R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
mewa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-06-02, 11:45   Re: Kalina!!!!!!

a my jesteśmy zadowoleni z kaliny. mielismy tam swoje wesele i wszyscy byli zachwyceni. dużo dan i bardzo dobre, oddaja wszystko co zostalo ładnie spakowane.
wlaścicielka to prawda bardzo stanowcza ale można się dogadac,(ps nam nie opowiadala o swoim synu ani innych ww rzeczach) zgodzilismy sie na kilka rzeczy które proponowala mimo iż na początku chcieliśmy zupelnie inaczej zrobić i nie żałujemy. (stwierdzilismy że skoro robi co tydzień wesela to lepiej się na tym zna). np. też chcieliśmy ciasta na stołach, ale rzeczywiście na stole deserów lepiej to wyglądało i było więcej miejsca stolikach. kawa herbata przy stole deserów, ale nie było problemu dostać do stolika kiedy tylko się poprosiło, jedzonko na stole na podgrzewaczach cały czas ciepłe.
dodatkowych kosztów tez nie bylo, choc wiem ze stukło sie trochę zastawy, jedynie dopłacalismy za przedlużone poprawiny, ale to mały koszt w porównaniu do całego wesela.
lokal na sie podobal, wystroj tez, śliczne kwiaty nawet w łazience. dekoracja kosztuje 1000 zł ale teraz w większości lokalów płaci się za dekoracje.
stół rozmaitości namawiała nas ale nie byliśmy zainteresowani więc po prostu nie braliśmy,
noclegi nie wiem nie braliśmy
ogólnie my i goście jesteśmy zadowoleni, nie trzeba było się chodzi i upominać o cokolwiek, czuliśmy się jak "goście" i chyba o to chodzi. szczerze polecam kalinę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
schiperke 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: Radoszewice
Wysłany: 2014-06-02, 17:15   

nie byłam w Kalinie na uroczystości weselnej (jako gość) ale była tam moja kuzynka (nie w tym roku chyba 2lata temu) więc uważam że mogę pisać "podobno" bo rozmawiałam z nią o tym lokalu ponieważ sama jeszcze kilka miesięcy temu szukałam odpowiedniej sali na swój ślub więc nie są to plotki wzięte z kosmosu a samą sale oglądałam i zgodzę się z misiak007 że jest dużo innych ładniejszych (ale oczywiście to też kwestia gustu) ale żeby nie było że tylko ją krytykuję plusem Kaliny może być to że nie jest przy trasie s8 więc zawsze większe bezpieczeństwo dla dzieci a co do tych negatywnych wypowiedzi które słyszałam to tycza się TYLKO ciast i gorących napoi Jeśli chodzi o smak dań to jest okej więc się tak nie stresujcie
Czytałam to forum od pierwszej strony i dużej części osób przydało by się trochę więcej dystansu ponieważ jest ono po to by dzielić się opiniami a nie pisać tylko pochwały a czytając je od pierwszej strony zauważyłam że jeśli ktoś coś krytykuję- i nie trzeba wcale używać wulgaryzmów - to jest się uważanym za kogoś z konkurencji Przecież każdy może mieć swoje zdanie bo każdy ma inny gust i charakter forum jest po to aby dzielić się opiniami i nigdzie nie jest powiedziane że mamy wybierać akurat to co się podobało komuś na forum Ja wybrałam zieloną werande a słyszałam o niej i złe i dobre opinie decyzje musimy podejmować sami

zgodzę się z tym że jeśli ciasto jest na osobnym stoliku to na stole głównym jest wiecej miejsca i może to zmusić gości do wstania ale z drugiej strony obecnie płaci się nie małe pieniądze za osobę więc ja wychodze z założenia że goście powinni mieć podane wszystko "pod nos" ale to tylko moje zdanie

co do sal mogę polecić poza Symfonią Oazę w Drobnicach byłam tam 4 razy i jest okej :) sama rozważałam zrobienie tam wesela ale niestety właścicielka powiedziała mi że sala nie pomieści takiej ilości gości (140 osób) maksymalna ilość to 110 Uważam że jest to dobre podejście bo dbają o to aby klient,goście byli zadowoleni a nie chcą tylko na siłę "złapać" klienta i zgarnąć kase Właścicielka szczerze powiedziała że są w stanie obsłużyć 140 gości ale ona nie poleca ponieważ będzie ścisk i dodała ale decyzja oczywiście należy do Państwa :) Plusem jest tak jak w Kalinie lokalizacja cisza, spokój z dala od ruchliwej trasy Co do menu mają najniższą cene za osobę samo menu ma bardzo typowe polskie dania wiec jesli ktoś szuka czegoś wyszukanego to niestety cięzko znaleść ale plusem są spore porcje

Jeśli ktoś chce mogę się również wypowiedzieć na temat Podjadka bo byłam tam na 2 uroczystościach

Szukając sali na własny ślub odwiedziłam Kaline ,Podjadek, Łasuch, Zacisze w Konopnicy, Oberże Knieje , Zieloną Werandę, Oazę w Drobnicach, lokal w Działoszynie przy biedronce zapomniałam nazwę :P , Symfonie i porównywałam oferty więc jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem

Ja z tego wszystkiego wybrałam Zieloną Werandę ponieważ przez ilość gości i datę ślubu zmniejszył mi się wybór w salach i z tego co zostało najbardziej podobała mi się Zielona Weranda
Ostatnio zmieniony przez schiperke 2014-06-02, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anek 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 54
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-02, 17:26   

misiak007, właścicielki w Kalinie to takie "wedding plannerki" :P Jak ktoś nie ma czasu, bądź nie chce, bądź jeszcze z jakiejś innej przyczyny nie angażuje się w wybór dań na weselu, wystrój sali itp. to Panie z ww. Ośrodka załatwią wszystko za Młodą Parę :D Zgodzę się z tym, że jak ktoś ma swój pomysł to może trudno przekonać właścicielki do innej koncepcji, ale jest to do przejścia :-) A wygląd sali to rzeczywiście kwestia gustu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
schiperke 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: Radoszewice
Wysłany: 2014-06-02, 17:44   

"wedding plannerki"
dobre :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
misiak007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-02, 20:15   

Wedding planerki... hmmm... Owszem - kojarzy mi się to z pełną organizacją wesela, ale przede wszystkim z uwzględnieniem ZDANIA państwa młodych, co w przypadku kaliny jest niemożliwe :)
Byłam na wielu weselach tam, jedzonko dobre i to był jedyny plus za organizacją wesela w kalinie, ale byłam też na wielu weselach poza kaliną i doszłam do wniosku, że wesele w kalinie nie jest warte tego, by pozwolić komuś na wyzywanie i wypieranie się własnych słów..... to nie jest to!!! Opiszę kiedyś szczegóły naszych kontaktów z właścicielką kaliny. Ludzie (goście weselni) będą zadowoleni, bo dostaną dużo ciepłych dań! ale wierzcie mi - w tamtym roku byliśmy w Oazie (ktoś już wspominał) i jedzenia nie jest mniej, mega pychotka, obsługa baaardzo sympatyczna!!! Sama właścicielka do rany przyłóż! Z podobnych względów (za mała sala) nie robiliśmy wesela w Oazie :(
_________________
miŚu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
edycia 
Czytał o Wieluniu


Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 27
Skąd: Wielun/Działoszyn
Wysłany: 2014-06-04, 19:30   

A czy ktos moze sie wypowiedzieć na tem sali Ranczo Nad Warta w Krzeczowie?
_________________
Edyta
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
misiak007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-04, 20:27   Ranczo

Osobiście nie byliśmy, ale znajoma była i dobrze wypowiadała się na temat Rancza (nie pytałam o szczegóły)... Pod koniec roku będę tam na imprezie, więc wtedy mogę więcej napisać, choć to pewnie pilne :-)
_________________
miŚu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tymoteusz 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 40
Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 69
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-05, 03:31   

Misiak- na pewno ci się będzie podobało... placek będziesz miała na stole pod nosem...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
misiak007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-05, 10:24   A co do ciasta...

tymoteusz - no na to liczę ;-) hehe Troszkę dystansu! Tak jak pisałam - jedni wolą ciasto na stole, innym nie przeszkadza podejść do stołu deserowego! Ja akurat jestem z tych drugich, ale rozumiem Młodych, którzy chcieli mieli tu i tu (z uwagi na ludzi starszej daty) i prosili o taką opcję w lokalu... Natomiast nie rozumiem właścicieli, dla których jest to wielki problem i albo się nie godzą, bo Młoda Para nie jest w stanie ich przegadać (tak właśnie było u znajomej), albo z łaską przystaną na taką propozycję, bo trafią na kogoś, kto też ma gadane (tak też było) :D
_________________
miŚu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mewa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 3
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-06-06, 09:23   

edycia napisał/a:
A czy ktos moze sie wypowiedzieć na tem sali Ranczo Nad Warta w Krzeczowie?


ogladalismy ten lokali sala ladna, ładny teren wokoł. cena też chyba najnizsza w okolicy.
ale kilku znajomych którzy mieli okazje tam być na różnych weselach odradziło nam (stwierdzili że wrócili głodni z wesela)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kkkkk 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 64
Dołączyła: 09 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: sieradz
Wysłany: 2014-06-09, 17:08   

misiak007-nie zgadzam sie z twoja opinia.Nie ma watpliwosci , ze jedzenie w Kalinie maja najlepsze.A co do tego gdzie maja stac ciasta to mysle , ze w Kalinie wiedza lepiej bo co tydzien robia wesela i sa na biezaco.Nie ma wiec co sie dziwic , ze dziewczyny z Kaliny utemperowaly twoje staroswieckie pomysly.To czy wlascicielka opowiada o swoim synu i jego problemach nie ma nic do rzeczy przy ocenie lokalu. Nie chcesz sluchac , nie sluchaj. A co do kosztow ubocznych to jesli pijany weselnik rozbije lampe albo szybe to szkode trzeba naprawic , tak jest na calym swiecie.Sam budynek Kaliny moze i niezbyt z zewnatrz okazaly, jest za to sasiedztwo uroczego lasu w ktorym w srodku weselnej goraczki takie "geniusze " jak Ty moga isc i ochlonac zamiast wypisywac na forum glupoty.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-06-09, 17:57   

Jedzenie dobre? Szczególnie ten ryż z czymś, koszmarnie śmierdzący, całkiem niedawno ile postawili tyle wróciło... bleee
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
misiak007 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-10, 10:13   Jeszcze się taki nie urodził...

kkkkk - czytanie ze zrozumieniem się kłania :-) Swoją opinię na temat ciast wyraziłam powyżej, jak również moje stanowisko wobec młodych, którzy chcą mieć ciasto na stołach! Nie widzę w tym nic złego, a moje poglądy nie mają tu nic do rzeczy.To, że "dziewczyny z kaliny" organizują co tydzień wesela, nie oznacza, że mają prawo do obrażania kogoś, czy wyśmiewania się z niego, bo ciasto chcieli, bo się nie znają...itd. (tym bardziej jeśli jest to ich klient, który właśnie rozpoczyna poprawiny, zaufał im i nawet nie wie, że w momencie wejścia na salę jest przez nie obgadywany do innego klienta). W kalinie mają na pewno najwięcej dań - to nie ulega wątpliwości, a co do jakości - najlepsze?! Jak się mało bywa w innych lokalach, to może i najlepsze :P kwestia smaku... jednym smakuje, innym nie. Oceniając lokal pisałam o jedzeniu, więc najprościej byłoby przeczytać :) Moja opinia była ogólna na temat doświadczenia z tym lokalem oraz wrażenia, jakie robią "dziewczyny z kaliny" (świetne określenie:D) Co do otoczenia kaliny... naprawdę się przydaje, bo w taki upał klimatyzacja tam niestety nie daje rady!!! Choć mam wątpliwości, czy miło się wypoczywa wśród wczasowiczów - pijących, przeklinających..., których w miesiącach letnich tam nie brakuje :/ no - co kto lubi...
_________________
miŚu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mixas 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 455
Piwa: 1/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-12, 11:52   

Witam
Zwolnił mi się termin na 23 sierpnia 2014 roku.

Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam.
www.michaldudek.com

Pozdrawiam
Michał Dudek
_________________
www.michaldudek.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
damian 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-12, 21:36   

Od wielu lat zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem różnego rodzaju
imprez zapewniając dobrą zabawę i wiele emocji tysiącom ludzi.Z
mikrofonem w dłoni prowadziłem m.in.: mecze siatkarskiej Plus Ligi,
piłkarskie mecze III ligi, juwenalia, dni miast, liczne eventy, pikniki,
osiemnastki oraz wesela. Jako konferansjer, moderator zapewnie sprawne
poprowadzenie każdej imprezy, a kiedy trzeba - dużą dawkę spontaniczności.
Zainteresowanych zapraszam do współpracy.
Damian Fojtar 605-917-268
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW