R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Refleksja i wyciągnięcie wniosków
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 20:36   Refleksja i wyciągnięcie wniosków

grono.net napisał/a:
Chciałam Was zaprosić na nowo powstałe forum dyskusyjne http://www.wieluniak.pl
Jest nas narazie mało ale jeżeli macie ochotę pogadać na różne tematy i dowiedzieć się co się dzieje w Wieluniu to bardzo zapraszam.
Bedziemy się starać zamieszczać informacje, fotorelacje z koncertów i różnych imprez. -- keri

04/01/2007 00:38 taaaa tak zwane "Forum wygnańców" .... btw nie powinno się reklamować forum za pomocą innych podobnych stron ... - baska

Wygnańców czyli jak to rozumieć? Nikt ich nie lubi? czy co ? :-) - damian

nie nie...tylko przeważnie użytkownicy znajdujący sie na tym forum, zostali zbanowani na pewnym wiekszym i bardziej popularnym forum, tak jak np założycielka tematu czyli Keri :D - baska

co to za bardziej popularne forum? adres by sie przydal- xaviers

06/01/2007 16:56 pisze to wbrew zasadą bo nie powinnam reklamowac forum:/ ale prosze http://www.wielun.biz - baska

Piszesz "forum wygnancow" - żeby być skads "wygnanym" trzeba chciec i miec ochote tam byc, nie mialam bana tylko zakaz pisania.
co do reklamy - poczytaj najpierw regulamin grona, pozatym jakby nietaktem z Twojej strony jest "wcinanie" sie ze swoimi adresami do mojego watku, bo on nie o tym. Zaloz sobie swoj.
Moze uscislijmy Wasze forum jest STARSZE a nie popularniejsze, starsze - nei znaczy lepsze, a co jest lepsze kazdy moze sie przekonac. - keri

wczoraj 02:19 Heh, forum wygnancow powiadasz? Basiu, jako ze postrzegam Ciebie jako osobe bardzo inteligentną mam nadzieje, ze kiedys przejrzysz na oczy i zobaczysz dlaczego ludzie wczesniej czy pozniej decyduja sie na powiedzenie prawdy o administratorze tego forum i jego zachowaniu. Wieluniak.pl jest alternatywa dla wielun.biz, alternatywa gdzie po pierwsze szanuje sie zdanie innych, kazdy ma prawo wypowiedziec tutaj swoje zdanie i nie martwic sie ze zaraz zostanie zbanowany bo jego zdanie nie pokrywa sie ze zdaniem adminka F. Na wieluniak.pl nie ma jednomyslicielstwa, kazdy ma prawo do swojego zdania i kazde zdanie bedzie szanowane, mam tez nadzieje ze w przeciwienstwie do wielun.biz na forum wieluniak.pl ludzie beda ze soba szczerzy a nie zakłamani, bo nie ma nic brzydszego niz kadzenie sobie na forum a obrabianie sobie d... poza nim. - blink

wczoraj 10:59 Keri, nie mam nic do was.. zostałam poproszona o podanie drugiego forum wiec podałam.

Blink dziękuje za komplement; ) co do przejrzenia na oczy, to nie musisz o tym mówić, bo powiedzmy, że przejżałam i poznałam fałszywość niektórych użytkowników oraz administracji .. od dłużeszgo czasu nie udzielam sie czynnie na tamtym forum i nie mam zamiaru tego zmieniac; ) pozdrawiam Cie serdecznie :) - baska

Ciesze sie ze jednak nie widzisz w nas tępych trolli, ktorzy buntuja sie bez powodu. Bo niestety na tamtym forum nie ma mozliwosci przedstawienia swoich racji. :) A admin F. stara sie nas w takim swietle przedstawic. - blink

to, to już w ogołe przekracza wszelkie pojęcie, nie wiem kto w ogóle wymyślił stwierdzenie "troll internetowy" pewnie Pan F. ja pozostawie to bez komentarza - baska

Basia wlasnie po to storzylismy drugie forum aby mozna bylo wreszcie wypowiedziec swoje zdanie i nie byc uznanym za trolla przez adminow. Bo jezeli sie tworzy forum DYSKUSYJNE to trzeba najpierw umiec dyskutowac, polemizowac. Jestesmy alternatywa i niech do uzytkownikow nalezy osad gdzie im lepiej.

A co do reklamy mysle ze gdyby bylo cos nie tak, to moderator tego grona poprostu by usunal watek i tyle.
- keri

Witam!
Co do zalozenia wieluniak.pl wystarczy poczytac posty ktore tam sa. Wiele razy czytałem cieszę się, że jest w końcu jakieś normalne forum . Rowniez byłem na Wielun.bzzz zostalem wyrzucony zbanowany i spowrotem przywrócony. Moze zachowałem się nie ładnie argumentując swoją wypowiedź czyms na co F. nie ma wpływu za co przeprosiłem. Ale sposób w jaki zostałem potraktowany , jak oceniano mnie i moją znajomość sprawy wogóle mnie nie znając sprawił, że wyrobiłem sobie zdanie na temat administrowania na wielun.bzzz. Generalnie wielun.bzzz bardzo przyczynilo sie do powstania wieluniaka.pl dlatego, iz byla potrzeba wolej alternatywy bez ograniczen cenzurowych, a także pokazało nam czego nie należy robić aby zachować autentyczność wypowiedzi, a nie mentalnie ograniczać do wypowiadania się w sposób i na tematy wygodne adminstracji. Dlatego nazywanie wieluniaka.pl forem wygnańców, może i z punktu widzenia osób które są związane z wielun.bzzz jest trafnę, dla mnie jednak jest dość obraźliwę, zwarzywszy iż tych wygnańców jest coraz więcej i nie każdy z nich został wyrzucony przez administracje Twojego rodzimego forum. AAA skoro już przy tym jestem, blokowanie kont użytkowników wielun.bzzz tylko dla tego, iż zalogowali się na wieluniaku. Jest śmieszne, żeby nie powiedzieć żałosne -- michał dudek


***
Co robimy z naszą forumową basią? Proszę o zabranie głosu jak największej ilości forumowiczów. Dodam tylko tyle, że na żywo "cześć co tam u Ciebie Ferbiczku?" itp.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2007-01-10, 21:27   

jeżeli jakikolwiek użytkownik woli pisać posty na innych forach regionalnych to niech pisze. Mnie to ani ziębi ani parzy!
Można jedynie odwoływać się do zwykłej ludzkiej uczciwości, prawdomówności, szczerości - no bo skoro te cechy osobowości zanikają to czy można kogoś nadal określać mianem Przyjaciela, Kolegi, Znajomego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 21:28   

majk-el, szkoda że takie osoby nie potrafią powiedzieć prosto w oczy co je boli (jeśli boli), tylko obrabiają dupę za czyimiś plecami. Tak zwana dwulicowość się kłania. Dodam jeszcze, że nigdy nie byłem nie jestem i nie będę dwulicowy a co za tym idzie - fałszywy. Zawsze mówię prosto w oczy, co w powyższym wypadku nie miało miejsca.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 21:34   

Dziekujemy Basi za szczerosc
Sama jest zaklamana i fałszywa :evil: dodałambym jeszcze pare epitetów ale i tak nie zrozumialaby ich znaczenia :P
Myśle że w innym miejscu odnajdzie sie duzo lepiej niż :D


Baska napisał/a:
to już w ogołe przekracza wszelkie pojęcie

Tak Basiu twoja dwulicowosc faktycznie przekracza wszelkie granice..
Reszta bez komentarza bo szkoda słow
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2007-01-10, 22:20   

A ja bym to nazwał faux-pas.

W końcu wypowiedzi na forum są dobrowolne... Wolność wyboru niech zawsze obowiązuje.

Odnośnie reszty ani słowa z mojej strony.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 22:23   

Paulina napisał/a:
Tak Basiu twoja dwulicowosc faktycznie przekracza wszelkie granice..


nie Pulinko, nie moja :) ale tak czy siak, nie udzielam sie juz na tym forum, administracja moze mnie usunąc, jedyne co mogę powiedzieć to "Przepraszam Jareczku, starałam się"
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 22:31   

co prawda jestem tu od niedawna ale z przytoczonego cytatu moge sie zorientować,że ta cała Basia nie warta jest zachodu.myśle żeby dać sobie z nią spokój.jak to sie mówi:nie rusz g***a bo zacznie śmierdzieć.
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 22:35   

Mnie to lotto, kto jaki jest...
Zastanawiam się po co to wyciąganie rozmów z innych forów???
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 22:38   

O Syla po roku się odezwała... w obronie Basi jak mniemam, po mojej z nią rozmowie na gg. Basia pewnie prosiła o wsparcie.
Syla napisał/a:
Mnie to lotto, kto jaki jest...

Jakoś na żywo inaczej mówisz.
Syla napisał/a:
Zastanawiam się po co to wyciąganie rozmów z innych forów???

Przecież to nie jest wyciąganie prywaty. Ktoś mi pisze i zarzuca, że jestem fałszywy... proszę pokazać gdzie. Sprawa dotyczy bezpośrednio naszego forum, więc zamieściłem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syla 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
SuperStar



Pomogła: 7 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 1063
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 22:46   

Ferbik napisał/a:
O Syla po roku się odezwała...

Czyżbyś miał coś przeciwko?

Ferbik napisał/a:
w obronie Basi jak mniemam

Nikogo nie bronię, nikogo nie oskarżam...

Ferbik napisał/a:
Jakoś na żywo inaczej mówisz

Może też jestem fałszywa i dwulicowa... :wink:

Ferbik napisał/a:
Ktoś mi pisze i zarzuca, że jestem fałszywy... proszę pokazać gdzie.

A może chodziło o to, ż ektoś miał 20 zeta z Twoją podobizną i te 2 dychy były fałszywe :D
_________________
SUCCESS UNLIMITED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-10, 22:47   

Syla, proszę Cię... nie rób z tego zagadnienia groteski.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 00:42   

No więc spróbuję napisać posta, który "będzie coś wnosił do tematu".Ale skoro poruszyłeś temat nawiasem powiem, że znajdę na tym forum wiele wypowiedzi, które nic nie wnoszą do tematów, w których są pisane i nie są usuwane, za to mój został usunięty trzykrotnie.

Wróćmy jednak do "tematu".
Nie wiem jakie są stosunki między Tobą, a Basią, czy innymi osobami, które w zamieszczonym przez Ciebie cytacie, wypowiadają się na Twój temat tak czy inaczej i przypuszczam, że spośród 380 zarejestrowanych użytkowników, zdecydowana większość też nie wie. Zatem zarówno mnie, jak i im ciężko się będzie wypowiedzieć na ten temat. Tak więc nie znając osobiście, ani Basi, ani Ciebie powstrzymam się od komentarzy typu:

Pszczółka napisał/a:
co prawda jestem tu od niedawna ale z przytoczonego cytatu moge sie zorientować,że ta cała Basia nie warta jest zachodu.myśle żeby dać sobie z nią spokój.jak to sie mówi:nie rusz g***a bo zacznie śmierdzieć.


Czy to co oni piszą, obraża Cię czy nie uważam, że jest Twoim osobistym problemem i jak mówi regulamin - forum nie jest miejscem do rozwiązywania osobistych niesnasek i należy załatwiać je za pośrednictwem e-maila.

Co do Twojego pytania:

Ferbik napisał/a:
Co robimy z naszą forumową basią? Proszę o zabranie głosu jak największej ilości forumowiczów.


to nie wiem co masz na myśli, ale jeśli jej usunięcie to pierwszy raz widzę, żebyś się kogokolwiek z forumowiczów pytał o zdanie. Ty tutaj jesteś adminem i wydawało mi się, że takie decyzje podejmujesz sam, bo z tego co zauważyłem tak było do tej pory.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 00:52   

Ferbik napisał/a:
Co robimy z naszą forumową basią?

pozdrawiamy :D przynajmniej ja pozdrawiam :D

a co chcesz z nia zrobic? wolność słowa, ot co :)



a jezeli chcemy poruszyc temat kłamstwa, dwulicowości i takich tam to ja mogłabym co nieco dorzucić do watku i opowiedziec jak to dwa dni byłam moderatorem a potem nagle przestałam być bo ktos cos powiedział...

żenua ( jak mawia moja siostra) :wink:

wolnośc słowa, ot co....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 01:14   

Ferbik napisał/a:
Co robimy z naszą forumową basią

skoro jak największą liczbę to czuję się w obowiązku... tylko.... pojęcia nie mam o co Ci chodzi... O to że ktoś o Tobie źle mówi na innym forum? Zdaje się że to nie jest zakazane. Tak jak nie jest zakazana dwulicowość, fałszywość i wiele innych rzeczy.

Nie widzę w tych wypowiedziach nic co by dotyczyło całego forum - osoby tam piszące mają zastrzeżenia jedynie do administracji, a ściślej rzecz ujmując do Ciebie.

Chcesz wyrzucić Basię - to po co pytasz? Chyba, że zdajesz sobie sprawę z tego że wszelkie zarzuty nie wytrzymują krytyki, więc postanowiłeś odwołać się do głosu użytkowników - tylko po to, aby usankcjonować swoją wolę.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 01:14   

Basia napisał/a:
... dziękuje za komplement; ) co do przejrzenia na oczy, to nie musisz o tym mówić, bo powiedzmy, że przejżałam i poznałam fałszywość niektórych użytkowników oraz administracji .. od dłużeszgo czasu nie udzielam sie czynnie na tamtym forum i nie mam zamiaru tego zmieniac; ) pozdrawiam Cie serdecznie - baska




Krótko napisze, szkoda, że w taki sposób dowiaduję się o tej sprawie, lecz tak widać miało być.


Ferbik napisał/a:
Co robimy z naszą forumową basią?


Basia napisał/a:
ale tak czy siak, nie udzielam sie juz na tym forum, administracja moze mnie usunąc


Basia już wyraziła swoją opinię, jeśli tak chce to ja się do niej przychylam, lecz nie ma najmniejszego sensu usuwać jej przez to, że na innym forum pisze takie 'rzeczy' - wolno jej mieć swoje zdanie, które nawet ma 'dwa oblicza'...




btw. Ferbik, źle określił zagadnienie, prosząc o wypowiedź jak największego grona forumowiczów.
Powinien był prosić o wypowiedzi tych osób, które znają Basię i całą sprawę i mają ochotę się wypowiedzieć w tej kwestii.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW