R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Refleksja i wyciągnięcie wniosków
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 02:11   

A ja bym wrzucił na luz. I zalecił więcej dystansu :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 02:25   

Na forum jest 380 osób zarejestrowanych, a regulamin mówi, że każdy użytkownik ma prawo do pisania postów, jeżeli temat nie jest zamknięty i jest dla niego dostępny, więc nie rozumiem stwierdzenia:

Jaro napisał/a:
btw. Ferbik, źle określił zagadnienie, prosząc o wypowiedź jak największego grona forumowiczów.
Powinien był prosić o wypowiedzi tych osób, które znają Basię i całą sprawę i mają ochotę się wypowiedzieć w tej kwestii.


Skoro temat nie dotyczy wszystkich lecz konkretnej garstki użytkowników, która "wie o co chodzi" i większość nie może się wypowiedzieć, w mojej opinii nie powinien się w ogóle pojawić. Swoje problemy powinien (powinniście) załatwiać poza forum.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 02:35   

Myśle jak Jaro - nie ma co robić poruty o nic. Kto chce niech sie wypowie - ja juz swoje zdanie wyraziłem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 02:50   

Karzełek, jeśli ów spór dotyczy forum, uważam że można go rozstrzygać w odpowiednim dziale (taki jak ten) z osobami, których spór mniej lub więcej dotyczy.
Nigdzie nie napisałem tak jak Ty to piszesz, że większość nie może się wypowiadać, uważam natomiast, że skoro temat tyczy się forumowiczki, a administrator stawia ją do oceny, to jak najbardziej wskazane są opinie innych forumowiczów.


Dla niezainteresowanych tematem jest opcja "Ignoruj" bądź "Przestań śledzić ten temat".

Pozdrawiam
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Basia 
Wieluniaczek
Dwa oblicza ]:-)



Pomogła: 16 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Wrz 2005
Posty: 1719
Piwa: 9/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 09:07   

jak mawia jeden z użytkowników "zostałam wywołana do tablicy" , jedyne co mam do powiedzenia, to nie wyciągajmy osobistych spraw, na publicznym forum... już raz dostałam bana za pozerstwo, a tak naprawde za to, ze poza forum pokłuciłam sie z Ferbikiem, no cóz jedno nie ma związku z drugim.

pozdrowienia dla ludzi którzy mnie znają i szanują oraz dla tych wszystkich którzy mnie nie znają, ale nie oceniają przez pryzmat forum i wypowiedzi innych :)
_________________
www.pajacyk.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-11, 09:35   

Basia napisał/a:
jedyne co mam do powiedzenia, to nie wyciągajmy osobistych spraw, na publicznym forum...

Sprawa dotyczy forum, administracji i użytkowników.
Basia napisał/a:
już raz dostałam bana za pozerstwo, a tak naprawde za to, ze poza forum pokłuciłam sie z Ferbikiem, no cóz jedno nie ma związku z drugim.

Za spoufalanie się i publiczne ośmieszanie mnie, gdzie wyraźnie Cię ostrzegałem. Więc zrobiłaś to z premedytacją. Jak najbardziej ma to związek.
Basia napisał/a:
pozdrowienia dla ludzi którzy mnie znają i szanują oraz dla tych wszystkich którzy mnie nie znają, ale nie oceniają przez pryzmat forum i wypowiedzi innych

Szkoda, że nie zauważasz jaką ocenę o sobie dałaś Ty przez swoje wypowiedzi.

Widzę, że parę osób odebrało ten temat w sposób: wyrzucić Basię/nie wyrzucać. Błędne rozumowanie, ale jesteśmy tylko ludźmi. Zatem skłaniam się do zamknięcia wątku.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW