R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2011-04-10, 12:38
Niepoważni ważni
Autor Wiadomość
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2007-01-05, 23:00   

Pablo napisał/a:
Apeluje do wszystkich by przed rzucaniem oskarżeń zapoznali się z ustawą o samorządzie gminnym. Proszę jeszcze o tydzień cierpliwości, a wszystko będzie jasne

Ja właśnie to zamierzam zrobić a z tego miejsca dziękuję pablo że zabrałeś głos i można mieć punkt widzenia z dwóch stron a tydzien to przecież tylko 7 dni :D
pozdrawiam
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-06, 03:58   

oj!
pablo podpadłeś mi strasznie!
nie wiem czy przypadkowo czy specjalnie, ale poczułem się jak sprzedawczyk piłkarski.

Moim zdaniem nie ma na co czkeać. Każdy radny znał termin do rozliczenia się,
Chyba, że ktoś miał coś do ukrycia i próbował załatwić jakieś "lewe" faktury lub rachunki.
skoro inni zdążyli to zrobić, to tym co kompbinowali zabrać mandaty i pokazać, że daleko im do uczciwości i dbania o dobro naszej społeczności!
Nieważnie z jakiego są ugrrupowania!
Wszystkich rozliczyć!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kamrat 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 53
Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 114
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-06, 09:08   

Pablo nie odwracaj kata ogonem.
Pokaż, że masz honor.

KONKRETY.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-01-06, 11:33   

No tak, ja przynajmniej mam ten komfort że nie czuję się przez nikogo wystawiony d..ą do wiatru.
Z prostej przyczyny, bo ja już wiem że polityka to nic innego jak;

-Przedsionek piekieł. :!: :!: :evil:

Wygląda na to że w Wieluniu też ze świecą szukać „świętych”, ale to tylko życie a ono nie jest różami usłane.

I tylko szkoda mi tych ludzi, którzy byli głosować na Tych …… ;) nie chcę przekroczyć prawa odnośnie obrazy osobistej, dlatego wielokropek.

Wnioski, no cóż następne dopiero za cztery lata.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-01-06, 11:59   

Cos mi sie zdaje ze <pana> okrase juz polknely uklady i ukladziki. Szkoda ze nie potrafi przyznac ze cos zostalo przeoczone lub... szkoda gadac. Taka jest Polska wlasnie. Nie wiem kiedy w tym kraju bedzie normalnie skoro juz w niecale trzy miesiace po wyborach sa takie "numery" (bo jak mozna to nazwac inaczej..??) chyba ze radni czytac nie umieja.. co w takim razie robia w radzie? Odpowiem. Biora pieniadze. Za nic. Za podniesienie reki w sprawach o ktorych wielokrotnie pojecia nie maja. Oto cala prawda. Dostali teczki z formularzami i jakos im umknelo ich wypelnienie.. :shock:

W Polsce na taka gmine jak Wielun powinno przypadac 3/4 radnych. Ale normalnych, ktorzy potrafia czytac i wyciagac z tekstu wnioski, a nie ukrywac swoje machlojki i nieznajomosc przepisow.

Pozdrawiam pana panie okrasa - myslalem (a raczej mialem nadzieje, ze jest pan innym czlowiekiem, czlowiekiem ktory chocby potrafi przyznac sie do bledu, ale chyba pan taka osoba nie jest.. szkoda)

PS. Zastanawiam sie, kto wpadl na pomysl napisania w DL o tej sprawie, bo Pani Mikulska to wiekszego pojecia o polityce nie ma i tych terminow raczej nie znala, skoro nie znali ich nawet niektorzy radni (pisze o nieznajomosci przepisow/terminow, a tak naprawde moze chodzic o cos innego, znacznie ciekawszego..) Cos mi sie wydaje ze mala zemsta miala miejsce. Tak, tak panie przewodniczacy (tzn. byly przewodniczacy). Nastepnym razem, niech pan czyta wszystko od A do Z co panu rzuca na biurko :D A nie olewa ludzi, ktorzy na pana glosowali. Bo jak mozna nazwac sprawe inaczej.. i pan o dotacjach unijnych mowil podczas kampani. Ile pieniedzy mogl pozyskac Majcher, a nie pozyskal.. smiechu warte.
Niech pan lepiej zacznie czytac Konstytucje RP!

A teraz prosze, niech sie pan tlumaczy...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-06, 14:19   

mam wrażenie, że już nie znajdzie czasu, żeby się wytłumaczyć....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wieluniaczek 
Przyjeżdża na zakupy
czujny obserwator



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 336
Piwa: 1/1
Skąd: z miasta
Wysłany: 2007-01-06, 14:22   

Dziś w Dzienniku Łódzkim dzięki tej sprawie mamy darmową reklamę :D
_________________
Witaj Gość cieszę się że jesteś i pozdrawiam Cię
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-06, 14:50   

wieluniaczek napisał/a:
Dziś w Dzienniku Łódzkim dzięki tej sprawie mamy darmową reklamę


http://egazeta.dziennik.l.../DL010613CM.pdf - prawy dolny róg :)

Do panów dziennikarzy z DŁ: adres naszego forum to www.wielun.biz a nie www.wieluń.biz - no ale cóż nie wymagajmy cudów, bo skąd dziennikarz ma wiedzieć takie rzeczy :>

PS. Jakoś nie spotkałem się w DŁ, żeby ta gazeta wyrażała się źle o panu Majchrze i jestem ciekaw, czy opisany problem byłby tak samo w przypadku ugrupowania naszego Burmistrza... :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-01-06, 15:39   

wow! dziennikarze również przeglądają forum. Pięknie, www.wielun.biz staje się regionalnym forum opniotwórczym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-01-06, 16:12   

Collina napisał/a:
Moim zdaniem nie ma na co czkeać. Każdy radny znał termin do rozliczenia się,
Chyba, że ktoś miał coś do ukrycia i próbował załatwić jakieś "lewe" faktury lub rachunki.
skoro inni zdążyli to zrobić, to tym co kompbinowali zabrać mandaty i pokazać, że daleko im do uczciwości i dbania o dobro naszej społeczności!
Nieważnie z jakiego są ugrrupowania!
Wszystkich rozliczyć!

Cóż, sam prawa do końca nie przestrzegasz (czyt. pręgierz), a innych oceniasz. ;)
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-06, 16:16   

Jak sam Paweł prosił: poczekajmy tydzień z osądami i zobaczymy co z tego wyniknie. Dziwne, że tylko o naszym Wieluniu pisał DŁ, jak takie jaja są w całej Polsce a w Łódzkiem też się znajdzie sporo przypadków. Także poczekajmy z wieszaniem psów.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-06, 16:20   

Postanowiłem zabrac głos w obronie radnych bo tyle jadu na forum dawno nie widziałem.
Moim zdaniem niepotrzebnie tak zajadle atakujecie radnych którzy nie złożyli lub złożyli oświadczenia majatkowe po terminie. Takie teksty jak to, ze przez niezłożenie oświadczeń majatkowych lub złożenie ich po terminie (w przypadku Pawła chodziło o przekroczenie terminu o dwa dni) spowodowane było tym, że radni chcą coś ukryć lub załatwic jakieś lewe faktury (totalna bzdura) jest moim zdaniem conajmniej naduzyciem i wynika raczej z gapiostwa niz z chęci ukrycia czegoś. Albo tekst że radni olewaja wyborców, cos kombinują, nie dbają o dobro "naszej małej ojczyzny" - może troszke wyluzujecie?? Bo zachowujecie sie tak, jakby radni wzięli jakies łapówki które teraz chcą ukryć a oni tylko przeoczyli termin do złożenia oświadczeń majątkowych !! Przeczytajcie dokładnie artykuł z gazety - we wtorek ma być znana opinia PKW na ten temat. Jeśli jest tak jak pisze DŁ to radni straca mandaty za swoje gapiostwo i tyle. A jeśli będzie inaczej to nie stracą. A wy od razu nazywacie ich złodziejami (oczywiście nie wprost ale takie cos da sie wyczytać między wierszami). A układ sił w radzie nie zmieni sie bo na ich miejsca wejdą nowi radni z Forum (3) i PiS (1). Tyle tylko że nie wiem czy to będzie dobra sytuacja - w radzie zasiąda przecież ludzie obdarzeni mniejszym zaufaniem społeczeństwa niż poprzednicy. Ale na razie nie ma co wybiegać w przyszłość...
A co do pytania o to kto inspirował dziennikarzy DŁ do napisania tego artykułu to osoby wtajemniczone choć troche w arkana wieluńskiej polityki wiedzą na pewno o kogo chodzi.

Z góry uprzedzam zarzuty o moją stronniczość - co prawda kandydowałem z list Forum ale np Pan Derbis nie jest moim ulubieńcem.

Póki co radzę wstrzymać się kilka dni i zaczekać na opinię PKW - ten problem nie dotyczy zapewne tylko Wielunia ale też i wielu innych miast i wsi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-06, 16:25   

Ferbik jak mamy czekać z osądami.Czy wojewoda zmieni datę na pieczątce?
FAKTY SĄ FAKTAMI.Mnie na przykład jest głupio że głosowałem na p.Derbisa i mój głos okaże sie nieważny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-06, 16:29   

Archdevil napisał/a:
Cóż, sam prawa do końca nie przestrzegasz (czyt. pręgierz), a innych oceniasz.


jest mała różnica: nie ja jestem, jakby nie patrzeć osobą publiczną obdarzoną zaufaniem przez wyborców.
A poza tym o ile kojarzę, to Ty masz chyba więcej problemów z prawem, jako nieletni pijesz alkohol w miejscu publicznym zamiast grzecznie siedzieć grzecznie w domu i oglądać dobranockę.
Tak więc jesteś ostatnią osobą, która może mnie oceniać.

A co do oświadczeń, za gapiostwo się płaci....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-06, 16:33   

mareks napisał/a:
Ferbik jak mamy czekać z osądami.Czy wojewoda zmieni datę na pieczątce?

Zapraszam do przeczytania posta reda, jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi.
Collina napisał/a:
jest mała różnica: nie ja jestem, jakby nie patrzeć osobą publiczną obdarzoną zaufaniem przez wyborców.

Collina nie chodzi o to. Ty celowo złamałeś przepis bo było Ci łatwiej a teraz osądzasz kogoś za gapowe (prawdopodobnie przypadkowy błąd). Archdevilowi tylko o to chodziło.
Dobrze, że wszyscy Ci, którzy się tak negatywnie wypowiadają na temat w/w radnych w terminie wszystko załatwiają i mają tyle na głowie... płacicie rachunki na czas? ZUSy? inne duperele? Wątpię.

I panowie proszę: STONUJCIE TROCHĘ TON WYPOWIEDZI BO MI JAD KAPIE NA KLAWIATURĘ.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW