R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
bob_mistrz 
WIELUNIAK
Skowyrny



Pomógł: 22 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 2051
Piwa: 9/14
Skąd: Chotów
Wysłany: 2010-03-21, 13:52   

maciek_szym2008, dobre jedzenie, ok obsługa, ale jak dla mnie szału nie ma...
_________________
www.alkwielun.ligspace.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Alutek 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-22, 13:55   

Zgadzam się z poprzednikiem co do sali w Rudzie, jedzonko było dobre, panie z obsługi się uwijały jak należy ale jakoś nie rzuciło mnie to na kolana.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
leinad841 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 28
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-22, 18:05   

W tamtym roku miałem wesele właśnie na tej sali i powiem, że sala jest ok, do jedzenia również nie miałem zastrzeżeń, choć trochę sie różniło od zamówionego wcześniej i ustalonego bez poinformowania przez panie właścicielki, obsługa dla mnie dobra, choć powiem ze byłem panem młodym i nic mi nie brakowało, ale różne zdania były gości o tym. Wiadomo każdemu sie nie dogodzi, ale sam widziałem. Panie kelnerki wiedzą gdzie chodzić i jak obsługiwać. Ale największy problem jest w samych paniach, które są właścicielkami cena ciągle sie zmieniała i dużo innych rzeczy takich jak informacja, że w dzień wcześniej jest inna impreza i zespół nie mógł sie zamontować, ale i takie cos ze na dolnej sali odbędzie sie inna impreza a o tym sie dowiedzieliśmy się w dniu wesela. A myślę ze o takich informacjach powinno być z góry ustalone. Panie właścicielki nie widziały żadnych problemów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sssmok 
Słyszał o Wieluniu
Sssmok


Wiek: 38
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-22, 19:52   

Witam wszystkich. Moje wesele zbliża się małymi krokami i bardzo chciałbym zdobyć pewne informacje, które są dla mnie i mojej narzeczonej bardzo ważne. Mam nadzieję, że mi pomożecie :)

1 :arrow: Ile mogą orientacyjnie kosztować usługi firmy NOWAKFILM? Chodzi mi o kamerzystę i zespół.
2 :arrow: Szukałem strony internetowej zespołu BOLERO, ale niestety z marnym skutkiem. Czy ten zespół posiada własną stronę? Jeśli tak, będę wdzięczny za link prowadzący do niej.
_________________
...:::M&S:::...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-22, 20:02   

Sssmok napisał/a:

1 :arrow: Ile mogą orientacyjnie kosztować usługi firmy NOWAKFILM? Chodzi mi o kamerzystę i zespół.

Podejrzewam, że sam się do Ciebie odezwie po przeczytaniu tego pytania :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
monique 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Wrocław/Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 22:44   

Witam wszystkich,
tak czytając to forum szukałam jakichkolwiek infomacji o "Zielonej Werandzie" z Widoradza, niestety nic konkretnego nie ma :sad:
Dlatego zwracam się do Was z prośbą, być może ktoś był tam na weselu i może cokolwiek powiedzieć o tym lokalu, przede wszystkim odnośnie obsługi i jedzenia. Planuję tam zorganizować swoje wesele, ale niestety nic nie mam żadnych wiadomości o tym lokalu i nic o nim nie slyszałam. Jedynie mogę się wypowiedzieć na temat jego wyglądu i aranżacji wnętrza, które jak dla mnie jest strzałem w dziesiątkę :grin:
Będę strasznie wdzięczna za info :lol:
Tak na marginesie - co do Werony, niestety nie polecam, byłam ostatnio na 2 imprezach na którym był catering z Werony i muszę przyznać że jedzenie takie sobie, co gorsza, prawie wszyscy goście się rozchorowali na drugi dzień. Rozumiem jakby to była 1 osoba, której mogło coś zaszkodzić, ale nie ponad 40 osobom. A poza tym jedzenie na drugi dzień nie wyglądało najlepiej, wyglądało jakby było dawno przeterminowane, więc szczerze powiem NIE POLECAM!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-26, 22:49   

monique napisał/a:
byłam ostatnio na 2 imprezach na którym był catering z Werony i muszę przyznać że jedzenie takie sobie, co gorsza, prawie wszyscy goście się rozchorowali na drugi dzień. Rozumiem jakby to była 1 osoba, której mogło coś zaszkodzić, ale nie ponad 40 osobom.

Ja też zawsze na drugi dzień po sporym wlaniu w siebie procentów i nieprawidłowym zachowaniu organizmu tłumaczę się żonie, że to pewnie wina tej sałatki - była przeterminowana :D

Co do Werandy, słyszałem, że obsługa na bardzo wysokim poziomie. Ale więcej powiedzieć nie mogę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Alutek 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-27, 12:31   

Tak to już jest z alkoholem, raz zaszkodzi a innym razem pomoże. Co do zatrucia to właśnie rok temu byłam na stypie w Borynie i po przyjęciu rozchorowali się wszyscy Ci, którzy nie pili alkoholu. Zatrucie powaliło abstynentów na całej linii.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
monique 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Wrocław/Wieluń
Wysłany: 2010-03-27, 15:28   

Nie wiem czemu wszyscy myślicie, że akurat wszyscy po tej imprezie się rozchorowali przez alkohol :P
Muszę powiedzieć, że na tych imprezach nie było ani grama alkoholu, więc raczej po nim się nikt nie rozchorował tylko po cateringu.
Kiedyś jedzonko z Werony było bardzo dobre, w tej chwili nie polecam tego lokalu.
No i nic nie wiecie o tej "zielonej werandzie"?? :cry:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sssmok 
Słyszał o Wieluniu
Sssmok


Wiek: 38
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-27, 16:16   

W Zielonej Werandzie jest drogo, dlatego zmieniliśmy lokal na inny.
_________________
...:::M&S:::...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-27, 16:44   

Alutek napisał/a:
Co do zatrucia to właśnie rok temu byłam na stypie w Borynie i po przyjęciu rozchorowali się wszyscy Ci, którzy nie pili alkoholu. Zatrucie powaliło abstynentów na całej linii.


Nie wnikamy skąd organizator imprezy w tym przypadku stypy miał alkohol. W Borynie zawsze alkohol jest wstawiany przez osobę organizującą imprezę która ma wolną rękę, nie chcemy mieć tego typu problemów a wiadomo że dziś w hurtowniach z trunkami jest różnie.
Osobiście zachęcam wszystkich do organizowania imprez w Zajeździe Boryna
wkrótce przykładowe menu na stronie Boryny www.zajazd-boryna.pl
zapraszam!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Izabela 
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2005
Posty: 403
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-28, 15:59   

Alutek napisał/a:
Wysłany: Wczoraj 12:31     
Tak to już jest z alkoholem, raz zaszkodzi a innym razem pomoże. Co do zatrucia to właśnie rok temu byłam na stypie w Borynie i po przyjęciu rozchorowali się wszyscy Ci, którzy nie pili alkoholu. Zatrucie powaliło abstynentów na całej linii.
Bardzo dziwna sytuacja ponieważ pracuje już tyrzy lata w Borynie i jeszcze nie obsługiwałam stypy na,której był alkohol.
A nawiasem osobiście sama organizowałam dwie imprezy w Borynie i nikt nigdy nie narzekał na jedzenie.
_________________
"Być gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-28, 16:04   

Pewnie rozchodzi się o tą Borynę ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
olimpia-w1 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Mar 2010
Posty: 4
Skąd: wieluń
Wysłany: 2010-03-28, 21:53   

Witam mam pytanie planuję zorganizować wesele w Zajeździe Boryna na około 80 osób.Proszę o opinie na temat tego lokalu ,menu i organizacji.Z góry dziękuje.
_________________
olimpia-w1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2010-03-28, 23:43   

olimpia-w1 napisał/a:
Witam mam pytanie planuję zorganizować wesele w Zajeździe Boryna na około 80 osób.Proszę o opinie na temat tego lokalu ,menu i organizacji.Z góry dziękuje.


Zawsze można się umówić i podjechać sobie w dniu wesela żeby zobaczyć jak to wygląda w realu. Co do kuchni proponuję zjeść coś z karty, gwarantuje że niczym nie odbiega jedzenie na weselu. Przykładowe menu będą dostępne jeszcze w tym tygodniu na naszej stronie www. a można zawsze podjechać i otrzymać je osobiście.
Wychwalać nie będę bo nie było by to obiektywne zdanie ale jestem przekonany że warto :) Pozdrawiam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW