R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: glizda
2007-11-02, 23:14
wypadek w Opojowicach
Autor Wiadomość
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-08, 07:55   

DOMINATOR napisał/a:
Jak już wcześniej pisałem takie wypadki były , są i niestety będą !!!


Niestety masz racje... :(

Obojętnie czy to jest młody człowiek czy starszy, jeżeli piłeś nie jedź! Jeżeli widzisz ze kierowca jest pijany nie wsiadaj do samochodu!!!! Spróbuj namówić osobę pijącą aby nie prowadziła samochodu!!

Nieraz byłam w takiej sytuacji gdzie musiałam interweniować bo kolega chciał po pijanemu jechać samochodem.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kami1227 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 99
Skąd: lututów
Wysłany: 2007-03-26, 11:52   

glizda napisał/a:
Nieraz byłam w takiej sytuacji gdzie musiałam interweniować bo kolega chciał po pijanemu jechać samochodem

dokładnie. Raz nawet byłam zmuszona iść na nogach do domu 24 kilometry w lutym o 5 nad ranem, ponieważ kolega się nabzdryngolił i siadał twardo za kółko, a że ja akurat wypiłam piwo jakąś godzinę wcześniej, to niestety ale prawo jazdy ważniejsze niż bolące nogi. W tej sytuacji bez zbędnych dyskusji kluczyki wzięłam w kieszeń i obrałam azymut na dom, a kolega szukał kluczyków przez kolejną godzinkę. Gdybym zaczęła się licytować gadaniem typu: oddaj kluczyki, jesteś pijeny, nie wsiadaj itp. to nie sądzę że coś bym wskórała. Bo z pijanym nie ma dyskusji. Zawsze "nie jest pijany" i "może jechać" Nie zwracajmy na takie gadki uwagi.
Co do piwożłopa i jego opowieści o kumplach i rodzinie... Dwa miesiące temu mój kuzyn z bratem (obaj pijani w dym) mieli wypadek uciekając policji. Jeden z nich nie żyje, drugi jest MORDERCĄ! Tragedia dla całej naszej rodziny. Lecz sami sobie ten los zgotowali swoim brakiem wyobraźni. Zabił mojego kuzyna - ale swojego - brata! I powiem z czystym sumieniem: dobrze że to on zginął, a nie osoba postronna. Także stuknij się Piwożłopie w ten pusty arogancki łeb!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-03, 00:06   

Na szczescie chlopak ktory lezal tyle czasu w spiaczce na OIOM-ie juz zostal wybudzony i zostal przeniesiony na oddzial chirurgii urazowej. Na szczescie czuje sie dobrze i miejmy nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku!
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
gibson 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-05-01, 12:39   

a czy ktoś wie co sie z nim teraz dzieje??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW