R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lesiu
2008-10-18, 10:27
Czego w Wieluniu wam brakuje ?
Autor Wiadomość
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 13:36   Czego w Wieluniu wam brakuje ?

Witam!
Chciał bym dowiedzieć się czego wam w naszym mieście brakuje ?
sklepy , restauracje , kluby, puby, szkoły a może coś innego ?
Co chcieli byście aby powstało tak aby zaspokajało wasze potrzeby, aby nie trzeba było jeździć do Łodzi, Częstochowy czy Wrocławia :wink: :?:
Prosił bym o wypowiedź np: sklep "nazwa" jakie ciuchy dla jakiej grupy klientów i dla czego ten a nie inny itp, i tak samo z pozostałymi kategoriami.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 13:52   

Mnie brakuje porządnych, ogólnodostępnych boisk na osiedlach, jak na przykład boisko do koszykówki czy siatkówki. Można by przecież zagospodarować kawałek placu na każdym z osiedli, wylać asfaltem i wstawić dwa kosze, czy też wyrównać kawałek ziemi, zasiać trawę, wstawić dwa słupy i zawiesić na nich siatkę. Później to się mówi, że młodzież siedzi pod klatkami i rzuca piłką po szybach, albo że dzieci sportu nie uprawiają.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-02-06, 13:53   

Lotniska nam brakuje :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 14:01   

Mi brakuje kręgielni i kina w stylu Cinema City albo jeszcze lepiej Imax. :D A w obecnej porze roku przydałoby się jakieś porządne lodowisko.
Nie obraziłabym się gdyby powstał sklep marki Orsay. Dlaczego? Bo bardzo go lubię. :wink: Są tam naprawdę fajne ubrania, często nawet nie takie drogie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 14:09   

karcia napisał/a:
Nie obraziłabym się gdyby powstał sklep marki Orsay.


Eeee tam orsay, ja wolałabym cropptown :mrgreen:

A boiska to fakt, też mi brakuje. Albo jakichś porządnych dróg rowerowych, na których możnabyłoby pojeździć np. na rolkach, bo po tych nierównych chodnikach to się nie da a na asfalcie jest niebezpiecznie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-06, 14:21   

Karzełek napisał/a:
ogólnodostępnych boisk na osiedlach, jak na przykład boisko do koszykówki czy siatkówki.


niby tak, ale najpierw musimy nauczyc sie SZANOWAĆ -pomysl,pieniedze,czas. Byly kosze na boisku SP2?- BYŁY!, byla rampa na SS? - BYLA... i tak mozna wymieniac... .
Jesli mozna pomazrzyc...tak rewolucja Syreny by nie zaszkodzila. Na razie nic innego nie przychodzi mi do glowy. Ja lubie Wieluń za to jaki jest, ma swoj urok i uwielbiam do niego wracac.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 14:34   

Dominika napisał/a:
niby tak, ale najpierw musimy nauczyc sie SZANOWAĆ -pomysl,pieniedze,czas. Byly kosze na boisku SP2?- BYŁY!, byla rampa na SS? - BYLA... i tak mozna wymieniac... .

Masz rację. Zgadzam się. Na razie rekordy popularności wśród większości wieluńskiej młodziezy bije "Skate Park" na stadionie. :wink: Nie wiem jak tam teraz jest, nie zwracam na niego uwagi po prostu, ale w lecie 2006 dużo osób o nim mówiło. Chociaż tyle... :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
riszir 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 158
Skąd: wrocław = wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 14:46   

squasha...
_________________
I była zgroza nagłych cisz! I była próżnia w całym niebie!
A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie?

"Chory diabeł potrafi być mnichem, a gdy poczuje się lepiej znów jest sobą"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 14:53   

hmm... albo gdyby jeszcze powstał Empik. :wink: Z chęcia poświęciłabym trochę czasu dla tego sklepu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 15:08   

A ja dla emerytów i rencistów zrobiłbym pole do gry w kulki, dla młodzieży porządny skwer, z różnymi atrakcjami, wszystko w jednym miejscu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Stefan 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 2117
Piwa: 18/9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 15:18   

Dworca (Przystanku) PKP Intercity. :tuba: :lol:
A może i odrazu z dwóch - bo nasze miasto jest prawie trzy razy większe niż Włoszczowa.
To tak mniej poważnie.
_________________
Wieluń - SkyscraperCity / najpopularniejsze globalne forum infrastrukturalne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 15:20   

No i brak mi tego, że przez nasze miasto tylko przejeżdżają autobusy "Polski Express". A podejrzewam, że zapotrzebowanie dla studentów na kursy: Wrocław, Warszawa, Łódź, Częstochowa byłoby ogromne.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-06, 15:35   

Dominika napisał/a:
niby tak, ale najpierw musimy nauczyc sie SZANOWAĆ -pomysl,pieniedze,czas. Byly kosze na boisku SP2?- BYŁY!, byla rampa na SS? - BYLA... i tak mozna wymieniac... .


Jeżeli pisząc SP2 masz na myśli Szkołę Podstawową nr 2. to kosze, które tam stoją po pierwsze są wkopane w ziemię, na której raczej ciężko się gra, a rolę tablic spełniają zwykłe zbite razem deski włożone w ramę z kątowników. A zniszczone są chyba nie tyle przez wandali co przez czas. Co do rampy to została ona postawiona w złym miejscu i został na nią wygospodarowany zbyt mały plac. Mimo tego długo spełniała prawowitą funkcję, do czasu kiedy nie zaczęły na niej bawić się dzieci, a wieczorem nie zaczęła się tam zbierać młodzież. Rampa zaczęła niszczeć. Mimo to okazuje się, że jest zapotrzebowanie na tego typu przybytki w Wieluniu, gdyż koło stadionu jest "skatepark" z co prawda z kiepska nawierzchnią, ale powodzeniem się cieszy niemałym.
Piszesz nauczyć szanować, to napisz jeszcze jak. Dla mnie sprawa jest prosta, postawić boisko i jeżeli ludzie będą szanować to będzie służyć. Jeżeli ktoś będzie niszczył to przecie w interesie tych, którym na boisku zależy żeby, jest to aby zgłaszać. A chyba w Wieluniu mamy odpowiednie organa, które mogły by się takim zgłoszeniem zająć.
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-02-06, 15:49   

Karzełek napisał/a:
Piszesz nauczyć szanować, to napisz jeszcze jak. Dla mnie sprawa jest prosta, postawić boisko i jeżeli ludzie będą szanować to będzie służyć.


o nic innego mi nie chodzi jak o umiejetnosc korzystania zgodnie z przeznaczeniem. Czyli rampa sluzy do jazdy a nie do malowania pseudograffiti,
kosze na SP2 - nie jeden dzien tam spedzilam, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma , to raz. A ze mlodziezy nie wystarczaly takie warunki jakie byly, to wandale to zniszczyli, nieraz bylam swiadkiem jak 80kg "dragal" sie uwiesil na obreczy tylko po to by sobie "powisiec". Kosze i tablice z prawdziwego zdarzenia bylyby tam 1 wieczor max.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zap 
Dojeżdża PKSem
Pior


Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 193
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2007-02-06, 15:52   

Przede wszystkim klubów brakuje w W-niu... potrzebne są od zaraz, kino przydałoby się jakieś nowocześniejsze i więcej sklepów meblowych :P
i kawałka asfaltu mi wciąż brakuje przed domem ;> wciąż błoto jak popada masakra! :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW