R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
wybory
Autor Wiadomość
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-26, 22:25   wybory

hmmmm....
Chciało by się powiedzieć "a nie mówiłem"!
Nie można wygrać wyborów opierając się tylko na krytykowaniu przeciwnika!
Nie można też wygrać wyborów wykupując bilboardy, opklejać miasto plakatami i zapychac skrzynki pocztowe ulotkami!
Nie można wygrac wyborów bez programu!!, a rzucając tylko zwykłe populistyczne hasła typu oddam część wyplaty na inne szczytne cele!!
Nie o to w tym wszystkim chodzi!
Ja osobiście głosowałem na Pawła Okrasę, ponieważ uważam, że duet Majcher - Kaja, jest poprostu zły!
Po raz kolejny przytoczę tu dla przykładu beznadziejną sytuację WKS-u Wieluń, jedej z wizytówki Wielunia. I niestety nie zanosi się tu na poprawę, więc obawiam się, że dalej będziemy gościć drużyny ze Złoczewa, Warty, Błaszek itp, zamiast np, ŁKS, Widzew, GKS Bełchatów!
Zła i beznadziejna kampania wyborcza jest niestety temu winna, za duzo wydanych pieniędzy w bardzo nieudolny sposób.
Szkoda......
Ostateczne wyniki: 6286 Majcher - 3890 Okrasa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 22:34   

Szkoda!!
Głosowałam na Pawła Okrase ryzykując utrate pracy za poglądy polityczne :D :D
I niestety :sad:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-26, 22:37   

zaraz zaraz!
Jak to?? NIe mozna nikogo zwolnic z pracy ze wzgledu na poglądy polityczne!
Sprecyzuj, bo to brzmi trochę dyktatorsko!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 22:48   

jeśli chodzi o to zwolnienie to zartowałam. Ale prawdą jest to, że lepiej nie mówić głośno w mojej pracy, że sie głosowało na kogoś innego niz pan Majcher! Sama nie wiem czysmiać sie czy płakać!
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
argo3 
Słyszał o Wieluniu
argo3


Wiek: 48
Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 22:49   

No jeśli to prawda to niestety, i ieszcze raz wyszło szydło z wora mówią mówią a robią co innego, no nic panie Okrasa głowa do góry dalej do pracy, odukjemy się za cztery lata.
Pozdrawiam. :sad: :sad: :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
alef 
Ma stragan na targu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 71
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 626
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 22:52   Re: wybory

Collina napisał/a:
hmmmm....
będziemy gościć drużyny ze Złoczewa, Warty, Błaszek itp, zamiast np, ŁKS, Widzew, GKS Bełchatów!


Niestety po wyborach zostanie nam Staw, Wydrzyn, Masłowice. Te ostatnie nas zleją bo Masłowice to przecież twierdza Majchra. Wygląd na to, że wraz z przegraną Okrasy umarła nawet nadzieja. Mam nadzieję, że może chłopaki z WKS-u uratują Galewice
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-26, 22:52   

a swoją drogą chciałbym zobaczyć sesję rady miejskiej, kiedy to nowy - stary burmistrz Majcher usiądzie koło radnego Okrasy... Po tej kampanii jaka było może być wesoło!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
alef 
Ma stragan na targu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 71
Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 626
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 23:03   

Collina napisał/a:
a swoją drogą chciałbym zobaczyć sesję rady miejskiej, kiedy to nowy - stary burmistrz Majcher usiądzie koło radnego Okrasy... Po tej kampanii jaka było może być wesoło!


Okrasa jest planowany na przewodniczącego Rady, oj będzie ciekawie, tytani intelektu (Perek i Okrasa) kontara (tu nie chcę użyć słowa które może obrazić mieszkańców wsi - Okrasę również bo mieszka na wsi) Burmistrz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 23:06   

Smutne to wszystko... ale w wyborach na prezydenta naród też pokazał co znaczy demokracja.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-26, 23:27   

przepraszam
koryguje wyniki wyboró
Majcher - 5691
Okrasa - 3950
frekwencja - 35,83 %
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 23:28   

Frekwencja po prostu żałosna... ludzie, którzy będą narzekać na politykę w naszym mieście u nas na forum a nie głosowali z miejsca mają zakaz pisania - żeby była jasność.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-26, 23:33   

uff....
dobrze, że ja głosowałem
można to sprawdzić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-26, 23:33   

Collina masz zdjecie swojej karty wyborczej ?? :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 01:01   

Wszystko się rozstrzygnęło. Niestety nie po mojej myśli ale mam nadzieję że nikt mi z tego powodu nie zamknie lokalu. No chyba że wcześniej pójde do pierdla za zaklejanie plakatów wyborczych Majchra :D Podobno kręci się wokół tego tematu policja - po prostu żenujące.
A wracając do meritum - mam nadzieję, że duet Majcher - Kaja nie przegra tych czterech lat. Do pozyskania są olbrzymie srodki z Unii i moim zdaniem powinno to być priorytetem dla ratusza. Jak na razie nie mamy się czym pochwalić - wbrew szumnym zapowiedziom. Postaram się rozliczyc obecną ekipę z kolejnej kadencji. Bedzie to o tyle trudne, że nie doszukałem się nigdzie żadnego programu Przejrzystej Gminy, ale "zanotowałem" dużo słów które padły w czasie spotkań z wyborcami na wsi. Miejmy nadzieje że nie były to słowa rzucane na wiatr...
Bede też zaglądał na posiedzenia Rady i bacznie przygladał się pracom burmistrza i jego świty - o ile starczy mi jeszcze energii i mój zapał nie opadnie za jakiś czas. Bede wtedy bogatszy w doświadczenia które byc może zaprocentują za cztery lata.

Collina napisał/a:
Nie można wygrać wyborów opierając się tylko na krytykowaniu przeciwnika!
Nie można też wygrać wyborów wykupując bilboardy, opklejać miasto plakatami i zapychac skrzynki pocztowe ulotkami!
Nie można wygrac wyborów bez programu!!, a rzucając tylko zwykłe populistyczne hasła typu oddam część wyplaty na inne szczytne cele!!
Nie o to w tym wszystkim chodzi!

Nie zgodzę się z tobą. Kampania Pawła Okrasy nie była oparta na krytyce Majchra. Wiem, bo wraz z mariosem braliśmy czynny udział w pracach sztabu wyborczego. Gdybys poznał Pawła bliżej to wiedziałbyś, że ma wiele świetnych pomysłów i wizji na rozwój naszego miasta. W przeciwieństwie do Majchra który w mojej opinii tylko miastem zarządza w stylu podobnym do zarządzania Mechanikiem. Jak mówił mój kolega- gdybysmy mieszkali w Kleszczowie (najbogatsza gmina w Polsce) to bez wahania oddałby swój głos na Majchra. Ale że tu jest Wieluń to dlatego zagłosował na Okrase. No ale jak widać był w mniejszości.
Kampania Pawła prowadzona była zgodnie z wszelkimi zasadami. Plakaty, ulotki (nie było ich wbrew pozorom dużo - raptem dwie - Majcher miał swój biuletyn gminny i jeden list do mieszkańców). Gdybyś się dobrze przyjrzał, to zauważyłbyś, że od kilkunastu tygodni w gazetach pojawiały sie krótkie felietony Pawła dotyczące zasad sprawowania urzędu burmistrza. To, że chcial oddać część niemałej pensji burmistrza świadczy dobrze tylko o nim. Ala - jak juz pisałem - programu Majchra nie było wcale. Może on sam miał go w swojej głowie ale ludziom go nie ujawnił.
Nie znamy statystyk, ale wydaje mi się ża Okrasa przegrał przez to, że do wyborów nie poszedł młody elektorat bo po prostu ma to ... gdzieś, albo wyjechał na studia albo do Londynu :sad: A "stary" elektorat nie lubi zmian i woli bezpieczna politykę Majchra niż rewolucje Okrasy.
Cóż - przegraliśmy bitwe ale show must go on... Świat nie kończy się na wyborach. Dziękuję za współpracę przy kampanii - naprawdę moim skromnym zdaniem stworzylismy dobrą, zgraną grupę i mam nadzieję, że to zaprocentuje na przyszłość.
Póki co życie toczy się dalej.
Przysyłajcie mi paczki do pierdla jak mnie wsadzą za te plakaty :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-27, 07:46   

Red!
Ja w żadnym wypadku nie mówię, źe Okrasa nie miał programu wyborczego.
Chodzi mi tylko o to, że w większości Paweł kampanię skierował kampanię na tory anty-Majchrowską niż właśnie przedstawiając pomysły na lepszy Wieluń.
I to właśnie zniechęciło dużo ludzi do oddania głosu...
A swoją droga Majcher opierając kampanię hasłami typu: przejrzystość, uczciwość jest poprostu żałosny. Przecież on nam łaski nie robi, że jego działania będą jawne i uczciwe.
Kurde, to jest jego zasrany obowiązek być uczciwym i jawnym w swoim działaniu!!!!
a o programiw Majchra nie umiem się wypowiedzieć, bo nigdzie nie miałem sposobności go poznać, nikt mi go nie przedstawił.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW