R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-27, 12:22   

A ja myślę w ten sposób, że tyle ile jest ludzi tyle będzie opinii, jednym pasuje to drugim tamto, także dobranie zespołu jest jak najbardziej indywidualną sprawą każdej pary. Nie liczy się tylko muzyka ale również inne aspekty, prowadzenie, zabawa, kontakt zespołu z gośćmi oraz to jak zespół potrafi dobierać muzykę w zależności od gustów gości, bo nie problem jest zagrać 160 piosenek a przy 30 tylko ludzie będą się bawić. Takie mam zdanie, dlatego opinia typu ten zespół jest zły a tamten dobry to trochę trzeba traktować z przymrużeniem oka, bo gusta są różne i o nich się nie dyskutuje :)))
Ja polecam swój oczywiście jeśli ktoś jest zainteresowany zespołem grającym całkowicie live, bez płyt, dyskietek, loopów, laptopów, smartfonów (bo takie też widziałem) sami muzycy plus instrumenty i tyle :)) i mam nadzieję że się spodobamy :) .
Extreme Band - https://www.facebook.com/extremewielun

PS.
Każdy zespół jest wart uwagi, nie ma złych lub dobrych, mają inne podejście do muzyki i już :)
I nie róbcie antyreklam bo to świadczy o braku profesjonalizmu, jeśli oczywiście robią to członkowie innych kapel.

Pozdrawiam wszystkich i myślcie pozytywnie :)
_________________
http://www.facebook.com/CoZTego
https://www.facebook.com/extremewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
eSeLka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 24 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-27, 22:58   

Absolutnie zgadzam się z tym, że ile osób, tyle opinii i nigdy wszyscy nie wyjdą zadowoleni... Jednak warto znać zdania innych, co prawda nie wiemy, na ile są one wiarygodne, ale znać nie zaszkodzi... Działać i tak trzeba później samemu :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 54
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-30, 07:43   

O zespole Maxim słyszałam pozytywne opinie, jednak sama na żywo ich nie widziałam. Rafał jest bardzo zaangażowany w wykonywaną pracę :-) A czy ktoś z forumowiczów zna zespół Avanti z Sieradza? Proszę o opinię.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ania1981 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 47
Dołączyła: 23 Wrz 2013
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-30, 13:56   

Zgadzam się z Wami wszystkimi:) nio może nie z adminem bo bardzo pojechał po mnie, aczkolwiek cieszę się że uznaje mnie z osobę uzdolnioną muzycznie i posiadającą zespół:) Pragnę zauważyć, że czytając te wpisy to kolega pilnik666 krytykuje chyba inne zespoły z naszego kochanego wielunia, co jest troszkę nie na miejscu. Nio i przepraszam, że źle się wyraziłam odnośnie dobrych zespołów z wielunia, bo naprawdę są perełki typu Bolero, czy inni nie grający przy pomocy sprzętu określonego w poście pilnika666:) Pozdrawiam wszystkich:) jesteście kochani:*
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-30, 18:55   

ania1981 napisał/a:
Zgadzam się z Wami wszystkimi:) nio może nie z adminem bo bardzo pojechał po mnie, aczkolwiek cieszę się że uznaje mnie z osobę uzdolnioną muzycznie i posiadającą zespół:) Pragnę zauważyć, że czytając te wpisy to kolega pilnik666 krytykuje chyba inne zespoły z naszego kochanego wielunia, co jest troszkę nie na miejscu. Nio i przepraszam, że źle się wyraziłam odnośnie dobrych zespołów z wielunia, bo naprawdę są perełki typu Bolero, czy inni nie grający przy pomocy sprzętu określonego w poście pilnika666:) Pozdrawiam wszystkich:) jesteście kochani:*


Czytałem Twój poprzedni ( jeszcze przed edycją) post i ewidentnie jechałaś po jednym z lokalnych zespołów podając w tym samym poście stronę polecanego składu www.zespołuxyz . Admin w moim mniemaniu miał rację usuwając wpis. Forum nie jest do trolowania , a takimi poczynaniami możesz zaszkodzić a nie pomóc poniekąd świetnej kapeli z Ruśca.

PS.Nie bardzo rozumiem w którym zdaniu pilnik666 dopuścił się krytyki :/

(Przepraszam za offtop)
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-01, 07:55   

No właśnie ja też za bardzo nie wiem w którym miejscu dopuściłem się krytyki jakiegoś zespołu, no ale trudno, każdy interpretuje słowa na swoją korzyść, jeśli moje kogoś uraziły lub jakiś zespół to przepraszam, nie miałem zamiaru ani nawet mi przez głowę to nie przeszło. Podkreślam i powtarzam końcówkę poprzedniego postu który jest zaprzeczeniem krytyki (w moim przekonaniu jej nie było) KAŻDY ZESPÓŁ JEST WART UWAGI !!! :) również nie staram się publicznie oceniać zespoły, jakiekolwiek, bo jestem przekonania że muzykowi jakoś nie wypada publicznie pokazywać palcem "ten to jest dobry, a ten o kant d...." uważam to za MEGA niestosowne i mam cichą nadzieję że mnie lub którąś z moich kapel również nikt nie obsmaruje ...:)

Jak to powiedział mój dobry przyjaciel, człowiek dzięki któremu gram i którego nie ma już wśród nas "Muzyka jest muzyką wszystkich muzyków" i jest po to aby bawić i godzić, a nie skłócać i dzielić ..:))))))) ja dzięki niej postrzegam inaczej świat, bardziej kolorowo i tak powinno być :)))

Kriss dzięki za wsparcie :)
_________________
http://www.facebook.com/CoZTego
https://www.facebook.com/extremewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ania1981 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 47
Dołączyła: 23 Wrz 2013
Posty: 4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-01, 08:38   

Z Wami nie da się pożartować;p ale muszę Wam przyznać jedno, że Wy jak bywacie na tych weselach często, przebywacie z różnymi ludźmi, to jesteście bogatsi o różne doświadczenia co pozwala Wam inaczej patrzeć na świat i powoduje to że jesteście innymi ludźmi niż my zwyczajne robaczki piszący na tych forach....przemawia przez Was jakaś życzliwość,dobroć i naprawdę podziwiam Was, że nie pozwolicie nikogo krytykować...Chwała Wam za to....nawet ja, niby taka mądra:) a wywołałam burzę na forum:) i to zupełnie nie chcący... przepraszam za zamieszanie:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-01, 08:44   

nie chodzi o burzę hahah bo dyskutować trzeba i to jak, przynajmniej widać kto jakie ma wyobrażenie jakiejś sytuacji :) ważne tylko żeby zachowywać się w porządku do drugiego człowieka, bo jak nie my to kto ? na pewno nie politycy hahaha :) , pozdrawiam cię Ania1981 gorąco i 3maj się, pozytywne nastawienie jest najważniejsze :)
_________________
http://www.facebook.com/CoZTego
https://www.facebook.com/extremewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
agata 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-10-01, 10:39   

A co sądzicie o zespole IMPULS z Wielunia?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majkabbb 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 11
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-06, 12:53   

Witam. Jeśli chodzi o zespól Avanti z Sieradza to napiszę aktualne informacje za trzy tygodnie:-) Beda grać u mnie na weselu:-) a teraz pytanko potrzebuje osoby ktora stworzy mi ladna prezentacje multimedialna. Miałam sama się tym zając lecz zostalo mało czasu a sporo spraw jeszcze do załatwienia:-) Proszę o jakieś namiary:-) I druga sprawa myśle jeszcze o dodatkowej oprawie muzycznej w kościele czy ktoś wie kto mógłby się tym profesionalie zająć?? :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Iziaberka 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 70
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-07, 20:28   

majkabbb napisał/a:
I druga sprawa myśle jeszcze o dodatkowej oprawie muzycznej w kościele czy ktoś wie kto mógłby się tym profesionalie zająć?? :-)


Bartek 725 074 179
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kasienka0508 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 19 Lut 2013
Posty: 7
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-10-08, 20:45   

mozecie polecic jakis fajny plener?? najlepiej w okolicy Ostrówka??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcia_212 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 15 Wrz 2012
Posty: 20
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-16, 17:40   

A ja już jestem po swoim ślubie i weselu:) trochę już ochłonęłam także mogę conieco napisać:)
Sala w Kamionie-jesteśmy bardzo zadowoleni jedzonko pyszne, świeże, estetycznie podane i w dużych ilościach:)obsługa super porządek na stołach idealny, grzeczni i pomocni. Kontakt z właścicielami również bardzo pozytywnie dało się dogadać w każdej kwestii. Zamówiliśmy też udziec , goście bardzo chwalili my nie spróbowaliśmy niestety. Tort był zamówiony z Edenu...przepyszny...poszedł cały...cud... może dlatego że był jako deser po obiedzie:)Także sala na 5. Polecam
Zespół Domino z Wieruszowa. Również jesteśmy w 100% zadowoleni. Świetny kontakt zarówno z gośćmi jak i z para modą pełna współpraca. Wszyscy świetnie się bawili i mieli szansę poszaleć. :D
Film i fotografia Video Mirków z Wieruszowa . Także pełne zadowolenie z naszej strony. Świetnie potrafili rozładować atmosferę:) dzięki nim wszystko szło łatwo:)na efekty jeszcze czekamy:)
Dekoracja kościoła,sali, samochodu, bukiet itp. kwiaciarnia p. Kamili Świątek, wszystko super z gustem i smakiem. Polecam.
Suknia uszyta u p.Koziołek w Przedmościu. Wszystko fajnie tylko w ciągu dwóch dni schudłam jeszcze i troszkę opadała ale cóż było minęło:)
Garnitur zakupiony w Cz-wie w salonie Intermoda na podkrojach bytomskich. Pan Młody był zadowolony. :D
Wódeczkę kupiliśmy Jarzębiak nowa ciekawa butelka, dostępna w niewielu punktach, goście zadowoleni:) Mieliśmy też stolik z drinkami ale bez barmana:) znajomy barman podał nam receptury które wydrukowaliśmy i goście sami wykazywali się inwencją. Bar miał ogromne wzięcie niewiele zostało:)kupiliśmy też 5 win zostało jedno:)i 3 wódeczki smakowe z soplicy też cieszyły się powodzeniem i bimberek oczywiście:)na poprawinach piwko zeszły 2,5 skrzynki :grin:
Napojów kupiliśmy ok 400 litrów najwięcej zeszło pepsi i wody niegazowanej. Najmniej 7up'a i Mirindy. Soków też dużo poszło.
Mieliśmy też stół ze słodyczami taki a'la candy bar. Były tam batoniki, żelki itp. wszystko zeszło w dzień wesela. Najwięcej zjedli dorośli:) :mrgreen:
Ciasto pieiliśmy sami zeszlo 21 blach więc chyba dobre było:)
Może coś z tego co napisąłam komuś pomoże lub podsunie jakiś pomysł:) :D
_________________
"Na miły Bóg, życie nie po to tylko jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
niemampomyslu 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-17, 12:56   

marcia_212 napisał/a:
A ja już jestem po swoim ślubie i weselu:) trochę już ochłonęłam także mogę conieco napisać:)
Sala w Kamionie-jesteśmy bardzo zadowoleni jedzonko pyszne, świeże, estetycznie podane i w dużych ilościach:)obsługa super porządek na stołach idealny, grzeczni i pomocni. Kontakt z właścicielami również bardzo pozytywnie dało się dogadać w każdej kwestii. Zamówiliśmy też udziec , goście bardzo chwalili my nie spróbowaliśmy niestety. Tort był zamówiony z Edenu...przepyszny...poszedł cały...cud... może dlatego że był jako deser po obiedzie:)Także sala na 5. Polecam
Zespół Domino z Wieruszowa. Również jesteśmy w 100% zadowoleni. Świetny kontakt zarówno z gośćmi jak i z para modą pełna współpraca. Wszyscy świetnie się bawili i mieli szansę poszaleć. :D
Film i fotografia Video Mirków z Wieruszowa . Także pełne zadowolenie z naszej strony. Świetnie potrafili rozładować atmosferę:) dzięki nim wszystko szło łatwo:)na efekty jeszcze czekamy:)
Dekoracja kościoła,sali, samochodu, bukiet itp. kwiaciarnia p. Kamili Świątek, wszystko super z gustem i smakiem. Polecam.
Suknia uszyta u p.Koziołek w Przedmościu. Wszystko fajnie tylko w ciągu dwóch dni schudłam jeszcze i troszkę opadała ale cóż było minęło:)
Garnitur zakupiony w Cz-wie w salonie Intermoda na podkrojach bytomskich. Pan Młody był zadowolony. :D
Wódeczkę kupiliśmy Jarzębiak nowa ciekawa butelka, dostępna w niewielu punktach, goście zadowoleni:) Mieliśmy też stolik z drinkami ale bez barmana:) znajomy barman podał nam receptury które wydrukowaliśmy i goście sami wykazywali się inwencją. Bar miał ogromne wzięcie niewiele zostało:)kupiliśmy też 5 win zostało jedno:)i 3 wódeczki smakowe z soplicy też cieszyły się powodzeniem i bimberek oczywiście:)na poprawinach piwko zeszły 2,5 skrzynki :grin:
Napojów kupiliśmy ok 400 litrów najwięcej zeszło pepsi i wody niegazowanej. Najmniej 7up'a i Mirindy. Soków też dużo poszło.
Mieliśmy też stół ze słodyczami taki a'la candy bar. Były tam batoniki, żelki itp. wszystko zeszło w dzień wesela. Najwięcej zjedli dorośli:) :mrgreen:
Ciasto pieiliśmy sami zeszlo 21 blach więc chyba dobre było:)
Może coś z tego co napisąłam komuś pomoże lub podsunie jakiś pomysł:) :D



A gdzie się czesałaś? Byłaś zadowolona? :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marcia_212 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 15 Wrz 2012
Posty: 20
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-21, 19:34   

Czesałam się w studiu urody Butterfly to jest tam gdzie Eskulap w tym samym budynku. byłam zadowolona ale miałam prostą fryzurkę taką jak chciałam trzymała się całkiem nieżle biorąc pod uwagę szleństwo całonocne:) makijaż też tam miałam wykonany i też nieżle się trzymał a poprawiłam tylko raz bo czasu nie miałam:)
_________________
"Na miły Bóg, życie nie po to tylko jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać "
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW