R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
"Cudowne" parkowanie samochodów!
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-20, 16:19   "Cudowne" parkowanie samochodów!

Dziś zaparkowałam swojego maluszka na ul.Mickiewicza. Po załatwieniu swoich spraw wracam do autka i co widze??? mój malutki samochodzik zablokowany na amen!!!!! i zprzodu i z tyłu bez mozliwosci wyjechania!! Wlaściciel samochodu stojącego z przodu stal koło swojego pojazdu i spokojnie palil papieroska, ani myślał mi odjechać troszeczke do przodu ( a miał miejsce) mimo, że go ładnie prosiłam o to. Dopiero po ok. 10 minutach pojawił sie właściciel drugiego samochodu, mogłam dopiero wtedy odjechać moim autkiem!!
To nie pierwszy raz jak zostalam tak zablokowana!!
Maluszek to malutkie autko, ale też musi mieć miejsce aby wyjechac!!
Drodzy kierowcy zastanówcie sie jak parkujecie!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tina 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 224
Skąd: K-ce\Wieluń
Wysłany: 2006-11-20, 18:30   

glizda, jak to i ten gość z przodu ci nie odjechał, co powiedział jak go poprosiłaś? Nie no tak nie może być. A ty stałaś spokojnie i czekałas aż cos nastąpi, tracąc cenny czas.
Ale byłaś cierpliwa...
Szkoda że mnie tam nie było...ja to bym mu pojechała po majtach... ;)



_____________
Pozdrowienia...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-20, 21:56   

Tina nie bylam grzeczna wcale :twisted: nazwałam go chamem! Gościu mi odpowiedział że musi papierosa wypalić!!!!! Myślalam , że wyjde zsiebie! Ale cóż moglam zrobić!Musialam poczekać!!
Na tej samej ulicy miesiąc wcześniej mialam podobną sytuacje! Także zostalam zablokowana!Moglam troszke cofnąć do tyłu ale bałam sie że uszkodze samochód tam stojący.W samochodzie byl facet, oczywiscie grzecznie go poprosilam zeby mi odjechal, a on na to: spieszy mi sie!! Myslalam ze sie przesłyszałam! Wsiadłam do mojego autka i cofnęłam tak, ze mój zderzak dotknął zderzaka tantego samochodu.A wyobraźcie sobie że ten palant stal i patrzył co ja zrobie (a niby mu sie tak spieszylo), więc jak zobaczyl ze smialam dotknąć jego cudownego somochodu to myślalam ze mi wleje, jeszcze sie wydarł:Co pani robi!!
A ja na to spokojnie:Pan nie chciał cofnąć, wiec ja to zrobilam i odjechalam spokojnie!!
Więc jak widac chamów nie brakuje w Wieluniu!!!!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-21, 12:06   

glizda napisał/a:
Więc jak widac chamów nie brakuje w Wieluniu!!!!

oni są wszędzie, nie tylko w Wieluniu :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2006-11-21, 13:23   

glizda napisał/a:
nazwałam go chamem! Gościu mi odpowiedział że musi papierosa wypalić!!!!! Myślalam , że wyjde zsiebie! Ale cóż moglam zrobić


Szczerze powiem że jeszcze nie trafiłem na takie delikwenta który siedział by w samochodzie i nie chciał odjechać. Myślę że w takiej sytuacji grzecznie wyjął bym komóreczkę i zadzownił pod 997 podając numer samochodu który mnie zablokował. Koleś powinien tak zaparkować aby umożliwić Ci wyjazd, jeśli nie to mandacik się należy. Choć przypuszczam że odjechał by pośpiesznie jak tylko wyjeła byś komórkę :) Takie cwaniaczki to zazwyczaj tchórze, bo jak inaczej nazwać kogoś kto jest chamski wobec kobiet.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-21, 13:42   

Dzięki za rade Stanmarc !Na drugi raz tak zrobie! Bardzo często zdarzają mi się takie sytuacje!Może dlatego, że poruszam sie maluszkiem i wiele kierowców uważa, że małe autko z każdego miejsca postojowego wyjedzie!!
Oj mylą sie! Nie z każdego!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-22, 01:35   

stanmarc napisał/a:
Takie cwaniaczki to zazwyczaj tchórze, bo jak inaczej nazwać kogoś kto jest chamski wobec kobiet.



Też tak uważam.
Swoja drogą, kawał chama z tego gościa...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-23, 14:18   

Jaro napisał/a:

Swoja drogą, kawał chama z tego gościa...



Właśnie tak nazwałam tego goscia!!Po prostu nie wytrzymałam! A on mi na to:"żadna gówniara nie będzie mnie chamem nazywać"

Gówniara...hmm czy przy moim wieku mam to uważać za komplement...

Na drugi raz będe dzwonić na policje!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-02, 14:33   

chamstwo, warcholstwo!!
mieszkajć swego czasu w Poznaniu też miałęm jeden incydent z tego typu cwaniaczkiem.
Wyjeżdzając z osiedla miałem 2 możliwości: 1 - przepisowa i 2 troszkę mniej :?
znaczy się musiałem przejechać ok. 40-metrowy kawałek drogi jednokiwrunkowej pod prąd. często tak robiłem gdyż zaoszczędzałem w ten sposób ładnych kilka minut, bo dzięki temu skrótowi omijałem 2 sygnalizacje świetlne, które swoją drogą w ogóle nie są ze sobą zsynchronizowane. I pewnego pięknego zimowego dnia, tak jak zawsze sobie wyjeżdzałem. Nagle z przeciwka pojawił się samochód. Więc grzecznie i kulturalnie zjechałem na bok, żeby tamten mógł spokojnie przejechać. Aż tu nagle, tenpacan sypie prosto na mnie! I zaczyna dziwnie podjeżdżać i migac światłami. ( gość miał ok. 20 lat). Więc jako, że to ja łamałem przepisy zjechałem na chodnik, żeby kretynowi zrpbić miejsca (a już wczesniej było go chyba na dwa TIRY). A ten dalej jakieś dziwne gesty. Nie wytrzymałem normalnie. Kulturalnie odpiąłem pasy, wyszedłem z mojego auta, podszedłeo do jego i go wysadziłem. Następnie w krókich słowach zapytałem się o co mu chodzi i zakomunikowałem, że delikatnie rzecz ujmując nie podoba mi się jego zachowanie. Następnie wsiadłem i pojechałem.
Morał: wiem, że to ja przepisy złamałem, ale na Boga bądźmy ludźmi. Po co komplikować sobie życie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-02, 18:07   

100 zł i 1 punkt karny - zakaz postoju w miejscu, w którym utrudnia lub uniemożliwia wyjazd innemu prawidłowo zaparkowanemu pojazdowi. glizda następnym razem dzwoń bez wahania, radiowóz szybko przyjedzie!
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-02, 18:20   

Silvo napisał/a:
następnym razem dzwoń bez wahania, radiowóz szybko przyjedzie!

Szkoda tylko, że jak i na 112 tak i na 997 czasem dodzwonić się to sukces... ostatni raz prawie 4 minuty wisiałem na telefonie zanim ktoś podniósł...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-01-02, 19:24   

Ferbik napisał/a:
Szkoda tylko, że jak i na 112 tak i na 997 czasem dodzwonić się to sukces... ostatni raz prawie 4 minuty wisiałem na telefonie zanim ktoś podniósł...


Ferbik - zapewne dzwoniłeś w przerwie na lunch ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-02, 19:29   

ale to już nie tylko w Wieluniu tak jest.
Kiedy pracowałem w Poznaniu na monitoringu współpracowałem z policją prawie codziennie. kiedy trzymaliśmy jakiegoś delikwenta i że tak powiem nie był skłonny do współpracy musieliśmy wzywać policję. I czasem naprawdę na zgłoszenie dyżurnego trzeba było sporo poczekać. O ile mnie pamięć nie myli rekord to ok 15-20 minut. Także ferbik Twoje 4, to mrugnięcie oka!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-02, 19:44   

Mój jedyny (na szczęście) przypadek kiedy musiałem dzwonić na Policję skończył się ok 3 minutowym oczekiwaniem, ale wcześniej moja mama też próbowała się dodzwonić - ale nie mogąc dodzwonić się z komórki zadzwoniła do mnie żebym dzwonił ze stacjonarnego ;-) I najbardziej wkurzające było to, że ja chciałem jak najszybciej przekazać panu dyżurnemu co się stało. Mówiłem szybko, ale wyraźnie i wydawało się zrozumiało. Kiedy już skończyłem kilkudziesięciosekundowe opisywanie sytuacji w której potrzebna była natychmiastowa interwencja pan dyżurny ze stoickim spokojem zapytał - a jak się Pan nazywa. A skąd Pan dzwoni? A gdzie dokładnie mam wysłać patrol (czy coś w tym stylu) i jeszcze kilka równie głupich pytań. Jak już odłożyłem słuchawkę to wsiadłem w samochód i pojechałem na miejsce - zastanawiając się kto będzie szybciej na miejscu (garaże na przeciw bloku 2 na Wyszyńskiego)- ja jadąc z Traugutta czy patrol Policji, który z dużym prawdopodobieństwem powinien być bliżej. No ale na szczęście dla Policji byli szybciej ... co prawda nie sami oni tylko jakiś łączony patrol z jakąś firmą ochroniarską (takim seicento podjechała policjantka i ochroniarz. Radiowóz dojechał po jakiejśtam chwili... Ale i tak długość dzwonienia a później zbierania wywiadu jest tragiczna...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-02, 21:54   

Silvo napisał/a:
100 zł i 1 punkt karny - zakaz postoju w miejscu, w którym utrudnia lub uniemożliwia wyjazd innemu prawidłowo zaparkowanemu pojazdowi. glizda następnym razem dzwoń bez wahania, radiowóz szybko przyjedzie!


Na drugi raz od razu będe dzwonic!! A niestety często takie sytuacje mi sie zdarzają :sad:
Uwzięli sie na mnie czy co???
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW