R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
xyz123 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-09-22, 12:16   

Ja idę na drugi rok. Gra Maxim. Może jakoś będzie. Teraz szukam jeszcze fotografa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majorka 
Słyszał o Wieluniu
ramzes


Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-09-22, 13:03   

Ja byłem raz jak grali. Ale niektórzy z mojej rodziny byli po trzy cztery razy. Teksty ich nie smieszyly bo były takie same. Ale zaznaczam takie było nasze zdanie. Kwestia gustu. Nie chce zrazić może Wam się spodoba, skoro ich wybraliście. Fotograf to naprawdę świetny jest pan Śmiałek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-22, 13:23   

Konta xyz123 i majorka zostały zbanowane za posiadanie nieregulaminowo więcej niż jednego konta - jedna osoba z tego samego adresu IP oraz za oczernianie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-25, 09:41   

A ja nie będę nikogo oczerniał i polecę swój zespół :)

EXTREME BAND

https://www.facebook.com/extremewielun

Pięć osób mega pozytywnie nastawionych, co udziela się gościom :) , muzyka na żywo, brak płyt CD :) haha

Zapraszam zainteresowanych i pozdrawiam ekipę wieluń.biz, szczególnie Ferbika za jego czujne oko.
_________________
http://www.facebook.com/CoZTego
https://www.facebook.com/extremewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kotek2014 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączyła: 28 Lip 2014
Posty: 82
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-10-02, 01:14   

Poszukujemy Białej sukni rozmiar 40 na ślub cywilny.Może być długa lub krótka. Pilne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
gosiaaa 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-05, 20:28   

Cześć :) Czy ktoś może powiedzieć mi coś o Ranczo nad Wartą w Krzeczowie? Ktoś z Was miał tam wesele, albo był gościem?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-07, 14:52   

Moi przyjaciele mieli tam wesele 3 lata temu. Wydaje mi się, że parę miesięcy wcześniej dopiero otwarto ten obiekt. Ogólnie byli bardzo zadowoleni, ja jako gość także. Sala jest bardzo ładna. Poza tym, kiedy dopisze pogoda można zrobić sesję nad Wartą, na dworze także są stoliki dla gości, a dzieciaki mają do dyspozycji plac zabaw. Osobiście polecam i przyznam, że również zastanawiam się nad rezerwacją tej właśnie sali bankietowej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
okoptaka@op.pl 
Słyszał o Wieluniu
okoptaka


Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-12, 19:37   Ostrzeżenie przed zespołem "Trio-koko"

Już od samego początku, w kościele zamiast umówionego śpiewanego Ave Maria były tylko skrzypce, ale... o tym można by zapomnieć. Ale gdy okazało się, że szef zespołu zapomniał przygotować muzykę do pierwszego tańca, przekazaną mu przez Młodych 2 tygodnie wcześniej - zaczęliśmy się denerwować. Nawet nie próbował się tłumaczyć, bezczelnie stwierdził, że może się zwijać, jak się nie podoba. Ale to jeszcze przełknęliśmy. Po pewnym czasie jeden z gości przyszedł do nas z informacją, że od 30 minut zespół nie gra. Oczywiście interwencja rodziców... ale pan K stwierdził, że on gra już od 40 lat i wie co robi, a jak się nie podoba, to on może się zwinąć. Notabene, jego mikrofon też miał chyba 40 lat bo w ogóle nie szło zrozumieć, co mówi i bardzo zniekształcał głos. Ale to jeszcze mogliśmy przełknąć bo goście mieli humor i dobrze się bawili, choć nie zespół był tego główną przyczyną. Konkurs dla dzieci, też się zapomniało, o innych nie wspomnę. Apogeum i szczyt bezczelności pan K okazał w czasie Oczepin. Było tylko rzucanie wianka i muchy po czym zespół zagrał "idziemy na jednego". Panna Młoda podeszła do niego z pytaniem, czy ma zamiar coś jeszcze zrobić w ramach Oczepin. Ten ją na to odepchnął i powiedział:"k----, znowu niezadowolona..."
Panna Młoda była bardzo zdenerwowana na swoim weselu przez szefa zespołu, a przecież powinna się cieszyć. Ten skasował za to ponad 4 tysiące - to chyba jedyne o czy nie zapomniał. Nie będziemy już więcej tego opisywać, wnioski wyciągnijcie sami.
Muszę tu za to pochwalić obsługę sali King w Kraszkowicach. Jedzenie zrobili pyszne, a obsługa z uśmiechem spełniała wszystkie życzenia gości.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-10-13, 11:26   

Dobrze, że mu zapłaciliście...


_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akswoger 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 14 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-14, 11:31   

...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bartek1 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 33
Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2014-10-20, 09:44   Kamerzysta i sala

Witam,
Jestem tu nowy i chciałbym uzyskać opinie o kamerzyście z Mokrska z Rstudiowideo oraz o sali Grażka w Złoczewie?
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
alda 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Lis 2014
Posty: 5
Skąd: Bełchatów/Wieluń
  Wysłany: 2014-11-11, 13:03   

Witam,
też jestem tu nowa:)
Prosiłabym o opinie o salonie sukien "Pati" na Św Barbary 26, byłam tam i babeczka wydawała się konkretna, ale nie znam nikogo kto miałby jakieś doświadczenia z tym salonem, a na forum nic nie znalazłam
Na wizytówce jest też informacja, że mają salon we Wrocławiu na Sokolniczej
Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię

Ja od siebie mogę podzielić się opinią o CPO, byłam na weselu w Masłowicach w zeszłym roku i naprawdę wszystko super, jedzenie pyszne i tyle tego, że nie sposób wszystkiego spróbować (a to nie była najdroższa ich oferta menu), obsługa też bez zarzutów, niczego nie brakowało, wszystko szło sprawnie.
I zauważyłam, że niektórzy sugerują się tym, że jedzenie w stołówce CPO im nie smakuje, albo na sylwestrze z CPO - ale chciałam zauważyć, że to jest zupełnie inna bajka. Na weselach gotują zazwyczaj inni kucharze, a poza tym budżet, a co za tym idzie jakość produktów i dań jest zupełnie inna. Na stołówce gotują tak, żeby było tanio, nie ma co porównywać zjedzonego obiadu na stołówce a na weselu

Pozdrawiam i czekam na opinie o sukniach :-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-11-11, 15:44   Re: Kamerzysta i sala

Bartek1 napisał/a:
Witam,
Jestem tu nowy i chciałbym uzyskać opinie o kamerzyście z Mokrska z Rstudiowideo oraz o sali Grażka w Złoczewie?
Pozdrawiam

sala podobno "fajna i są pokoje dla gości weselnych i dla Pary Młodej". więcej nie wiem, bo to ze słyszenia jeno.

W sieci jest jedna opinia, z google, rzetelna i prawdziwa. są też przecież strona internetowa, zdjęcia, wszystko cudne i urocze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ewela 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 1
Skąd: Wieluń
  Wysłany: 2014-11-23, 23:15   zespół

Witam.
Czy ktoś sie bawil na weselu na którym grał zespól RAMZES z Dalachowa? prosze o opinie.
A moze macie jakis zespól godny polecenia, Teraz My, Amadeos, Akces, Maxim, Dream juz sa zajeci.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-23, 23:49   

Bawiłem się na Studniówce przy zespole Ramzes. Mnie się tam podobało, ale było to już dawno, więc nie wiem, jak wygląda ich obecna forma.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW