaron wyborczy

Żywność przeznaczona dla biednych została wykorzystana w kampanii wyborczej. W pawilonie po sklepie przy ul. Złotno 88 w Łodzi trzej mężczyźni rozdawali paczki, m.in. z mlekiem i makaronem, dodając do nich... plakaty Ewy Modrzejewskiej-Łuczak, kandydatki na łódzką radną.

Na opakowaniach produktów były napisy: "Dostarczenie żywności dla najuboższej ludności Unii Europejskiej 2006. Artykuł nie jest przeznaczony do sprzedaży".

- Nikt nie pytał mnie o sytuację materialną - mówi mieszkanka ulicy Złotno (dane do wiadomości redakcji), która otrzymała paczkę. - Musiałam tylko wpisać się na listę i podać swój PESEL. Nie czytałam nagłówka listy, bo w pawilonie był półmrok, a ja mam kłopoty ze wzrokiem.

Inny łodzianin był przekonany, że kandydatka na radną kupiła te produkty i funduje je wyborcom, więc wziął paczkę. Od córki dowiedział się, że żywność powinna trafić do potrzebujących.

Realizację programu pomocy żywnościowej dla najuboższych koordynuje Agencja Rynku Rolnego.

- To karygodne. Pierwsze słyszę, aby ta pomoc była wykorzystana w kampanii wyborczej - twierdzi Radosław Iwański, rzecznik prasowy ARR. - Powinna ona trafić do bezrobotnych, bezdomnych czy rodzin wielodzietnych. Za dostarczanie jej potrzebującym odpowiedzialne są organizacje, z którymi współpracujemy. Skontrolujemy dystrybucję w Łodzi, a wobec winnych tej sytuacji wyciągniemy surowe konsekwencje, do pokrycia kosztów wyprodukowania żywności włącznie.

Ewa Modrzejewska-Łuczak kandyduje na radną z listy Łódzkiego Porozumienia Obywatelskiego.

- Nic o tym nie wiem - odpowiedziała, zapytana o paczki rozdawane z jej plakatami. - Zbadam tę sprawę. Moje ulotki wyborcze trafiały przecież w ręce różnych ludzi.

Źródło: Dziennik Łódzki
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW