R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
wybory
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 11:08   

Collina napisał/a:
Nie można wygrac wyborów bez programu!!, a rzucając tylko zwykłe populistyczne hasła typu oddam część wyplaty na inne szczytne cele!!


Collina napisał/a:
Ja w żadnym wypadku nie mówię, źe Okrasa nie miał programu wyborczego.


Tak to wyglądało. Ale wiem o co Ci chodzi.
Paweł chciał po prostu pokazać nieudolność Majchra na stanowisku burmistrza miasta. Chciał pokazać wzrost zadłużenia miasta, brak pozyskanych środków z Unii oraz wzrost kosztów obsługi urzędu. Ale jak widać to ludzi nie przekonało. Na żadnym spotkaniu Okrasa nie atakował Majchra. To co mówił to są FAKTY, Majcher nawet z nim nie polemizował.
No ale wygrał Majcher w sposób demokratyczny. Trzeba to uszanować i tyle. Pocieszam się tym, że Hitlera też wybrano w sposób demokratyczny... :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Blink
[Usunięty]

Wysłany: 2006-11-27, 11:16   

red napisał/a:
Trzeba to uszanować i tyle. Pocieszam się tym, że Hitlera też wybrano w sposób demokratyczny... :roll:


To chyba troche zbyt daleko idace porownanie.
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 11:17   

Paweł Okrasa został wybrany przewodniczącym Rady Miejskiej.
Wiceprzewodniczącymi zostali Zbigniew Kucharczyk (PO) i Jan Derbis (PiS) :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 11:17   

Przed nami 4 lata wielkiej szansy , szansy wielkich pieniędzy Unijnych czy ją wykorzystamy czy nasza władza ją zaprzepaści :?: :?: :?: :evil:
Czy zostaną spełnione obietnice składane przez Burmistrza Majchra :?: :?: :?: :evil:
czas pokaże...
Jestem tylko zdania że nie czas na opluwanie władzy , została ona wybrana w demokratycznych wyborach i trzeba ten fakt uszanować ..
Chciał bym jedynie aby Burmistrz słuchał ludzi którzy mają w pewnych dziedzinach pojęcie ..( nie jak było w Rychłowicach ) tylko po to aby nie zaprzepaścić kolejnych lat ..
_________________

Ostatnio zmieniony przez mario's 2006-11-27, 11:20, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 11:19   

Blink napisał/a:
red napisał/a:
Trzeba to uszanować i tyle. Pocieszam się tym, że Hitlera też wybrano w sposób demokratyczny...


To chyba troche zbyt daleko idace porownanie.


To są fakty. Chcę pokazać że nie zawsze większość ma racje choć nic lepszego niż demokracja jeszcze nie wymyślono.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 13:37   

Ferbik napisał/a:
Frekwencja po prostu żałosna... ludzie, którzy będą narzekać na politykę w naszym mieście u nas na forum a nie głosowali z miejsca mają zakaz pisania

:admin:

Aż się chce :587:

Ciekaw jestem czy regulamin tego forum mówi coś o aktywnym życiu politycznym a uczestnictwie na Wieluń Biz.

Swoją drogą czyżby to już dyktat?



Naucz się proszę miko 005 czasami chociaż odróżniać żart od całkowitej prawdy, myślę że na tyle długo juz jesteś u nas, że nie powinieneś mieć z tym większych problemów :wink:
Jaro
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 13:41   

miko nie chce mi się z Tobą dyskutować na ten temat bo pewnie na wyborach nie byłeś. A ja nie toleruję świadomego malkontenctwa.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 14:51   

Witam wszystkich
Potwierdzam frekwencja zalosna to prawda.
Powiem jedno .To bedzie bardzo trudna kadencja.Za duzo przeciwnikow przy jednym stole.Niektorzy az chorzy z nienawisci.Teraz zobaczycie jak Rada dziala.Wszystko bedzie zalezec od radnych i tego co beda chcieli zrobic i czy umieja wlasne ,,ja '' wlozyc do kieszeni dla dobra spoleczenstwa.
Jeszcze raz powiem jedno nie Majcher i Kaja beda pozyskiwac srodki zrozumcie to wreszcie.To czy beda czy nie bedzie zalezec od Rady .Burmistrz to wladza wykonawcza .Tak jak nasi Panowie z Rady zadecyduja tak bedzie.
A co do posiedzen Rady to nie prawda ze pierwsza sesja jest otwarta.Na kazda moze przyjsc kto chce takie jest prawo kazdego obywatela.Takimi slowami sami wprowadzacie destrukcje.Trzeba chodzic na kazde posiedzenie i poznawac ich wszystkich za pare miesiecy bedziecie wiedziec kto jest okey a kto szuka taniej sensacji i jest awanturnikiem.Jedno jest pewne chodzac na sesje mozecie brac w nich udzial i sami blokowac pewne sprawy.Tak bylo w ostatniej kadencji.Jak nie ma tam nikogo to radni robia co chca oni musza czuc na plecach wasz oddech albo jak kto chce bata spolecznego
Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-11-27, 15:52   

Wiedziałam że tak będzie , trudno znależć wytłumaczenie dlaczego Pan Majcher wygrał...hmm może ludzie boją sie zaufac młodym ...bo zawsze było ze starszy bardziej doświadczony...
XYZ napisał/a:
Za duzo przeciwnikow przy jednym stole.Niektorzy az chorzy z nienawisci
i tu się zgadzam ,sama jestem ciekawa jak to będzie...Mimo wszystko życzę Pawłowi Okrasie, żeby pokazał im na co go stać ,że nie da sobie napluć w kasze... :D :D :D
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2006-11-27, 16:29   

XYZ napisał/a:
A co do posiedzen Rady to nie prawda ze pierwsza sesja jest otwarta.Na kazda moze przyjsc kto chce takie jest prawo kazdego obywatela

No właśnie to może być wyzwanie dla naszych niewybranych radnych:pojawiać się na takich sesjach być na nich aktywnym a ludzie obserwują i po 4 latach spije się śmietankę
a może by tak powstał topic posiedzenia RM Wieluń i na nich informować co się działo i plany posiedzeń z opisem czym w owym dniu rada się będzie zajmować a jeśli kogoś te uchwały będą tyczyć i będzie zainteresowany ich przyjęcian bądź nie to sam się pofatyguje na takie zebranie w ratuszu
pozdrawiam
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-27, 18:27   

jestem za!
świetny pomysł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 18:29   

Niektórzy chcą dac Majachrowi "second chance" chociaż miał on na to 4 lata. Wg mnie Okrasa powinien zostac burmistrzem, no ale cóz. Zawsze dostajemy to, na co zasłuzylismy(np Kaczyński)
Za 4 lata Paweł O. z pewnościa wygra, jako że ludzie będą chcieli innego burmistrza...
No ale jakby nie patrzeć Paweł Okrasa będzie w radzie gminy z licznym poparciem KWW Forum Samorzadowego i innych madrych ludzi...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kamrat 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 53
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 18:38   

Cytat:
Za 4 lata Paweł O. z pewnościa wygra


Napewno to Kopernik nie żyje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 19:25   

Witam jeszcze raz
Bardzo sie ciesze ze tak mysli duzo ludzi.Mam tylko prosbe skonczcie juz z tym ironizowaniem .Obserwujcie, kontrolujcie,reagujcie!To prawo kazdego z nas.Nie piszcie ze ten to zrobi a ten nie zrobi.Mam doswiadczenie i powiem zycze wam nie rozczarowac sie! Ja kiedys sie tez oparzylem na posiedzeniach wyjdzie kto co chce naprawde zrobic tylko obserwujcie jak cos nie tak, to reagowac , w koncu to oni podobno reprezentuja nas .
Na sesjach mozna dowiedziec sie kto jak glosuje to wazne ,a kto blokuje.Kto szuka awantury.Zapytajcie JARO co sie dzialo na poczatku bylej kadencji jezeli mi nie ufacie.w pierwszym polroczu ostatniej kadencji wielu radnych min. Pan Duda,Pan Perek chcieli rewolucje robic wyrzucac itd.tak to sie odbywa!
Jeszcze jedno
Ludzie nie neguja mlodych i nie boja sie im zaufac tylko kochani jak ja Was obserwuje na necie i slysze ze ten to staruch,ten taki i owaki a Okrasa to ideal to wybaczcie ale nie dziwcie sie jestescie nieobiektywni wielu z nich nie znacie a mowicie o nich.
Rzadzic musza wszyscy i mlodzi i starsi .Mlodzi maja wiedze checi i zapal a starzy doswiadczenie tego ostatniego nie da sie nauczyc na studiach ani kupic to tak samo jak z demokracja.
Prosze uczesciajcie albo ogladajcie w TVK sesje Rady Miasta a za pol roku pogadamy !Zobaczycie ze zmienicie zdanie co do wielu radnych!
Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 22:24   

XYZ, muszę Ci przyznac rację. Postaram się teraz bardziej zainteresowac tymi tematami i mam nadzieję że wystarczy mi zapału. O ile nie zamkną mnie w więzieniu za klejenie plakatów TR.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW