R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
wybory
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-27, 22:27   

red, z tego co gazeta napisała nie kleiłeś plakatów tylko ulotki na ogłoszeniach a nie plakatach wyborczych Majchra. Z tego co wiem plakat nie jest ogłoszeniem.

A wracając do tematu XYZ: mamy taki pomysł, żeby wrzucać na forum tematy z posiedzenia rady gminy i powiatu i komentować je, tak żeby za 4 lata ludzie przy urnach mieli dużo większe pojęcie o kandydatach i ich pracy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-11-27, 22:44   

Ferbik napisał/a:
mamy taki pomysł, żeby wrzucać na forum tematy z posiedzenia rady gminy i powiatu i komentować je, tak żeby za 4 lata ludzie przy urnach mieli dużo większe pojęcie o kandydatach i ich pracy.



I to jest bardzo dobry pomysł . Popieram . :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-28, 06:30   

Witam Panie Ferbik
Jezeli to co chce Pan zrobic dojdzie do skutku to bedzie najwieksza robota jaka mozna zrobic.Duzo pracy !
Jezeli pozwolicie moge zaoferowac swoja pomoc.Jestem bardzo zajety ale zawsze znajde troche czasu.Edukujmy to spoleczenstwo !
Sluchajcie, sami doskonale wiecie ze nie ma gorszej rzeczy niz niewiedza lub nieprawdziwa wiedza.Nie pozwolcie sobie wciskac kitu i manipulowac soba.
Ja wiem ze to wymaga duzo poswiecania czasu, ale naprawde warto , wiedza jest najwieksza bronia to nia sie zwycieza.
Panie Ferbik mial Pan przyklad z jednym kandydatem na Burmistrza,a gdyby mial Pan cala wiedze w pewnych kwestiach inaczej by Pan mogl zalatwic ta sprawe.No coz ale bylo minelo.Szanuje Was wszystkich mimo roznych pogladow,bo jakim bylo by zycie gdyby wszyscy klapali dziobami to samo no nie!
Pozdrawiam
XYZ

Nie jestem Pan :) Proszę zwracać się do mnie po nicku - w necie obowiązuje niepisana reguła, że wszyscy piszą do siebie per "Ty"
Ferbik
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-28, 14:20   

Tak jest!
Trzeba patrzyć na ręcę naszym radnym!
Niech to forum stanowi dla niech presję, żeby nie uprawiali za nasze pieniądze prywaty, tylko robili wszystko, aby nasze ukochane miasteczko sprawnie się rozwijało i zatrzymywało młodych ludzi na miejscu; żeby nie trzeba było szukać lepszego jutra w większych miastach lub zagranicą.
A przede wszystkim głośno, dobitnie i beż żadnych skrupułów piętnować głupie, nierozwojowe i niepotrzebne uchwały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-28, 14:50   

Witam
Tak trzeba dzialac!
Mam nadzieje ze to sie uda i skonczy sie tzw. granie pod stolem.
Zobaczycie jakie beda reakcje radnych jak na sali posiedzen zacznie przybywac sluchaczy !
Proponuje jeszcze .poniewaz raz w miesiacu zbiera sie Rada wybierac przedstawicieli ktorzy beda uczeszczac na sesje.
Pamietajcie ze kazdy moze zabrac glos oczywiscie najpierw radni.Glosu udziela zawsze Przewodniczacy.Jezeli natomiast bedzie mozliwosc ze niedopuszcza was do glosu,wtedy nalezy na pismie zglosic do Przewodniczacego Rady skarge lub prosbe.I tak to ma dzialac.Nie musicie sie bac niczego bo macie czyste zyciorysy i kregoslup moralny to wasza bron .
Patrzcie uwaznie na glosowania.Kto w jakiej sprawie jak glosuje.To wazne bo niektorzy mowia co innego i robia co innego.Zobaczycie tam rozne inne czasami smieszne rzeczy.
Radze zawsze poczekac do konca sesji bo tam jest wazny punkt.Zapytania i wolne wnioski
Trzeba jeszcze nauczyc sie jednej rzeczy,to trudne ale mozliwe.Nie pozwolic sie wyprowadzic z rownowagi i zachowac pelna kulture bycia,bo jak Was okrzykna pieniaczami to nikt was juz nie bedzie chcial sluchac!
Do boju mlodzi gniewni!!!!!!!!!
Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-11-28, 15:03   

http://wielun.biz/viewtopic.php?t=2431
Ferbik założył - ja zapoczątkowałem :)
zapraszamy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-28, 19:46   

XYZ napisał/a:
Jeszcze raz powiem jedno nie Majcher i Kaja beda pozyskiwac srodki zrozumcie to wreszcie.To czy beda czy nie bedzie zalezec od Rady .Burmistrz to wladza wykonawcza .Tak jak nasi Panowie z Rady zadecyduja tak bedzie.


Tak szybkiego startu do kampanii wyborczej 2010 się nie spodziewałem ;-) Jak rozumiem w kadencji 2002-2006 był problem bo gmina za bogata - a w kadencji 2006-2010 będzie problem Rady... Przynajmniej jedno wytłumaczenie ekipy rządzącej już znamy...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW