R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
TPSA a reklamacje
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-11, 18:58   

anita napisał/a:
W całym kraju neostrada chodzi ok, tylko w wieluńskim nie, bo naprawdę naprawiają kable.

Półtora miesiąca...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-11, 19:45   

Mój brat rozwiązał z nimi umowę i podpisał z NETIĄ.TPSA tak długo próbowali odwieść go od tej decyzji,że w końcu zostali ukarani w ten sposób że musieli udostępnić mu internet jeszcze przez 15 dni za darmo.Minęło te 15 dni i nadal nie moze mieć neta,bo Netia nie moze wywalczyć od TPSA jego danych (chodzi o złącze czy coś podobnego)bez których nie moze podłączyć internetu.Efekt pewnie będzie taki że Tpsa znowu będa ukarani za utrudnianie,brat nadal nie będzie miał neta i tak w kółko...zwykli złodzieje i tyle...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
midanle
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-11, 20:19   

red OK, niech będzie. Podzielę się swoimi:
Aktualnie w Wieluniu używam TZG 128 kbit/s, czyli najtańsza opcja. Ogólnie nie mam problemów z tym łączem. Występują one jednynie, jak pobieram duże ilości danych na wszystkie na raz z dwóch kompów w sieci domowej, choć nie zawsze zrywa. Łącze wybrałem wolne, gdyż w głównej mierze służy do przeglądania, a nie pobierania. Zazwyczaj rzeczywista prędkość pobierania danych oscyluje w granicach 12-16 KB/s; (sprawdzałem w zeszły weekend), ale co najważniejsze, prędkość ta jest względnie stała. Małe wahania itd. Nie wiem na ile aktualne problemy tepsy z prędkością mogą wpłynnąć na prędkości rzeczywiste TZG (szczególnie na 256, 512 kbit/s, 1Mbit) oraz na to moje (nie ma mnie teraz w w-uniu).
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2007-03-11, 21:40   

Ja korzystam z internetu od Limaka.Choc bardzo dlugo narzekalam na jakosc to teraz po kilku poprawkach chodzi jak burza.Opcja 512 bez zadnych ograniczen za 60 zl.Teraz jestem bardzo zadowolona :D (przy pomiarze szybkosci DSL czesto mam 600-700mbit/s
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zylu 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 20:21   Re: TPSA a reklamacje

Ferbik napisał/a:
Szlag mnie już trafia!
Przez ostatni miesiąc byłem naprawdę cierpliwy i grzeczny, jednak dziś tepsa przegięła totalnie!
Rezygnuję z neostrady.


Dzisiaj godzina 20.00. Neostrada 2048. Strona onet laduje sie po 2 minutach, jezeli wogole sie zaladuje. Poczty nie da sie sciagnac. Transfer przy probie sciagania z szybkiego serwera 120 b/s. Czy to nie sa juz jaja. Kilka telefonow do tpsy i nic. A w Wieluniu w TPSA ciagle przyjmuja zgloszenia na neostrade.

FERBIK moja propozycja: zbieramy klika osob i idziemy wszyscy razem do tpsy zrobic awanture. Dowiedzialem sie z pewnego zrodla (kolega pracuje w tpsa) ze w naszym regionie nie sa prowadzone zadne prace przy laczach.

1.JPG
Plik ściągnięto 39 raz(y) 47,11 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2007-03-20, 20:33   

Ecomarta napisał/a:
TPSA na bieżąco dostaje kary nałożone przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów,ale dla nich są to chyba śmieszne kwoty,bo....płacą i dalej robią to samo.


Nie placa. Na 359mln kar zaplacili 1mln z groszami. Dochodze do wniosku, ze TPSA i UKE to ci sami ludzie. Mam 1mbps. "Mam".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zylu 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-20, 21:28   

Ludzie to trwa juz ponad 2 miesiace. Jak mozna przyjmowac nowe zgloszenia w Wieluniu skoro wiedza co sie dzieje. Jezeli sa takie problemy z laczami u nas to niech w naszym rejonie tymczasowo wprowadza te poprzednie limity danych bo bylo ok. Mam w du....e limity zalezy mi na komforcie pracy.

Moze jakas nasza wielunska gazeta zainteresuje sie tym problemem i opisze bo tpsa w komunikacie podaje tylko problemy ale abonentow o kierunkach 0-62.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ecomarta 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 4 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-21, 07:38   

A ja mam propozycje. Sami nic nie zdziałacie bo was normalnie nie wpuszczą nigdzie,przykro mi ale tak będzie,a nawet jesli to nic nie zdziałacie.Dlatego właśnie tpsa zlikwidowała regionalne biura obsługi klienta-żeby nie można było nic załatwić. Pracuje teraz przy radcy prawnym i powiatowym rzeczniku praw konsumentów,wiem,że kilka podobnych incydentów z tpsa ma już za sobą.Możecie iść do waszego rzecznika (w starostwie) i powiedzieć mu co i jak.On sie musi tym zająć i doprowadzić do końca,łącznie z reklamacjami,roszczeniami itp.

[ Dodano: 2007-03-21, 07:39 ]
No i za to sie nic nie płaci a i nerwów mniej niż samemu sie szarpać.Powodzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-21, 09:27   

Z tego co mi wiadomo, Netia już z internetem działa na naszym Wieluńskim rynku, sprawdzałem u nich na stronie po wpisaniu swojego numeru.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
marckan 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 39
Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 48
Skąd: WLN
Wysłany: 2007-03-21, 12:54   

Ferbik napisał/a:
Z tego co mi wiadomo, Netia już z internetem działa na naszym Wieluńskim rynku


Działa, niestety tutaj również załóżmy 1mbit chodzi często jak 256-512kbps :/

Co do przejścia z Neo na Netie i uruchomieniem netii na linii też nieraz są z tym przeboje...

Pozdrawiam
_________________
PROCOMP Usługi Informatyczne
Sprzedaż sprzętu komputerowego / laptopów

www.procomp.wielun.biz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-21, 13:02   

marckan, masz jakieś szersze info na ten temat? Bo już mnie strasznie TPSA irytuje...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zylu 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-21, 14:38   

Godzina 14 33. Neostrada juz spowalnia. Dzisiaj sie wku....em i zadzwonilem po 0800102102. Ponioslo mnie i zabardzo ryczalem na Pania. Wiem ze ona nie jest nic winna ale juz braklo nerwow. Po 10 minutowej wymianie zdan Pani oznajmila mi ze znane sa problemy w 0-43 i obiecuje na 100 % ze do konca marca awaria zostanie usunieta.
Moze to znowu mydlenie oczow ale nie mam wyjscia poczekamy zobaczymy,
Pzdr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2007-03-21, 15:05   

Ferbik. Netia idzie na laczach TPSA, przez te same centrale, wiec nic nie zmieni zmiana na netie ;o.

Ja to marze o chello... Jeszcze poltora roku i spadam na studia i bede sie rozkoszowal laczmi rzedu 12mbit ;x
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-21, 15:37   

hajenleet napisał/a:
Netia idzie na laczach TPSA, przez te same centrale, wiec nic nie zmieni zmiana na netie

Jeśli netia ma podpisaną z TPSA umowę o gwarancji przepustowości łącz to raczej nie masz racji.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2007-03-21, 16:06   

Ty tez masz podpisana umowe z TPSA o gwarancji przepustowosci lacz? Ponoc.


Na netii tez maja lagi. Cala Polska ma lagi ; o Tylko wielkie i dobrze prosperujace "osiedlowe" firmy maja dobre pingi, no i chello ;x. Polecam forum.neostrada.info. Poczytac troche.


Tak jak pisalem wczesniej UOKiK / TPSA / Netia ... Ci sami ludzie...
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW