R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Piszą o nas w Pulsie Wielunia!
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-07, 20:47   

Kto głupi i naiwny to uwierzy co Chmielewski napisze w "Pulsie wielunia"

Przypomniała mi się sytuacja z PRL-u, kiedy to artysci wybitni nie współpracowali z rządem/państwem. Zaś ci, którzy byli "mniej wybitni" podjeli współpracę licząc na jakieś lepsze pieniądze niż dotychczas oraz jakąś sławę lub poklaski...

Mimo przemian ustrojowych, życie pismaka zmieniło się nieznacznie... Napisac jakieś głupoty dla lokalnej władzy/biznsemena i dostać za to pieniądze większe niż z zasiłku. Zawsze coś!!
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-07, 21:42   

Chmielewski jest jak choragiewka - idzie tam gdzie poczuje kase. Nie tak dawno pisał w swoim PULSie o klientach TR przewracających kosze na ul. Kaliskiej w odwecie za to, że nie zapłaciłem za reklame której nie zamówiłem :D Odpuściłem temat - mama mnie uczyła żeby nie ruszać (słowo wymoderowano) bo śmierdzi. Nawet nie miał odwagi pofatygować się do mnie i o tym porozmawiać tylko zasłaniał się swoimi niekompetentnymi pracownikami. Żenada... Dla mnie to jest kompletne DNO i pewnie skończy tak jak jego GURU Krzysztof W. czyli w najbliższym rynsztoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-12-07, 21:54   

red napisał/a:
mama mnie uczyła żeby nie ruszać (słowo wymoderowano) bo śmierdzi


Moja mama też mi to tlumaczyła, więc nie dziwie się Tobie, że tak zrobiłes. Nie ma nic gorszego niż kontakt z wysłannikami, którzy nie wiedzą o co chodzi, a wydaje im sie, że wiedzą :!:

red napisał/a:
Żenada..

Co racja to racja .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-07, 22:01   

Czy wie ktoś jak to było z tym wypadkiem w Dąbrowie??? (chodzi o fakty a nie plotki)
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-07, 22:02   

A ja myślałem że to jakaś opiniotwórcza gazeta lokalna :mrgreen: Ferbik trzeba mnie było uświadomić że to lokalny brukowiec bo się rozpisałem niepotrzebnie :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2006-12-07, 22:22   

gregg napisał/a:
Czy wie ktoś jak to było z tym wypadkiem w Dąbrowie??? (chodzi o fakty a nie plotki)

Ja znam ale czy warto do tego wracać dla mnie to trzeba patrzeć w przyszłość a nie zyć czasem przeszłym tym bardziej że ta historia ma z 10 lat i był wyrok prawomocny itd.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stefek 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 58
Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 35
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-07, 22:34   

Ja napisałem o tym, że Chmielu zamierza opublikować artykuł szkalujący Okrase. I jest to wiadomość pewna. z tego co wiem wycofał się z tego po zdecydowanej interwencji pewnych osób. Dlatego niech nie robi z siebie ostatniego sprawiedliwego bo nawet po tym co pisze red widać że jest tak samo obiektywny jak Radio Maryja.
Zreztą jego przeszłość pokazuje na co go stać. Chwalenie się znajomością z Wolskim tylko dopełnia jego wizerunek. Niech lepiej jadą razem do Afryki robić interesy. Idealnie do siebie pasuja.

stefek :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-12-07, 22:43   

Administrator napisał/a:
A ja myślałem że to jakaś opiniotwórcza gazeta lokalna



Taaa pewnie :d , a co najlepsze bezplatna .. :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MiXas
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-07, 23:22   

Wydaje mi się, że powinniśmy trzymać tą rozmowę na poziomie. Więc proszę was nie wyciągajcie starych brudów. Moim zdaniem chodzi o to czy jest wogóle czym się przejmować, bo z tego co wiem i tak nikt w Wieluniu nie traktuje Pana Ch. poważnie, a wciąganie w tą rozmowe jego przeszłości świadczy tylko źle o nas samych. Taka jest moja opinia.

Osobiście abstrachując od charakteru osoby P. Ch uważam, iż póki co nie ma w naszym rejonie medium które jest w miare obiektywne. Zresztą nie ma się co rozpisywać szkoda, to tak jakbyśmy nad tematem "Dlaczego ten pies szczeka."

[ Dodano: 2006-12-07, 23:59 ]
jakby się rozpisywać nad tematem "dlaczego pies szczeka"
poprawka do postu
 
   
kami1227 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 99
Skąd: lututów
Wysłany: 2006-12-08, 09:26   

Ferbik napisał/a:
dzięki za te lata Krzysiu!


W przypadku pana "Krzysia" to raczej o potwarzach mowy nie ma. Z jego podejściem to ciężko jakiś interes utrzymać na poziomie... Swego czasu w ramach rekompensaty finansowej za coś tam dla mojego ojca, podjął się organizowania mojej osobistej 18-nastki, spił się jak nie wiem co i wykurzył całe towarzystwo z tej swojej BORYNY za pomocą kija basebolowego. Powód: zginął mu gdzieś pilot od JEGO WIEŻY! i my byliśmy pod ręką! Więc: jakie potwarze? Jest zdolny do największej debilizacji :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-08, 10:54   

dla mnie pan CH jest zupełnie niekompetentna osobą, kiedyś pisał artykuł o szkole, w której pracowałam i podał w jednym artykule 3 różne nazwy tej samej miejscowości, a żadna nie była właściwa....

i jak on może pisać, że to my mamy niskie IQ... :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-08, 11:37   

Aby się nie rozpisywać i nie powtarzać słów, które już tu zostały napisane powiem tak, że podpisuje się pod tym wszystkim co napisał Administrator.



Kod:
Do twarzy tak pięknej, aczkolwiek z oczami marzącymi o rozumie i twarzą nie skażoną intelektem. Tak jak na wyborczych jego plakatach, facet nawet nie mówi - on tylko sygnalizuje słowa...



Ferbik napisał/a:
Co sądzicie?
Zagadka: O KOGO W TYM TEKŚCIE OD NAS Z FORUM CHODZIŁO CHMIELOWI? n Do wygrania punkcik



Co do pytania, a jednocześnie tych kontrowersyjnych słów napisanych przez Chmielewskiego jest dla mnie oczywiste, że chodziło mu o marios'a.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2006-12-08, 13:01   

mam propozycję:
może tak my - czyli "młodzież wszechforumowska" zaprosimy do jakieś poważnej debaty pseudodziennikarzy z wszechpulsu wielunia i niech się wykarzą swoją wiedzą i nieskażoną inteligencją?

tylko czy w otwartym na obiektywną ocenę każdego internauty bez względu na wyznanie, kolor skóry, opcję czy formację polityczną, czy status majątkowy, wszechwładny p. Chmielewski i spółka się odważą?

PS: spodobał mi się ten przedrostek "wszech" :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2006-12-08, 21:07   

Przemysław Ch. napisał/a:
Pomyślałem: "może internet?". Serfuje na stronę, którą kiedyś lubiłem, i widziałem w niej solidny i rzetelny periodyk polityczno - społeczno - kulturalny i nagle czytam, że w mojej gazecie ukaże się materiał szkalujący osobę Pawła Okrasy? Oj zagotowało się we mnie.
Mam kogoś obrzucać błotem?
Za pieniądze?
Kiedy przeprowadziłem swoje małe dochodzenie, (to przy okazji zdobytego doświadczenia podczas 4-letniej pracy z Krzyśkiem Wolskim w "Przeglądzie Wieluńskim (dzięki za te lata Krzysiu!), który piętnował konsekwentnie wszystkie durne potwarze, którymi go obrzucano, to ...dotarłem do ziarenka: "ziarenka młodzieży wszechforumowskiej". Do twarzy tak pięknej, aczkolwiek z oczami marzącymi o rozumie i twarzą nie skażoną intelektem. Tak jak na wyborczych jego plakatach, facet nawet nie mówi - on tylko sygnalizuje słowa...



Hmm, nie znam tegoż Pana (no może tylko z widzenia - taki blondyn, śmiga chyba po mieście terenówką ? ) ale sądząc po stylu dziennikarskim to nie ma się czym przejmować. Przeciętnie inteligentny człowiek do którgo trafi artykuł napisany w takim stylu (styl "Faktu") daruje sobie lekturę dalszej części takiej publikacji, nawet nie zastanawiając się przez chwilę czy są to fakty czy plotki, bo taki styl nie pozostawia wątpliwości w tej kwesti.
Podstawowa zasada aby zachować zdrowe nerwy i odpowiedni poziom intelektu to nie wdawać się w dyskusje z "myślącymi inaczej" bo sprowadzą nas do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Mówiąc krótko: NIE DOKARMIAĆ TROLLI :)

Zmieniłem osobę którą cytujesz... bo wyszło wg Ciebie że to Ferbik napisał. :lol:
gregg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Długi 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 99
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-10, 14:59   

Tak dokładnie blondyn Smiga terenówką a jego żona nie wiem moze kochanka czy cos tam jeszcze czarnym Peugotem na numerach DW i czesto te auta stoja koło PKsu na przeciwko szkoły nr 5
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW