R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Kobiece Pamiętniki
Autor Wiadomość
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-18, 01:13   Kobiece Pamiętniki

Chciałabym sie zapytać czy prowadzicie takie coś jak pamiętnik lub blog? Takie babskie zapiski? Nie boicie sie ze ktoś może to przeczytać a potem wykorzystać przeciwko wam?

Ja sie strasznie tego boje... :roll:

Kiedyś gdy byłam młodsza prowadziłam coś w rodzaju notatnika ale z wiekiem nie miałam po prostu na to czasu. Nie chciałam pisać wybiórczo jakiś pojedyńczych informacji wiec zrezygnowałam. Nie wiem ale mam dziwny lek że może takie coś dostać sie w niepowołane ręcę i dlatego nie pisze listów do faceta. Takie dziwne obawy ...

Jak myślicie faceci prowadza pamietniki?

NIE :lol: :lol: :lol:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-18, 12:36   

Nigdy nie prowadziłam pamiętnika,czasami tego żaluję, byłaby mila pamiątka. Ale z drugiej strony może nawet lepiej , jakby ktoś to przeczytał, hmm, no cóż nie zawsze bylam grzeczną dziewczynką :lol: :lol:

a jesli chodzi o facetów to nie sądze aby prowadzili pamiętniki :D :D chyba że notatnik ze swoimi podbojami :lol: :lol: :lol:
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-01-18, 12:43   

Kiedys prowadzilam bloga, pamietnik pisalam, gdy nie bylo interentu.Mam to do dzis, dobrze schowane. Teraz? Z obawy przed niepowolanymi w kalendarzu zapisuje haslowo to co jest wazne. ;-) , facet i pamietnik?- nie ma takiej opcji.
Udowodnione jest, ze prowadzenie pamietnika w jakiekolwiek formie pomaga samemu piszacemu. Dlaczego? Jest to mozliwośc przelania emocji. Tak jakby pogodzenia sie z nimi przed uswiadomienie sobie tego co nas dreczy. Blog?- mysle ze jednak swiadomosc tego ze moze to przeczytac kazdy, powoduje blokade w nas i nie piszemy dokladnie tego co chcemy i jak naprawde czujemy. Pamietnik? Juz lepiej, ale gdzie tu go schowac?- Ja swoje trzymam w specjalnym pudelku. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-18, 14:00   

nigdy nie pisałam pamiętnika.zawsze była przyjaciółka z którą mogłam pogadać i to mi wystarczało.mam kalendarz i tam zapisuje co ważne.ale raczej są to notatki.
a w ogóle nie rozumiem jak można czytać kogoś pamiętnik albo zaglądać do czyjegoś kalendarza?ja nie cierpie jak ktoś grzebie w mojej torebce a co dopiero w moim kalendarzu.
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-01-18, 14:04   

co racja to racja. I tu nie chodzi o brak zaufania czy chec ukrycia czekogolwiek. Po prostu narusza sie prywatnosc. Mnie rodzice nauczyli, ze nie nalezy grzebac w kogos rzeczach. I sytuacja: mama do mnie mowi podaj mi portfel z torebki, to ja przynosze cala torebke. Tak samo robi moj brat, z czego sie bardzo ciesze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-18, 14:13   

pisałam kiedyś pamiętnik ale juz go spaliłam, od 11 lat piszę listy do koleżanki, z która 'na żywo' widziałam sie dwa razy więc jakoś łatwo mi sie jej wyżalić i mam do niej zaufanie.

od jakiegoś czasu moim pamiętniczkiem została ulubiona koleżanka z podstawówki, pani psycholog :D jak mi odpisze maila to mi jakoś tak lżej od razu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-19, 00:02   

daff napisał/a:
piszę listy do koleżanki, z która 'na żywo' widziałam sie dwa razy więc jakoś łatwo mi sie jej wyżalić i mam do niej zaufanie.


Kiedyś też tak miałam pisałam z koleżnką z obozu (jest z Słupska) byśmy pewnie zostały dobrymi przyjaciółkami gdyby nie ta odległość potem brak czasu i sie urwało :( Ale jakoś lżej było mi się jej wyżąlić - wiedziałam żę ona nie zna moich znajomych nie może mi zaszkodzić a tylko spojrzeć na moja sprawe jako osoba obiektywna - ja też jej pomogłam w wielu sprawach :)

Pszczółka napisał/a:
a w ogóle nie rozumiem jak można czytać kogoś pamiętnik albo zaglądać do czyjegoś kalendarza?ja nie cierpie jak ktoś grzebie w mojej torebce a co dopiero w moim kalendarzu.


Tez nienawidze - to moja prywatna sprawa :!:
A nie znoszę gdy ktoś dotyka mojego telefonu- bym rozszarpała :!: :!: :!: brrrr :!: :!:
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Lola 
Czytał o Wieluniu
optymistka



Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-20, 22:39   

A ja pamiętnik pisze od szkoły podstawowej, jakiś czas temu do niego zagladałam i nieżle się uśmiałam :) to niesamowite jak człowiek się zmienia a sam tego w ogóle nie zauważa na co dzień :smile: a o to że ktoś je przeczyta nie boje się bo są dobrze schowane :D

Co do facetów, myśle że to bardzo wątpliwa sprawa by prowdzili pamiętnik.
_________________
Przeżyć mocno każda chwile, poznać ją do bólu,
do samozatracenia. Po prostu żyć! Żyć! Żyć!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Malinka 
WIELUNIAK
GrzEczNa DZieWczYnKa



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 28 Sty 2006
Posty: 2245
Skąd: Zgierz -> Łódź
Wysłany: 2007-01-21, 14:49   

Teraz jak zaczynam czytać te moje notatki sprzed paru lat tak 12/13 - boże ja wtedy w ogóle nie imałam zadnych zmartwien i problemów- same głupoty a wyobrażałam sobie ze to sa najgorsze rzeczy na świecie... :roll:

Teraz widze jak mój pogląd na świat zmienił sie diametralnie :D
_________________
,,Ludzie nigdy nie wiedzą, że są szczęśliwi, wiedzą tylko, kiedy byli szczęśliwi..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW