R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-08-04, 13:35
Dentysta dla dzieci(gdzie?)
Autor Wiadomość
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-03-01, 22:56   

to może ma atopowe zapalenie skóry - tak jak moja mała

sprawdz dr Pełkowa na od razy to rozpoznala i przeprowadziła dokładny wywiad na tamat tego co je mała

bardzo fachowo

[ Dodano: 2007-03-01, 22:58 ]
a na skórę zapisała maść robioną w aptece i to dosłownie za grosze a nie drgie kremy, które wcale nie pomagały
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Grzegorz Nowak (W) 
Moderator
nil nisi bene ;)



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 1096
Piwa: 23/18
Skąd: Wieluń, now Łodź :(
Wysłany: 2007-03-01, 23:17   

Ecomarta napisał/a:

Potrzebuje dentysty z dobrym podejsciem do dzieci, żeby mała miała miłe wspomnienia ;)


to w takim wypadku niestety nie moge pomóc, myśle że pozostałe wypowiedzi forumowiczów wyczerpują temat... w przeciwnym wypadku polecałbym Instytut Stomatologii na ul Czechosłowackiej w Łodzi...
pozdrawiam!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-01, 23:26   

Pszczółka napisał/a:
polecam dr.Anna Dworniak z Vademekum.

chyba jako weterynarza :shock: ona jest nienormalna i nie ma pojęcia o leczeniu dzieci,nie radzę
Ecomarta napisał/a:
Puchatek to jest jakas tylko dziecięca poradnia?
odpowiem tak,w Puchatku nie ma dentysty,to jest poradnia dziecięca,oczywiście są tam lekarze tacy jak dermatolog ale nie dentysta.Dentysta jest jeśli dobrze pamiętam piętro wyżej i osobiście również odradzam...no chyba ze masz sporo kasy do wyrzucenia,zaczyna się od obejżenia ząbków,potem skierowanie do ortodonty (6 lat temu 25 zł)każą sioę pokazać na dugą wizytę i znów kasa...i tak ciągną ile się da.Małgosia jest między innymi ortodontą dziecięcym dlatego ją poleciłam bo w razie czego robi piękne brokatowe aparaciki na zęby :D .Co do Puchatka moje dzieci należa tam od kilku lat,obsługa przemiła zawsze uśmiechnięta(lekarz potrafi wyjść z dzieckiem na korytarz zeby pochuśtać je na koniku.Raz ze jest ślicznie iwogóle.Ja z mężem też tam należę,ponieważ świadczą też usługi dla dorosłych.Wygodnie.

[ Dodano: 2007-03-01, 23:27 ]
huśtawka -upss błąd :P

[ Dodano: 2007-03-01, 23:30 ]
Ecomarta napisał/a:
lekko szorstką skórke na rączkach),

kup jej mydlo w płynie Dermosan-moja córeczka miała identyczne objawy i właśnie to dostała od dermatologa.Miała też maść robioną ale nie pomagała,mydelko jest super ale drogawe.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-01, 23:57   

edzia i odziu napisał/a:
kup jej mydlo w płynie Dermosan-moja córeczka miała identyczne objawy i właśnie to dostała od dermatologa.Miała też maść robioną ale nie pomagała,mydelko jest super ale drogawe.

Miałam,i oliatum i włoskie z oliwy z oliwek i mase innych mało skutecznych acz drogich rzeczy niestety....chociaz najbardziej pomaga ta robiona maść za grosze :D Zastanawiam sie tylko,czy można sie uczulić ot tak,obojetnie kiedy,bo mała ma 3 lata je to,co jadła zawsze a krosteczki są :sad: i o to spytam dr Pełko, a do Puchatka też podjade zobaczyć,tylko....gdzie to jest :oops: Także rajd po Wieluniu mnie czeka :D Dziękuje i pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-02, 06:56   

sorrki pomylilam nazwę mydła Dermacid plus tp prawidłowa nazwa
Puchatek jest na 2-im piętrze w Zugilu,jeśli wejdziesz głownym wejściem to dla dzieci zdrowych,jeśli tym malym bocznym to dla chorych.Był tam kiedyś bardzo dobry lekarz alergolog od dzieci ale niestety zmarł na zawał.Teraz też jest ,ale nie pamiętam nazwiska.Vademekum nie znoszę bo te panie w rejestracji są wiecznie zmęczone ,obrażone i łaskę robią że zarejestruja.Przeniosłam się bo chciałam być traktowana jak człowiek a nie natręt.Powodzenia.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-02, 15:13   

edzia i odziu napisał/a:
chyba jako weterynarza Shocked ona jest nienormalna i nie ma pojęcia o leczeniu dzieci,nie radzę

pojechałaś po całości. :shock: jednak zostanę przy swoim zdaniu i nadal polecam dr.Dworniak. a dentystka,tą,którą poleciłam jest naprawdę super. potrafiła namówić moją chrześnicę na leczenie zęba.nikomu się to nie udało, tylko jej.
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-02, 15:33   

akirus napisał/a:
dr Dworniak


Nie polecam! Gdyby nie czujna farmaceutka w aptece, to miałabym jednego brata mniej... :/ dla kilkumiesięcznego dziecka przepisała dawkę leku jak dla dorosłego!! Jak tak można.. :evil:


akirus napisał/a:
dr Pełkowej


Mieszka na ulicy ogrodowej, skręca się na rondzie niedaleko globiego w prawo jak się jedzie od miasta ;)

[ Dodano: 2007-03-02, 15:34 ]
Aaa i dr Dworniak potraktowała mnie z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu jak rozkapryszone dziecko, któremu się coś ubzdurało .. :/
Na prawdę nie polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-02, 16:16   

Pszczółka napisał/a:
pojechałaś po całości.

miałam powód.Poszłam do niej jak córka miała 2 tygodnie,maleńkie dziecko,płaczące niewiadomo z jakiego powodu.Ona stwierdziła po mocnym uciśnięciu jej za uszami że ma zapalenie uszu.Ja jako matka byłam pewna że to niemożliwe,ponieważ sama jako dziecko chorowałam na uszy bardzo uważałam na przeciągi ,wode ittd.Zreszta wystarczy samemu się ucisnąć za uchem i jest straszny ból,więc nic dziwnego że dziecko zapłakało.Zaleciła zastrzyki i stwierdziła że mam przyjść na kontrole i ona policzy dziórki na pośladku.Sorrki ale ja mam inne podejście do leczenia i uwazam że antybiotyki i zastrzyki w ostateczności.Powiedziałam że na zastrzyki się nie godzę,wyzwała mnie od wyrodnej matki.Poszłam prywatnie do doktor Magierowej(nic za wizytę nie wzięła)zbadała ją i okazało się że uszy ma zdrowe a przyczyna tkwi gdzie indziej,na drugio dzień poszłam z dzieckiem do szpitala,tam porobili jej badania,okazało się że ma anemię poporodową.Wystarczyło żelazo i dziecko wróciło do zdrowia.Pani Dworniak nie dość że mnie obraziła, to jeszcze kazała mi dziecko faszerować zupełnie niepotrzebnymi zastrzykami.Dlatego mam takie zdanie a nie inne.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-03-02, 16:42   

niestety dr Dworniak brak cieła i czułości w podejściu do dzieci, jk ja do niej chodziłam to inna była a z córką juz do niej nie pójdę, wolę pania Kulową

dr D. taka znawczyni "alergolog" a atopii nie rozpoznała, kazała kupować kolejne mascie i kremy po 20-30 zeta i nic, było coraz gorzej
a ja sie pytam czy ona wie czy zgaduje bo moje dziecko to nie królik dosiadczalny :evil:
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-02, 22:40   

O dr Dworniak wogóle nie słyszałam...Z dr Kula też już zrezygnowałam(chociaż jeździłam do niej 3 lata)po tym jak przed 16 i w niedziele nie umiałam sie do niej dodzwonic,a musiałam...Niby rozumiem lekarz też człowiek,ale zmieniłam na lekarke(nie z Wielunia),która jest dostępna o każdej porze dnia i nocy,udziela porad przez telefon,antybiotyki przepisuje w ostateczności i chce i umie leczyć bez nich,a pozatym stosuje także skuteczne(w naszym przypadku) inhalacje(niestety jest droga :twisted: ). Na wizyte z p.Winiecką już jestem umówiona i dalej szukam...Wiem,że koleżanka chodzi z dzieckiem do jakiejś lekarki do Wielunia, która także stosuje antybiotyki tylko w ostatecznosci i jest zadowolona,ale niestety nie znam nazwiska,ale spróbuje sie dowiedzieć,bo Wieluń jest mi bardziej "pod ręką" :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-03, 07:43   

Ja trafilam do dr Magiery po przejściach z Dr Dworniak.To ona nauczyła mnie leczyć bez antybiotyków i zastrzyków.Wytłumaczyła co robić jak zauważę początki przeziębienia.Bardzo ciepła,długo i dokładnie badała,potem długo tłumaczyła jakie leki przepisała i dlaczego.Jakie są skutki uboczne itd.Wizyta bardzo długa ,jeśli był ktoś w potrzebie przyjmowała nawet w nocy,jeśli ktoś nie miała kasy nie brała.Dzięki niej nie chodzę do lekarza od 7 lat,chyba ze na szczepienia albo okulista.Niewiem jak ona przyjmuje teraz,mieszka na Częstochowskiej,to już starsza kobieta ale cudowna.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-03, 14:28   

Ja bym poleciła doktor Perczyńską. Moja siostra z dzieciaczkami swoimi do niej chodzi i jest zadowolona. Niestety nie znam namiarów na nią, ale jak sie dowiem to napisze.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-04, 01:17   

edzia i odziu jeżeli uwazasz ze przychodnia Puchatek jest dobra przychodnia dla dzieci to wspołczuje ja po 4 lat uciekał stamtad jak najdalej - tak leczyli moje dziecko ze wyladowalo w szpitalu nie wspomnie juz o metodach leczenia dzieci wrrrrrrrrrrr :evil: nigdy tam juz nie wroce
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-04, 07:07   

Napisałam tylko że jest bardzo miła obsługa i był bardzo dobry lekarz który niestety nie żyje.Nigdzie nie napisałam ze jest bardzo dobra,niestety u nas jak nie pojdziesz prywatnie dziecka dobrze nie wyleczysz.Pisałam też że chodzę tylko na szczepienia bo jeśli szybko zareaguję potrafię dzieci wyleczyć sama.W Puchatku przeraził mnie widok dr Jędrzejczyk(nigdzie jej nie chcieli tam przyjęli)ale są jeszcze inni lekarze,tez dobrzy niewiem do kogo chodziłaś,ale i w Vademekum można chyba na palcach policzyć dobrych lekarzy.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-03-05, 19:27   

ja pamietam jeszcze z dawnych lat z Vademecum taką panią doktor (już nie żyje niestety, a może i stety), strasznie niemiła i z takim obrzydzeniem sie dzieciom przyglądała, nie wiem jak mogła byc lekarzem dziecięcym :shock:
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW