R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
magda_21_21 
Przejeżdżał przez Wieluń
magda_21_21


Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 05 Maj 2009
Posty: 66
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-05-21, 21:50   

Namiary na Waldka można otrzymać w radio ... warto tam zapytać. Powodzenia :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
krakowianka 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: kraków
Wysłany: 2009-05-27, 12:51   

a ma ktoś z Was moze jakas plytke z wesela ktore prowadzil Waldek Kowalski z radia zw?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
a_waw 
Słyszał o Wieluniu
asia


Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: wrocław/praszka
Wysłany: 2009-06-07, 22:08   

Witam
Chciałabym podzielić sie z szanownymi Forumowiczami moimi doświadczeniami z HOTELEM "Jurajska Perła" z Pątnowa i przestrzeć ze tak sama sytuacja moze spotkac każdego kto przy organizowaniu wesela bedzie chciał zarezewowac ten hotel dla swoich gości. Więc krótko -zarezewowałam hotel dla swoich gości -wesele mam 13.06 za ok tydzien, a w piątek o godzinie 16stej dostałam telefon z Verony, że cytuję " w związku z zawartą, umową z Veroną -młodzi którzy organizują u nich wesele mają wyłączność na hotel w Pątnowie i niestety rezerują cały hotel w związku z tym Przepraszamy Panią, ale Pani rezerwacja zostaje anulowana!!! Byłam w szoku.To jest niepoważne !!! Mało tego nie proponują nic w zamian, nie ponosza odpowiedzielanośći ........ a TY zostajesz bez noclegu dla gości -TYDZIEN przed weselem..... GRATULUJĘ "Profesjonalizmu" w tym HOTELU

Na telefoniczny wniosek menagera Jurajskiej Perły chcę uzupełnić swoje informacje: otóż ok 10 dni przed terminem zadzwoniono do mnie z informacją, że możliwe jest, iż ze względu na inne wesele może zaistnieć sytuacja, iż moja rezerwacja będzie nieaktualna. Na razie "może". Na tydzień przed weselem poinformowano mnie już ostatecznie, że rezerwacja jest nieaktualna.
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2009-08-17, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-07, 22:19   

Zachowania nie komentuję.

Proponuję szukać noclegu w innych miejscach, np w Borynie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2009-06-07, 23:41   

I co zadnych papierow nie masz na tej pokoje? Jesli bylo jak piszesz to sie do gazety nadaje ;)
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mka 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 47
Skąd: Wielun
Wysłany: 2009-06-09, 14:02   

Hm wiec wyglada to tak że w jurarskiej perle nie można dokonać żadnej rezerwacji w weekendy bo zawsze moze wypaść jakies wesele. Wpłaciłaś jakąś zaliczkę?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-06-09, 14:28   

Zastanawiam sie, co ma Verona do Jurajskiej Perly? Przeciez to nie z nimi sie umawialas, tyko z Jurajska P. Zadzwon, moze ktos sobie robi zarty :P Swoja droga, mysle, ze nalezy pamietac o czasach w ktorych zyjemy, teraz slowo jest nic nie warte. Wazny jest dokument. Jesli masz takowy odnosnie rezerwacji i zostala ona anulowana z powodow o ktorych piszesz, mozesz zglosic pozew do sadu przeciwko Jurajskiej Perle. Jesli go nie masz, to mozesz miec problem.. gdy wlasciciele Jurajskiej Perly dowiedza sie o informacji, ktora tutaj zamiescilas. Zastanow sie nad tym.
Pozdrawiam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-09, 14:35   

hiszpan napisał/a:
Zastanawiam sie, co ma Verona do Jurajskiej Perly?

Już odpowiadam: ten sam właściciel.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2009-06-09, 14:47   

Dzieki Ferbik. Mimo tego, to Jurajska Perla powinna byc zobowiazana do poinformowania o anulowaniu rezerwacji.. :wink:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
a_waw 
Słyszał o Wieluniu
asia


Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: wrocław/praszka
Wysłany: 2009-06-09, 19:27   

hej hej
Przy rezerwacji nie podpisuje sie zadnych dokumentów...niestety, ale na szczęscie ja rezerwowałam tylko pokój jednak zastanawia mnie fakt ,ze ok 3tygodnie przed weselem próbowałam zarezerwowac jeszcze pokoje i obsługa twierdziła,ze nie ma juz na ten termin zadnych wolnych miejsc!!! Domyślam sie ze wszyscy którzy zarezerwowali sobie pokoje w tym terminie zostali -"anulowani" poniewaz Panstwo Młodzi chcieli cały hotel. W kazdy razie takich rzeczy sie nie robi, a jak juz to przy rezerwacji powinni o takim fakcie informawać, bo powiem szczerze samo przepraszam w tym momencie nic nie znaczy- poczułam sie oszukana, a w pierwszym momencie myslałam ze sobie ktoś żartuje. Chciałam Was uprzedzić ponieważ moje konsekwencje są małe -ale jesli ktoś rezerwowałby cały hotel....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-06-16, 14:46   

krakowianka napisał/a:
a ma ktoś z Was moze jakas plytke z wesela ktore prowadzil Waldek Kowalski z radia zw?
Widziałam wesele,na którym grał Waldek i mogę sie z Tobą podzielić refleksjami: nie podoba mi sie,że każda ale to każda piosenke śpiewa razem z podkładema jest Dj-em a nie śpiewa w zespole a poza tym robi fajne show i jest zabawny.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
a_waw 
Słyszał o Wieluniu
asia


Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: wrocław/praszka
Wysłany: 2009-06-18, 17:29   

Witam
W sobote 13.06.2009 miałam własne WESELE- i chciałabym podzielić sie z Wami moją opinią na temat "ZŁOTEJ KACZKI" http://www.rudniki.pl/cms...=&id_men_szuk=0 z Jaworzna lub jak kto woli z Mirowszczyzny ( 13 km od PRASZKI). Więc powiem tak -NIE MA sie do czego doczepić. Jedzenie smaczne, dużo, ciepłe i wypasione. Obsługa ( głownie Panie kelnerki-fantastyczne, wiedzą co do nich należy, o nic nie trzeba sie prosić, sprawnie i z gracją obsługują gości ). Jestem pod wrażaniem całej organizacji -nad wszystkim czuwa Pan Piotr-kucharz ( do późnych godzinn nad ranem jest w lokalu). Powiem tak -płaciłam od osoby 160zł ( razem z poprawinami), do tego mogłam zarezerwowac hotel na wyłączność za 1600zł -jest tam 10 pokoi (8- czteroosobowych i 2-dwuosobowe, ale właściciel pozwala jesli jest konieczność dołozyc własne materace ( hotel -od piątku popołudniu do poniedziałku ok 11.00- gdyby goście chcieli przyjechac wczesniej i wyjechac dopiero w poniedziałek). W cenie nie miałam napoji, alkoholu i ciasta. Napoje przyjechały z Hurtowni z Rudnik-pełne skrzynki spokojnie mogłam zwrócić ( wiedza ile potrzeba na dana liczbe osób), ciasto+tort z Piekarni z Praszki tez dostarczone na miejsce, owoce płatne osobno ale moze je zamówić Pan Piotr i nie trzeba sie o nie martwić. Rozliczałam sie w poniedziałek! Jedzenie odbiera sie zgodnie z wczesniejszą umową z Panem Piotrem. Na wódke i napoje jest specjalne miejsce-obsługa nie ma do niego dostepu. CHCE ZAPRZECZYĆ WSZELKIM PLOTKOM-ze jedzenie jest niesmaczne i mało-BZDURA. Zespół który nam grał to EFFEKT z Praszki -fajnie bawi, nie robi dużych przerw, gra to co kto lubi , mozna uzgodnic z nimi piosenki-fajnie znaja sie na tym-co widac i słychac !
Tyle o Złotej Kaczce -POLECAM. Jeśli ktoś chce o coś zapytac -chętnie odpowiem

scalone z następnego posta:
Teraz moja opinia na temt ORGANISTY z Praszki z kościoła w Rynku- poprostu gośc bez klasy. Umówiłam sie na długo przed weselem na kwote 150 zł za granie na ślubie + skrzypce. A on po chamsku dzwoni w Piatek przed weselem o godz 21.00 i oznajmia ze cena sie zmieniła i teraz to on chce 300zł bo inaczej moze nie zagrać. Chciałabym uczulic Was na takie numery bo podobno bratu mojego męża ok 5-6lat temu tez taki numer wykrecił. UWazajcie bo gośc jest niepoważny. Ocene tego faktu zostawiam Wam


i z następnego:


Opowiedam Hiszpanowi
Poradziłam sobie z tym. To czy mam mozliwości dochodzenia roszczeń inna drogą nie zmienia faktu, że gdyby nie moja zapobiegliwość i zabezpieczenie sie przed podobnymi wypadkami-zostałabym na przysłowiowym lodzie

Proszę używać opcji edytuj a nie klepać trzy posty pod rząd!
Ferbik
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2009-06-18, 17:49, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
beret 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-07-05, 16:09   

Słyszał ktoś może zespół AVANTI z Sieradza w akcji? Pytam bo są kandydatami do gry na naszym weselu. Byliśmy już u nich na spotkaniu, obejrzeliśmy płytkę z wesela- podobało nam się jednak chcielibyśmy usłyszeć też opinie od kogoś kto słyszał ich na żywo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Basia88 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 11 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-07-11, 14:21   

Witam. Szukam w Wieluniu Sali na zorganizowanie wesela dla około 40 osób z możliwością zapewnienia noclegu. Miałam okazję zobaczyć Zajazd Boryna i logistycznie na razie wszystko mi odpowiada. Czy ktoś może organizował własne wesele lub uczestniczył w weselu w Borynie? Jakie macie doświadczenie związane z organizowanymi przez nich przyjęciami weselnymi? Pytam szczególnie o jedzenie ( jakość oraz ilość) oraz o obsługę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MATRIX
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-11, 15:31   

Zajazd Boryna wesela robi na wysokim poziomie, mowa tutaj o obsłudze jak i jedzonku co do lokalu jedni wolą wnętrze nowoczesne inni z duszą i klimatem.
Jeśli chodzi o taką liczbe osób to myśle że Boryna jest idealnym lokalem w dodatku ma piękne otoczenie.
Osobiście byłem tam na trzech weselach i na wszystkich było super :)
Polecam !
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW