R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie mrugaj, bo zapłacisz
Autor Wiadomość
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-06, 22:37   

Marta, jak mogą być nielegalne? Bo nie rozumiem. Przecież w takim razie to by się mijało z celem.
Dwa, to aby nie być zaskoczonym i nie dostać zdjęcia do domu z mandatem, to słyszałem, że są jakieś spraye do kupienia którymi się psika tablice i nie rada nie odczyta rejestracji ;)
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2005-08-07, 10:34   

Tu jest artykuł o foto radarach http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=643555 ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-07, 11:45   

Dla mnie to w ogóle jest chore... fotoradary na drodze? Śmieszne! Do tego no okej, jak już są, to trzeba legalizować :P He. Jedna wielka zabawa z tymi radarami, a artykuł ciekawy, a firma która rozprowadza te radary jeszcze bardziej :mrgreen:
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-07, 14:55   

Ywis - i właśnie o to mi chodziło :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
COMBIT 
Dojeżdża PKSem
combit


Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 108
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-07, 15:20   

Poprosu trzeba jedzic wolniej ja ostanio zobaczylem ludka teoretycznie na 50 km/h bo byla tablica 2 drzewa i koniec terenu jechalem delikatnie 140 km/h i dluuugo z nimi rozmawialem :)
A jak nie dostaniesz zdiecia w ciagu 30 dni od daty zarejestrowania to nie musisz go odbierac
_________________
http://www.kulig.eu ; http://www.it.wielun.pl.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-07, 16:05   

ywis spray ?? Za duzo ogladasz telezakupow... moze to i dziala, ale kiedy fotoradar robi zdjecie przy uzyciu flasha. A rzadko sie spotyka zeby w dzien blyskaly.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-07, 18:21   

Hehe telezakupy MANGO robią furrorę :mrgreen: :lol: :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-07, 19:10   

Dokładnie "Telezakupy Mango" coś takiego promowali, ale czy to działa, to nie wiem. Mnie to i tak niedotyczy ;) ...jeszcze.
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-07, 20:39   

Heh tak jak Ferbik mówił, gdyby wszystkie zdjecia robione były z lampą to może i by coś dawało a tak to nic nie wiadomo :mrgreen:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-07, 21:45   

Z lampą, czy bez... bez różnicy i tak zdjęcia przychodzą w prezencie do domu, a na zdjęciu nasz samochodzik z zaznaczoną przekroczoną prędkością ;)
Dla mnie to nie ma różnicy, bo czy tak, czy inaczej, to mandat nam wlepią i nie unikniemy od tego.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-08-07, 22:04   

Ale ywis my mowimy o sprayu... CZZ :!:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-07, 22:11   

Podobno działa, ale Ja nie sprawdzałem więc 100% pewności nie ma...
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-07, 22:23   

COMBIT napisał/a:
Poprosu trzeba jedzic wolniej ja ostanio zobaczylem ludka teoretycznie na 50 km/h bo byla tablica 2 drzewa i koniec terenu jechalem delikatnie 140 km/h i dluuugo z nimi rozmawialem :)
A jak nie dostaniesz zdiecia w ciagu 30 dni od daty zarejestrowania to nie musisz go odbierac


Co do mandatow, jezeli nie odbierzesz po 30 dniach automatycznie sprawa zostaje skierowana do sadu grodzkiego.

Zadne spray'ie nie dzialaja, no chyba ze na czarno zamalujesz tablice.
Ostatnio zmieniony przez Blink 2005-08-07, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
   
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-07, 22:25   

Blink napisał/a:
Zadne spray'ie nie dzialaja, no chuba ze na czarno zamalujesz tablice.


Nie wiem, czy działają, czy też nie, Ja to tylko widziałem w TV :)
 
   
Robo
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-07, 23:50   

Czasami kłapie reflektorami :lol: jak widze, że kierowca jadący z przeciwka dość szybko jedzie i nie będzie miał możliwości aby zbić prędkość gdy zbliża się do patrolu. Panowie policjanci jednak czychają na łatwy zastrzyk gotówki. To jest najlepszy sposób pochować się za krzakami i później wyłapywać kierowników przede wszystkim przekraczających dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym.

Swego czasu miałem taką sytuacje, że zatrzymali mnie z powodu nieznacznego przekroczenia prędkości na terenie zabudowanym. Stoje przy nich z dokumentami a tu nagle z dużą prędkością zbliża się ciemne BMW. Policjant chwycił momentalnie za suszarkę i lizakiem macha w celu zatrzymania kierowcy. Jakoś wychamował a policjant do mnie zabieraj Pan dokumenty i jedź Pan dalej. Wsiadam do auta a koleś wyskakuje w podskokach ze swojej BM'ki z portfelem w ręku i krzyczy: "panowie panowie ile załatwi sprawę". Nie minęło pięć minut facet już mnie dojechał, wyprzedził i pognał dalej w szaleńczym tempie.

Pozdrawiam. :)
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW