R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
TVK WSM=amatorszczyzna i brak dobrego smaku
Autor Wiadomość
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-08, 11:10   

Miko a gdyby to twoje dziecko zginęło, tam na tych torach, to życzyłbyś sobie żeby pokazywano jego szczątki w telewizji regionalnej??? (tak dla przestrogi???)
Postaw sie na miejscu rodziny tej dziewczyny... mam tylko nadzieję że nie oglądali tego programu. :sad:
 
   
karcia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 1133
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-08, 11:12   

gregg napisał/a:
mam tylko nadzieję że nie oglądali tego programu.

Ja też mam taką nadzieję. Nic przyjemnego, szczególnie dla bliskich. :sad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-08, 17:15   

Ja nie odbieram programu naszej telewizji i wcale z tego powodu nie płaczę...
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2007-04-08, 21:08   

Ostatnio (jakiś miesiąc temu) zagalopowałam sie w przerzucaniu kanałów :P i trafiłam na naszą WIELUŃSKĄ TV. Co mnie odrzuciło? redaktor czytający z kartki - 0 kontaktu z widzem. Samego raportazu z tragedii nie widziałam, i naprawde trudno mi jest wyobrazic sobie taki widok. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-09, 14:26   

Wszystkie stacje telewizyjne, od tych największych, do lokalnych podają informację o tragediach ludzkich, jedne dzieją się blisko, inne mają miejsce na drugim końcu świata, nie mniej dotykają one jakiś konkretnych ludzi. I gdyby te wszystkie stacje chciały trzymać się gregg Twojej tezy, to niestety mielibyśmy puste słowo czytane, nie podparte żadnym felietonem filmowym. Czy taki przekaz byłby dla wszystkich w pełni satysfakcjonujący?

Zrobiła się z tego tematu troszkę nieprzyjemna atmosfera, może dlatego że rzecz dzieje się właśnie w Wieluniu i dotyczy, niestety byłej już wielunianki. To naprawdę wielka tragedia, i ja nie chcę niczego tej tragedii ujmować, ale niestety miała miejsce i należy, czy należało pokazać ją w takiej formie w jakiej wystąpiła czyli o k r o p n e j.

Reasumując, TVK WSM nie jest dobrą telewizją, jeśli chodzi o mnie może zniknąć z łączy i tak jej nie oglądam.
Co zaś do pokazywania drastycznych wypadków, czy innych ludzkich tragedii, jestem za. I nie tylko dla czystej przyjemności oglądania tego, ale przede wszystkim dla ostrzeżenia innych, co może się wydarzyć w momencie takiego, czy innego postępowania.

Uznaje więc, że w tym temacie powiedziałem już wszystko, dlatego na tym zakończę, a jeśli kogoś moje zdanie szokuje, trudno, mogę tylko przeprosić obstając przy swoim.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-09, 17:41   

miko 005 napisał/a:
Wszystkie stacje telewizyjne, od tych największych, do lokalnych podają informację o tragediach ludzkich, jedne dzieją się blisko, inne mają miejsce na drugim końcu świata, nie mniej dotykają one jakiś konkretnych ludzi. I gdyby te wszystkie stacje chciały trzymać się gregg Twojej tezy, to niestety mielibyśmy puste słowo czytane, nie podparte żadnym felietonem filmowym. Czy taki przekaz byłby dla wszystkich w pełni satysfakcjonujący?

W takim razie tylko jedno krótkie pytanie. W której stacji telewizyjnej widziałeś pokazane fragmenty szczątków ludzkich na zbliżeniu???
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-10, 07:45   

Silvo napisał/a:
Rowniez uwazam to za cos obrzydliwego! Ogolnie nasza TVK jest bardzo amatorska, w trakcie audycji kilkugodzinnej nie ma nic ciekawego do obejrzenia! Glupie sesje pokazuja, wystepy jakies, wywiady sportowe! A komentator sportowy w ogole nie ma pojecia o telewizji, on nawet nie potrafi normalnie skomentowac skrotu meczu czy przeprowadzic wywiadu! Totalna klapa! Powinni wszystko zbudowac od podstaw, bez durnych audycji!


Ehh ten "komentator sportowy" to jest pełen życia... ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-10, 08:34   

tak, komentator sportowy mówi tak cicho, że nie wiadomo, co mówi, pan Zięba nie ma prezencji i mówić tez nie potrafi :wink:

miałam przyjemność poznać panów, którzy stoją po drugiej stronie kamery i stwierdziłam, że gdyby reszta była tak oddana pracy, rzetelna i pomysłowa to ta nasza tv nie byłaby taka zła :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-04-11, 16:49   

uważam że wszystkim redaktorom TVKWSM przydałaby sie lekcja dykcji a już w szczególności panu "sportowemu" i jakies szkolenie z układania i prowadzenia wywiadu
_________________
Co za czasy! Lot w kosmos trwa coraz krócej, jazda do pracy coraz dłużej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-04-11, 17:54   

najlepiej szkola dziennikarstwa
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
flirciara 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomogła: 2 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 52
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-11, 18:28   

Ja oglądam tylko i wyłącznie transmisje z sesji rady.... I za to powinniśmy być wdzięczni! Chcemy by w Wieluniu powstawało ciągle coś nowego, by to miasto się rozwijało....a jak już coś mamy, to chcemy to zamknąć.....zniszczyć..... Naszej telewizji potrzebnych jest wiele zmian (przyznaję)... ale wszystko jest możliwe!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-12, 19:17   

Ale zresztą, nie wiem po co my tu gadamy na ten temat i czego oczekujemy od małej, lokalnej TV kablowej, która ma niewielki budżet i ogladalność...

Dużo małych tv kablowych jest nudnych i nieciekawych. Szata graficzna, poziom dziennikarstwa itd.

Należy pamiętać, że nasze opłaty RTV(zakładam że płacimy je) idą na tv publiczną, a szkoda, bo wolałbym(gdybym musiał) płacić abonament na wybraną stacje tv, a nie na ten publiczny shit(TVP) Ale to temat na kiedy indziej...
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
saint
[Usunięty]

Wysłany: 2007-04-16, 06:37   

Sporadycznie oglądam, ale muszę przyznać, że brakuje tej telewizji tego czegoś co zwie sie profesjonalizmem.
 
   
Collina 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: z każdego miejsca
Wysłany: 2007-04-20, 20:41   

zastanawia mnie jedno: prawie wszyscy wypowiadają się krytcznie, a jest to dla niektórych, jest to jednye źródło informacji i zamieszczanych postów. nawet jesli jakiś "news" ktoś napisze swoimi słowami, to potem jest to z tygodniowym opóźnieniem zamieszczane,tylko skopoiowany gotowy text ze strony TVK. Przecież to bez sensu. najpierw, że źle bla bla bla, a potem jako doskonałe źródło informacji. to jak w końcu jest?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-04-20, 21:31   

Collina napisał/a:
zastanawia mnie jedno: prawie wszyscy wypowiadają się krytcznie, a jest to dla niektórych, jest to jednye źródło informacji i zamieszczanych postów.



Dla kogo według Ciebie jest to jedyne źródło informacji, po czym to wydedukowałeś :?:


Cytat:
Przecież to bez sensu. najpierw, że źle bla bla bla, a potem jako doskonałe źródło informacji. to jak w końcu jest?



Myślę Collina, że po raz kolejny czepiasz się mojej osoby, ponieważ to ja w znacznej mierze wrzucam na forum skopiowane informacje wprost ze strony TVK WSM, co nie uważam aby było niestosowne, wręcz przeciwnie.

Więc coś Ci ponownie wyjaśnię, bo jak widzę co jakiś czas tracisz poczucie dobrego smaku w tym co piszesz.

Tak więc po pierwsze.
Kto pisze, że to doskonałe źródło informacji, ani ja ani nikt inny tu na forum nie napisał nic podobnego...
W moim pierwszym poście w tym temacie napisałem:

Jaro napisał/a:
Cóż, popieram słowa Dawida - amatorszczyzna i zupełny brak ludzkich odczuć, sam nie chciał bym oglądać szczątków ludzkich rozrzuconych przez pędzący pociąg nawet w telewizji, uchodzącej za regionalną.
,


wyrażając jedynie swoje subiektywne zdanie na temat samego zdarzenia a nie na temat zamieszczanych wiadomości na stronie TVK.

Collina napisał/a:
to jak w końcu jest?



Po drugie, tak to w końcu jest, że kolejny raz próbujesz się czepiać szczegółów, które i tak nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, którą Ty raczyłeś przeinaczyć.

I po trzecie, kolejny raz proszę nie wprowadzaj na forum niezdrowej atmosfery, jeśli masz pisać filozoficzne bzdury, lepiej nic nie pisz, będziemy wszyscy zdrowsi.

EOT
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW