R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieluńskie Forum
Autor Wiadomość
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-10, 17:33   Wieluńskie Forum

Może tym tekstem wywołam burzę i zostanę zbanowany.
Chcę się dowiedzieć dlaczego jeżeli jest to forum prywatne i jest to argumentem przy zbanowaniu kogoś, nazywa się Wieluńskim.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-01-10, 18:27   

mareks - zawsze możesz założyć własne forum i nazwać je "Wieluńskie forum dyskusyjne dla ludzi zadających dziwne pytania". To tyle z mojej strony w tym temacie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 20:24   

mareks, więc tak: nie banujemy nikogo dlatego, że ma inne poglądy, tylko przeważnie poprzez robienie wycieczek osobistych. Pokaż mi przykład zbanowanego użytkownika, który został zbanowany niesłusznie, który nie prowadził ataków personalnych. Jeśli jesteś w stanie takiego wskazać, będę wdzięczny i oddam Ci pokłon. Wszelkie wątpliwości mogę rozwiać na PW.
A nazywa się Wieluńskim Forum Dyskusyjnym, bo mieszkamy w Wieluniu, większość z nas się tu urodziła, czujemy sentyment do tego miasta i chcemy zabiegać o to, żeby żyło nam się lepiej. Wg mnie zadałeś idiotyczne pytanie, nie posiadając odpowiedniej wiedzy na ten temat, a co za tym idzie, nie wgłębiając się w tematy, które skłoniły Cię do napisania tego posta.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-10, 21:09   

Coś za często spotykam się z niezrozumieniem.
Słowo WIELUŃSKIE określa że właściciel przyjął na siebie pewne obowiązki i pisanie przy banowaniu że to jest prywatne forum jest po prostu nie fair.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 21:12   

mareks napisał/a:
Może tym tekstem wywołam burzę i zostanę zbanowany.

Widzę, że jesteś kolejnym osobnikiem, który uważa administrację trzymającą porządek jako zło konieczne. Trochę się zastanów, bo niedługo wszyscy będą wszystkim srać na głowę.

mareks, obowiązki? W sensie? Obowiązki posiadają również użytkownicy tego forum - co jest sprecyzowane w REGULAMINIE. Nigdzie nikt nie napisał przy banowaniu, że to prywatne forum. Zaraz za przeinaczanie słów i wprowadzanie zamieszania dostaniesz ostrzeżenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 02:00   

Ferbik, zluzujmy. Nie ma co robić sobie kolejnych wrogów.
mareks, może odpowiem nie wprost: to dlaczego takie gazety jak "Puls Wielunia" :evil: uzywaja nazwy miasta w swoim tytule? Proste - bo jest to gazeta tworzona o Wieluniu i przez jego mieszkańców. To samo tyczy sie forum. A czy gazeta nie jest prywatna? Jest. Tak samo jak forum. A co do banowania i argumentu, że jest to prywatne forum - niestety tak jest że wszędzie ktos musi pilnowac porządku. W gazecie jest to redaktor naczelny a na tym forum Jaro i Ferbik. Proste.
Pozdrawiam :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 02:04   

To może teraz ja, bardziej łagodniej :)
Dlaczego Wieluńskie Forum Dyskusyje, to proste bo wywodzi się z Wielunia :)

Teraz o powodach banowania.

Bany zakładane są zwykle przez administratorów usług w reakcji na niepożądane zachowania użytkowników - na przykład wskutek złamania regulaminu usługi, nieprzestrzegania netykiety, prób naruszenia bezpieczeństwa systemu lub ograniczenia jego dostępności (atak DoS). Blokada może odnosić się do konta użytkownika, albo do adresów sieciowych, z których korzysta.


Myślę, że powyższe wytłmaczenie jest teraz dla Ciebie jasne i przejrzyste :)
Pozdrawiam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-11, 09:04   

Całkowicie się zgadzam że na forum obowiązuje regulamin który należy przestrzegać i niktóre posty banowac..Mnie tylko chodzi o to że spotkałem sie już dwa chyba razy w poście któregoś z adminów z argumentem że jest to forum prywatne przy ostrzeżeniu forumowicza.
Przecież doskonale wiecie co stanowi prawo prasowe i np właściciel Pulsu Wielunia nie może nieprzyjąć jakiegoś tekstu sugerując że to jego prywatne pismo tylko powinien się posłuzyc jakimis argumentami merytorycznymi w stosunku do treści.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 09:49   

mareks napisał/a:
Całkowicie się zgadzam że na forum obowiązuje regulamin który należy przestrzegać i niktóre posty banowac..Mnie tylko chodzi o to że spotkałem sie już dwa chyba razy w poście któregoś z adminów z argumentem że jest to forum prywatne przy ostrzeżeniu forumowicza.

Wyciągasz zdania z kontekstu. Przeczytaj zatem całe posty, może wtedy zrozumiesz, o co chodzi, że forum jest prywatne.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mareks 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 79
Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 961
Skąd: wielun
Wysłany: 2007-01-11, 10:46   

No już dobrze. :D :D






Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW