R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
TVK WSM=amatorszczyzna i brak dobrego smaku
Autor Wiadomość
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
  Wysłany: 2007-04-06, 17:21   TVK WSM=amatorszczyzna i brak dobrego smaku

Przed momentem zobaczyłem w naszej cudownej telewizji kablowej reportaż z miejsca tregedii jaka rozegrała się w naszym mieście w ostatnią niedzielę tzn samobójstwa 25-latki.
Ci amatorzy i wielcy "dziennikarze" pokazali w materiale filmowym kilka szczątków ciała i ślady krwii na torach.
Aż mi sie niedobrze zrobiło i całe szczęście nie jadłem w tym momencie kolacji.
Pokazując kawałki ciała sz.p red. Zięba skomentował to w ten sposób:
- Niech ten widok będzie ostrzeżeniem dla innych, aby nie popełnili tekiego samego czynu
(cytat nie jest dosłowny, ja to tak odebrałem)
Szkoda, że nie pokazali całego zdarzenie. Ciekawe jaki byłby do tego komentarz.
TVK WSM = amatorszczyzna, prowizorka, brak dobrego smaku
Proponuję zmienić skład osób, które tworzą ten program. W przeciwnym razie przerodzi się to wszystko w totalny hard cord.
elibed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-06, 17:57   

Cóż, popieram słowa Dawida - amatorszczyzna i zupełny brak ludzkich odczuć, sam nie chciał bym oglądać szczątków ludzkich rozrzuconych przez pędzący pociąg nawet w telewizji, uchodzącej za regionalną.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zylu 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-06, 18:03   

A myślałem że tego już nikt nie ogląda. Odechciało mi sie oglądania TVK jak zobaczyłem kilka wywiadów które przeprowadzała Pani Kamila. Nie wiem czy została usunięta z RZW ale tam bynajmniej dzieci miały z niej radoche bo tutaj totalna klapa i beznadziejne pytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-06, 19:30   

fachwcy nie pracują w amatorskiej televizji ;) wiadomo nie od dzisiaj bo się tam by marnowali ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-06, 21:36   

Zważmy na to ,że media zawsze zywią się nieszczęściami , i niestety nigdy taktowni nie są...
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-07, 15:40   

Rowniez uwazam to za cos obrzydliwego! Ogolnie nasza TVK jest bardzo amatorska, w trakcie audycji kilkugodzinnej nie ma nic ciekawego do obejrzenia! Glupie sesje pokazuja, wystepy jakies, wywiady sportowe! A komentator sportowy w ogole nie ma pojecia o telewizji, on nawet nie potrafi normalnie skomentowac skrotu meczu czy przeprowadzic wywiadu! Totalna klapa! Powinni wszystko zbudowac od podstaw, bez durnych audycji!
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Karzełek 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomógł: 14 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 1130
Piwa: 1/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-07, 16:02   

Tak, a prowadzący vel redaktor, czy to sportowy, czy jakikolwiek inny, za wszelką cenę próbuje zrobić z siebie większą "gwiazdę" niż osoba, z którą przeprowadza się wywiad, w czym kamerzysta mu sukcesywnie pomaga. Starając się być w centrum zainteresowania i pokazać jaki to on jest elokwentny... Żenada... :evil:
_________________
http://www.nie.com.pl/ :urban:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2007-04-07, 16:04   

Mnie najbardziej podoba się sport.. hehe ten gość który robi wywiady jest z kosmosu!! yy eeee iii uuu... pytania na poziomie gazetki szkolnej, albo jeszcze niżej... haha nie da się tego oglądać.

AMATORKA <<<KOMPLETNA>>>

PS. Jest jednak jeden pozytywny aspekt, dobrze, że w ogóle taka telewizja w Wieluniu istnieje 8)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zylu 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-07, 18:00   

hiszpan napisał/a:


PS. Jest jednak jeden pozytywny aspekt, dobrze, że w ogóle taka telewizja w Wieluniu istnieje 8)



Dla mnie to lepiej jak by wogole jej nie było. Wstyd jak sie to oglada. Lepiej niech juz poszcza 24 h streaming on-line z kamer na placu legionow przynajmniej bedzie reality show .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-07, 22:06   

petycja o zdjęcie emisji tvk wsm :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zygmunt Stary 
Wieluniaczek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 1500
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-07, 22:25   

Tylko DZIĘKI TVK WSM mam pełna informację na temat tego, co dzieje się na sesjach rady, za co bardzo jestem im wdzięczny. Choćby tylko z tego powodu ta tv służy dobrze wspólnocie lokalnej. Tego nam zazdroszczą inni.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-08, 09:39   

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że TVK WSM to telewizja z najniższej półki medialnej. Trzeba by się w ogóle zastanowić nad sensem jej istnienia. Pojawiają się raz w tygodniu, i pokazywane wiadomości są czasami w związku z tym nieaktualne, a w każdym razie już na pewno wcześniej poruszane przez nasze RZW.
Jeśli TVK WSM finalizuje się sama, to nic nam do niej i póki stać inwestorów na nią to niech działa. Inaczej ma się rzecz jeśli „oddycha” za pieniądze podatników, w takim razie jestem za likwidacją tej instytucji, tym bardziej że ja osobiście raczej nie oglądam tej telewizji.

Co do ostatniego wypadku na torach i formy jego ukazania przez TVK WSM. Bądźmy szczerzy, tam rozegrał się dramat i pokazano to również w dramatyczny sposób. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, i nie mówić że pociąg przejechał człowieka, tylko, przepraszam „roztrzaskał” na miazgę.

Cytat:
Pokazując kawałki ciała sz.p red. Zięba skomentował to w ten sposób:
- Niech ten widok będzie ostrzeżeniem dla innych, aby nie popełnili tekiego samego czynu
(cytat nie jest dosłowny, ja to tak odebrałem)


No właśnie, nic tak nie przemawia do świadomości ludzkiej jak…. autentyzm, i oto postarali się autorzy tematu.
Może i wyjdę na bezdusznego faceta, ale jestem za pokazywaniem prawdy, a szczątki ludzkie to też niestety prawda. Tę historię napisało okrutne życie, TVK WSM tylko ją pokazało.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2007-04-08, 11:00   

miko 005
idąc twoim tokiem myślenia, to jeżeli ktoś komuś w Wieluniu utnie głowę siekierą, to TVK WSM powinno pokazać uciętą głowę i obok niej zakrwawioną siekierę, żeby oddać temat całej tragedii i grozy????????????
Obejrzyj w innym programie informacyjnym wiadomości dot. jakiegoś samobójstwa. Czy tam pokazują jakieś zwłoki, lub kawałki ciała??? NIE
Autentyzm TVK WSM to jedno wielkie dno i kicz!!! :evil:
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-08, 11:46   

Mówimy o dwóch różnych rzeczach. Co prawda nie widziałem tego materiału, ale nie podejrzewam żeby było tam pokazane coś na zasadzie tu ręka, tam noga.

Nie bronię TVK WSM, a jeśli chodzi o inne stacje i ich relacje, to też można spotkać sporo krwi i trupów, no może nie wszystkie są tak „przemielone”.
Zresztą kto wie, jakby telewizja więcej pokazywała okrucieństwa życia i w bardziej drastyczny sposób, może przynosiło by to większy efekt. Ludzie mieliby większą świadomość, może postępowaliby inaczej….., lepiej, kto wie.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-08, 12:00   

dawid napisał/a:
pokazali w materiale filmowym kilka szczątków ciała i ślady krwii na torach

To naprawdę zadziałało na moją wyobraźnię. Może nawet za bardzo, bo odechciało mi się ten reportaż oglądać. :? Mogli zrobić to w inny, mniej drastyczny sposób...
Nie wszyscy życzą sobie takich widoków.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW