R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Trolle na naszym forum
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 15:09   

Administrator napisał/a:
To że ktoś ma konflikt z Tobą nie ma nic do rzeczy związanych z forum

Myślę, że sprawa Blinka ma jak najbardziej związek z forum. Blinkowi zwracałem uwagę dwukrotnie w PW, nie wystarczyło.
Konflikt powstał na forum, którego prowodyrem była keri - przyjaciółka Blinka
Szanuję to, że się z tym nie zgadzasz, ale pozwól mieć mi i innym moderatorom inne zdanie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 15:14   

Rozwiązaniem problemów jest dyskusja a nie zamykanie komuś ust. Nie tak to powinno wyglądać. Dlaczego nikt nie załóżył tematu KONFLIKT BLINK i reszta VS Zarzad forum?

To nie jest metoda. Zreszą założyć kolejny login to nie problem i co wtedy - dostanie ktos bana bo padnie podejrzenie że to ktoś z usunietych trolli?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 15:19   

Administrator napisał/a:
Rozwiązaniem problemów jest dyskusja a nie zamykanie komuś ust. Nie tak to powinno wyglądać. Dlaczego nikt nie załóżył tematu KONFLIKT BLINK i reszta VS Zarzad forum?

Nie no pewno. Idąc Twoim tokiem rozumowania - zawsze znajdzie się troll, który będzie robił kipisz w tematach, więc forum przerodzi się w typowo tematyczne typu zarząd kontra reszta. Dość już mamy tłumaczenia się a dlaczego a po co itd. Po co mieszac w to innych uzytkownikow nie zwiazanych z problemem i robic z siebie blazna, ktory sie tlumaczy? Poza tym za dużo już jest tematów, gdzie tłumaczymy się jak idioci robiąc z siebie pośmiewisko. Jeśli ktoś nie umie docenić naszej pracy i funkcji pełnionej tutaj to już mu tego do głowy rozmową nie wbijemy. Nie od tego jest zarzad zeby za kazdym razem sie tlumaczyc, tylko od tego, zeby podejmowac wspolnie decyzje. W temacie Blinka poparlo mnie 4 moderatorow i jeden admin. Mysle ze to wystarczy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 15:34   

Idąc za Twoim tokiem rozumowania to mogę dać Blinkowi admina bo mi obiecał opisem na gg ze mi zrobi loda..... Twoje argumenty z opisami są tak samo absurdalne jak ten mój powyżej.


Mnie nie obchodzą wasze osobiste konflikty i nigdy nie bedę popierał wykorzystywania forum do rozgrywek między wami. Podpowiem ci tylko że konflikty nie powstają z niczego i z reguły to 2 strony przyczyniają się do ich powstania.

Przyznam że wszyscy Cię poparli, zapomniałeś jednak dodać, że wcześniej pozbawiłeś funcji wszystkich którzy mieliby przeciwne zdanie do Twojego.

Ferbik panuj nad emocjami bo nic z tego dobrego nie wyjdzie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 15:43   

Administrator napisał/a:
Idąc za Twoim tokiem rozumowania to mogę dać Blinkowi admina bo mi obiecał opisem na gg ze mi zrobi loda..... Twoje argumenty z opisami są tak samo absurdalne jak ten mój powyżej

Opis nie tyczył się Ciebie, a jeśli chodzi o to całe zamieszanie to Blink dostał od Ciebie admina za namową keri bez konsultacji ze mna czy z Jaro a to przeciez najwazniejsza funkcja na tym forum
Administrator napisał/a:
Przyznam że wszyscy Cię poparli, zapomniałeś jednak dodać, że wcześniej pozbawiłeś funcji wszystkich którzy mieliby przeciwne zdanie do Twojego.

Za darmo nikogo nikt tu niczego nie pozbawial, musialem ja lub Jaro miec powody.
Administrator napisał/a:
Ferbik panuj nad emocjami bo nic z tego dobrego nie wyjdzie...

Alez ja jestem w pelni opanowany, zreszta rozmawialismy o tym ostatnio w TR.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 15:45   

A gdzie ta reszta zarządu mody itd. - nie wypowiedzą się w temacie?

-----------
Administrator napisał/a:
Idąc za Twoim tokiem rozumowania to mogę dać Blinkowi admina bo mi obiecał opisem na gg ze mi zrobi loda..... Twoje argumenty z opisami są tak samo absurdalne jak ten mój powyżej

Opis nie tyczył się Ciebie, a jeśli chodzi o to całe zamieszanie to Blink dostał od Ciebie admina za namową keri bez konsultacji ze mna czy z Jaro a to przeciez najwazniejsza funkcja na tym forum
--------------------------------


Czy taj uważnie bo chodziło mi zupełnie o coś innego
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 15:49   

Administrator napisał/a:
A gdzie ta reszta zarządu mody itd. - nie wypowiedzą się w temacie?

Rozumiem, że nie wystarcza Ci zdanie moje, Jaro, Archdevila, Lesia, Pauliny czy MAR-COMa? Przecież to większość zarządu. Myślę, że nie ma co ciągnąć dalej tego tematu, bo wychodzi na to, że podważasz nasze funkcje. Jesteś tak samo adminem jak ja i Jaro. A w tym temacie wypowiedzieli się najbardziej aktywni moderatorzy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 15:55   

Ferbik napisał/a:

wychodzi na to, że podważasz nasze funkcje.


W którym miejscu? Tłumaczyłem już że rozmowa nie jest niczym złym i tylko tak rozwiązuje się konflikty. Zamykanie ust do niczego nie prowadzi. Skoro są aktywni to niech coś napisza a nie tylko "popieram" "czyn powinnosc" itd
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-11-29, 16:06   

Administrator napisał/a:
Skoro są aktywni to niech coś napisza a nie tylko "popieram" "czyn powinnosc" itd

Ja po prostu nie widzę potrzeby pisania czegokolwiek więcej. Nie zamierzam się bowiem użerać z kolejnymi podtekstowymi tematami/zdjęciami w dziale humor (którym w końcu się zajmuje) by Blink. Jeśli to nie wystarczy, to powiedz - jaki jest cel tworzenia takich tematów?

BTW, pytasz wyłącznie o sprawę Blinka czy również o pozostałe zidentyfikowane/zbanowane trolle wspomniane w 1 poście?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 16:10   

Przejrzałem likanaście ostatnich wypowiedzi Blinka i nie znalałem niczego co mogłoby spowodować usunięcie go z forum - nie chce aby prywatne porachunki załatwiać usuwaniem z forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-11-29, 19:16   

Administrator napisał/a:
Przejrzałem likanaście ostatnich wypowiedzi Blinka i nie znalałem niczego co mogłoby spowodować usunięcie go z forum


No własnie. Blink w swoich postach nie używa słów, epitetów, które stałyby sie ewidentnym naruszeniem regulaminu. Problem polega na tym, że Blink używa takich sztuczek jak podpisy i opisy lub czytanie miedzy wierszami .

Jednak majac na uwadze dobrze działajace forum, nie mozemy pozwolic na to by takie zachowanie było tolerowane. Doprowadzi to do całkowitej anarchi, a granica między adminem, moderatorem, a userem zostanie zatracona .

Moim zdaniem Blink bardzo dobrze wie co robi i ma to na celu ośmieszenie Marcina ( Ferbika ) , gdyby było inaczej niebyłoby zadnego konfliktu pod nazwą TROLL .

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 19:18   

Dray: więc wypowiem się tak: wchodzisz na forum raz na ruski miesiąc, nie uczestniczysz w jego życiu na codzień tak jak my, czyli generalnie nie jesteś na bieżąco. Ja spędzam na tym forum przynajmniej 10h dziennie, zwracasz mi uwagę odnośnie trolli, robisz generalnie niepotrzebne zamieszanie. W rozmowie na żywo z Jaro i ze mną zadeklarowałeś się, że nie będziesz się mieszał w nasze administrowanie tym forum. Widocznie Blink wielki pokrzywdzony poskarżył się Tobie jak zrobiła to keri czy macek. Czyli generalnie zrobił to o co go podejrzewaliśmy a Ty zrobiłeś dokładnie pod jego dyktando. Pewnie napisał Ci, że nigdzie w postach mnie nie obraził itp. Typowe działanie Blinka, żeby się wybielić. Odnośnie Blinka: posty, które wrzucał pod moim adresem zostały przez nas usunięte, zostało jedynie kilka postów z podtekstami w moją stronę, do jednego z nich Blink się przyznał Jarowi, że zrobił to celowo przeciwko mnie, między innymi temat pt. "Ale tuman!". Poza tym miał chore teksty skierowane bezpośrednio do mnie w opisie jak i w stronę administracji, na które zwróciłem mu uwagę na PW. Nie poskutkowało, więc podjąłem ostrzejsze kroki dorzucając do tego chamskie opisy w jego i jego kolegów gg skierowane pod moim adresem. Zobacz sobie zbieżność zalogowania się użytkownika QBAA (przyjaciel Blinka) i jego posta, z całą tą sprawą bo nie jesteś na bieżąco. Jeśli nadal uważasz, że to jest sprawa prywatna między mną a Blinkiem i nie widzisz w tym nic złego z jego strony ani powiązania z forum i nie zgadzasz się z naszymi decyzjami oraz nie widzisz, kto naprawdę stara się to forum rozbujać a kto zaszkodzić, to my z Jaro zrzekamy się funkcji admina, i możesz z powrotem zaprosić tu trolli: Blinka, keri i macka - niech się nawzajem adorują.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
baltazar 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 412
Skąd: Parafia Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 19:35   

Może nie pownieniem zabierać głosu, bo jest na tym forum mało znaczącym pionkiem :D
Motywy dla których cały czas tutaj jestem są bardzo proste. Forum jest od wymiany informacji, myśli, poglądów, czasami żartów, etc. Ale nie jest na pewno od tego żeby dzień w dzień robić sieczkę tylko dlatego, że jeden czy drugi użytkownik ma chorą wyobraźnię/wybujałe ambicje/przerośnięte ego (niepotrzebne skreślić).
Patrzę na forum z punktu widzenia użytkownika, którego nie interesują forumowe wojny. Ludzie zarządzający forum mają za zadanie pilnować porządku. I póki co zadanie to realizują prawidłowo.
Jeżeli mam potrzebę poczytania pyskówek to wchodzę na czat polityczny wp.pl
_________________
Człowiek, który ma zlikwidować Stalina - inżynier Vladimir Krizek - słyszy najdziwniejsze zdanie w swoim życiu : - Macie zburzyć pomnik, ale z godnością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 19:48   

Ferbik napisał/a:
my z Jaro zrzekamy się funkcji admina, i możesz z powrotem zaprosić tu trolli: Blinka, keri i macka - niech się nawzajem adorują

Nieeeee !! Ja nie chce tak... :cry:

A na poważnie - podzielam poglądy balatazara. Forum nie powinno służyc pyskówkom tylko kulturalnej wymianie poglądów. Od pilnowania porządku jest administracja i należy się jej podporzadkować. Nie śledziłem na bieżąco konfliktu na linii administracja - Blink, ale na podstawie tego co wiem to Blink troche przeginał. Z jednej strony szkoda banować aktywnego użytkownika, a z drugiej urządzanie wycieczek osobistych na forum jest nie na miejscu.
To moje zdanie jako "szarego użytkownika".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-11-29, 20:00   

red napisał/a:
Z jednej strony szkoda banować aktywnego użytkownika


rozumiem Cie red, ale co ty na to, że administrator ..


Ferbik napisał/a:
wchodzisz na forum raz na ruski miesiąc, nie uczestniczysz w jego życiu na codzień tak jak my


Dla mnie to co robia ferbik i Jaro jest uzasadnione. jeżeli aktywny użytkownik nie potrafi sie zachować to niestety ale rozwiązanie jest tylko jedno .. OUT
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW