R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy trener w Skomlinie!
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-01-29, 18:06   Nowy trener w Skomlinie!

W dniu dzisiejszym, nowym trenerem walczącej o awans do klasy okręgowej drużyny Victorii Skomlin został Pan Arkadiusz Piśniak.
Więcej informacji na ten temat na stronie: www.victoriaskomlin.com
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-29, 21:28   

szczerze mówiąc nie kojarze z nazwiska pana Piśniaka. Pytanie tylko, czy uda zatrzymać mu się wszystkich dotychczasowych zawodników, bo z moich przecieków mam informacje o tym, że część zawodników ma odejść ze Skomlina.
A druda uwaga to taka, że ta strona jest bardzo stronnicza i szkoda, że nie można na niej nic zripostować, bo mam troszkę inne zdanie na temat powiatowego turnieju. Nie można wszytkich złych wyników tłumaczyć "nie lubieniem przez sędziów". drodzy Skomlinianie: troszkę pokory!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-01-29, 23:31   

Collina napisał/a:
szczerze mówiąc nie kojarze z nazwiska pana Piśniaka. Pytanie tylko, czy uda zatrzymać mu się wszystkich dotychczasowych zawodników, bo z moich przecieków mam informacje o tym, że część zawodników ma odejść ze Skomlina.
A druda uwaga to taka, że ta strona jest bardzo stronnicza i szkoda, że nie można na niej nic zripostować, bo mam troszkę inne zdanie na temat powiatowego turnieju. Nie można wszytkich złych wyników tłumaczyć "nie lubieniem przez sędziów". drodzy Skomlinianie: troszkę pokory!


Arkadiusz Piśniak jest nauczycielem wychowania fizycznego w gimnazjum w Mokrsku. Gra/grał (pewien nie jestem..) w Sparcie Mokrsko. W tamtym roku trenował tam także młodzieżowe grupy piłkarskie. Nie znam go osobiście, ale mam nadzieję, że okaże się dobrym trenerem i wprowadzi Victorię na swoje miejsce, czyli do klasy okręgowej.

Co zawodników, którzy odchodzą. Podobno razem z trenerem Czajkowskim odszedł do Walichnów Tomek Preś (bramkarz, były gracz WKS-u Wieluń). Wiem jeszcze o jednym zawodniku który przymierza się do odejścia, ale na razie to nic pewnego, więc informacji nie podaję.

Jeśli chodzi o stronę www.victoriaskomlin.com to myślę, że nie jest, aż tak stronnicza jak to ująłeś :!: Oczywiście forum swoją drogą, ale strona moim zdaniem jest ok. i informacje podawane są w sposób "bezstronny".
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-30, 13:06   

malutkie sprostowanie: nie Tomek Preś, a Robert Preś, Tomek jest jego bratem i grę w piłkę zakończył w momencie przejścia w wiek seniora. Po Twoim opisie już chyba kojarze p. Pieśniaka. A co to strony, to dziwne jest zarzucanie sędziom czegoś przez internet. Chodzi mi o sytuację, gdzie sędziowie podyktowali rzut karny. Rozmawiałem z Karolem o tej sytuacji, bo to on podjął tą decyzję i nie podyktował karnego za wślizg, bo za to na hali jest tylko rzut wolny pośredni, a karny był za faul dokonany wślizgiem. Taka różnica: sam wślizg to pośredni, a wślizg z faulem to rzut wolny bezpośredni względnie jeśli miejsce miało przewinienie w polu karnym, a tak było w tej sytuacji, to jest karny. Czasem proponuje zajrzeć w przepisy gry w piłkę nożną zanim się coś palnie. to do autorów strony intenetowej poświęconej Victorii Skomlin.
Pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-01-30, 17:44   

Tak oczywiście chodzi o Roberta - moja pomyłka. Jednak Tomek nie zakończył swojej gry w momencie przejścia w wiek seniora. Grał bodajże jeszcze rok w Skomlinie. Teraz nie posiadam żadnych informacji, ale wnioskuję, że nie gra w ogóle.

Co do zarzucania komuś, czegoś przez internet to nie będę się wtrącał. "Rzucę" tylko link:
http://www.victoriaskomli...pic.php?p=97#97
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-30, 21:47   

Hiszpan, dzięki za możliwość rzetelnej debaty z kibicami!!!
Na tym forum nic więcej nie będę się już wypowiadał odnośnie zaistniałej sytuacji w tamtym meczu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
manolo 
Słyszał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 10
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-01-30, 22:02   

Po pierwsze Collina nie było cię na tym meczu a wiec sie nie wypowiadaj.
Po drugie ten twój pan Karol niech przyzna sie do błedu a nie opowiada jakieś niestworzone sytuacje.
Po trzecie to nie tylko zawodnicy Skomlina uważali że gość popełnił błąd ale również kibice na hali i zawodnicy innych drużyn.
Po czwarte w następnym meczu tych mistrzostw była taka sama sytuacja i pan KaROl jakoś nic nie podyktował.Czyżby zmiana przepisów?????
Po piąte nie wypowiadaj sie na temat kto odchodzi a kto zostaje w Skomlinie jeśli twoja wiedza na ten temat jest naprawde niska.
Po szóste człowieku chwała Bogu że ty nie sędziowałeś tych Mistrzostw bo byłby całkowity gnój.
Po siódme nie było meczy jak i w Wielipie tak i na tych Mistrzostwach żeby nie było pretensji do cudownych sędziów.
Po ósme czy nie ma w regionie lepszych sędziów?????
Po dziewiąte nie mam zamiaru wypowiadać sie wiecej na temat colliny i pana Karola bo aż mnie krew zalewa jak mam coś o tych gościach pisać.
Po dziesiąte pozdrawiam wszystkowiedzącego Collinę jak i wspaniałomyślnych i najlepszych sędziów w regionie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-30, 22:29   

1. Odbiegasz od tematu, który brzmi NOWY TRENER W SKOMLINIE.
Nie wiem czemu żaden z administratorów czy moderatorów nie reaguje.
2.
manolo napisał/a:
Po pierwsze Collina nie było cię na tym meczu a wiec sie nie wypowiadaj.

nigdzie nie napisałem , że na tym meczu byłem i widziałem to lepiej, przedstawiłem jedynie punkt widzenia sędziego, bo żeby dyskusja była obiektywna, dobrze żeby był przedstawiany różny punkt widzenia.
manolo napisał/a:
Po czwarte w następnym meczu tych mistrzostw była taka sama sytuacja i pan KaROl jakoś nic nie podyktował.Czyżby zmiana przepisów?????

nie wiem, bo ja się zjawiłem dopiero na mecz o 3. miejsce i na finale.

manolo napisał/a:
Po piąte nie wypowiadaj sie na temat kto odchodzi a kto zostaje w Skomlinie jeśli twoja wiedza na ten temat jest naprawde niska.

Napisałem tylko, że ze Skomlina ma zamiar odejść jedynie bramkarz i to się potwierdza póki co, więc nie wiem skąd Twój atak? Może stąd, że klub ze Skomlina nie jest w stanie zatrzymać tego zawodnika i stąd ta paniczna i bezsilna agresja!

manolo napisał/a:
Po szóste człowieku chwała Bogu że ty nie sędziowałeś tych Mistrzostw bo byłby całkowity gnój.

nie mam zbytnio czasu na bawienie się w sędziowanie na hali, więc nie wiem skąd znowu ten zarzut. W tym roku bodajże 2 razy sędziowałem Wielip w zastępstwie i nie pamiętam, żeby ktokolwiek miał jakieś pretensje do mojej osoby.

manolo napisał/a:
Po ósme czy nie ma w regionie lepszych sędziów?????

zawsze możecie zrobić zrzutkę i zatrudnić sędziów międzynarodowych, a co do obsady sędziów, to decyduje o tym organizator, a nie sędziowie.
manolo napisał/a:
Po dziewiąte nie mam zamiaru wypowiadać sie wiecej na temat colliny i pana Karola bo aż mnie krew zalewa jak mam coś o tych gościach pisać.
Po dziesiąte pozdrawiam wszystkowiedzącego Collinę jak i wspaniałomyślnych i najlepszych sędziów w regionie.


w co drugim zdaniu krew Cię zalewa, wieć troszkę zluzuj, bo jakiegoś wylewu dostaniesz albo co?? I nie chcę, żeby światowa i oczywiście polska piłka nożna straciła tak zagorzałego kibica lub tak znaczącego dla światowego footballu piłkarza. niestety nie wiem kim jesteś, więc nie wiem do którego grona z tych grup mogę Cię zaliczyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-01-31, 00:30   

Spokój panowie proponuję, bo następnym razem zaproponuję coś bardziej dyscyplinującego.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-31, 08:29   

Ferbik napisał/a:
Spokój panowie proponuję, bo następnym razem zaproponuję coś bardziej dyscyplinującego.

Ferbik, nie wiem o co Ci chodzi?
nikt tu nikogo nie obraża, a trwa tylko ciekawa i zaciekła dyskusja, w któej każdy przedstawia swoje racje. nie sądzę, więc, żeby było trzeba kogokolwiek uspokajać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
manolo 
Słyszał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 10
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-01-31, 10:50   

O ile dobrze widze Collina to ty pierwszy dyskutowałeś tu o meczu na hali i o sędziach a więc nie miej mi za złe że podjełem dyskusje w tym oto temacie.
Nie bój sie o moje zdrowie bo czuje sie wyśmienicie i krew mnie raczej nie zaleje,ale ty musisz troszke uważac co piszesz bo raz piszesz że Skomlin opuści kilku zawodników drugi raz że tylko bramkarz.No wiesz jakoś co post to ty masz inne świetne wiadomości-jakoś ten twój wywiad środowiskowy jest zmienny.
Ja co uważałem napisałem i kończe już z tym tematem bo i tak to do niczego nie doprowadzi bo każdy upiera sie przy swoich poglądach.
No Ferbik ja też nie widze tu nic co by można było dyscyplinować. :wink:
Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-01-31, 11:24   

manolo napisał/a:
ale ty musisz troszke uważac co piszesz bo raz piszesz że Skomlin opuści kilku zawodników drugi raz że tylko bramkarz.


To, że odejdzie bramkarz jest już w zasadzie przesadzone. A co do innych zawodników, to nie pisałem konkretnie o kogo chozi, tylko to, że mam pewne informację, ale źródła, ani o kogo chodzi podac nie mogę. poczekajmy to rozpoczęcia rundy wiosennej i wtedy się wszystko okaże, czy ja, że mam niepewne źródła informacji czy to, że jednak miałem rację.
Pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW