R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Policja w Wieluniu to Twój wróg!!!
Autor Wiadomość
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-18, 01:03   

ourson, w tamtycz czasach nie kazdego bylo stac na tel. kom. :P A co do karania mike to nie bylem ja :D Wg mnie 250 zł to stanowczo za duzo, a tamto skrzyzowanie jest walniete.... Nie czatuje pod plusem i nie szukam przechodzacych na czerwonym!! Dla mnie to bezsens! A z tymi statystykami to przesadzacie.
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-18, 09:21   

moja kuzynka zaparkowała kiedyś na Sienkiewicza tak, że zderzak stal na postoju dla taksówek, podszedł mlody jakis i postraszył mandatem i punktem karnym :grin: Zapytaliśmy: za co? Nie umiał wyjaśnić....

Ale mandatu ani punktów nie dostała.

żenada 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2006-12-18, 09:46   

Najlepsze widziałem wczoraj wieczorem. Panowie policjanci ustawili sobie fotoradar na wylocie z Wielunia w strone Bełchatowa za Petrochemią Płock :!: i ja sie tak zastanawiam po co oni ustawili ten aparacik w strone wylotu z Wielunia, a nie wlotu :roll: przecież to bez sensu żeby robić komuś zdjęcie jak wyjeżdza z terenu zabudowanego i przy prędkości 70-75 km/h nagle pstrykkk ...... no nieeee :evil:

TO CHYBA DLA TYCH STATYSTYK NA KONIEC ROKU .... :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-18, 10:16   

Silvo napisał/a:
Jeśli panowie wcześniej opisani przeszli tylko kawałek na tym czerwonym świetle i dostali takie mandaty, to widocznie sobie zasłużyli (np. gówniarskie odzywki do policji)
5. Mike! Gdybyście byli w porzadku nie dostalibyście mandatow po 250 zł! Jestem pewien, bo bylem wtedy na Statoilu i widzialem cala sytuacje, wiec nie sciemniaj!


Jakie gówniarskie odzywki? możesz podać przykład? po prostu ręce opadają :roll:
Potrafie rozmawiac z Policją bo nieraz miałem z nimi do czynienia...
Nie było mowy o innym mandacie tylko 250zł dla mnie i kolegi i do domu. Czy się próbowałem targować oczywiście! Chciałem żeby było mniej 50, 100 zł co w następstwie spotkało się z tym, że Pan Darek J. otworzył tylne drzwi Transita i powiedział albo 250 zł albo jedziemy na komende. Jak już mówiłem ja bym jechal ale mój kolega nie chciał.
Więc Silvio nie opowiadaj bredni, a to że jesteś Policjantem, który akurat tam był to b. fajnie lecz nie opowiadaj głupot- ja nie jestem jakimś gówniarzem i nie pozwole mnie wrzucić do jednego worka z chłopaczkami w kapturach KPW ? Bronisz kolegów ok. jestem przekonany że pracują tam też normalni kolesie, ale w tym przypadku nie miałem tego szczęścia... być moze gdybym trafił na Ciebie kto wie...
Skoro sam przyznajesz, że 250 zł to chora suma za takie przewinienie to po kiego wypisujecie takie mandaty??
Aha, jak już mówiłem wcześniej Policjant, który proponuje dziewczynie odstąpienie od wypisania mandatu w zamian za obietnice randki i kazanie jej podania tel. to dla mnie żenada ;-) 100zł za jazde bez pasów albo nr. telefonu i randka, co wy na to dziewczyny?
co ty na to Silvio?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-18, 12:11   

250 za czerwone swiatlo to za duzo wiec nie szukam osob przechodzacych na czerwonym. Mniej nie mozna dac bo to jest poswiadczanie nieprawdy w dokumentach (bylbym przestepca). mike, nie uwazam ze jestes gowniarzem, ale widocznie moj kolega sie zdenerwowal na was, albo kogos innego. Tego nie wiem. Od poczatku tam nie bylem, podjechalem tylko pozniej. A tak w ogole bardzo mi przykro jesli ktos mowi ze koty przyszly i chca sie wykazac. Szczerze mowiac nie wyrozniam sie w pracy i nie chce sie wyrozniac. Pracuje juz ponad 2 lata i nic z tego nie mam (pusty pagon). Wiem że policja nie jest lubiana w naszym miescie a nawet kraju, ale coz ktos musi w tym zawodzie pracowac, mi sie praca podoba, a do moich obowiazkow nalezy rowniez karac mandatami, takze wybacz... ale czasem musze ukarac osoby popelniajace wykroczenia. Jeśli ktoś nie przestrzega przepisów... :roll:

[ Dodano: 2006-12-18, 12:14 ]
A kolegow wiadomo ze zawsze sie broni. Ty swojego kolegi tez bys bronil. Co do Darka to spoko koleś, ale widocznie nie mial humoru. Zle trafiles! Moze innym razem za cos innego dostaniesz pouczenie :D Pozdrawiam
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-12-18, 13:15   

Silvo napisał/a:
Co do Darka to spoko koleś, ale widocznie nie mial humoru. Zle trafiles! Moze innym razem za cos innego dostaniesz pouczenie

No ja Cie prosze... bo mial zly humor? a gdzie umiejetnosc rozgraniczenia emocji :?: :?: :?: to w tym zawodzie jest podstawa :!: :!: :!:
Ladna mi prespektywa, "moze innym razem dostaniesz za cos innego" :?: :?: :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-12-18, 17:12   

Silvo napisał/a:
A kolegow wiadomo ze zawsze sie broni. Ty swojego kolegi tez bys bronil. Co do Darka to spoko koleś, ale widocznie nie mial humoru. Zle trafiles! Moze innym razem za cos innego dostaniesz pouczenie :D Pozdrawiam


Silvo - a słyszałeś kiedykolwiek o czymś takim jak "profesjonalizm zawodowy"? Nie dziwie się, że masz pusty pagon skoro tak podchodzisz do pracy. Nie wyobrażam sobie abym mój stan emocjonalny wpływał na ludzi z którymi się stykam w pracy. Zastanów się nad tym póki jeszcze jesteś tak młody.

A tak na marginesie to napisz proszę w jaki sposób można się dostać do wieluńskiej policji do pracy bo kumple po studiach próbowali i nie było szans (a jak widze po Twoim wieku to nie masz wyższego). Trzeba mieć silne plecy czy co?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-18, 17:32   

Silvio ponieważ Ty niejako reprezentujesz tutaj na forum wymiar sprawiedliwości ta polemika poniekąd jest z Tobą. Rozumiem, że taką macie pracę ale jednak musicie też mieć "ludzkie" oblicze, ponieważ wasza praca jest specyficzna. Starsi od Was Policjanci są bardziej wyrozumiali, "życiowi" i nie walą mandatów za byle co. Ja być moze trafiłem na zły humor Twojego kolegi... nie wiem, moze kolejna laska dała mu kosza może zupa była za słona nie moja sprawa. Fakt faktem dostałem ten mandat tak jak napisałem i nic nie ściemniałem, nie pyskowałem itd.
Jedyne co mogłem zrobić to opisać przypadek na forum jako przestroge dla innych żeby uważali...na Policje :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-18, 17:57   

mike, następnym razem przejdź obok przejścia dla pieszych. Za takie przejście przez jezdnię grozi tylko 50zł mandatu ;-)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-12-18, 18:08   

Silvo oby nikt z Twich przelozonych tutaj nie zagladal, no chyba ze maja takie same podjescie jak Ty i tego Was tam ucza. :roll: Jesli chodzi o poczatkujacego policjanta, to conieco moge na ten temat powiedziec .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2006-12-18, 19:21   

ourson napisał/a:
następnym razem przejdź obok przejścia dla pieszych. Za takie przejście przez jezdnię grozi tylko 50zł mandatu


nie do końca się z tym zgodzę

w

USTAWIE z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym1) (tekst jednolity)
Dz.II, Roz.2,Art.13,Pkt.2

jest napisane

2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-12-18, 19:50   

Człowiek pisze do Was po ludzku, nie czepiając się paragrafów etc. (choć tak to mógł właśnie wytłumaczyć) a Wy mu do gardła od razu doskakujecie jak by to on był tej sytuacji winien - szczególnie Ty Dominiko...

Silvo, pozdrawiam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-12-18, 19:55   

No tak, jaki jad przeze mnie przemawia. Jaka ja niedobra jestem.
pisze do nas po ludzku? typu "nastepnym razem dostaniesz pouczenie za cos innego"? . Czyli nadal obowiazuje zasada "dajcie mi czlowieka a znajde na niego paragraf" :?: :!: :?: :!:
Jesli Silvo tak dobrze sobie radzi, mysle ze nie potrzebuje "adwokata".
Rowniez pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-18, 20:03   

MAR-COM napisał/a:
nie do końca się z tym zgodzę

w

USTAWIE z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym1) (tekst jednolity)
Dz.II, Roz.2,Art.13,Pkt.2

jest napisane

2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu.



No dokładnie tak jest a w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 24 listopada 2003 r. w sprawie wysokości grzywien nakładanych w drodze mandatów karnych za wybrane rodzaje wykroczeń ( Dz.U. 2003 nr 208 poz. 2023) Załącznik - Tabela B Część I Przeepisy o ruchu pieszych pkt 15 - Naruszenie obowiązku korzystania z przejść dla pieszych podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko - naruszenie art 13 ustawy Prawo o ruchu drogowym - 50 zł
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2006-12-18, 20:06   

Dominika napisał/a:
pisze do nas po ludzku? typu "nastepnym razem dostaniesz pouczenie za cos innego"? . Czyli nadal obowiazuje zasada "dajcie mi czlowieka a znajde na niego paragraf"



Nie chce odpowiadać za Sylwka ani tym bardziej sugerować odpowiedzi, lecz myślę sobie Dominiko coś zupełnie innego więc poczekajamy na jego odpowiedź a ja następnie powiem czy uważałem podobnie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW