R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wesela: sale, zespoły
Autor Wiadomość
eddiemj 
Dojeżdża PKSem
eddiemj


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 106
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-07, 07:36   

To prawdopodobnie to czego szukałem :) Dzięki i pozdrawiam!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-13, 12:19   

Jeszcze jedno pytanko - zna ktoś firmę/osobę która wypożycza oświetlenie wykorzystywane jako oświetlenie kolorem sal weselnych (ścian)?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-25, 22:27   

www.showlight.pl Tylko ze nie wypożycza a zajmuje się całościową obsługą.
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
allicja232 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 18 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Opole
Wysłany: 2015-08-26, 09:54   

Witam, mam pytanie odnośnie restauracji hotel pod ratuszem. Miał ktoś już tam wesele? Albo wie cokolwiek na ten temat? :) każda opinia bardzo by mi sie przydała.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-08-26, 12:49   

Jestem w końcu po swoim ślubie i weselu, mogę dodać coś od siebie :)

Wesele odbyło się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym KAMION Sala KAMION i z całego serca polecam każdemu ! Jedzenie PRZE-PY-SZNE ! I to nie jest tylko moje zdanie, a wszystkich gości którzy byli zachwyceni :) Wszystko znikało z talerzy w mgnieniu oka :) Obsługa na najwyższym poziomie, niczego nie brakowało, na stołach czyściutko, kelnerzy co chwilę roznosili kawę i herbatę. Bardzo dobra współpraca z zespołem.
Wspaniali właściciele sali byli bardzo pomocni i otwarci na każdą propozycję. Dużym plusem jest hotel, który znajduje się w tym samym budynku - dla osób planujących wesele z przyjezdnymi gośćmi jest to idealna opcja.


Bawiliśmy się przy zespole EXTREME BAND no i.. co ja mogę napisać więcej.. Była petarda! Wspaniali muzycy grający wspaniałą muzykę :) Proszę mi wierzyć - bez disco polo również można się bawić :) A ambitnych kawałków również nie brakowało :)


Dekoracją sali zajęła się pani Łuczak z Dzietrznik wraz z siostrą. Wszystko zrobione według moich życzeń, żadnych problemów, bardzo sympatyczne Panie otwarte na każdą propozycję. :)
Dodatkowo mieliśmy wynajęte oświetlenie ledowe do dekoracji światłem sali z firmy Dekorimi ze Zduńskiej Woli, również polecamy!


Dekoracją kościoła, auta oraz wykonaniem bukietu ślubnego zajęła się pani Kamila Świątek a każdy kto zna panią Kamilę wie że wszystko będzie dokładnie tak jak sobie klient zażyczy :) A jeśli ktoś jest niezdecydowany, pani Kamila na pewno coś podpowie tak aby było idealnie :)


Ciasta i tort był zamówiony z cukierni Krajewski - również polecamy! Wszystko pyszne :)


Na wesele mieliśmy wynajętych barmanów z firmy Cocktails World - drinki były bardzo dobre, goście chętnie korzystali usług barmanów. Jeden minus - spóźnili się na wesele. Mieli być o 13 a przyjechali o godzinie 17.30, zanim się rozłożyli była godzina prawie 19.. Tłumaczyli się awarią pojazdu, jednak niesmak pozostał.


Naszym fotografem był Sebastian Górecki Sebastian Górecki Photography. Mega sympatyczny chlopak ! Co prawda końcowych efektów pracy jeszcze nie widzieliśmy :D ale jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Na pewno napiszę jeszcze o nim kilka słów jak tylko otrzymamy materiał :)



Jeśli chodzi o suknię ślubną - wiem że temat w Wieluniu jest kiepski, ja sama objeździłam sporo miejscowości - Wrocław, Łódź, Częstochowa, Kępno ... itd... - bezskutecznie. Ostatecznie suknię kupiłam w Zduńskiej Woli w salonie La Perle - serdecznie polecam. Tak sympatycznej obsługi jak tam nie spotkałam nigdzie a byłam w kilkudziesięciu salonach ;) Duży wybór sukien, profesjonalne doradztwo i krótki okres oczekiwania na suknię.


Natomiast garnitur.. Kupiliśmy garnitur w Bytomiu, i o ile do garnituru doczepić się nie możemy bo leżał idealnie to jednak dodatki i koszula pozostawiała wiele do życzenia (były dodawane do garnituru). Jeśli komuś zależy na idealnym dobraniu wszystkiego, to polecamy panią Magdę z salonu Lancerto w Factory we Wrocławiu. Drugiej takiej ze świecą szukać :)


Oprawą muzyczną w kościele (oprócz pana organisty) zajęła się pani Sylwia, która przepięknie grała na altówce. Zgrała się z panem organistą idealnie, ja byłam pod wrażeniem :)


Pierwszy taniec ? Pani Baranowska :) Prowadzi kursy co jakiś czas dla kilku par, nauczy zarówno pierwszego tańca jak i innych kroków. Cierpliwa i skuteczna ;)


Fryzurę ślubną robiła mi p.Marta z salonu Finezja na ul.Mokrej natomiast makijaż ślubny p.Ola z salonu Alex na ul. Krakowskie Przedmieście (obok Sepii). Obie panie baaardzo polecam! Pełna profeska :)


Zaproszenia zamawialiśmy poprzez firmę MagnetCards z Wrocławia. Były to zaproszenia z magnesem na lodówkę. Projekt zaproszeń wykonał nasz fotograf Sebastian Górecki, natomiast drukiem zajęła się w/w firma. Wydruk bardzo dobrej jakości, zaproszenia wyszły bardzo ładne, jednak czas oczekiwania na zaproszenia znacznie się wydłużył i zamiast 17 dni czekaliśmy prawie miesiąc, mimo kilkukrotnych próśb o przyspieszenie realizacji zamówienia.



Uff chyba o nikim nie zapomniałam :)
Ostatnio zmieniony przez Marta 2015-10-15, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zozolek304 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Kępno
Wysłany: 2015-09-02, 12:17   

Czy miał ktoś wesele na sali w miejscowości Łubnice? Prosiłabym o opinie. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz_L 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Wrocław/Wieluń
Wysłany: 2015-09-02, 13:01   

Witam :)

Jestem tu nowy i nie chcę mi się przeglądać tych 100 stron. Za dwa lata z narzeczoną planujemy wziąć ślub, pytanie pewnie się powtórzy ale szukam dobrego zespołu na wesele z okolic Wielunia, Wieruszowa i sali.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pilnik666 
Dojeżdża PKSem
.bębenekman.



Wiek: 41
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 103
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-09-04, 09:42   

polecę swój zespół :)

EXTREME BAND

https://www.facebook.com/extremewielun

Filmy:

https://www.youtube.com/user/extremewielun

Pięć osób mega pozytywnie nastawionych, co udziela się gościom :) , muzyka całkowicie na żywo.

Zapraszam do współpracy :)
_________________
http://www.facebook.com/CoZTego
https://www.facebook.com/extremewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zozolek304 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 3
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Kępno
Wysłany: 2015-09-07, 08:46   

Byłam ostatnio na weselu gdzie grał jakiś zespół Magic podobno z Bolesławca. Pierwszy raz słyszałam o tym zespole ale bawiłam się świetnie, wesele skończyło się o 7 rano ! :) Fajnie grają, a z Wielunia kojarzę zespół Teraz my czy coś takiego, próbuj może akurat któryś będzie mieć wolny termin :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anka.b 
Słyszał o Wieluniu
anka.b


Dołączyła: 18 Maj 2015
Posty: 3
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 2015-09-13, 12:49   

Mateusz_L polecam salę Werona w Praszce, bardzo ładna duża sala albo z Wieruszowa Floriańska :) we Floriańskiej mają bardzo dobre jedzenie choć werona też nie jest zła, mi tam smakowało :) co do zespołu to też byłam na weselu gdzie grał ten zespół Magic i naprawdę fajnie grają i nie tylko disco polo jak inne zespoły ale mają urozmaiconą muzykę. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MichałM 
Słyszał o Wieluniu
MichałM.


Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: Galewice
Wysłany: 2015-09-14, 08:18   

https://www.facebook.com/ZespolMuzycznyAkces

Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2016/2017

zapraszamy do współpracy :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Remcio 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Huby
Wysłany: 2015-09-24, 11:12   

Kochani, w sobotę bawiłem się w Piaskach koło lututowa i to sala właśnie na takie mniejsze wesele. Jedzenie gotowała chyba kucharka ale było wspaniałe. Rewelacyjnie grał zespół bodajże był to zespół Domino grali pięknie i występuje z nimi piękna wokalistka. Cud miód dla uszu i oczu. O filmie przekonam się jak zobaczę. Polecam tą salę właśnie na mniejsze wesela było idealnie a było jak młodzi mówili ok 100 osób.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
netbus 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 154
Piwa: 4/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-09-28, 20:56   

Potrzebuję namiar na osoby, które zajmują się dekoracją sali. Prośba o info.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bebeq 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 04 Maj 2014
Posty: 3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-10-05, 14:37   

Witam. Jestem świeżo po swoim weselu i chciałabym podzielić się swoimi wrażeniami, które mam nadzieję będa pomocne. Jeśli chodzi o salę, to wesele odbyło się w Pokojach King w Kraszkowicach. Przyznam szczerze, że nie wiem skąd te niepochlebne opinie na forum na ich temat. U nas wszystko wypadło idealnie. Większośc kwestii załatwiłam bez problemu przez telefon i maila. Jedzenie smaczne podane bardzo estetycznie, pokoje czyste. Cena usługi jak najbardziej na plus a Pani menadżerka doświadczona i chętnie służąca pomocą i swoją wiedzą na temat organizacji takiej imprezy.

Bukiet i wszystkie dekoracje kwiatowe przygotowała dla nas Nasza Pracownia. Dekoracje były przepiękne ze swieżych kwiatów idealne kolorystycznie. Goście nie mogli wyjść z podziwu. Cała sala wyglądała niezwykle klimatycznie. Pani Iza raze, z mężem swoją praca pokazują, że dla dobrej dekoracji wystarczą tylko kwiaty i świece. Gorąco polecam. Para pasjonatów z głową pełną pomysłów.

Na koniec zespół. Grał u nas Extre Band. Nie jestem w stanie zliczyć wszystkich dobrych słów jakie usłysząłam na ich temat. Grupa profesjonalistów, którzy grają kawał dobrej muzyki na żywo. Reagują blyskawicznie na to przy czym goście się dobrze bawią i dobierają do nich kawałki. Na życzenie pary młodej organizują zabawy, ale do niczego nie zmuszają. Każdy ruch jest poprzedzony konsultacją z młodymi. A już serce wszystkich skradli kiedy podczas trwania imprezy na prośbę gości przygotowakli aranżację dwóch kawałków których normalnie nie mają w repertuarze i grali je pierwszy raz. Polecam ich z całego serca.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-10-12, 11:06   

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat zespołu SISTERS z Wielunia? Jestem ciekawa Waszych opinii. Sama jeszcze nie miałam okazji posłuchać ich na żywo, a słyszałam, że to dobry zespół.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW