R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
marta85 
Słyszał o Wieluniu
marta85


Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-13, 23:08   

Zgadzam się. Grają wszystko, dopasowują się do gości. A repertuar moim zdaniem mają na prawdę obszerny :) Nie ma więc obawy. A co do instrumentów to jest saksofon z tego co pamiętam... Z resztą dla mnie to nie ma znaczenia co maja a czego nie. Cała reszta jest rewelacyjna i to mi wystarczy :lol: Bo atmosfera na weselu z nimi jest naprawdę świetna! Tel do nich to: 662 218 729 i pan wodzirej nazywa się Rafał Wyrębak (tylko radzę się pośpieszyć bo ja w ostatniej chwili złapałam termin na swoje wesele, choć nie wiem na kiedy Pani planuje swoje :) ) a do Venus 697 025 275 do pana Piotra Małysa, miałam jeszcze do p.Leszka ale nie wiem teraz gdzie jest :) Ale mogę napisać jeszcze jeśli znajdę.
Więc do napisania :) Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
myszka123 
Słyszał o Wieluniu
myszka123


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-16, 17:04   

Dzwoniłam do zespołu Maxim ale niestety na sierpień 2011 maja już wszystko zajęte:( do zespołu Venus niestety nie mogę się dodzwonić będe jeszcze jutro próbować, ale jesli ktos ma ten numer do pana Leszka to bardzo bym prosiła o podanie. a jakie jeszcze zespoły mogliby mi Państwo polecić? Wesele mam w Dzietrzkowicach i szukam zespołu z tych okolic. Proszę o pomoc i czekam na wiadomość. Pozdrawiam:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-10-16, 17:52   

Ostatnio byłam na weselu, na którym grał zespół Blue Boys 3 panów: gitara+ wokal, keyboard+ wokal, saksofon , babeczka wokal.
Lider Sławek nr: 607 688 204. Repertuar naprawdę bogaty, różnorodny. 8)
Impreza w Masłowicach CPO, spory "-" za ślizgi parkiet.

Wcześniej byłam na weselu, gdzie nie było zespołu, był d.j + wodzirej. Zależy jaki przedział wiekowy gości, choć przy d.j. osoby starsze też się bawiły. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
myszka123 
Słyszał o Wieluniu
myszka123


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-17, 09:16   

A mogłabyś mi napisać skąd jest ten zespół? niestety dj odpada. Lubię jak śpiewają na żywo. Może mogłabyś mi polecic jeszcze kogos? byłabym wdzięczna. czekam na odpowiedż. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-10-17, 18:59   

Niestety nie wiem skąd jest zespół. Ale przedzwoń, myślę, że udzielą takich informacji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Łukasz Lipieta 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: Dzietrzkowice
Wysłany: 2009-10-18, 22:57   

myszka123, Z Dzietrzkowic polecam oczywiście też swój zespół!
www.zespolclifford.pl A numer do Piotrka z zespołu Wenus mogę Ci podać na gg, bo w telefonie mam zapisany inny numer niż podawali wyżej :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marta85 
Słyszał o Wieluniu
marta85


Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-19, 00:20   

Osobiście się bawiłam przy Clifordach we wrześniu więc mam świeże dość zdanie. Tak jak ktoś pisał wcześniej młody i mało doświadczony zespół. Moim zdaniem średnio... Poza tym zabawy robią identyczne jak Maxim, nawet prowadzą podobnie, tyle że brak im takiego wigoru i zapału, no i przede wszystkim doświadczenia jak u Maxim. Może chcą się do nich upodobnić, ale w rzeczywistości dużo im brakuje. Ale to tylko moje zdanie. A nr do Pana Leszka z Wenusów już Ci wysłałam na prywatny. Życzę powodzenia bo to też na prawdę b. dobry zespół! I słyszałam też od koleżanki że Impuls (jeśli dobrze pamiętam nazwę) z Praszki też fajnie gra ale niestety nr nie mam. Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
EBS 
Słyszał o Wieluniu



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Paź 2009
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-20, 02:59   

Witam,

Mam zarezerwowaną mniejszą salę w ośrodku Zacisze w Konopnicy. Ponieważ postanowiłam zorganizować mniejsze wesele w innym miejscu, chciałabym odstąpić komuś termin rezerwacji. Sala mieści około 70 osób, z tego co pamiętam. Mam także rezerwację na miejsca noclegowe. Termin 7/8 sierpnia 2010 Osoby zainteresowane proszę o wiadomość mailem (eb34178@wp.pl). Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
janosik20089 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 11
Skąd: Chobanin
Wysłany: 2009-10-21, 19:51   

Domino Wieruszów - najlepszy zespół jaki słyszałem na weselu 667 304 037
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
isa20 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: 2009-10-24, 13:07   

Miesiąc temu byłam na weselu z oprawą muzyczną zespolu Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego.
Kapela w 100% spełniła moje oczekiwania.Udane wesele w dużej mierze zależy od zespołu jaki zabawia gości.W jednym krótkim zdaniu z pełna odpowiedzialnością własnego słowa twierdzę , że Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego jest kapelą wykazującą sie profesjonalnym podejściem do sprawy, doskonałym doborem repertuaru i zawodowym wykonaniem całego spektrum muzyki.Zespół gra na żywo wychodząc na przeciw oczekiwaniom gości.
Gorąco polecam!



http://aplauz.qrix.inwestnet.com/?p=o_nas

http://www.weselezklasa.p...ia-weselne.html
_________________
Byle do przodu
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2009-10-24, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2009-10-25, 21:34   

isa20 napisał/a:
Miesiąc temu byłam na weselu z oprawą muzyczną zespolu Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego. Kapela w 100% spełniła moje oczekiwania.Udane wesele w dużej mierze zależy od zespołu jaki zabawia gości.W jednym krótkim zdaniu z pełna odpowiedzialnością własnego słowa twierdzę , że Aplauz z Aleksandrowa Łódzkiego jest kapelą wykazującą sie profesjonalnym podejściem do sprawy, doskonałym doborem repertuaru i zawodowym wykonaniem całego spektrum muzyki.Zespół gra na żywo wychodząc na przeciw oczekiwaniom gości.
Gorąco polecam!


Może by tak usunąć ten post? Na odległość pachnie reklamą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2009-10-25, 22:43   

majk-el napisał/a:
Może by tak usunąć ten post? Na odległość pachnie reklamą.

Moderator do dzieła.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
isa20 
Słyszał o Wieluniu



Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: 2009-10-26, 06:42   

No tak, wyrazając opinie o tym co mi się podoba ktoś zarzuca mi reklamę.Aby sprawa była jasna - nie jestem członkinią tego zespołu.
Jedynie chciałam podzielić sie własna refleksją, ale jeśli w jakiś tam sposób moje słowa pomagają zespołowi Aplauz z Aleksandrowa, to bardzo mnie to cieszy, gdyż kapela ta moim zdaniem dzieki temu co robi zasługuje na to aby ją jakoś tam promować.
Pozdrawiam
_________________
Byle do przodu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
majk-el 
Wieluniaczek
garnki lepi



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1805
Skąd: okalew/wrocław
Wysłany: 2009-10-26, 09:05   

isa20 napisał/a:
No tak, wyrazając opinie o tym co mi się podoba ktoś zarzuca mi reklamę.Aby sprawa była jasna - nie jestem członkinią tego zespołu.
Jedynie chciałam podzielić sie własna refleksją, ale jeśli w jakiś tam sposób moje słowa pomagają zespołowi Aplauz z Aleksandrowa, to bardzo mnie to cieszy, gdyż kapela ta moim zdaniem dzieki temu co robi zasługuje na to aby ją jakoś tam promować.
Pozdrawiam


Kopiuj - wklej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
beret 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 9
Skąd: wieluń
Wysłany: 2009-10-28, 23:49   

Tym bardziej, że Pani dzieli się swoimi przeżyciami na innych forach weselnych:
http://forum.wesele-lodz....8b7d78afa1955b2
przypadek? :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW