R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Lofty w starym młynie
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-31, 22:20   

Lesiu napisał/a:
Wieluń się rozwija , więc miejmy nadzieję, że ktoś bardziej pomyśli nad przeznaczeniem tego obiektu niż zrobienie z niego składu budowlanego, który tam zupełnie nie pasuje , co ma młyn do cementu i styropianu

może kiedyś cos takiego jak Galeria Wieluńska lub jakos tak tam stanie... Jak juz duże koncerny postawią dziesiątki tego typu obiektów w większych miastach to może komus sie wspomni Wieluń. Chociaż w to watpie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-01-31, 22:24   

Lesiu napisał/a:
Wieluń się rozwija , więc miejmy nadzieję, że ktoś bardziej pomyśli nad przeznaczeniem tego obiektu niż zrobienie z niego składu budowlanego, który tam zupełnie nie pasuje n, co ma młyn do cementu i styropianu n n


Szkoda budowli, bo z zewnątrz prezentuje się bardzo atrakcyjnie... To samo tyczy się zresztą zdewastowanego dworku w Rudzie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-01-31, 22:29   

hasta napisał/a:
To samo tyczy się zresztą zdewastowanego dworku w Rudzie...



hasta, żaden prywatny przedsiębiorca nie zajął się jeszcze tym dworkiem :?: :roll: , naprawde szkoda obiektu bo niszczeje ... :evil:

Pamiętam go jeszcze z czasów jak miałem ze 6-7 lat :D , na rowerku tam pocinałem :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-01-31, 22:31   

Lesiu napisał/a:
hasta, żaden prywatny przedsiębiorca nie zajął się jeszcze tym dworkiem


Z tego co mi wiadomo to nikt się nim nie zajmuje. Dworek chyba jest czyjąś własnością prywatną ale co z tego jak z roku na rok jest w coraz gorszym stanie :?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-31, 22:33   

hasta napisał/a:
To samo tyczy się zresztą zdewastowanego dworku w Rudzie...

Nie widziałem budynku z bliska ale mnie osobiście przeszkadzaloby sąsiedztwo tych bloków w Rudzie. Dworek powinien być na dużej działce żeby jego właściciel mial poczucie intymnosci.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-01-31, 22:41   

red napisał/a:
Nie widziałem budynku z bliska ale mnie osobiście przeszkadzaloby sąsiedztwo tych bloków w Rudzie. Dworek powinien być na dużej działce żeby jego właściciel mial poczucie intymnosci.


red, jak dobrze pamiętam to ten dworek należał do całej powierzchni, po której powstał PGR, ze względu na PGR postawiono tam bloki co popsuło cała strukturę obiektu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-01-31, 22:44   

no niestety a mieszkańców "osiedla parkowego" raczej się nigdzie nie przesiedli... zagospodarowanie tego terenu łącznie z renowacją obiektu wiąże się z niebotycznymi kosztami :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-01-31, 22:48   

hasta napisał/a:
zagospodarowanie tego terenu łącznie z renowacją obiektu wiąże się z niebotycznymi kosztami



Jeżeli znajdzie się ktoś, którego zafascynuje ten obiekt i nie tylko , mam tu na myśli wybieg koni, który znajduje się w strone Widoradza, Olewina. Jak tam przejeźdzam i widze tyle koników to aż ... ehhh widok niesamowity, to może zainwestuje niebotyczne pieniądze i tym samym reanimują dworek :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-31, 22:49   

Chciałbym przypomnieć o czym jest temat.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-01-31, 22:51   

Lesiu napisał/a:
eżeli znajdzie się ktoś, którego zafascynuje ten obiekt i nie tylko , mam tu na myśli wybieg koni, który znajduje się w strone Widoradza, Olewina. Jak tam przejeźdzam i widze tyle koników to aż ... ehhh widok niesamowity, to może zainwestuje niebotyczne pieniądze i tym samym reanimują dworek


o ile mi wiadomo to te koniki idą później do rzeźni :evil: :evil:
trzeba przyznac, że obiekt jest bardzo interesujący... piękna budowla, stary park z Pomnikiem Przyrody i spory teren do zagospodarowania... Przydałby się inwestor :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Lesiu 
Wieluniaczek


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1562
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zewsząd
Wysłany: 2007-01-31, 23:02   

hasta napisał/a:
Przydałby się inwestor


wydaje mi się, że nikt sie nie stara żeby zainteresować inwestora :evil: , pewnie większość z nich nie wie o tym obiekcie :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-01, 01:28   

:lol: ,,Manufaktura Wieluńska" Niezły kawał :P To jest nierealne, nie w tym mieście bo jak już red napisała trzeba na to spojrzeć realnie a wystarczy realnie rzucić okiem żeby zobaczyć że to się nie opłaca. Oczywiście oczami wyobraźni wszyscy widzą tam pijalnię piwa z reklamy pilsnera ale szkoda że to tylko marzenia...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-01, 01:33   

Kruk napisał/a:
red napisała

Oj... red śliczności... :DDD
Klimat fajny pod knajpę, ale nie w mieście większości wiecznych malkontentów, sprzedawczyków, i dwulicowców (do których ja się nie zaliczam :) ), którzy dużo mówią - jak na przykładzie TestaRossy, gdzie tyle osób narzekało, że nie ma gdzie wyskoczyć w tygodniu a jak została otwarta, to jeden palec zostaje na dłubanie w nosie licząc pozostałymi klientów - a jak już coś takiego powstanie, to przyjdą - o ile w ogóle przyjdą - od święta.
W pełni się zgadzam z redem w tym temacie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kruk 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 224
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-01, 01:45   

Ferbik napisał/a:
Oj... red śliczności...

Czepisz się pan :P
A tak czysto teoretycznie to jeśli ktoś by sie na knajpkę tam odważył to ja bym chyba stałym bywalcem został bo do ,,Amerykanki" mam dosłownie rzut beretem :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-01, 01:48   

Kruk, ano widzisz... znam parę przykładów knajp, z których jedne się trzymają ledwo ledwo a inne w ogóle się nie przyjęły, ale wcześniej taka ankieta po znajomych przeszła i wszyscy zgodnie mówili: taaak (słowo wymoderowano), bede chodzil, tego tu brakuje... jesli chodzi o nasz Wielun to niestety specyficzne miasto a raczej spoleczenstwo, ktore duzo mowi a nie robi nic... true true...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW