R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
Iziaberka 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 70
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-13, 21:31   

kfiatusek1991 napisał/a:
witam, szukam ładnego i nie drogiego auta do ślubu, ma ktoś jakieś namiary??

Proszę dzwonić pod nr 605451269. Ceny nie znam, ale ładne jest ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kate250 
Słyszał o Wieluniu
Kalina1983


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-21, 18:19   

anek, słyszałam że zespół coda również prowadzi oprawę muzyczną w kościele
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 54
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-22, 13:08   

Kate250, dziękuję bardzo za informację. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
misiak007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-28, 21:01   Kalina!!!!!!

Ktoś pytał o Kalinę... ok, jedzenie dobre! to na plus, jednak radzę się porządnie zastanowić, zanim zdecydujecie się na ten lokal!!!!!!
Właścicielka milusia przy podpisywaniu umowy, opowiada o swoim "synalku", któremu dziewczyna złamała serce, o rozmowach z nim, o swoim życiu, o tym jaką piękną, dobraną parą jesteście!!!! I w ten dzień kończy się bycie miłym pani właścicielki!!! Nie przegadasz jej z niczym, ona wszystko wie najlepiej!!!! Ciasta na stół???? Nieeee!!! Muszą być na stole deserowym!!!! Zgodziła się kiedyś na opcję ciast na stół i na deserowym, ale z wielką łaską!!!! Obgaduje zespół przed gośćmi weselnymi!!!!! a nawet wesele, które właśnie się odbywa (jeśli podpisujecie umowę w weekend, np. przed poprawinami) i państwa młodych!!!! Wszystkie jej pomysły są dobre, a twoje beee, po weselu bywają dodatkowe koszty, np. za stłuczoną lampę (dziwnym trafem zdarzyło się to na kilku weselach:/) Mówi jedno, potem całkowicie wypiera się wszystkiego!!!! i jeszcze robi z ciebie idiotę!!!! Sam lokal brzydki, parasoleczki i takie tam... oczywiście ten wystrój dodatkowo płatny!!!! Stół rozmaitości....to nic, że goście mogą nie tknąć tych "specjałów" (oko bawole...co to za nazwa), nie będzie tylko wiejskiego, bo to zdaniem pani wszechwiedzącej - niemodne już!!!!! Domki.....strach trzymać w nich gości, a cena wcale nie jest mała jak na takie warunki!!!!! Radzę wszystko spisywać na umowie, by potem zaoszczędzić sobie wielu nerwów - to nie jest pojedyczny przypadek!!!! W razie pytań - służę pomocą!!!!!
_________________
miŚu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
paulinka922 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 33
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-31, 14:04   

Był może ktoś na weselu, bądż miał w Konopnicy "Zacisze" i mógłby powiedzieć coś po tym lokalu, jedzeniu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
misiak007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-31, 17:54   

Znajomi byli i chwalili jedzonko, lokal... ale niestety nic więcej nie napiszę, bo osobiście nie byliśmy :-)
_________________
miŚu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-05-31, 18:47   

Wszystko było jak najbardziej OK. Ale byłem bardzo dawno temu... Nie wiem jak teraz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
schiperke 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: Radoszewice
Wysłany: 2014-05-31, 22:56   

ja mogę polecić best western w Osjakowie byłam tam na weselu w 2011 r oraz później na chrzcinach jedzenie bardzo dobre i miła obsługa Nie wiem jak jest obecnie i nie wiem dlaczego nie jest to już best western symfonia tylko po prostu symfonia (tylko zmiana nazwy czy standardów ? )
co do ośrodka Kalina w Drobnicach nie byłam tam osobiście ale słyszałam złe opinie na temat obsługi tzn goście muszą sobie sami chodzic po ciasto którego nie ma na stole głównym oraz po ciepłe napoje(kawa ,herbata) podobno chodzi się do okienka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-06-01, 02:25   

paulinka922 napisał/a:
Był może ktoś na weselu, bądż miał w Konopnicy "Zacisze" i mógłby powiedzieć coś po tym lokalu, jedzeniu?


Moja opinia o tej sali tutaj:
http://wielun.biz/viewtop...ghlight=#174913

Polecam.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tymoteusz 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 69
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-02, 06:36   

Więc jak nie byłaś to nie pisz...podobno...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
leonkunik 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 41
Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-06-02, 08:18   wesele Kalina w Drobnicach

Witam, bardzo Nas zaniepokoiła Twoja wypowiedź, mamy tam wesele zamówione. Oglądaliśmy sale rozmawialiśmy z właścicielką, wszystko było cacy. Proszę cię bardzo daj znać na co zwrócić uwagę podczas następnej rozmowy, miałaś tam wesele????? naprawdę było tak źle???? Teraz się bardzo boimy, że coś będzie nie tak. Bardzo prosimy o odpowiedź.
gg 2842648 lub email leonkunik@wp.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tymoteusz 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 69
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-02, 08:44   

Nie bójcie się... wcale tak nie jest. z ciastem jest bardzo dobre rozwiązanie... Jedz zobacz sobie sobotę na innym weselu jak to wygląda...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
anek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 54
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-02, 10:19   

Dla mnie to żaden problem, żeby podejść po ciasto czy kawę do innego stolika. Uważam, że "zmusi" to do wstania nawet tych najbardziej leniwych gości, bo chyba nie po to jest wesele, żeby ciągle siedzieć przy stoliku :) Ja Kalinę polecam bardzo z dwóch powodów: pyszne jedzenie, w środku sala jest śliczna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
misiak007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-02, 12:05   Drobnice...

Kalina w środku śliczna?! Kwestia gustu, jak dla mnie - mało gustowny wystrój... Są o wiele piękniejsze sale!!!! Porównując Kalinę z Perłą, Symfonią, itp., to Kalina wypada baaaaardzo blado :/ no ale zależy, kto co lubi! Ciasto na boku.... ma to swoje dobre i złe strony. Wielu ludzi wolałoby mieć ciasto na stole, innym to nie przeszkadza - wiadomo, że wszystkim i tak się nie dogodzi!!! A co do właścicielki... Jest po prostu bizneswoman, która patrzy głównie na swoje dobro, wypiera się wypowiedzianych przez siebie słów!!! A ja tego nie toleruję, bo uważam, że mimo dobrego biznesu powinna szanować ludzi, a u niej tego niestety często brakuje!!! poza smacznym jedzeniem, to Kalina niczym się nie wyróżnia, wręcz przeciwnie. Ja osobiście wolałabym mieć w innym lokalu, gdzie właściciel słucha Twoich racji, szanuje Twoje zdanie i oczywiście stara się wybrać opcję najlepszą dla obu stron!
_________________
miŚu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
leonkunik 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 41
Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-06-02, 12:23   Re: Drobnice...

misiek007 - dawno miałaś tam wesele??? bo moja znajoma mi poleciła ten lokal i bardzo zachwalała, powiedziała że wszytko na 100%, jedzenie, obsługa, cała oprawa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW