R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Plakaty wyborcze
Autor Wiadomość
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 10:14   

Bartek170 napisał/a:
To jeśli Pan uważa że Forum słowo którego użyłem w wypowiedzi czuje się obrażone, chociaż nie wiem które Forum jest obrażone bo nie wymieniłem które



Proszę więc wymienić, o którym Forum pisał Pan te stwierdzenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Filip2006 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 14
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 10:21   

MATRIX napisał/a:
Drogi Panie!
Skąd Pan wie że taka zgoda nie została wydana ?
Z moich informacji wynika że Pan Wysocki taką zgodę otrzymał.
Jeśli chodzi o ulotkę to jest ona również informacją !
Jest Pan w błędzie panie Bartek170, a tym samym Pan Wysocki może domagać się ścigania pana osoby w trybie wyborczym!


HAHAHAHAH jak przeczytałem te wypociny to mnie brzuch ze śmiechu rozbolał Panie Matrix niech Pan lepiej podaży za białym króliczkiem i połknie niebieską pigułkę i wtedy obudzi się Pan w prawdziwym świecie. Zapraszam do lektury Ordynacji Wyborczej.
I jeszcze raz apeluje pomyślcie zanim napiszecie takie herezje jak pan MATRIX


Jaro napisał/a:
I tutaj podaje Pan informaje, które wedle mojego rozumienia można uznać za informacje nieprawdziwą.


A wypowiedz Pana Jaro skomentuje w taki sposób HAHAHAHAHAHAHAHA tak to może Pan straszyć młodsze rodzeństwo leć Pan szybko do Prokuratury tylko niech Pan się nie zdziwi jak Pan Prokurator nie bedzie mogł wytrzymać ze śmiechu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bartek170 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 49
Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 10:23   

Jaro napisał/a:

Proszę więc wymienić, o którym Forum pisał Pan te stwierdzenie.



O to chodzi żeby żadnego nie obrazić to nie wymieniam o które chodzi.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 10:55   

Filip proponuję abyś przejechał się do jakiegoś większego miasta i zobaczył co się dzieje. W każdej klatce tony ulotek, to samo z skrzynkach pocztowych. Plakaty ponaklejane na drzewach, ścianach budynków, latarniach, przystankach. Bo wyborach to wszystko wisi tygodniami aż nie spłynie z deszczem.

Pytam się gdzie jest ta ordynacja wyborcza skoro co wybory jest to samo i nikt nie ponosi żadnych konsekwencji? Kolejny wspaniały martwy przepis.


Czytając wasze wypowiedzi i słyszę głownie: zarzuty, wyciąganie brudów, sugerowanie donosów. Szkoda że tak mało konkretów.


Jaro mam prośbę nie banujcie nikogo, ani nie zamykajcie nikomu ust. Nie tędy droga. Proponuję ignorować tego typu użytkowników i takie wypowiedzi. Nie dajmy się sprowokować – znów posypią się wypowiedzi że forum usuwa niewygodnych użytkowników. Pan Filip to po prostu niezrealizowany studencik (administracji) który musi wykazać się swoją znajomością przepisów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 13:39   

W samym Wieluniu, takich słupów ogłoszeniowych z prawdziwego zdarzenia jest tak naprawdę kila sztuk, więc zakaz rozklejania plakatów, a szczególnie tych przedwyborczych, w miejscach innych niż owe słupy to trochę poroniony pomysł.

Ja tu widzę problem, nie w rozklejaniu ich a w sprawnym posprzątaniu bądź co bądź makulatury, już po samych wyborach.
Bo jakoś komitety wyborcze przed wyborami są zaiste bardzo czynne przed, ale zaraz po, jakimś dziwnym sposobem zamierają. A posprzątać po sobie trzeba mili państwo.

Często, a w zasadzie zawsze po jakichkolwiek wyborach mija miesiąc alibo dwa a ja ciągle np. na owej klatce schodowej, bądź drzewie jestem zmuszony oglądać facjaty osób i ich nierealne wizje, na niby lepszy świat.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-11-03, 14:49   

Administrator napisał/a:
Pan Filip to po prostu niezrealizowany studencik (administracji) który musi wykazać się swoją znajomością przepisów.

Zapewne znajdzie się na wykazie: http://wielun.biz/viewtopic.php?t=2234
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 19:28   

Jeden z kandydatów na radnego(nie pamiętam nazwiska) obiecał ze plakaty zostaną sprzatniete z klatek schodowych.
Gość dość mądry ale też w przeciwieństwie do innych kandydatów umie się zachować i posprzątaćpo sobie... Nasi politycy mogliby się uczyć...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-03, 19:33   

miko 005 napisał/a:
Ja tu widzę problem, nie w rozklejaniu ich a w sprawnym posprzątaniu bądź co bądź makulatury, już po samych wyborach.
Bo jakoś komitety wyborcze przed wyborami są zaiste bardzo czynne przed, ale zaraz po, jakimś dziwnym sposobem zamierają. A posprzątać po sobie trzeba mili państwo.


O ile pamiętam to komitety wyborcze mają obowiązek "czyszczenia" w ciągu 30 dni po wyborach. Pozostaje tylko kwestia egzekwowania obowiązujących przepisów. Tylko tyle, ale jak się okazuje w polskich warunkach, aż tyle.
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stefek 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 58
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 35
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-04, 17:02   

witam
widzę że zrobiło sie małe zamieszanie. A ja juz naszykowalem kolejną porce na "deser".
Chciałbym od razu uprzedzić ewentualne pytania i zarzuty które sie pojawiły - nie sympatyzuje z żadnym z ugrupowań; żadne ze zdjęć nie jest celowo sfabrykowane - po prostu jest to tzw. "real photo".
Dzis porcja fotek z innych ugrupowań - w tym ulotka wyborcza z "przejrzystej gminy" zawieszona na tablicy ogłoszeń na klatce na os. wyszyńskiego.
Ale mamy tez inne kwiatki - m.in. pan z psl-u na śmietniku na sadach, lpr, samoobrona i psl na przystnku autobusowym w rychłowicach (tutaj wisi też obwieszczenie wyborcze - nie wiem czy powinno sie znajodować w takim miejscu).

Nie spotkałem na razie powieszonych niezgodnie z przepisami plakatów m.in. związku gmin zw, forum samorządowego, bloku lewicowego, platformy obywatelskiej (plakatów tych dwóch ostatnich ugrupowań zresztą nie spotkałem prawie wcale) - to co ewentualnego zarzutu że jestem stronniczy.
zresztą zauważyłem że o ile w wieluniu jest w miare ok, to w okolicznych wioskach panuje wolna amerykanka.

I na koniec niespodzianka - znany wieluńskie cukiernik kandydujący bodajże z PIS-u zaprasza na "ciastko wyborcze" do swojej cukierni. czy to nie jest kupowanie głosów? ulotke z zaproszeniem widzialem, postaram się ją zdobyć i zamieścić na forum.

[ Dodano: 2006-11-04, 17:16 ]
troszke sie pospieszyłem:

wyszyńskiego2.jpg
przejrzysta gmina na klatce schodowej na wyszynskiego -2 (słaba jakość- fotka z telefonu)
Plik ściągnięto 25576 raz(y) 10,87 KB

wyszyńskiego1.jpg
przejrzysta gmina na klatce schodowej na wyszynskiego -1 (słaba jakość- fotka z telefonu)
Plik ściągnięto 25576 raz(y) 9,59 KB

psl na smietniku - sady.JPG
psl na śmietniku na starych sadach
Plik ściągnięto 87 raz(y) 151,39 KB

P1010820.JPG
wyborczy przystanek w rychłowicach
Plik ściągnięto 92 raz(y) 48,93 KB

P1010818.JPG
pan z lpr-u - przystanek w rychłowicach
Plik ściągnięto 85 raz(y) 53,31 KB

P1010816.JPG
samoobrona - przystanek w rychłowicach
Plik ściągnięto 82 raz(y) 49,07 KB

P1010817.JPG
PSL - przystanek w rychłowicach
Plik ściągnięto 97 raz(y) 52,06 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-04, 17:49   

Bardzo ciekawe zdjęcia, a co na to nasza władza :?:
Wychodzi na to że Pan Burmistrz Majcher skoro chce karać, również musi ukarać swój komitet wyborczy :!: :!: :!:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Bartek170 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 49
Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-04, 23:22   

Ja też mam do przedstawienia kilka ciekawych zdjęć a mianowicie któraś osoba napisała że nie może znaleźć żadnych plakatów z Forum Samorządowego powieszonych w niedozwolonym miejscu. Ja takie plakaty znalazłem bez problemu. Nie ruszając się z Wielunia.

04.11.2006 012.jpg
Pan Mariusz na słupie energetycznym.
Plik ściągnięto 82 raz(y) 75,89 KB

04.11.2006 011.jpg
A tutaj przykład jak jeden komitet zakrywa drugi. Na plakacie PSL został inny plakat który w tej chwili jest już zerwany ale resztki jeszcze są.
Plik ściągnięto 78 raz(y) 66,35 KB

04.11.2006 006.jpg
Pan Paweł na jednym z wieluńskich drzew i to plakat na usztywnieniach z jednej i drugiej strony drzewa.
Plik ściągnięto 90 raz(y) 28,59 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stefek 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 58
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 35
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-05, 13:47   

Kolejna świeża fotka - tym razem PO (póżno zaczęli się wieszać).
Tym razem kandydat na burmistrza z PO na tablicy ogłoszeń w bloku na os. stare sady.

Bartek170 - nie wiem do końca jak to jest ale wydaje mi się, że wieszanie plakatów na drzewach za "pośrednictwem" mjakiś tekturek czy dykty jest dozwolone - tak wieszają sie cyrki przyjeżdżające do miasta. pewnie potrzebna jest na to jakaś zgoda zarządcy drogi, ale może pan paweł ja posiada - tego nie wiem.

w przypadku drugiego zdjęcia - zaklejanie innych plakatów jak najbardziej jest dozwolone. przecież na tym właśnie m.in. polega kampania. materiały wyborcze zgodnie z ordynacją są chronione - nie można ich zdzierać, niszczyć itp. ale zaklejać - jak najbardziej.

na koniec historia zasłyszana na mieście - na pewno znacie bilbord na ulicy sadowej, zaraz przy wlocie z ul. 18 stycznia. od chyba 2 czy 3 lat stał on do wynajęcia. sporadycznie pojawiała sie na nim jakaś reklama. niedawno pojawił się na nim plakat pawła okrasy. natychmiast pojawiła się komisja z urzędu miasta na czele z "szarą eminencją" UM w Wieluniu - panem pamułą :D więc ta komisją pod przewodnictwem "wiernego giermka" Jaśnie Panującego po dokonaniu wszelkich pomiarów stwierdziła niezbicie, iż bilbord ó stoi nie na terenie prywatnym lecz na terenie należącym do miasta i nakazała natychmiastowe usunięcie go, pod grożą naliczenia opłat za okres 2 czy 3 lat wstecz :mrgreen:
smaczku dodaje fakt, iż ów bilbord znajduje się dokładnie naprzeciwko domu obecnego pana burmistrza. dziwne, że dopiero po 3 latach ktos zauważył, że cos jest nie tak. no ale przecież lepiej pózno niż wcale, nie :?: :mrgreen:
przepraszam za miejscaami złośiwe słownictwo, ale cytuje słowa znajomego który mi ta historie opowiadał - uprzedzam zarzuty - nie jest to żaden kandydat.
pozdrawiam ciepło wszystkich forumowiczów
Stefek - tropiciel absurdów :mrgreen:

po sady.JPG
PO na sadach
Plik ściągnięto 78 raz(y) 82,05 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-05, 15:32   

stefek napisał/a:
na koniec historia zasłyszana na mieście - na pewno znacie bilbord na ulicy sadowej, zaraz przy wlocie z ul. 18 stycznia. od chyba 2 czy 3 lat stał on do wynajęcia. sporadycznie pojawiała sie na nim jakaś reklama. niedawno pojawił się na nim plakat pawła okrasy. natychmiast pojawiła się komisja z urzędu miasta na czele z "szarą eminencją" UM w Wieluniu - panem pamułą więc ta komisją pod przewodnictwem "wiernego giermka" Jaśnie Panującego po dokonaniu wszelkich pomiarów stwierdziła niezbicie, iż bilbord ó stoi nie na terenie prywatnym lecz na terenie należącym do miasta i nakazała natychmiastowe usunięcie go, pod grożą naliczenia opłat za okres 2 czy 3 lat wstecz



Jeśli to prawda, to uważam, iż walka wyborcza nie zna już granic...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-05, 15:33   

A ja od siebie dodam, że konkurencję można jak widać na powyższym przykładzie dzięki stanowisku troszkę osłabić... walka nie fair ale przecież to Polska właśnie! Niestety...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-05, 20:07   

Ja za to dziś odnalazłem wetknięte w skrzynkę na listy koperty z ulotką p. Olejnika... oczywiście istnieje prawdopodobieństwo że uzyskał on zgodę Poczty Polskiej na takie działanie, ale bardzo, bardzo niewielkie ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW