R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
waldex 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 1003
Postawił 6 piw(a)
Skąd: EWI
Wysłany: 2009-09-07, 22:29   

beret napisał/a:
Poszukuję kontaktu na firmę zajmującą się dekoracją sal weselnych. Firma nazywa się "Bajka" i jest gdzieś z okolic Białej, ale nie wiem dokładnie skąd i nie mam nr. Jeśli ktos ma namiar to pilnie potrzebuję.

Bajka, z Łyskornii, okolice Białej.
0-607-471-724
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
beret 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-09-08, 20:47   

Dokładnie chodziło mi o ta firmę -dzieki:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
*paulina* 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 6
Skąd: z daleka
Wysłany: 2009-09-28, 15:18   

HEJ!!!

Macie może jakieś informacje na temat zespołu IMPULS z Wielunia?? :) Chodzi mi głownie o to jak grają i czy potrafią bawić gości... :?: :?: :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
psk 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Praszka
Wysłany: 2009-10-02, 12:48   

Istnieje również zespół IMPULS w Praszce, czy ktoś ma informacje na ich temat?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mik 
Przejeżdżał przez Wieluń
mik


Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 76
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-03, 12:33   

przejrzyj dokładnie wcześniejsze posty, ponieważ podawałam namiary na zespół IMPULS z Praszki. Naprawdę świetnie grają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
psk 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Praszka
Wysłany: 2009-10-05, 11:38   

namiary mam, tylko bardziej chodzi mi jak oni garają, czy mają długie przerwy, repertuar, czy są elastyczni itd
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
witoldo235 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 55
Skąd: Dalachów
Wysłany: 2009-10-05, 15:24   

dołacze sie do tematu:)
potrzebuje namiary na zespół,,HAZARD'' z Kamionu lub okolice:) byłem na weselu gdzi przygrywali i świetna kapela:)) za pomoc dziękuje
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mik 
Przejeżdżał przez Wieluń
mik


Pomogła: 3 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 18 Sie 2009
Posty: 76
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-05, 16:23   

psk napisał/a:
namiary mam, tylko bardziej chodzi mi jak oni garają, czy mają długie przerwy, repertuar, czy są elastyczni itd



zespół IMPULS z Praszki grał u mnie na weselu, osobiście jestem bardzo zadowolona. Wszystko grają na żywo, repertuar mają naprawdę ciekawy - warto zaznaczyć, że przez dwa dni nie powtórzył się żaden utwór. Jeśli chodzi o terminy to ja zamawiałam ich gdzieś 1,5 roku przed weselem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
psk 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Praszka
Wysłany: 2009-10-05, 19:38   

z innych źródłeł słyszałam również, że robią za długie przerwy ( choć to chyba zmora każdego zespołu)czy to prawdA?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
myszka123 
Słyszał o Wieluniu
myszka123


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-09, 17:26   

Witam
SZukam zespołu na wesele i chciałabym zapytać co sadzicie o zespole VENUS z Dzietrzkowic i Zespole MAXIM ze Skomlina. Zarówno z jednym jak i z drugim bawiłam się świetnie na weselu ale to było dość dawno (około 1,5 roku temu) i wiele mogło się zmienić od tego czasu. Bardzo proszę o wypowiedź, a jeśli ktos ma jeszcze jakiś inny zespół z tych okolic, który można polecić to również czekam na odpowiedź.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zanetamarcin 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Praszka
Wysłany: 2009-10-09, 21:38   

Pomocy.

Może słyszeliście coś o Centrum Przyjęć Okolicznościowych czy warto robić tam wesele? Jakie maja jedzenie i w ogóle coś może o właścicielach?

Dzieki wielkie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
psk 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Praszka
Wysłany: 2009-10-09, 21:42   

Osobiście bawiłam się przy Maximie, bardzo fajnie, wesoło, bardzo pozytywnie, choć brakowało mi instrumentów troche.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
marta85 
Słyszał o Wieluniu
marta85


Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-13, 13:14   

myszka123 napisał/a:
Witam
SZukam zespołu na wesele i chciałabym zapytać co sadzicie o zespole VENUS z Dzietrzkowic i Zespole MAXIM ze Skomlina. Zarówno z jednym jak i z drugim bawiłam się świetnie na weselu ale to było dość dawno (około 1,5 roku temu) i wiele mogło się zmienić od tego czasu. Bardzo proszę o wypowiedź, a jeśli ktos ma jeszcze jakiś inny zespół z tych okolic, który można polecić to również czekam na odpowiedź.


Witam,
na weselu z Maximami byłam chyba 3 razy i jeśli mogłabym jakiś zespół gorąco polecić to tylko ten! Za każdym razem mnie zaskakują! Świetnie bawią i wprowadzają rewelacyjną atmosferę na weselu. Widać, ze kochają to co robią i świetnie się przy tym bawią! Na prawdę zespół pierwsza klasa! (U mnie też grają na weselu w przyszłym roku :lol: ) A co do zespołu Venus to też polecam, pięknie spiewają i fajnie bawią.
Także popieram wybór :)
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
myszka123 
Słyszał o Wieluniu
myszka123


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-13, 16:51   

Ciesze sie bardzo z takiej opini:) a czy mogłabym prosic jeszcze o numer telefonu do zespołu Maxim? do zespołu Venus zreszta też:) A co z tymi instrumentami w Maxim? No i czy ten zespół gra też jakieś starsze utwory? Na moim weselu będzie dużo ciotek po 50-tce więc pytam:) równiez pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)
Beata:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
psk 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 02 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Praszka
Wysłany: 2009-10-13, 18:26   

grają wszystko, dla starszych i młodszych :) brakuje mi np. skrzypiec, saksofonu lub perkusji, z tego co pamiętam mają keybord, gitarę i akordeony
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW