R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Trolle na naszym forum
Autor Wiadomość
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-11-29, 20:35   

nie znam sprawy Blinka, nie dokarmiam.

Uważam, że Trolle powinny być poprostu usuwane z forum bez zbędnej dyskusji z nimi oraz o nich. Ustalanie "był winny czy nie był" to dokarmianie, każdy user zna zasady - jeżeli ostrzeżenia nie pomagają to ban.
Jeśli ktoś lubi zadyme robic to proszę niech się loguje na "forum dla zadymiarzy" a nie forum dyskusyjnym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 20:35   

Drogi ADMINISTRATORZE uważam ze słuszne Blink zostal ukarany bo nie chodzi tu tylko o opisy na gg, ale tez o wipsy na forum, którymi zwyczajnie podpuszczał Marcina. Nikt inny nie domysła sie o co chodzi w tych wpisach tylko w tajemniczeni czyli Blink, Keri, Macek, Komuna i Qbaano i oczywiscie Marcin Ja czyj Jarek. Nie wiem czy Blink chciał z nas zrobic idiotów czy mało inteligentnych ludzi. Do tej pory nie wypowiadałam sie w tym temacie ale z e strony Blinka to naprawede było świństwo tak traktowac osobe która podobno lubil i szanował.
Pzrekonał sie osoboście jaki Blink potrafi być naprawde i nie oszukujmy sie robił to zpremedytacją niestety. Jezlei chcesz o tym porozmawiac to zapraszam na gg.
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Tina 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 224
Skąd: K-ce\Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 20:46   

Zgadzam sie z Lesiem w 100%.
Wytłumacze to troche śmiesznie, to tak jakby uczeń w szkole obrażał swoją nauczycielkę. Normalne jest że bedzie ona uzgadniac z rada nauczycielska, pedagogiczna i uczniami co z takim delikfentem zrobic, jaka powinien poniesc kare, a jesli kara nie da zadnych skutkow to przenosi sie go do innej szkoly. Wiec niech Blink przeprowadzi sie w inne miejsce w sieci i tam prawi swoje poglady, zaczepki itp.
Tak uwazam... a poza tym administrator nie może pozwolić sobie na takie opisy na gg, ponieważ kazdy z uczestników forum może w każdej chwili wejśc na jego gg zobaczy sobie taki opis i jak w takiej sytuacji będzie wygladać Ferbik.
Ma wiec sluszna racje broniac sie... rowniez na forum...


____________
Pozdrawiam...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-29, 21:53   

A teraz odnośnie MiXaSa. Napisał mi maila:

Witam!!
Widzisz od samego początku się nie darzyliśmy sympatią.Gryzie mnie jednak sumienie, w rozmowie z Tobą jako argumentu użyłem tego, że jesteś niski, wiem, że nie powienienem i było to wyjątkowo niehonorowe dlatego chę cię za TO i tylko za To przeprośić. Nie traktuj tego jako próby mojego powrotu na forum. Robię to tylko dlatego, że uważam iż powinienem. Nie jestem takim złym Trollem jakim ci się wydaje.

Pozdrawiam
Michał Dudek
MiXas


Spoko, nie ma sprawy. Przeprosiny przyjęte. Tylko, że tu na forum ostatnio za bardzo się tłumaczyliśmy jako administracja odnośnie swoich poczynań i postanowiliśmy tego nie robić więcej. Myślę, że to rozumiesz. Także wracaj na forum i staraj się też nas zrozumieć: nie jesteśmy od tego żeby kogoś gnoić, tylko żeby trzymać porządek.
I to nie ja nie darzyłem Cię sympatią. Próbowałem tylko zanegować pewne rażące mnie sprawy. To wszystko.


Także przywracam do życia MiXaSa. Zobaczymy co będzie, obserwujcie.
Pozdrawiam
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-11-30, 01:28   

Widzę, że znowu Andrzej interweniował...

Mój post będzie skierowany właśnie do Ciebie.
Obserwując to co się dzieje ostatnio na Forum, a jednocześnie biorąc w tych dyskusjach bezpośredni udział muszę powiedzieć klika rzeczy jasno i otwarcie.

Mianowicie, forum to administrujemy my, tzn. ja, Ferbik i Ty, ale to jak Ty się tym zajmujesz to prowadzi do jednego, czyli do ciągłego tłumaczenia się Tobie z naszych poczynań, które Ty uznajesz za niewłaściwe.


Nie uważam, abyśmy w naszym rządzeniu się tu potrzebowali "rozjemcy" w Twojej osobie, który widzi tylko jedną stronę, nie interesując tym czasem się tą drugą i poddając ją tylko ciągłej krytyce.
Nie uważam, że naszą robotę, którą lubimy, wykonujemy źle, jednocześnie nie rozpoznaję w nas znamion "buntowników bez powodu" jakich mieliśmy tu okazję poznać.
Efekty znają ci, którzy są z nami na bieżąco, a Ty Andrzeju zaglądasz tu wybiórczo a zwłaszcza wtedy o dziwo, kiedy powstają jakieś spory w relacjach między userami a Administracją.


Ponieważ jesteś ponownie inicjatorem tego rodzaju rozmów, które notabene pogarszają tylko sytuacje między nami, pragnę Ciebie tu i teraz prosić o to, abyś zrzekł się oficjalnie funkcji Administratora tego Forum, zresztą podzielam właśnie tym samym Twój wybór z miesiąca do tyłu, który właśnie miał temu służyć.

Wiedz jednak, że szanuję Twoją osobę, a nasze prywatne relacje myślę, że pozostaną bez zmian, nie tak jak w przypadku Blinka, który za kilka uwag skierowanych ode mnie pod jego adresem na Forum, teraz odwraca głowe w drugą stronę jak mnie widzi - oto właśnie jaki jest Blink.

Myślę, że się ustosunkujesz pozytywnie do tego co wyżej napisałem.


Z wyrazami szacunku - Jaro
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-11-30, 10:14   

Chcialam przemilczec ten temat i w sumie to by bylo "jakies" wyjscie. Wczoraj swoje zdanie na ten temat napisalam Ferbikowi na GG, co spowodowalo, ze na chwile dostałam zakaz wjazdu do tego dzialu. Dlaczego? Byc moze dlatego, ze mialam wlasnie odmienne zdanie od wiekszosci.
Nie wiem czy zmienie kogokolwiek patrzenie na ta sprawe, piszac swojego posta. Pewnie ci, ktorych dotknie to personalnie, dadza o tym znac.
Troszke powtorze swoja wypowiedz z GG. Dziwi mnie fakt, ze Ferbik werbowal osoby by wypowiadaly sie w tym temacie, by w pewien sposob go poparly. Wedlug mnie polegalo to na tym jak zabawa w przedszkolu-" z nim sie nie bawimy bo on jest "be"! Odczytyalam to w ten sposob Ferbik chcial podniesc swoja samoocene.
Przedstawione zostaly zarzuty wobec Blinka, ze to on mial nieladne opisy na GG, a jakie mial Ferbik? Z reszta co maja opisy na GG do forum? Staram sie szanowac obie strony. Dwoch Panow kierowalo sie URAZONA DUMA, AMBICJAMI. A gdyby tak kazdy zignorowal siebie na wzajem? Podobno forum to forum, a zycie prywatne to zycie prywatne!

Otatnia kwestia : Szkoda, ze podchodzicie do osob jak do zuzytych zabawek "juz nie jestes nam potrzebny".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-30, 10:51   

Dominika napisał/a:
Chcialam przemilczec ten temat i w sumie to by bylo "jakies" wyjscie. Wczoraj swoje zdanie na ten temat napisalam Ferbikowi na GG, co spowodowalo, ze na chwile dostałam zakaz wjazdu do tego dzialu. Dlaczego? Byc moze dlatego, ze mialam wlasnie odmienne zdanie od wiekszosci.

Zapytałem Cię czy chcesz mieć dalej dostęp do działu area - jeśli nie masz zamiaru wypowiadać się w mniejszym gronie w sprawach forum. Sama wiesz jaka była odpowiedź. Najpierw nie chcesz a później się rzucasz, ale o tym za chwilę...
Dominika napisał/a:
Nie wiem czy zmienie kogokolwiek patrzenie na ta sprawe, piszac swojego posta. Pewnie ci, ktorych dotknie to personalnie, dadza o tym znac.

Więc robisz to celowo.
Dominika napisał/a:
Troszke powtorze swoja wypowiedz z GG. Dziwi mnie fakt, ze Ferbik werbowal osoby by wypowiadaly sie w tym temacie, by w pewien sposob go poparly. Wedlug mnie polegalo to na tym jak zabawa w przedszkolu-" z nim sie nie bawimy bo on jest "be"! Odczytyalam to w ten sposob Ferbik chcial podniesc swoja samoocene.

Nikogo nie werbowałem, byłaś tylko jedną z dwóch osób, które POPROSIŁEM o wypowiedzenie się jeśli mają taką ochotę. Dobrze, że tylko według Ciebie. Nie potrzebuję się dowartościowywać jak co niektórzy.
Dominika napisał/a:
Przedstawione zostaly zarzuty wobec Blinka, ze to on mial nieladne opisy na GG, a jakie mial Ferbik? Z reszta co maja opisy na GG do forum? Staram sie szanowac obie strony. Dwoch Panow kierowalo sie URAZONA DUMA, AMBICJAMI. A gdyby tak kazdy zignorowal siebie na wzajem? Podobno forum to forum, a zycie prywatne to zycie prywatne!

Opisy to była tylko drobna część, która miała niewielki wpływ na naszą decyzję. A dotyczyły one bezpośrednio mnie i forum, dlatego o nich napisałem.
Dobrze napisałaś: forum to forum, więc prywata tutaj nie może mieć miejsca, jak to robił podstępnie Blink, ale Ty oczywiście tego nie widzisz.

Dominika napisał/a:
Otatnia kwestia : Szkoda, ze podchodzicie do osob jak do zuzytych zabawek "juz nie jestes nam potrzebny".

Szkoda, że nie pamiętasz jak wielokrotnie obrażałaś się i odchodziłaś z forum, prosząc żeby Cię usunięto. Naliczyłem 3 razy i raz jak prosiłaś o ściągnięcie funkcji. Jeśli nie masz zamiaru się wypowiadać, to się po prostu nie wypowiadaj.
Nie odwracaj kota ogonem, bo niektórzy ludzie traktują to forum niepoważnie a nie na odwrót.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-30, 11:06   

Ferbik napisał/a:
Szkoda, że nie pamiętasz jak wielokrotnie obrażałaś się i odchodziłaś z forum, prosząc żeby Cię usunięto. Naliczyłem 3 razy i raz jak prosiłaś o ściągnięcie funkcji. Jeśli nie masz zamiaru się wypowiadać, to się po prostu nie wypowiadaj.
Nie odwracaj kota ogonem, bo niektórzy ludzie traktują to forum niepoważnie a nie na odwrót.




I ja o to Ciebie tez proszę...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-30, 11:14   

Jaro i Ferbik - rozpoczałem tą dyskusję aby doprowadzić do jakiegoś porozumienia miedzy adminami, i Blinkam'i. Nie udało się, decyzja juz zapadła. Trudno muszę pogodzić się z decyzją większości. Nie rostrząsałem tematu na ogólnym gdzie wszyscy mają dostę tylko tutaj więc myślę że niczyja duma nie ucierpiała. Nie rozumiem tylko dlaczego prosicie mnie o zrzeknięcie się funcji admina. Dlatego że mam inne poglądy niż WY? Szanuję wasza decyzję i nie będę juz wracał do tematu Blinka i innych. Nie ma już zresztą do czego bo chyba wszyscy zostali usunięci. Proszę tylko o jedno - nie wymagajcie aby wszyscy się zgadzali z waszymi decyzjami!

Wyjaśnię jeszcze co mną kierowało wypowiadając się w tym temacie.

1. Podpisy pod usuniętymi użytkownikami typu "ubity troll"
2. Nie dostałem od blinka ani od nikogo maila z prośbą i interwencję
3. Ferbik wczoraj kierowałeś się emocjami bo jak np. wytłumaczyć odzywkę na zwykłe pytanie usera w stylu "Malinka, nie masz większych problemów?"


----------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to sprzedam domenę wielun.biz (obecny page rank 4) wraz z bazą danych - cena 5000zł (jeżeli ktoś chce fakture vat dochodzi 22%) - dorzucę hosting gratis na pół roku.

Wartość linku na stronie wg LinkValue to 20.14 € /miesiecznie. Bezpieczna ilość linków jaką można wrzucić to 15-20 sztuk. Przy założeniu przedaży linków za polskie stawki inwestycja zwraca się spokojnie w ciągu 6-12 miesięcy. W ciągu 2 miesięcy planowany jest wzrost Page rank do 5 a wtedy wartość linku znacznie wzrośnie. Linki można sprzedawac na allegro.pl

Dzienna liczba odwiedzin to około 500-1000 unikalnych IP dziennie.
Wejść z googla - śrenio 80 dziennie
onet - około 10 dziennie
wp - ok 5 dziennie
Domena jest dodana do około 2000 katalogów.

Przychodów z wyświetlania reklam (banery) nie znam bo nie ja to inkasuję.
Można umieścić jeszcze reklamy adsense google dodatkowy dochód przy tym ruchu powinien wynieść jakieś 1-2 $ dziennie za kliknięcia.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Ps Bezpośreni kontak ze mną jest potrzebny z powodów typu prawa autorskie itp niecodziennie sytuacje. To ja odpowiadam prawnie za tą domenę więc proszę nie usuwać kontaktu do mnie jako właściciela domeny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-30, 11:22   

Jarek przepraszam Cię wczoraj za telefon.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-30, 11:27   

Odpowiem tylko na to, bo w temacie reszty Twojego posta już wypowiedziałem się wcześniej :)
Administrator napisał/a:
Ferbik wczoraj kierowałeś się emocjami bo jak np. wytłumaczyć odzywkę na zwykłe pytanie usera w stylu "Malinka, nie masz większych problemów?"

Jeśli chodzi z kolei o Malinkę - jeśli ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem i pisze posty tylko po to, żeby sobie nabić licznik, to jest to dla mnie co najmniej smieszne. Poczytaj jak to Malinka powitala baltazara w temacie powitania/zyczenia - zrozumiesz o co mi chodzi. A temat, ktory ona zalozyla byl juz wczesniej walkowany, ale jak ktos nie potrafi znalezc prostej rzeczy tylko tworzy tematy podobne i zadaje chore pytania w stylu: a chcialem zmienic temat postu bo ten to juz nie trendy no to sorry, ale niech nikt innej odpowiedzi nie wymaga...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-11-30, 11:47   

Administrator napisał/a:
Jarek przepraszam Cię wczoraj za telefon.



Nie gniewam się :)


Administrator napisał/a:
Nie rozumiem tylko dlaczego prosicie mnie o zrzeknięcie się funcji admina. Dlatego że mam inne poglądy niż WY?


Wiesz, że nie za to.
Ciągłe polemiki dotyczące tego samego, czyli tłumaczenia się ludziom z tego co jest jasne (patrz regulamin), a następnie Tobie zatraciło sens administratora, a stało się czymś w rodzaju forum pod tytułem - "Tu możesz się wyrzyć, a i tak ci nic nie zrobią".



Administrator napisał/a:
Proszę tylko o jedno - nie wymagajcie aby wszyscy się zgadzali z waszymi decyzjami!



Andrzejku nie z naszymi tylko z regulaminem, ale to jest chyba jasne jak słońce, że po to jest regulamin aby się do niego stosować.

Tak jak napisał majk-el:

majk-el napisał/a:
Trolle powinny być poprostu usuwane z forum bez zbędnej dyskusji z nimi oraz o nich. Ustalanie "był winny czy nie był" to dokarmianie, każdy user zna zasady - jeżeli ostrzeżenia nie pomagają to ban.


I tak teraz będzie...
Na tym zakończę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-01, 17:46   

Sprawa keri:
Napisała nam mail o następującej treści:

Cytat:

Witam
Mozna wiedziec za co mi zdeaktywowaliscie konto? (przypomne tylko ze jako user i tak moge korzystac z niego, milo by bylo jakbyscie jakas informacje wyslali o Waszym dzialaniu wzgledem mojego konta)

Kiedy bede miala ponownie aktywne konto ?

Dlaczego zmieniacie mi podpis pod avatarem wkladajac wlasne tresci?

Czy u Was ostrzezenia sa czasowe czy dozywotnie ?

Keri


Odpisałem:

Cytat:

Witam

"ChceszMIECmodaZROBfLODAchceszADMINAwsadzMUwDUPEKlina" - twój opis na gg.

Szczerze to się zastanawiam, czemu jeszcze nie wymyśliłaś nic podobnego do powyższego tekstu odnośnie odblokowania konta.
Żegnam i proponuję posiedzieć na pozostałych forach, albo stworzyć własne - tam będziesz mogła pytać, rozkazywać, żądać itp - czyli to co lubisz.
EOT


Bezczelność niektórych trolli nie zna granic...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-02, 17:30   

Uwaga, Blink chce zrobić rebelię na naszym forum. Z jego Towarzystwa Wzajemnej adoracji został komuna - proszę go obserwować, zarejestrowali się po namowach Blinka QBAA i obca. Również proszę obserwować zachowania tych użytkowników. Są objęci specjalną opieką, także jakiekolwiek próby robienia kipiszu mają skończyć się ostrzeżeniem z miejsca.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2006-12-02, 17:37   

Zdążyłem zauważyć. Na 2168 tematów obca wybrała jako pierwszy akurat temat zażaleń, poruszając kwestię mackowo/keriowo/blinkową. Czy to nie dziwne? :roll:

Domyślam się, że kontakt do ywisa chce, żeby go tu z powrotem ściągnąć? O nie, tego by było już za wiele.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW