R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zmarło dziecko, które przeżyło aborcję
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-15, 15:03   

glizda napisał/a:
Tylko mi nie mów, ze jesteś za całkowitym zakazie aborcji??!! Ze jesteś za tym co politycy chcą teraz zrobić!!

dokładnie
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2007-03-15, 15:39   

edzia i odziu napisał/a:
na szczęście ktoś jeszcze wogóle próbuje powstrzymać fale aborcji....

Myślę że ta zaj... wielka fala to bedzie sobie tak czy tak, pytanie tylko czy przerwiemy ciążę w gabinecie u specjalisty czy w norze u rzeźnika.

[ Dodano: 2007-03-15, 15:42 ]
Podobnie można dyskutować że picie jest złe i wprowadzić prochibicję - ludzie i tak zrobią co chcą. Im więcej nakazów i zakazów tym więcej praw złamiemy, taka nasza natura.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-15, 16:14   

Dodam jedynie, że w każdej dziedzinie życia, znajdą się jacyś zwolennicy lub przeciwnicy.
A nasze forum dyskusyjne przypominam co niektórym służy wymianie takowych subiektywnych opinii a nie parokrotnemu wmawianiu komuś, że jego zdanie musi być prawdą najważniejszą. :)

Pozdrawiam wszystkie zwaśnione strony :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dj arq 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 210
Skąd: Gana
Wysłany: 2007-03-15, 19:39   

Wypijmy więc na zgodę za dzieci które nam wsiąkły w prześcieradło :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-15, 19:55   

Myślę,że spierać bysmy sie mogli wtym temacie bardzo długo.Ja mam takie poglady a inni takie. Moga mi się nie podobać (i nie podobają mi się) ale każdy ma prawo do własnych osądów. Wiec ja kończe w tym temacie, bo mogłabym duzo pisać, ale po co sie kłócić i wmuszac komuś swoje racje. A to chyba nie o to chodzi.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-15, 19:55   

A ja jestem za legalizacją aborcji,ale nasze poglądy są uwarunkowane wychowaniem,religią i osobistymi doświadczeniami.Powiem więcej:szanuje zdanie edzi i troche jej nawet zazdroszcze tego,że potrafii widzieć świat czarno-białym(i nie doszukujcie sie ironii bo jej tu nie ma).Zaciekawiło mnie tylko....edzia jesteś za tym aby całkiem zakazać aborcji nawet jeśli wybieramy życie matki lub płodu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-15, 19:59   

Ecomarta ja też jestem za aborcja! I po prostu we mnie az sie gotuje widząć co kosciół i politycy chcą zrobic. Ale zdaje sobie sprawe z tego,ze takie osoby jak edzia nigdy nie przekonam do swoich racji.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-15, 20:04   

Ale ja nie chce ich przekonywać do swojego zdania To są poglądy tu chyba racji nie ma. Zdaje sobie też sprawe z tego,że w Polsce aborcja nigdy nie będzie legalna,nie oszukujmy sie.Podyskutowaliśmy i jest ok.Tej kwestii nigdy polubownie sie nie rozstrzygnie,tak jak eutanazji,legalizacji narkotyków itp.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-15, 20:08   

Ecomarta napisał/a:
Zdaje sobie też sprawe z tego,że w Polsce aborcja nigdy nie będzie legalna,nie oszukujmy sie.Podyskutowaliśmy i jest ok.Tej kwestii nigdy polubownie sie nie rozstrzygnie,tak jak eutanazji,legalizacji narkotyków itp.


No niestety tu sie z toba muszę zgodzić. Napewno nie zalegalizują aborcji. Mam tylko nadzieję,że nie wprowadzą tych poprawek.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2007-03-15, 20:28   

Ecomarta napisał/a:
Zdaje sobie też sprawe z tego,że w Polsce aborcja nigdy nie będzie legalna,nie oszukujmy sie


To, że nie będzie legalna nie oznacza, że jej nie będzie. Cały proceder zejdzie do podziemia i będzie się odbywać się w mniej humanitarnych warunkach. Jestem pewna, że zdjęcia które przedstawila Edzia pochodzą właśnie z zabiegu pokątnego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-15, 20:42   

hasta napisał/a:
To, że nie będzie legalna nie oznacza, że jej nie będzie. Cały proceder zejdzie do podziemia i będzie się odbywać się w mniej humanitarnych warunkach. Jestem pewna, że zdjęcia które przedstawila Edzia pochodzą właśnie z zabiegu pokątnego.

Hasta on juz jest w podziemiu.Aborcje nawet w 20tyg.ciąży można wykonać bez żadnego problemu jak sie ma pieniądze.A w pierwszych tyg.ciąży to już...ehhhhh...szkoda gadać.Wkurza mnie to,że kobiety decydujące sie na aborcje nie robią tego w pełni świadomie,nie znają skutków,powikłań,nie rozmawiają z psychologiem.Paradoksalnie wydaje mi sie,że legalna aborcja to mniejszy procent kobiet który by to robił.Przecież kobiety nie chcą zabijać swoich dzieci.Wystarczyłoby żeby ktoś im pomógł.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-16, 08:50   

Ecomarta napisał/a:
Zaciekawiło mnie tylko....edzia jesteś za tym aby całkiem zakazać aborcji nawet jeśli wybieramy życie matki lub płodu?

życie nauczyło mnie nie ufać lekarzom,być moze kiedyś się to zmieni...na dzień dzisiejszy nie potrafię sobie wyobrazić ze musiałabym wybierać między własnym a dziecka zyciem.Całyczas myślałabym o tym "a co jesli lekarz znów się myli..."Myślę ze bierze sie to stad że jestem zbyt wrazliwa.Pożyjemy zobaczymy...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-16, 10:04   

Ferbik:
Cytat:
Niektórzy mówią: człowiek nie jest od odbierania życia. Bóg dał życie, więc tylko Bóg może je odebrać. A co w takim wypadku, gdy ktoś nie wierzy w Boga i wychodz z założenia, że to on dał życie?

Rzecz nie w tym, czy ktoś wierzy, czy nie wierzy w Boga, ale czy faktycznie i rzeczywiście, każdy człowiek jest dziełem Boga, czy skutkiem działań ludzkich.
Hipotetyczny ludzik napisany przez programistę teoretycznie mógłby posiąść jakąś samoświadomość i zdolności kreatywne(programistyczne) oraz działać wykorzystując swą sztuczną inteligencję w świecie jednostki komputerowej, a może i sieci. Mógłby też twierdzić, że człowieka nie ma, bo na wszystko co w jego "świecie" istnieje to on ma wpływ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-16, 11:12   

Zygmunt Stary napisał/a:
Rzecz nie w tym, czy ktoś wierzy, czy nie wierzy w Boga, ale czy faktycznie i rzeczywiście, każdy człowiek jest dziełem Boga, czy skutkiem działań ludzkich.

No i właśnie rozumujesz wg swojej miary. Ja mówię o takim człowieku, który nie wierzy w Boga a co za tym idzie, wychodzi z założenia, że to nie Bóg dał życie jego dzieciom tylko on i jego partnerka.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-16, 12:04   

Ferbik:
Ty wierzysz, że 2 i 2 jest cztery. Ja, że to będzie siedem i z tego wyprowadzam swoje dalsze rozumowanie. Czy ma to jakieś znaczenie dla tego jaka jest rzeczywistość?
Czy jednak nasze sądy są równoprawne?
Rzeczywistość jest taka jaka jest, a nie taka, jaką chcemy ją widzieć.

Moim zdaniem starożytni rozstrzygnęli problem życia - w przysiędze Hipokratesa.
I wychodząc z humanizmu, z kultury w której wyrośliśmy, liczmy się z zasadami wówczas stanowionymi.
A może tak, jak w Japonii mamy nie interesować się tym co się stało z młodszą niż 3 letnia dziewczynką...??? Każda taka postawa ma określone skutki dla kultury!

Ja wybieram z myślą o tych i przyszłych pokoleniach Polaków z pełną świadomością życie!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW