R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:38
Dziwne łamanie ciszy wyborczej
Autor Wiadomość
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-28, 16:19   

Właśnie dostałem wezwanie na policje na 5 grudnia w związku z łamaniem ciszy wyborczej ..
Bardzo ciekawe, doniesienie złożył nie kto inny jak Pan Kaja.
Ciekawy jestem tylko na jakiej podstawie Pan Rober podał że złamałem cisze wyborczą ?
Tak się składa że nie brałem udziału w wieszaniu plakatów Klubu które tak bardzo przeszkadzają władzy ..
Finał będzie pewnie taki że spotkamy się z Panem Robertem w Sądzie za pomówienia które są kierowane w moją stronę ...
Widać że władza nie może dalej się pogodzić z jednym faktem, a mianowicie że kampania Forum była lepsza od Przejrzystej Gminy :!:
Szkoda Red że nie zgłosiliśmy faktu iż pojawiły się nowe plakaty Pana Majchra w nocy z soboty na niedziele, bo to było ewidentne złamanie ciszy wyborczej ... :!:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2006-11-28, 17:15   

... i że ulotki Pana Majchra były w sobote w skrzynkach pocztowych ... to chyba złamanie ciszy wyborczej ...
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-28, 18:49   

No Panowie, jeśli chodzi o sprawy prawne to mogę pomóc - wygrałem już dwie sprawy związane z wyborami :D Zaczynam to lubić :)

Od siebie powiem tylko tyle, że zachowanie zgłaszających łamanie ciszy wyborczej jest dla mnie co najmniej śmieszne i żenujące. Kolejny przypadek, gdzie ktoś nie znający PODSTAW PRAWA marnuje pieniądze wyborców a także czas pozwanych i sądu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kamrat 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 53
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-28, 20:14   

[quote="red"]Kamrat - żadnych konkretów jak na razie to nie usłyszałem od ciebie. Kiedyś pytałem cie jako obrońcy Majchra na co wykorzystano pieniadze z zadłużenia miasta i jakos nie byłeś taki mądry[/quote

Nie jestem radnym, członkiem Zarządu, pracownikiem, rodziną itd. ratuszowych.
Nie jestem też skarbnikiem i pytanie o kasę jest niewłaściwie skierowane.
W przeciwieństwie do niektórych "obiektywnych"na tym forum nie mam żadnych sympatii i antypatii tak do burmistrza jak i jego przeciwników.
W postach dostrzegam to co niektórzy starają się skrzętnie ukryć pod płaszczykiem "obiektywności" ale wystarczy trochę balon nakłuć a wychodzi szydło z worka.
Nie sztuką jest zabić wroga, sztuką wykorzystać go do własnych celów.


:619: :619: :619: :619: :619: :619: :619:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-28, 22:02   

Kamrat napisał/a:
Nie sztuką jest zabić wroga, sztuką wykorzystać go do własnych celów.


Dziwne..
Jak bym słyszał Pana Roberta K. ! ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-11-28, 22:17   

Kamrat
Z całym szacunkiem, ale troche sie czuje urażony. Nie wszyscy na forum są nieobiektywni i nie możesz tak wszystkich oceniać. Przeczytaj moje posty zarówno przed wyborami jak i po wyborach i przekonasz się, że bez ofródek i najmniejszych skrupułów krytykowałem wszystko co mie sie nie podobało i co uważałem za złe zarówno u Kajchra jak i u Okrasy.
Wiec nie wkładaj wszystkich ludzi z forum do jednego worka i nie działaj w stylu, że tylko Ty masz racje i tylko Ty jesteś tutaj obiektywny!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stefek 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 58
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 35
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 02:35   

mario's napisał/a:
Dziwne..
Jak bym słyszał Pana Roberta K. ! ?

Kurcze mam nadzieję że kamrat to nie jest viceburmistrz - to by wyjatkowo żle świadczyło o jego klasie.
Przeglądałem kiedys konkurencyjne forum WBI i tam udzielał się jakiś gość podpisujący się "BB" - jego posty jak zywo przypominają mi posty kamrata. W skrócie gość posługiwał się tylko i wyłacznie cytatami i powiedzeniami znanych ludzi - musze przyznac że nawet nienajgorzej dobranymi do sytuacji. Przypominał w tym troche tego przygłupawego Zenka z seraialu "Złotopolscy" (kto ogląda ten wie o co chodzi, kto nie temu za dużo musiałbym tłumaczyć). Chyba nawet red prowadził z nim przez pewien czas polemikę na WBI.
Na marginesie - nie wierzę w obiektywność kamrata. Zbyt wiele w jego postach jadu. NA BANK jest powiązany z ratuszem 8)
Pozdrawiam wszystkich po wyborach
stefcio :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
XYZ 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 46
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 13:49   

Witam
To jest naprawde smieszne!
My polacy pokazujemy wlasnie jacy jestesmy tolerancyjni,jak szanujemy innych i wreszcie jaki mamy poziom wiedzy na temat demokracji.Czasami az wstyd byc polakiem w takich chwilach.
Na nastepne wybory proponuje ustawic osilkow przy slupach z dlugimi palkami niech nawalaja wszystkich najlepiej wszystko co sie rusza !
Pozdrawiam
XYZ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stefek 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 58
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 35
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 22:53   

XYZ, nie złość sie tak. Nie wiem czy to mój post tak na ciebie zadziałał - jeśli tak to sory. Chciałem tylko powiedzieć że jeśli pod nickiem kamrat kryje sie pan Kaja to by wyjatkowo źle o nim (Kaji) świadczyło bo posty kamrata przedstawiaja moim zdaniem niska wartość merytoryczną chociaż nadaja kolorytu dyskusji na forum. A po zastępcy burmistrza powinno się oczekiwać troche więcej.
Powatpiewam tez w bestronność kamrata - zbyt dobitnie wypowiada się na pewne tematy.
To tylko moje małe spostrzeżenia :D

Pan Stefan :razz:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-30, 02:01   

XYZ, stefek, Kamrat, wrzućcie na luz. Już po wyborach więc nie ma co sie wkurzać. Ja i mario's (tylko dlaczego mario's jak nie mial z tym nic wspólnego?) pewnie sie jeszcze bedziemy tłumaczyć z plakatów TR na słupach (bo niby nie powinny tam wisieć - więc ciekawe gdzie powinny?) ale generalnie teraz skupmy sie na obserwowaniu poczynań Rady Miejskiej i wypelnianiu przedwyborczych obietnic.
Tak więc Panowie :580:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kamrat 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 53
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-01, 21:40   

cytat; NA BANK jest powiązany z ratuszem [/quote]

Scherlok Holmes.
Robimy zakład?. Ja mówię, że nie. Ty, że tak. Proponuję wielkość zakładu:50 000 zł.

Wygram. 5 000 przeznaczę na dożywianie radnych na sesjach, żeby łatwiej mogli przełknąć program oszczędnościowy w Gminie.


Temat nie jest związany z hazardem, także proszę pisać na temat.
Reszta uwag na PW.
Jaro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-12-03, 14:07   

buhahahaha
właśnie obejrzałem w wieluńskiej tv wywiad z naszym świętobliwym Majchrem. I jedna myśl mi się nasuwa: Majcher = Lepper!
"chamstwo, chamstwo, chamstwo"
Tak nasz pan burmistrz (śmiechu warte) określił zaklejanie jego 2 cudownych plakatów.
dodal też, że sprawa jest oddana na policje.
Po raz kolejny zapytam: na jakiej podstawie??
słupy ogłoszeniowe są po to, żeby wywiszeć lub naklejać reklamy!
A że akurat były naklejone na naszym świętym, a nie np. na Okrasie, to tylko wybór "naklejacza" :grin:
MOże wizerunek Majchra kolidował z przesłaniem naklejanej reklamy (swoją drogą jego wizerunek ze wszystkim koliduje).
A polcja niech sie zajmie zwalczaniem przęstępczosci i łapaniem złodziei i bandytów, a eni plakatami jakiegoś pana...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-04, 00:58   

Collina, mi to sie nawet nie chce tego komentować...
Z mojej strony EOT

[ Dodano: 2006-12-07, 21:53 ]
Mialem juz nie ruszac tego tematu ale dostałem wezwanie na policje na następny czwartek... Ciekawe co z tego wyniknie.
Dziś zadzwoniłem z ciekawości do Departamentu Prawnego Państwowej Komisji Wyborczej z pytaniem, czy klejenie plakatów niewyborczych na ogólnie dostępnych słupach ogłoszeniowych, nawet w sposób wybiórczy, może stanowić łanmanie ciszy wyborczej. I otrzymałem odpowiedź, że ABSOLUTNIE NIE JEST TO ŁAMANIE CISZY WYBORCZEJ gdyż NIE JEST TO AGITACJA WYBORCZA :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stefek 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 58
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 35
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-07, 22:39   

Dla mnie Majcher i jego ekipa robia z siebie ostatnich sprawiedliwych. Kaja jezdzi po miescie z policja i fotografuja razem slupu pozaklejane plakatami testarosy i pokazujac wszystkim jaki to niedobry jest Okrasa i jego zwolennicy (sam widzialem w niedziele rano jak to robili). potem nakrecaja media zeby to rozdmuchaly. a pewnie dobrze wiedza ze i tak nic nie wskuraja. ale ludziom trzeba sie pokazac, nie?
zreszta szkoda gadac. lepiej spójrzmy w przyszłość.

Pozdrawiam
stefek :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-05-02, 16:11   

Temat zaklejania przeze mnie plakatów wyborczych obecnego burmistrza wydaje mi się juz zakończony.
W dniu 12 kwietnia Sąd Rejonowy w Wieluniu - Wydział VI - Sąd Grodzki wydał postanowienie o umorzeniu postepowania wobec mojej osoby wobec faktu, że mój czyn nie wypełniał znamion czynu zabronionego (zgodnie z moimi przewidywaniami). Tak więc sprawe uważam za zamknietą - tak jak przewidywałem była to tylko "burza w szklance wody" rozpętana przez Wiadomo Kogo. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW