R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Policja w Wieluniu to Twój wróg!!!
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 02:13   

A ja tam złego słowa nie powiem na naszą wieluńską policje. Myśle że jak na lokalne warunki to spisuje się dobrze (choć zawsze mogłoby być lepiej). Moja współpraca z nimi układa się dobrze :smile: Wszystkie mandaty które dostałem były zasadne i w rozsądnej wysokości. Raz przywalili mojemu koledze moim zdaniem troche za wysoko, ale cóż - zdarza się.
Pozdrowienia dla Sylwka :D

Aha - zapraszam na http://www.wielun.policja.gov.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 10:27   

W końcu jakiś pozytyw bo już myślałem, że nikt się nie znajdzie a tu proszę... :P A ja tak sobie myśle, że chłopaki z Policji czują już świąteczny czas obdarowywania i rozdają mandaty, że hej :lol: w sam raz pod choinke, żeby w rodzinnej atmosferze było o kim rozmawiać :lol:

[ Dodano: 2006-12-19, 10:40 ]
Pozytywnie pisała też Tina na początku tematu ale znając "serdeczny" stosunek młodych policjantów do młodych kobiet to nie jest to obiektywne dla mnie...a propos Red wracałem od Ciebie z pizzerni...

[ Dodano: 2006-12-19, 12:09 ]
Tekst na stronie wieluńskiej Policji:

"Policjanci muszą zawsze pamiętać,
że obywatele po prostu mają prawo do szacunku,
a policja musi sobie na ten szacunek zasłużyć"

William Bratton

Ktoś powinien wziąść sobie to do serca...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 16:01   

Jaro, dzieki za wsparcie. Dominika oceniasz wszystkich od razu. Jesli jeden policjant ukaral kogos az za 250 zl to reszta jest taka sama! Otoz nie! Myslisz sie Dominiko! A kolega ktory ukaral Mike'a nie jest mlodym policjantem, wiec nie powinniscie sie czepiac tego ze mlodzi sa tacy stanowczy. On juz troche pracuje w policji. A ja pagon mam pusty nie dlatego ze mam zle podejscie do pracy. Prawda jest taka ze tutaj stopnia nie dostaje sie jak w wojsku, tylko trzeba na niego poczekac. Kazdy policjant ktory pracuje w wieluniu tyle co ja ma pusty pagon takze... majk-el, studia nie sa obowiazkowe, jestem w trakcie studiow (1-szy rok), ale to nie znaczy ze jestem gorszy! Widze ze nie ma sensu z niektorymi rozmawiac bo oceniaja wszystkich policjantow po kilku incydentach paru policjantow. Nie fajnie, przykro mi...
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2006-12-19, 16:33   

Silvo napisał/a:
ale to nie znaczy ze jestem gorszy!


Silvo- pokaż mi w którym miejscu napisałem że jesteś gorszy!
Zadałem ci pytanie - jak dostać się do pracy w wieluńskiej Policji? Niestety nie doczekałem się odpowiedzi co naturalnie świadczy o lekceważeniu mej osoby. Zapewne bez znajomości się nie obejdzie skoro nic nie napisałeś.... EOT z moje strony!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 16:59   

Myślę, że karanie kogoś za wykroczenie zgodnie z obowiązującym taryfikatorem nie jest znęcaniem się przez policjanta nad osobą karaną. Dostałem w życiu dwa mandaty, obydwa zapłaciłem - bo wiem, że popełniłem wykroczenie.

Przypomniała mi się taka sytuacja, która miała miejsce dawno temu, gdzie właściciel pewnej firmy przekraczając ostro prędkość w terenie zabudowanym został zatrzymany przez drogówkę, płakał że 200zł to dla niego dużo, czy nie da się z tym nic zrobić, bo on nie ma z czego zapłacić... policjantom zrobiło się go żal, zeszli mu do 50 zł, a on wyciąga papugę z samymi banknotami 100 i 200 złotowymi i pyta czy mają wydać... ręce opadają
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-12-19, 17:27   

Silvo napisał/a:
Dominika oceniasz wszystkich od razu.

a wrecz przeciwnie, ocenilam tylko Twoja wypowiedz, daleka jestem od generalizowania :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 18:10   

Hmm temat sie troche rozrusł więc przypominam o co chodzi. 250 zł to cholernie dużo jak na nasze realia za przejscie na czerwonym świetle. Policjant może wypisać mandat ale nie musi...50, 100zł ok. ale nie 250zł psia mać! i nie piszcie, że ten może dostać bo go stać a ten nie bo go nie stać - to bez znaczenia w tym przypadku, ja nigdy nikomu do kieszeni nie zaglądałem :grin: poza tym wszyscy jestesmy równi wobec prawa, co nie?
Dobra można zamknąć ten temat; ludziska uważajcie na Policje i na swoje portfele; celowo nie pisze uważajcie na siebie dlatego bo każdy człowiek ma wbudowany mechanizm samoobronny i powinien uważać na siebie przechodząc przez jezdnie jeśli mu życie miłe :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 18:15   

mike, też się nie zgadzam z taką stawką... w dużym mieście jakby mieli łapać za przejście na czerwonym świetle, to policja byłaby najbogatszą państwową instytucją ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
pdom 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 32
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 20:55   to tak jak wejść na zebranie Młodzieży Wszechpolskiej

Z tego co napisał Mike, to widział, że stoi radiowóz i wszedł na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Duża nieostrożność. Chyba, że chłopaki byli w takim stanie, że skojarzyli niebieskie auto dopiero na środku skrzyżowania. Mike, nie wiem naprawdę do kogo masz pretensje. To tak jakbyś wszedł na zebranie Młodziezy Wszechpolskiej i powiedział, że jesteś gejem.... duża nieostrożność. Duża nieostrośność granicząca z .... głupotą. Nie komentuję czy 250 zł to dużo, czy mało.... to ocena subiektywna.
Pozdrawiam wszystkich którzy dobrowolnie się opodatkowują. :) :) :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 21:24   

tak krotko mówiąc o naszych polismajstrach to oni regularnie czytaja fora takze i to ;) w celu wychwycenia "potrzebnych" niekiedy informacji wiec efekt murowany tego tematu :P :P
bo rózne rzeczy ludziska wypisuja czasami nieświadomie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 21:51   

yampress napisał/a:
tak krotko mówiąc o naszych polismajstrach to oni regularnie czytaja fora takze i to ;) w celu wychwycenia "potrzebnych" niekiedy informacji wiec efekt murowany tego tematu :P :P
bo rózne rzeczy ludziska wypisuja czasami nieświadomie ;)


Myślisz, że się boję :?: po sylwestrze mówie papa Polsce :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-19, 21:52   

mike napisał/a:
Myślisz, że się boję po sylwestrze mówie papa Polsce


I tym optymistycznym akcentem kończymy ten wątek :)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-12-19, 23:43   

mike napisał/a:
Myślisz, że się boję :?: po sylwestrze mówie papa Polsce

Jedz do UK zarobić na mandat :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW