R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Paskudny podstęp policjantów
Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-18, 19:55   

majk-el napisał/a:
miko 005 - jeżeli jesteś niezadowolony z pracy Policji to przynajmniej napisz do nich e-mail w tej sprawie


Jest takie stare ludowe przysłowie;

-„ Daj psu spokój, pies da Ci dwa…”

W końcu po to jest to forum i „pręgierz” żeby poruszać drażniące tematy.

Zresztą, odpowiedź byłaby jedna i na pewno najsłuszniejsza ze wszystkich;

-„ To jedyna i skuteczna walka z piractwem drogowym

Ja tylko chcę ustrzec kierowców;

-„ Widzisz policjanta drogówki, wietrz podstęp

Kończąc już wywód na ten temat, chcę Wszystkim życzyć „Szerokiej i bezpiecznej drogi”.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-18, 19:57   

miko 005 napisał/a:
Kończąc już wywód na ten temat, chcę Wszystkim życzyć „Szerokiej i bezpiecznej drogi”.

Przede wszystkim trzeba zwalczać w samym sobie wariata drogowego :)
I przede wszystkim nie ufać nikomu na drodze :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2006-11-20, 22:04   

Wieluńska policja dopiero od wakacji ma do czynienia z fotoradarem i to raz w miesiącu przez tydzień (potem Wieruszów,Sieradz i po miesiącu znów tydzien u nas)dlatego nie ma jeszcze wypracowanych metod postępowania z tym urządzeniem.Z racji że często jeżdżę zauważyłem że teraz na drogach najpierwt jest fotoradar(chodzi oczywiście o przenosny) a 100-500 m. dalej misiaczki których drogą radiową informuje operator fotoradaru o wykonanym zdjęciu i nr rej i marce.Misiaczki zatrzymują i od razu czynią egzekucję .Aha jakbyscie do Częstochowy czasami jechali to w pow.Kłobuckim fotoradar chowają w fordzie Transt i przez tylnia szybę cyka (wygląda niewinie ot stoi na poboczu biały transporter .rej SKnr niepamietam))
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-11-20, 22:12   

przy wyjeździe do Wielunia od strony Rudy namierzyłem fotoradar w sobote wieczorem. Stał biały Peugeot Partner (lub Citroen Berlingo) a zanim fotoradar rozstawiony.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2006-11-20, 22:39   

I po co te lamenty, prędkość to jest przyjemność dla bogatych. Policjia robi swoje, to jest wojna, kierowcy chcą jechać szybko i nie płacić, a Policjia ma za zadanie ich "temperować". Kierowcy też stosują rózne sztuczki typu antyradar czy CB więc o co biega.
Też czasami płacę i działa to na mnie dośc skutecznie bo szkoda mi kilku stów na mandaty.
Taka to już nasza przewrotna ludzka natura - egozim w najczystszej postaci :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-11-25, 01:16   

Cóż, parkowanie na kaliskiej a następnie męczenie człowieka nic-nierobiącego, a wracającego do domu a następnie budzenie całej rodziny w związku z tym, kiedy można ścigać tyyyylu przestępców jest CO NAJMNIEJ nadgorliwe...
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2006-11-25, 01:54   

Archdevil napisał/a:
Cóż, parkowanie na kaliskiej a następnie męczenie człowieka nic-nierobiącego, a wracającego do domu a następnie budzenie całej rodziny w związku z tym, kiedy można ścigać tyyyylu przestępców jest CO NAJMNIEJ nadgorliwe...


nadgorliwosc w sprawach malo istotnych jest cecha charakterystyczna naszej polskiej policji ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 00:09   

To podobnie jak zabieranie na komendę za siedzenie na schodach przed kinem...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-26, 13:06   

Kruk napisał/a:
To podobnie jak zabieranie na komendę za siedzenie na schodach przed kinem...

I bardzo dobrze... od czegoś trzeba zacząć. Taka grupa wyrostków siedząca na schodach w chwili obecnej potencjalnie jest groźna. Jeszcze do tego jak się nieraz posłucha jak ze sobą rozmawiają (co drugie słowo to urrr...wał) że aż uszy więdną. Nie dziwię się że ktos mógł zadzwonić ze skargą.

Wracając do tematu... Jechałem w piątek z Wrocławia. Po drodze było pięć patroli drogówki. Wypada średnio co 25km nie licząc fotoradarów. 8) I barrrrdzo dobrze... niech się piraci drogowi martwią.
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-12-27, 18:42   

BRAWO, dostałem o wspomniany pare postów wyżej incydent wezwanie do sądu pt. Przejawy demoralizacji ( :lol: ). To m.in. twoja zasługa Silvo.

Mam 3 sugestie:

- nauczcie się pisać poprawnie nazwiska
- następnym razem wysyłajcie wezwanie przed świętami, na to samo wyjdzie
- zacznijcie łapać przestępców!


Nie wiem jak policjanci chcą w tym mieście zyskać szacunek. Mojego już nie odzyskają.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-31, 00:59   

Archdevil, co to za przejaw demoralizacji? o co chodzilo bo nie pamietam...

[ Dodano: 2006-12-31, 01:05 ]
Jeśli ja odwoze kogos nieletniego do domu to tylko dlatego ze jest pod wplywem alkoholu! Proste - wybacz
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-12-31, 01:17   

W tym wypadku był to przejaw demoralizacji jedynie byciem pod wpływem alkoholu, bo grzecznego wracania do domu tak nazwać raczej nie można, prawda?

Silvo napisał/a:
Jeśli ja odwoze kogos nieletniego do domu to tylko dlatego ze jest pod wplywem alkoholu!

Cóż. Dlaczego więc nie zostałem zgarnięty od razu, na ulicy Kaliskiej gdzie staliście, a dopiero na Narutowicza, gdzie już musieliście podjeżdżać? TO akurat potrafię nazwać jedynie nadgorliwością.

Silvo napisał/a:
Proste - wybacz

Szkoda, że mój portfel nie potrafi tego zapewnić ;) Osobiście natomiast z mojej strony ok. O tej konkretnej sytuacji jednak co sądzę, widać wyżej.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-31, 11:31   

gregg napisał/a:
Jeszcze do tego jak się nieraz posłucha jak ze sobą rozmawiają (co drugie słowo to urrr...wał) że aż uszy więdną.

Hej bez takich czy ja cię obrażam?
gregg napisał/a:
Taka grupa wyrostków siedząca na schodach w chwili obecnej potencjalnie jest groźna

Każdy dorosły mężczyzna idący ulicą jest potencjalnym przestępcą jednak ich się nie łapie za to że np siedzą na ławce a młodych ludzi już np tak. Z resztą dobrym komentarzem są słowa starszego policjanta który się nami na komendzie zajmował ,,Ehhh ten ,,imię" nudzi im się chyba, dobra chłopaki możecie iść" szkoda tylko że musieliśmy wracać z warszawskiej taki miły spacerek nam zafundowali, nie wspominając już o zachowaniu policjantów którzy odnosili się do nas jakby byli władcami świata...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-31, 12:31   

Kruk napisał/a:
gregg napisał/a:
Jeszcze do tego jak się nieraz posłucha jak ze sobą rozmawiają (co drugie słowo to urrr...wał) że aż uszy więdną.

Hej bez takich czy ja cię obrażam?



Nikt Ciebie personalnie nie obraża, gregg wyraża tylko swoje zdanie (jako do ogółu), które ja też podzielam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-31, 12:57   

Kruk napisał/a:
To podobnie jak zabieranie na komendę za siedzenie na schodach przed kinem...

Jak tutaj widzimy nie napisałes że to chodziło o Ciebie i że to Ciebie zwinęli
Kruk napisał/a:
gregg napisał/a:
Jeszcze do tego jak się nieraz posłucha jak ze sobą rozmawiają (co drugie słowo to urrr...wał) że aż uszy więdną.

Hej bez takich czy ja cię obrażam?
gregg napisał/a:
Taka grupa wyrostków siedząca na schodach w chwili obecnej potencjalnie jest groźna

Karzdy dorosły mężczyzna idący ulicą jest potencjalnym przestępcą jednak ich się nie łapie za to że np siedzą na ławce a młodych ludzi już np tak. Z resztą dobrym komentarzem są słowa starszego policjanta który się nami na komendzie zajmował ,,Ehhh ten ,,imię" nudzi im się chyba, dobra chłopaki możecie iść" szkoda tylko że musieliśmy wracać z warszawskiej taki miły spacerek nam zafundowali, nie wspominając już o zachowaniu policjantów którzy odnosili się do nas jakby byli władcami świata...

Co do tej części to równiez nie pisałem o Tobie... no chyba że się utożsamiasz z "grupą wyrostków".
Następnym razem czytaj ze zrozumieniem :)
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW