R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Policja w Wieluniu to Twój wróg!!!
Autor Wiadomość
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-16, 03:27   Policja w Wieluniu to Twój wróg!!!

Jestem zbulwersowany i tego tak nie zostawie!!!
Wczoraj przechodząc koło Statoil po wciśnięciu przycisku na przejściu dla pieszych gdy było juz włączone dla aut czerwone a dla pieszych miało zapalić się zielone zacząłem przechodzuic z kolegą. Wszycy wiedzą jak funkcjonuje tam "inteligentne" skrzyzowanie i jeśli odpowiednio wcześniej nie zaczniesz iść to wylądujesz na wysepce na czerwonym.
Policja która tam stała Fordem Transitem uznała, że weszliśmy za szybko na czerwonym i wypisała nam mandat na 250 zł x 2 . bez jakiegokolwiek tłumaczenia!! byli to młodzi posterunkowi z tego co mi wiadomo rocznik 1981!!wiem, że zrobiliśmy żle, tego nie neguje ale dlaczego odrazu 250zł? gdy ludzie zrabiają po 700zł w tym kraju? mandat podpisaliśmy więc jest po ptokach ale moje zdanie odnośnie Policji Wieluśkiej jest jednoznaczne - to nadgorliwi służbiści, którzy tylko chca sobie podnieść statystyki! Ja nie uogólniam tylko stwierdzam fakty!! Policja Wieluńska to żenada w 100% !! Odkąd żyje taki syf mnie nie spotkał jak w Wieluniu a studiowałem 5 lat we Wrocławiu...
250zł nie zapłace bo nie mam. Wyjade do UK i zarobie to zapłace jeśli w ogóle będę miał do czego wracać!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-16, 09:32   

Cytat:
Policja która tam stała Fordem Transitem uznała, że weszliśmy za szybko na czerwonym i wypisała nam mandat na 250 zł x 2 . bez jakiegokolwiek tłumaczenia!! byli to młodzi posterunkowi z tego co mi wiadomo rocznik 1981!!wiem, że zrobiliśmy żle, tego nie neguje ale dlaczego odrazu 250zł? gdy ludzie zrabiają po 700zł w tym kraju?



Więc mam pytanie w związku z tym, po co podpisywaliście ten mandat skoro się nie zgadzacie z tym przewinieniem do końca :?:

Ale zawsze możecie się odwołać...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-12-16, 10:19   

nie miałem bliższej styczności z wieluńską policją ale że są aż tak sumienni to nie wiedziałem. Chłopaki z rocznika 1981 chcą szybko awansować :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-16, 11:37   

Mandat podpsalismy bo kolega nie chciał jechac na komende i spędzić tam pół nocy.
Jakas zmasowana akcja Policji ostatnio ma miejsce.PISowska doktryna karania za wszystko weszła do Wielunia na dobre.
Także wszyscy uważajcie bo Policja wieluńska wzięła się ostro za wypisywanie mandatów, żeby poprawić sobie statystyki :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tina 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 224
Skąd: K-ce\Wieluń
Wysłany: 2006-12-16, 17:33   

hmm ja tam niw narzekam na policję z Wielunia, wręcz przeciwnie, jak miałam ostatnio z nimi do czynienia (jechłam samochodem) to skończyło się upomieniem... tfu, tfu... nie zapeszam :P





_____________
Pozdrowienia...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-16, 19:23   

To dobrze, że nie chciał Twojego tel. w zamian za anulowanie mandatu. Taki przypadek był dosyć niedawno i wiem o tym z zaufanego źródła. Po skojarzeniu faktów okazało się, że to Ci sami polismani z Transita. :roll:

[ Dodano: 2006-12-16, 19:24 ]
a ode mnie nie chcieli numeru tel. :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
aga 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Paź 2005
Posty: 132
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-12-16, 19:33   

Rzeczywiscie mike, to żenada nic dodat nic ując!!! By sie lepiej szczyle za porzadną robote wzieli zamiast łatać dziurę skarbu państwa!!! Eh...ja tez mam wiele do zarzucenia naszej policji, mialam dwa razy stycznosc z tym organem i nawet mowic mi sie nie chce, totalny brak profesjonalizmu, zero checi do pomocy, obojetnosć, to tylko kilka epitetów, ktore mi sie z nimi kojarzą. Wiesz mike, gówniarstwo chce sie pokazać jacy z nich wspaniali funkcjonariusze, jedna, jesli dalej beda tacy ambitni kiepską karierę im wróże!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
andzia 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 40
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 86
Skąd: okolice niedalekie
Wysłany: 2006-12-16, 20:04   

hmmm...a ja słyszałam, że za coś takiego jest 50 zł mandatu...może źle słyszałam :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-12-16, 20:15   

andzia napisał/a:
hmmm...a ja słyszałam, że za coś takiego jest 50 zł mandatu...może źle słyszałam :?


niestety za coś takiego w cenniku stoi 250zł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
andzia 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 40
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 86
Skąd: okolice niedalekie
Wysłany: 2006-12-16, 20:18   

:shock: rozbój w biały dzień !! (albo w noc)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-16, 20:42   

Po własnych doświadczeniach z Policją Wieluńską radzę nagrywać wszelkie rozmowy. Po złożeniu skargi na kontrolujących mnie policjantów otrzymałem w odpowiedzi ich wersję wydarzeń. Oczywiście nie miała ona żadnego związku z prawdą. Dodatkowo mogę powiedzieć że podczas kontroli rozmawiał ze mną jeden policjant - drugi siedział w radiowozie. Z listu który otrzymałem z Policji wynikało jednak że ten nieuczestniczący w rozmowie potwierdził wersję swojego kolegi. Tak naprawdę nie miał pojęcia o czym rozmawialiśmy.

A na komendę wcale nie musieliście jechać w przypadku odmowy przyjęcia - to taka ich forma nacisku na obywateli - jak widać skuteczna.


2 razy w życiu czegoś od nich potrzebowałem oczywiście 2 razy się zawiodłem. Raz usłyszałem "Nie jesteśmy od tego" a drugi to szybkie umorzenie sprawy po włamaniu.

Mike dlatego z własnego doświadczenia ci radzę - nie ma co nawet z nimi walczyć - co najwyżej popiszesz sobie z nimi listy a i tak nic nie osiągniesz. Chyba że interesuje Cię ich wersja wydarzeń :twisted:

Bo to są głupie psy (a tutaj to nawet szczeniaczki) nieświadome nawet tego że to my ich karmimy.


Zapomniałem dodać że jak podpisałeś to już raczej po fakcie. Teraz już nawet nie przychodzi komornik tylko zajmują ci na tą kwotę konto. W pierwszej kolejności wchodzą na konto które masz podane w Urzędzie Skarbowym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-12-16, 21:06   

andzia napisał/a:
50 zł mandatu

podobno nie maja nawet takiej stawki w tarytyfikatorze :lol:


mike : "Wyjade do UK i zarobie " no Mike, tak jak rozmawialismy, oczywiscie zycze powodzenia, w razie czego jestem Twoja "deska ratunku" :wink:

Juz tu zakladalam temat "CHWDP" - wtedy panowie tez mi nie pomogli :!: :evil: ,
wczesniej byly akcje na parkingu za moim blokiem,tez sie im jakos nie spieszylo :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
riszir 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 158
Skąd: wrocław = wieluń
Wysłany: 2006-12-16, 21:18   

Dominika napisał/a:
podobno nie maja nawet takiej stawki w tarytyfikatorze


Maja kiedyś jak wracałem z Opola przez Olesno to nadziałem się na fotoradar... i dostałem najniższa stawke jaka była możliwa czyli 50zł...

Nie moge uwierzyć że dali Ci 250zł za przechodzenie po pasach na czerwonym świetle... ja zawsze wychodze z założenia że z każdym można się dogadać... ale koty są kotami i zrobią wszystko żeby się upier***
ps. znasz ich nazwiska?
_________________
I była zgroza nagłych cisz! I była próżnia w całym niebie!
A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie?

"Chory diabeł potrafi być mnichem, a gdy poczuje się lepiej znów jest sobą"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-17, 02:48   

Darek Janas
nr służbowy: 927539
Dziękujemy temu panu :lol:

[ Dodano: 2006-12-17, 02:51 ]
Piszemy tu o Policji z Wielunia!!!
Ja nie mam nic do Policji z innych miejscowości żeby było jasne :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
riszir 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 158
Skąd: wrocław = wieluń
Wysłany: 2006-12-17, 10:13   

Olesno wysłało zdjęcie do Wielunia. Wieluń poinformował mnie o zdjęciu telefonicznie, umówił się wstępnie na dany dzień oraz godzine... na miejscu czekałem około 30min zanim ktoś przyszedł... porozmawialiśmy chwile wypisał mandat i byłem wolny...
_________________
I była zgroza nagłych cisz! I była próżnia w całym niebie!
A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie?

"Chory diabeł potrafi być mnichem, a gdy poczuje się lepiej znów jest sobą"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW