Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Wesela: sale, zespoly
Author Message
MAR-COM
Wieluniaczek


Posted:    Wesela: sale, zespoły [ !!! ]

Witam

Prosze o informacje na temat kapel muzycznych na wesele
 
 
Jaro
Administrator
wielun.biz



Posted:     [ !!! ]

Ja polecam zespół 'Amadeos'.
Byłem na dwóch weselach, gdzie grali i śpiewali i powiem szczerze, że wszyscy goście jednogłośnie powiedzieli, że są bardzo dobrzy w tym co robią.
Kontakt szczegółowy w sklepie muzycznym na ul. Kopernika.
 
 
hasta
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

Moja koleżanka z klasy śpiewa w zespole weselnym. Jeśli chcesz mogę dowiedzieć się więcej i podać namiary.
 
 
Mrówek
Moderator



Posted:     [ !!! ]

Ja polecam zespół IMPULS. Tabliczka z numerem telefonu jest w rudzie na trasie jak sie jedzie do Wierzchlasa. Jest dosyc duża - niebieska:)

Albo zespol "six-style" z Wieruszowa (http://www.jusound.pl/sixstyle.php)
 
 
MAR-COM
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

[quote="hasta"]Moja koleżanka z klasy śpiewa w zespole weselnym[/quote]

w jakim i poproszę o namiary kontaktowe :)
 
 
hasta
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

ok podam Ci jak tylko koleżanka pojawi się na gg :) w każdym razie polecam bardzo, bo znając jej temperamet wiem że nie bedzie przynudzac :P
 
 
akirus
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

a ja bawiłam sie na 4 imprezach (studniówki, wesela - także moje) przy zespole "Dream" i nie powiem złego słowa, są super i potrafią bawić gości
o ile pamiętam to koleśmieszka na Berlinku w Wieluniu
 
 
majk-el
Wieluniaczek
garnki lepi



Posted:     [ !!! ]

[quote="akirus"]a ja bawiłam sie na 4 imprezach (studniówki, wesela - także moje) przy zespole "Dream" i nie powiem złego słowa, są super i potrafią bawić gości
o ile pamiętam to koleśmieszka na Berlinku w Wieluniu[/quote]

jeżeli to ta sama kapela to "Dream" często grywał na zabawach w okolicy (kilka lat temu). Nie wiem jak wypadają na weselach ale lubiłem do remizy chodzić kiedy oni grali.
 
 
red
Moderator



Posted:     [ !!! ]

Z rejonu wieluńskiego polecam:

DREAM - Robert Wcisło, tel. domowy 843 26 10 - z tego co wiem to dość rozchwytywany

FLOWERS - Andrzej Kokociński, tel. 503 197 227 - jak wyżej ale naprawde polecam

DOX - p. Panek, tel. 605 27 96 69 - ten zespół znam tylko ze słyszenia; podobno dobry - cos więcej może napisze mario's

I tak spoza Wielunia - AD'LIBITUM (Bełchatów) - Arkadiusz Wieczorek, tel. domowy 44/6338034, praca 44/6334515. Grał u mnie na studniówce ładnych kilka lat temu i był naprawde dobry ale też i nie należał do najtańszych.
 
 
Mrówek
Moderator



Posted:     [ !!! ]

Znany Zespół "SZWAGRY" z Wierzchlasa ( ul. Częstochowska) Informacja na miejscu ( tam gdzie jest tabliczka z ich nazwą)
 
 
karcia
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

[quote="Marek92"]Znany Zespół "SZWAGRY" z Wierzchlasa ( ul. Częstochowska)[/quote]
Polecam ten zespół. Bardzo fajnie grają, robią dużo zabawnych i ciekawych konkursów. Miałam kilka razy okazję przekonać się jacy są, a całkiem niedawno oglądałam wesele, na którym grali i powiem szczerze, że nic sie nie zmienili. Wciąż są znakomici w tym co robią. :wink: Wiedzą jak zabawić gości i zachęcić ich do wstawania z kszeseł( głównie przez konkursy ).
Jest jeszcze jeden zespół, o którym nikt wcześniej nie wspomniał - Tranzyt. Grają na takich imprezach nie od dziś i mają bardzo fajny repertuar. Podoba mi się także ilość fajnych konkurencji. Właśnie na weselu, gdzie był ten zespół 1wszy raz usłyszałam "Sąsiadkę" i "Białą Mewę" :D . Dużo polskiej muzyki rozrywkowej bez przynudzania. :) Tranzyt to zespół z Turowa, jego właściciele mają też studio nagraniowe "Tęcza". Może ktoś po tym skojarzy. 8)
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

Niezbyt miło wspominam wesele właśnie z "ekipą grającą" Tranzyt z Turowa. Troche przynudzali, nie powiem już o pani która kamerowała wesele (to chyba właśnie na Tęcza). Ma-sa-kra ;]
Ale to tylko moje spostrzeżenia, niektórym się może podobać :)
 
 
Lesiu
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

Polecam zespół VADIS z Praszki, :) byłem na 2-3 weselach z ich udziałem i naprawde rewelacja, namiary Ci podam, jak znajdę ich płytke demo, którą od nich dostałem :D
 
 
glizda
Moderator
diablica



Posted:     [ !!! ]

[quote="Lesiu"]Polecam zespół VADIS z Praszki, [/quote]

Ja też go polecam!! Grali na weselu na którym byłam i podobało mi sie :smile:
 
 
akirus
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

też miałam tą wątpliwą przyjemność bawić się przy "kapeli" z Turowa
kompletna porazka
grać nie umieją spiewać też lichutko a pani kamerzystka nie nagrywała nic co było zdaniem gości weselnych ciekawe -
przy wykupywaniu bucików kazała się pospieszyć bo bzdetów to ona kręcić nie będzie

hhhmmmm profesjonalne
 
 
karcia
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Posted:     [ !!! ]

Nie rozumiem Was szczerze. Nie rozumiem, bo ja znam inną stronę tego zespołu. :wink: Ale skoro przynudzali to podajcie konkrety, w jaki sposób? :wink: Chciałabym to po prostu wiedzieć na przyszłość. A studio nagraniowe przyznam szczerze też lubię. Podoba mi się dobór piosenek do sytuacji przed samym ślubem, czyli w domu pani młodej itp. Plener zresztą też potrafią fajnie zrobić. Wiem, bo widziałam nie raz. :) Ale każdy ma swoje zdanie w końcu.
 
 
Silvo
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Posted:     [ !!! ]

Podam takie jakie znam, sam musze coś wybrać dla siebie :D

Ramzes z Dalachowa 034 359 38 88
Szwagry z Wierzchlasa 886 62 09
Akort z Dalachowa 034 359 36 59
Delekt z Mierzyc 842 27 43
Dwa + 2 z Praszki 0 605 081 909
Kaprys z Praszki 886 65 23

Nie wiem jak grają i w jakiej cenie, mam tylko namiary. Podzwonić zawsze można. Sam poczytam wasze zdania na temat kapel... może w końcu coś znajdę :D
 
 
MAR-COM
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

Dziekuje bardzo za informacje :grin:
 
 
Marta
WIELUNIAK



Posted:     [ !!! ]

[quote="karcia"]Ale skoro przynudzali to podajcie konkrety, w jaki sposób?[/quote]

Ale ja ci się tłumaczyć nie będę :P Nie podobało mi się i tyle. Takie moje zdanie, ty możesz mieć inne.
A kamerzystka to też inna sprawa - są konkursy a ona kameruje ludzi przy stolikach, heh profesjonalne. :twisted:
 
 
Jaro
Administrator
wielun.biz



Posted:     [ !!! ]

[quote="MAR-COM"]Dziekuje bardzo za informacje[/quote]


A teraz każdemu MAR-COM da po punkciku w podzięce za informacje :)
 
 
Lesiu
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

[b]MAR-COM[/b], i jeszcze dla Ciebie namiar na VADIS :D

[b]tel. 034 3590736 lub 0602488847[/b]
 
 
hasta
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Posted:     [ !!! ]

Zespół BOLERO. Numer kontaktowy 604389867.
 
 
MAR-COM
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

[quote="Jaro"]A teraz każdemu MAR-COM da po punkciku w podzięce za informacje [/quote]

dokładanie tak jak mówisz
 
 
MAR-COM
Wieluniaczek


Posted:     [ !!! ]

To ja dodam od siebie

INTRO z Wielunia - 601 149 661
 
 
karotomka
Słyszał o Wieluniu


Posted:    sala KAMION- prosze pomozcie! [ !!! ]

witam Was wszystkich,
pisze po raz pierwszy na forum, mieszkam w Lodzi,ale planuje zorganizowac przyjecie weselne w okolicach Wielunia (moja parafia w Rudnikach), stad moje pytanie:
chcialam sie podpytac o sale bankietowa w Osrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym KAMION kolo Wielunia (Wierzchlas,woj. lodzkie), czy ktos z Was mial badz planuje tam swoja uroczystosc weselna (interesuja mnie opinie na temat wygadu sali, dekoracji, oblsugi, jedzenia, kwestii noclegu), owszem, sale widzialam osobiscie ale bede wdzieczna za wszelkie sugestie, sprawdzone wskazowki...?
pozdrawiam
wkarolina1@wp.pl
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group