R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lesiu
2008-10-18, 10:27
Dotacje z UE
Autor Wiadomość
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-16, 17:06   Dotacje z UE

Chciałbym wszystkich przedsiębiorców z Wielunia i okolić (a także z całej Polski), jak również i nasze władze zachęcić do sięgania po pieniądze z UE. Osobiście zajmuję się wszystkim co jest związane z tematyką UE i zawsze służę pomocą w tym kierunku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-01-16, 19:25   

napisz coć wiecej, na marcin@mar-com.wielun.pl
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-17, 09:35   

Wracając do kwestii dotacji z Unii Europejskiej. Chciałbym nakłonić w szczególny sposób naszych samorządowców do pozyskiwania środków finansowych pochodzących z UE. Kiedyś, w pewnym mieście, (chyba gdzieś na Podlasiu) słyszałem opinię, że miasto i gmina nie może pozyskać środków z UE, ponieważ jest za bogata i ma za niskie bezrobocie. Serio chciało mi się śmiać :D z tego tłumaczenia. A na dodatek ów burmistzr powiedział, że środki z UE są przeznaczone dla zapyziałych gmin. Pytam więc czy Warszawa, Poznań, Wrocław (mógłbym wymieniać w nieskończoność) są zapyziałe? NIE!!
Jeszcze raz powtórzę: ŚRODKI Z UE SĄ DLA WSZYSTKICH!!

[ Dodano: 2007-01-17, 09:38 ]
Aha jeszcze jedno. Jeżeli ktoś chciałbym zgłębić temat dotacji z UE serdecznie zapraszam na moje szkolenie pt.: "Fundusze strukturalne dla przedsiębiorstw". W zakresie tego szkolenia można się zapoznać z ogólnymi informacjami dotyczącymi środków z UE, jak również szczegółówo poznać poszczególne programy. Serdecznie zachęcam. Oczywiście po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat.

[ Dodano: 2007-01-17, 17:43 ]
Dodając wątek.
Chcę Wam wszystkim zaproponować skorzystanie z oferty biura kredytowego. Najlepsze kredyty w mieście i okolicach, dostepne i szybkie. W ofercię kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, dla firm, oraz dla osób z zajęciami komorniczymi. W razie pytań prosze o kontakt: 043 843 44 48.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-17, 20:44   

Napisz coś więcej, jeśli regulamin forum tego nie zabrania :D to tu i teraz, gdzie,kiedy,jak i jak długo to szkolenie, a jeśli nie tu, to bardzo prosze ecomarta@wp.pl. Z góry dzięki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-01-17, 22:43   

Pawel napisał/a:
po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat.


do czego mi certyfikat ...

dotacje szybciej dostane .. czy co ...
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-18, 08:47   

Certyfikat jest głównie dla osób, które chcą znaleźć zatrudnienie w branży.

[ Dodano: 2007-01-18, 10:08 ]
Ecomarta napisał/a:
Napisz coś więcej, jeśli regulamin forum tego nie zabrania :D to tu i teraz, gdzie,kiedy,jak i jak długo to szkolenie, a jeśli nie tu, to bardzo prosze ecomarta@wp.pl. Z góry dzięki.


Szkolenie tra dwa tygodnie, a nabór chętnych non stop trwa. Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij do mnie e-mail: pawelpiotrp@interia.pl.
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-18, 21:41   

Pawel, jak będziesz miał namiary na jakąs firme która pomaga uzyskiwac środki z UE to daj znac. Bo z certyfikatu to raczej marna pociecha...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2007-01-19, 23:54   

rozwież się pisze na jakąś firme która skutecznie poamga uzyskać środlki z UE


kolekcjonerem certyfikatów to nie jestem :)
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-23, 09:46   

Witam.
Jeżeli ktoś szuka osoby zajmującej się dotacjami z Unii Europejskiej to świetnie trafiliście. Oferuję Państwu wszystko co jest związane z tą tematyką: szkolenia, doradztwo, pisanie wniosków, itp. Proszę pisać na adres: pawelpiotrp@interia.pl - odpowiem na każde pytanie, w razie potrzeby zadzwoniuę.

Pozdrawiam Was wszystkich.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-25, 15:07   

Pawel napisał/a:
Oferuję Państwu wszystko co jest związane z tą tematyką: szkolenia, doradztwo, pisanie wniosków

Pawel wysłałem Ci info a raczej zapytanie na PW do dziś nie dostałem odpowiedzi. :sad:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-25, 15:29   

mario's napisał/a:
Pawel napisał/a:
Oferuję Państwu wszystko co jest związane z tą tematyką: szkolenia, doradztwo, pisanie wniosków

Pawel wysłałem Ci info a raczej zapytanie na PW do dziś nie dostałem odpowiedzi. :sad:


Bije się w piersi i przepraszam. Natłok obowiązków, które miałem w tym tygodniu sprawiły, że wyszło tak jak wyszło. Jeszcze raz PRZEPRASZAM!

[ Dodano: 2007-01-29, 08:21 ]
Witam!
chciałbym przekazać ważną informację!
Przedsiębiorco! Jeżeli chcesz rozbudować Swoje przedsiębiorstwo, dostosować je do wymogów UE, zatrudnić pracowników, wyjechać na międzynarodowe targi, poprawić ochronę środowiska - nie bój się sięgnąć po dotacje z Unii Europejskiej.
Rolnicy! Jeżeli chcecie pozyskać dotację z sektora rolnego - również nie bój się sięgnąć po dotacje z UE.

Wszelkie pytania proszę wysyłać na adres: pawelpiotrp@interia.pl!
Serdecznie zachęcam!!

PS nie dajcie się nabrać oszustom!! Poważna i wiarygodna firma rozlicza się po uzyskaniu dotacji! Wszyscy, którzy chcą pieniędzy przed rozpoczęciem pracy, nie są warci zaufania!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-30, 00:20   

Pawel napisał/a:
PS nie dajcie się nabrać oszustom!! Poważna i wiarygodna firma rozlicza się po uzyskaniu dotacji! Wszyscy, którzy chcą pieniędzy przed rozpoczęciem pracy, nie są warci zaufania!


Poważna i wiarygodna firma to taka która ma doświadczenie i ma na koncie wiele sukcesów w pozyskiwaniu środków unijnych. To w jaki sposób firma czy inny podmiot ma zapłacić za usługę przygotowania wniosku jest oczywiście ważne, ale w żaden sposób nie świadczy o wiarygodności firmy. Owszem, może się wydawać, że jeśli firma bierze pieniądze po uzyskaniu dotacji to jest bardziej skuteczna, ale stwierdzenie to niestety nie jest prawdziwe.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-30, 09:48   

ourson napisał/a:
Pawel napisał/a:
PS nie dajcie się nabrać oszustom!! Poważna i wiarygodna firma rozlicza się po uzyskaniu dotacji! Wszyscy, którzy chcą pieniędzy przed rozpoczęciem pracy, nie są warci zaufania!


Poważna i wiarygodna firma to taka która ma doświadczenie i ma na koncie wiele sukcesów w pozyskiwaniu środków unijnych. To w jaki sposób firma czy inny podmiot ma zapłacić za usługę przygotowania wniosku jest oczywiście ważne, ale w żaden sposób nie świadczy o wiarygodności firmy. Owszem, może się wydawać, że jeśli firma bierze pieniądze po uzyskaniu dotacji to jest bardziej skuteczna, ale stwierdzenie to niestety nie jest prawdziwe.


Chciałbym zaznaczyć, że wiarygodność firmy określa sam beneficjent. Ale prosze odpowiedzieć która firma bardziej będzie się starła o pozyskanie dotacji:
1) Firma, która wzięła pieniądze przed napisaniem wniosku. Taka firma ma już pieniądze na koncie i nie przykłada uwagi do tego czy dotacja zostanie przyznan, czy tez nie.
2) Firma, która bierze pieniądze po otrzymaniu decyzji o przyznaniu dofinansowania. Taka firma stara sie z całych sił, aby dotacja została przyznana. W przeciwnym razie ich praca nie będzie nagrodzona.

Uważam, że firma "druga" ma więcej argumentów, aby tą dotację udzielić.

Poza tym moja firma jako jedyna w Polsce daje gwarancję pozyskania dofinansowania.

[ Dodano: 2007-01-30, 09:50 ]
PS przepraszam za przejęzyczenie się. Zamiat udzielić powinno być uzyskać. Sorki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-30, 10:48   

Pawel napisał/a:
Chciałbym zaznaczyć, że wiarygodność firmy określa sam beneficjent.

Nigdzie nie napisałem że jest inaczej.

Teoretycznie tak, tyle tylko że firma druga może równie dobrze liczyć na statystykę. Wypełniać wnioski "po łebkach" i liczyć że któryś przejdzie i wtedy zgarnąć kasę. Wg mojej opinii to że firma pobiera pieniądze po uzyskaniu dotacji nie jest żadną gwarancją tego, że przykłada się do wniosku bardziej.

Cytat:
Poza tym moja firma jako jedyna w Polsce daje gwarancję pozyskania dofinansowania.


A można prosić o jakieś szersze wyjaśnienie istoty tej gwarancji?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pawel 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-30, 14:18   

ourson napisał/a:
Pawel napisał/a:
Chciałbym zaznaczyć, że wiarygodność firmy określa sam beneficjent.

Nigdzie nie napisałem że jest inaczej.

Teoretycznie tak, tyle tylko że firma druga może równie dobrze liczyć na statystykę. Wypełniać wnioski "po łebkach" i liczyć że któryś przejdzie i wtedy zgarnąć kasę. Wg mojej opinii to że firma pobiera pieniądze po uzyskaniu dotacji nie jest żadną gwarancją tego, że przykłada się do wniosku bardziej.

Cytat:
Poza tym moja firma jako jedyna w Polsce daje gwarancję pozyskania dofinansowania.


A można prosić o jakieś szersze wyjaśnienie istoty tej gwarancji?


Gdyby firma robiła wnioski "po łebkach" i nie zarabiała - to by zbankrutowała.
Co do gwarancji - daję gwarancję, na otrzymanie doacji z UE.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW