R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Mamy problemy z młodzieżą z Liceum na Nadodrzańskiej
Autor Wiadomość
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-09, 15:55   Mamy problemy z młodzieżą z Liceum na Nadodrzańskiej

Zrobiła sobie z wejść do bloków 1,2,3 i 4 miejsce spotkań i gdyby sie to odbywało w kulturalny sposób nikt by napewno nie miał pretensji.Wejścia do bloków są zanieczyszczone niedopałkami,poplute a ściany niedawno malowane brudzone błotem z butów.Na zwrócona im uwage przez mieszkankę padaja wyzwiska na k..
A to jest przecież młodzież z naszego wieluńskiego wzorowego ogólniaka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-09, 17:07   

mareks napisał/a:
A to jest przecież młodzież z naszego wieluńskiego wzorowego ogólniaka.

a kto powiedziaol, że to jest wzorowy ogólniak? chyba dyrektor ....

wzorcowo to na Slaskiej było :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-09, 17:38   

A ja naiwny myślałem że tradycja zobowiązuje.
Na serio:Kiedyś mijałem grupę ,szła po zdanej maturze,uroczyście ubrani a rozmawiali jak prymitywy co drugie słowo na k..
Naprawde byłem zszokowany w końcu to przyszła inteligencja.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-01-09, 18:36   

mareks napisał/a:
Na serio:Kiedyś mijałem grupę ,szła po zdanej maturze,uroczyście ubrani a rozmawiali jak prymitywy co drugie słowo na k..Naprawde byłem zszokowany w końcu to przyszła inteligencja.


mareks - a mieli na czole wypisane, że są z LO im. Kościuszki? I kto Cie nauczył tak generalizować?

życzę Ci abyś własne dzieci potrafił lepiej wychować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-01-09, 18:45   

Oburzylam sie troszke, bo w koncu uczeszczalam do tego LO prawie 3 lata temu. Oczywiscie nie mozna powiedziec, ze wowczas kazdy swiecil przykladem, ale faktem jest ze margines wszedzie sie znajdzie, czy to na Nadodrzanskiej, czy w liceach prowadzonych przez siostry zakonne. Rodzice : "wake up"!! Znowu powtarza sie mechanizm - posle dziecko do szkoly, tam mi je wychowaja!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-09, 19:31   

Majk-wyszli ze szkoły,rozmawiali o egzaminach.Moj syn ukończył tą szkołę jeszcze na Śląskiej.
Tak- w internecie siedzi nie tylko młodzież.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-09, 19:36   

Dominika napisał/a:
Oburzylam sie troszke, bo w koncu uczeszczalam do tego LO prawie 3 lata temu.


ale czym się tu oburzać? Wszędzie, w każdej mini spoleczności znajdzie się jakiś debil, który jest w stanie zepsuć opinię ogółu. Choć faktem jest, że ludzie uczący się na Nadodrzańskiej uważają się za lepszych od innych, choć od razu mówię, że NIE WSZYSCY.

mareks napisał/a:
Zrobiła sobie z wejść do bloków 1,2,3 i 4 miejsce spotkań i gdyby sie to odbywało w kulturalny sposób nikt by napewno nie miał pretensji.Wejścia do bloków są zanieczyszczone niedopałkami,poplute a ściany niedawno malowane brudzone błotem z butów.Na zwrócona im uwage przez mieszkankę padaja wyzwiska na k..


Nic nowego... Na oś. Armii Krajowej jest tak samo. Banda małolatów - papierośników zadymia i flejtuszy na tym osiedlu na przerwach. Z jednej strony z Mechanika, a z drugiej ze szkoły z ul. sieradzkiej.

Szkoda, że w tym czasie przeważnie jestem w pracy, bo bym im pokazał gdzie jest ich miejsce. Skoro sa tak dorośli i "wyluzowani", że na przerwie sobie skoczą "na dymka", to niech to robią przed szkołą. Odwaga, szpan i luz szybko gdzieś się schowa... 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-01-09, 20:24   

mareks napisał/a:
Majk-wyszli ze szkoły,rozmawiali o egzaminach.Moj syn ukończył tą szkołę jeszcze na Śląskiej. Tak- w internecie siedzi nie tylko młodzież.


skoro tak Cię zbulwersowało zachowanie "przyszłej Inteligencji" to może należało udać się do dyrektora szkoły i zwrócić mu uwagę, że źle wychowuje młodzież. Albo przynajmniej e-mail do szkoły napisać w tej sprawie.

PS mareks - proszę Cię nie przekręcaj więcej mojego nicka!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-09, 20:47   

Ja do tej szkoły chodzę tylko głosować.A na skargi to przestałem chodzić bardzo dawno temu- kiedy poszedłem do przedszkola.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-09, 21:20   

mareks, a czego się spodziewałeś po tym liceum? Chodziłem do tej szkoły i im więcej uczniów się do niej przyjmuje tym niższy będzie jej poziom i poziom jej wychowanków. Poziom braku kultury w społeczeństwie pewnie jest mniej więcej taki sam jak kilkanaście lat temu - ale wtedy liceum w Wieluniu było jedno o ile mi wiadomo i przyjmowano 4 lub 5 klas rocznie. Skoro chce się przyjąć dwa razy więcej osób to trzeba liczyć się z tym że poziom będzie znacznie niższy, również dlatego że powstały inne licea ogólnokształcące. Elitarność tego liceum to w dużej mierze już przeszłość. Jest kilku nauczycieli których można zliczyć na palcach dwóch rąk dzięki którym ta szkoła trzyma jako-taki poziom i ludzie którzy chcą się czegoś nauczyć mają od kogo. Ale żeby całą szkołę za jakąś szczególnie elitarną uznać - to już naprawdę przesada.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2007-01-09, 22:57   

Kiedy ja chodziłem do tego Liceum też byli ludzie pokroju tych o których piszesz mareks ale zarówno wtedy jak i teraz stanowią mniejszość (na szczęście).
Już wtedy mieszkańcy bloków sąsiadujących z Liceum zgłaszali problemy o których piszesz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-09, 22:59   

Elitarna? Chyba za dużo pana dyrektora się nasłuchałeś.. Szkoła jak szkoła są ludzie o wyższym poziomie kultury są o niższym idealna nie jest ale narzekać nie można ;) Co do ekipy z ,,transformatora" to nigdy nie słyszałem o jakiś zadymach a z tych co znam to raczej mało konfliktowi ludzie ale zawsze zdarzy się wyjątek ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 11:19   

w każdej szkole są chuligani i będę sie dalej trzymać swojej wersji, że wszystkiemu winne są gimnazja :evil:

pamiętam, jak pisałam prace mgr i przeprowadzałam badania w moim dawnym LO (Korczak), wtedy mój profesor od ang powiedzial mi: wiesz co, wy byliście nieznośni ale kulturalni :wink: a ta młodzież po gimnazjum to nawet nie wie, ze na lekcji to się w ławce siedzi a nie lata po klasie :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 14:37   

daff napisał/a:
w każdej szkole są chuligani


Zgadzam sie z tym!
I to nie wazne czy to chodzi o wzorową szkołę czy mniej wzorową. W kazdej szkole znajdą sie osoby źle wychowane.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 14:52   

Oczywiście. Szkoła sama sobie nie tworzy poziomu tylko jej uczniowie. I to nie ważne czy to uczniowie z tego LO czy z innego. Złe zachowanie nie świadczy o szkole ale o tych osobnikach.
Podsumowując:
glizda napisał/a:
W kazdej szkole znajdą sie osoby źle wychowane
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW